Sport KALENDARZ

11-13 marca

Dodano: 10 marca 2016, 19:27

FOT. MACIEJ KACZANOWSKI
FOT. MACIEJ KACZANOWSKI

Piłka nożna

* Półfinał Pucharu Polski na szczeblu LZPN: Motor Lublin – Lublinianka, w sobotę o godz. 19 na Arenie Lublin, przy ul. Stadionowej w Lublinie.

* Półfinał Pucharu Polski w okręgu chełmskim: Frassati Fajsławice – Granica Dorohusk (o godz. 14).

* Ekstraliga kobiet: Górnik Łęczna – Mitech Żywiec, w niedzielę o godz. 11.30 na stadionie, przy al. Jana Pawła II w Łęcznej.

* IV liga, niedziela: Powiślak Końskowola – Victoria Żmudź (14.30).

* Orlikowe Grand Prix dla dzieci, w sobotę o godz. 11 na Orliku przy SP nr 52, przy ul. Jagiełły w Lublinie.

* Mecze sparingowe, sobota: Avia Świdnik – Górnik II Łęczna (11, na boisku w Świdniku). Niedziela: AMSPN Hetman Zamość – Start Krasnystaw (11, na boisku w Zamościu).

Piłka ręczna

* Superliga mężczyzn: Azoty Puławy – KPR RC Legionowo, w sobotę o godz. 18 w hali MOSiR, przy al. Partyzantów w Puławach.

* I liga kobiet: MKS AZS UMCS Lublin – AZS AWF Warszawa, w niedzielę o godz. 12 w hali Globus, przy ul. Kazimierza Wielkiego 8 w Lublinie.

* II liga mężczyzn: AZS UMCS Lublin – ChKS Łódź, w niedzielę o godz. 14.30 w hali Globus, przy ul. Kazimierza Wielkiego 8 w Lublinie.

Koszykówka

* II liga mężczyzn: domlublin.pl AZS UMCS Lublin – KK Warszawa, w sobotę o godz. 18 w hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli, przy Al. Zygmuntowskich 4 w Lublinie.

Siatkówka

* Faza play-off II ligi mężczyzn: KS MOSiR Huragan Międzyrzec – KS Metro Warszawa, w sobotę i niedzielę o godz. 18 w hali Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 3, przy ul. Leśnej 2 w Międzyrzecu Podlaskim.

Pływanie

* Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów 17-18-lat, w od piątku do niedzieli na basenie Aqua Lublin, przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie. W piątek, sobotę i niedzielę blok poranny będzie startował o godz. 9. Blok wieczorny w piątek i sobotę rozpocznie się o godz. 17, a w niedzielę o godz. 16.

Podnoszenie ciężarów

* Otwarte mistrzostwa LZS oraz VIII Międzynarodowy Memoriał Janusza Kowalczyka, mistrzostwa rozpoczną się w sobotę o godz. 11 (rywalizacja będzie się toczyć w kategoriach: 15, 17 i 23 lata), a memoriał wystartuje w niedzielę o godz. 16 (rywalizacja będzie się odbywać także w trzech kategoriach: do 15, 18 i 23 lat). Obie imprezy zostaną rozegrane w Gimnazjum nr 2, przy ul. Cieszkowizna 13 w Łukowie.

Futsal

* I liga: AZS UMCS Lublin – Renex Grajów, w niedzielę o godz. 18.30 w hali Globus, przy ul. Kazimierza Wielkiego 8 w Lublinie.

Lekkoatletyka

* Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w biegach przełajowych, w sobotę od godz. 10.30. Miejsce startu i mety oraz trasa biegu będą usytuowane w Parku Radziwiłłowskim, przy ul. Warszawskiej 12 w Białej Podlaskiej.

Tenis stołowy

* I liga kobiet: Set Trio PGKiM Bank Spółdzielczy Arka Ryki – RKS Cukrownik Chybie, w sobotę o godz. 13 w hali, przy ul. 15 P.P. Wilków AK w Rykach.

* III Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Kadetek i Kadetów, w sobotę od godz. 9 w hali sportowej Zespołu Szkół w Kocudzy.

* III Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Skrzatek i Skrzatów, w sobotę od godz. 11 w hali sportowej Zespołu Szkół w Kocudzy.

(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Ekstraklasa

WYNIKI KOLEJKI

5. KOLEJKA 11-15 sierpnia
Górnik Zabrze  - Arka Gdynia 1:1
Korona Kielce - Jagiellonia Białystok 2:3
Lech Poznań - Zagłębie Lubin 1:1
Legia Warszawa - Piast Gliwice 3:1
Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 0:0
Sandecja Nowy Sącz - Wisła Płock 0:1
Wisła Kraków - Cracovia 2:1
Śląsk Wrocław - Bruk-Bet Termalica 1:1

TABELA

1. Wisła K. 5 12 8-5
2. Jagiellonia 5 12 8-6
3. Zagłębie 5 11 7-2
4. Lech 5 8 8-2
5. Górnik 5 8 9-7
6. Arka 5 7 4-2
7. Legia 5 7 7-6
8. Wisła P. 5 7 3-4
9. Korona 5 5 7-7
10. Lechia 5 5 5-5
11. Sandecja 5 5 3-4
12. Bruk-Bet 5 5 3-4
13. Śląsk 5 5 4-6
14. Cracovia 5 4 5-8
15. Pogoń 5 4 3-7
16. Piast 5 1 5-12
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!