Sport KALENDARZ

11-13 listopada

Dodano: 10 listopada 2016, 18:28

FOT. WOJTEK NIEŚPIAŁOWSKI
FOT. WOJTEK NIEŚPIAŁOWSKI

Piłka nożna

* III liga (wszystkie mecze w sobotę): Avia Świdnik – MKS Trzebinia/Siersza (11) * Orlęta Radzyń Podlaski – Spartakus Daleszyce (13) * Motor Lublin – Resovia Rzeszów (19).

* IV liga, sobota: Lublinianka Lublin – Stal Kraśnik (11) * LKS Milanów – POM Iskra Piotrowice (12) * Lewart Lubartów – Powiślak Końskowola (12) * Lutnia Piszczac – Włodawianka Włodawa (13) * Kryształ Werbkowice – Tomasovia Tomaszów Lubelski (13) * Kłos Chełm – Unia Hrubieszów (13) * Górnik II Łęczna – Victoria Żmudź (13). Niedziela (oba mecze o godz. 13): Hetman Zamość – Chełmianka Chełm * Łada 1945 Biłgoraj – Polesie Kock

* Bialska klasa okręgowa (wszystkie mecze w piątek): Sokół Adamów – ŁKS Łazy (11) * Tytan Wisznice – Dwernicki Stoczek Łukowski (11) * Huragan Międzyrzec Podlaski – Unia Żabików (11) * Niwa Łomazy – Bizon Jeleniec (11) * LZS Dobryń – Kujawiak Stanin (11) * Dąb Dębowa Kłoda – Orlęta Łuków (11) * Grom Kąkolewnica – Orzeł Czemierniki (13).

* Lubelska klasa okręgowa, piątek: Perła Borzechów – KS Góra Puławska (13). Sobota: Płomień Trzydnik Duży – Sygnał Lublin (11) * Granit Bychawa – Unia Wilkołaz (12) * Opolanin Opole Lubelskie – Stal Poniatowa (12) * Orion Niedrzwica Duża – Piaskovia Piaski (13) * MKS Ryki – Stok Zakrzówek (13) Niedziela: Janowianka Janów Lubelski – Tur Milejów (13) * Wisła II Puławy – GKS Niemce (15).

* Zamojska klasa okręgowa, piątek: Korona Łaszczów – Igros Krasnobród (11) * Cosmos Józefów – Olender Sól (12) * Pogoń 96 Łaszczówka – Włókniarz Frampol (13) * Olimpia Miączyn – Orion Dereźnia (14) * Sokół Zwierzyniec – Potok Sitno (14) * Roztocze Szczebrzeszyn – Sparta Wożuczyn (14). Sobota: Huczwa Tyszowce – Omega Stary Zamość (13). Niedziela: Victoria Łukowa/Chmielek – Grom Różaniec (13)

* Centralna Liga Juniorów, piątek: Motor Lublin – Korona Kielce (12). Sobota: AP TOP 54 Biała Podlaska – MKS Polonia Warszawa (12).

* 32 Turniej Piłki Nożnej z okazji Święta Niepodległości organizowany przez TKKF Omega, w piątek o godz. 10 na Orliku Szkoły Podstawowej nr 32 przy ul. Jagiełły 11 w Lublinie.

* Towarzyski Turniej Piłki nożnej z okazji 60-lecia Głosu Świdnika, w piątek od godz. 14.40 w hali Szkoły Podstawowej nr 7 przy ul. Armii Krajowej w Świdniku.

Koszykówka

* Tauron basket Liga mężczyzn: TBV Start Lublin – AZS Koszalin, w sobotę o godz. 18 w hali Globus przy ul. Kazimierza Wielkiego 8 w Lublinie.

* Memoriał Leszka Roupperta, w piątek w godz. 14-19 w hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie.

* II liga mężczyzn: TBV Start II Lublin – Sokół, w piątek o godz. 15 w hali Globus przy ul. Kazimierza Wielkiego 8 w Lublinie * AZS UMCS Lublin – Shmoolky Warszawa, w niedzielę o godz. 17 w hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie.

* Rozgrywki LNBA, w sobotę i niedzielę w hali Centrum Kultury Fizycznej UMCS przy ul. Langiewicza. Sobota: Antyshop.pl – Drink Team (9) * Jurand – AT Vision (10) * Lipa Team – Gang Albanii (11) * Domik Pasywny – MyjniaKrycha-CgmPolska (12) * Partizan – Symbit (13) * NPlay – Winiarnia u Dyszona (14) * DBros Puławy – Dragon Juranda 7 (15) * Alpaca-Alfachem – BiM Team (16) * Rodmos – Grizzly Asseco BS (17) * WSNS Devils – Venta (19) * Kadeo-Nadar – Alco (20). Niedziela: Vapol D-Art – NoToCo (9) * GoPro Lublin #51 – The Shooters (10) * Bobo Team Przemyśl – Kouba (11) * Bracia Mrozik – Matematyka (12) * ESPO-Pszczółka II – Mavericks (13) * Ekbud – Arkada (14) * Ibra Poniatowa – Korwex (15).

Piłka ręczna

* PGNiG Superliga mężczyzn: Azoty Puławy – Górnik Zabrze, w piątek o godz. 19 w hali MOSiR przy al. Partyzantów w Puławach.

* II liga mężczyzn: Azoty II Puławy – Orzeł Przeworsk, w sobotę o godz. 13 w hali MOSiR przy al. Partyzantów w Puławach * Padwa Zamość – Krakowiak Szkoła Gortata Kraków, w sobotę o godz. 16.30 w hali OSiR przy ul. Królowej Jadwigi 8 w Zamościu.

Siatkówka

* II liga mężczyzn: LKPS Politechnika Pszczółka Lublin – AZS PWSZ Karpaty KHS Krosno, w sobotę o godz. 17 w hali Politechniki Lubelskiej przy ul. Nadbystrzyckiej w Lublinie.

Sporty walki

* Zawodowa Gala MMA „TFL 10”, w sobotę od godz. 18 w hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie. Walką wieczoru będzie pojedynek o pas TFL pomiędzy Michałem Oleksiejczukiem, a Dawidem Baziakiem.

Pływanie

* Próba bicia rekordu Polski w sztafecie 100 x 100 m, w piątek o godz. 12.20 (rozgrzewka rozpocznie się 20 minut wcześniej) na pływalni Aqua Lublin przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie.

* Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Dzieci 10-11 lat, w sobotę od godz. 9.30 (rozgrzewka rozpocznie się pół godziny wcześniej) na pływalni Aqua Lublin przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie.

* IV runda Wojewódzkiej Ligi Juniorów, w niedzielę od godz. 10 (rozgrzewka rozpocznie się 45 minut wcześniej) na krytej pływalni OSiR przy ul. Zamoyskiego 62A w Zamościu.

Tenis stołowy

* II Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny seniorek i seniorów, w piątek o godz. 9 w hali sportowej Zespołu Szkół przy ul. Spółdzielczej 17 w Nałęczowie.

(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Ekstraklasa

WYNIKI KOLEJKI

23. KOLEJKA
Legia Warszawa - Śląsk Wrocław 4:1
Jagiellonia Białystok - Cracovia 1:0
Lech Poznań - Pogoń Szczecin 2:0
Lechia Gdańsk - Piast Gliwice 0:2
Sandecja Nowy Sącz - Korona Kielce 3:3
Wisła Kraków - Arka Gdynia 3:2
Wisła Płock - Zagłębie Lubin 2:0
Górnik Zabrze - Bruk-Bet Termalica

TABELA

1. Legia 23 44 35-24
2. Jagiellonia 23 42 32-24
3. Lech 23 40 32-16
4. Górnik 22 36 42-36
5. Wisła P. 23 36 32-29
6. Korona 23 35 38-31
7. Wisła K. 23 35 34-29
8. Arka 23 32 28-23
9. Zagłębie 23 32 33-29
10. Śląsk 23 27 28-37
11. Cracovia 23 25 30-34
12. Lechia 23 25 31-36
13. Piast 23 23 24-33
14. Sandecja 23 22 24-37
15. Bruk-Bet 22 21 23-36
16. Pogoń 23 20 25-37
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!