Sport KALENDARZ

11-13 marca

Dodano: 10 marca 2016, 19:27

FOT. MACIEJ KACZANOWSKI
FOT. MACIEJ KACZANOWSKI

Piłka nożna

* Półfinał Pucharu Polski na szczeblu LZPN: Motor Lublin – Lublinianka, w sobotę o godz. 19 na Arenie Lublin, przy ul. Stadionowej w Lublinie.

* Półfinał Pucharu Polski w okręgu chełmskim: Frassati Fajsławice – Granica Dorohusk (o godz. 14).

* Ekstraliga kobiet: Górnik Łęczna – Mitech Żywiec, w niedzielę o godz. 11.30 na stadionie, przy al. Jana Pawła II w Łęcznej.

* IV liga, niedziela: Powiślak Końskowola – Victoria Żmudź (14.30).

* Orlikowe Grand Prix dla dzieci, w sobotę o godz. 11 na Orliku przy SP nr 52, przy ul. Jagiełły w Lublinie.

* Mecze sparingowe, sobota: Avia Świdnik – Górnik II Łęczna (11, na boisku w Świdniku). Niedziela: AMSPN Hetman Zamość – Start Krasnystaw (11, na boisku w Zamościu).

Piłka ręczna

* Superliga mężczyzn: Azoty Puławy – KPR RC Legionowo, w sobotę o godz. 18 w hali MOSiR, przy al. Partyzantów w Puławach.

* I liga kobiet: MKS AZS UMCS Lublin – AZS AWF Warszawa, w niedzielę o godz. 12 w hali Globus, przy ul. Kazimierza Wielkiego 8 w Lublinie.

* II liga mężczyzn: AZS UMCS Lublin – ChKS Łódź, w niedzielę o godz. 14.30 w hali Globus, przy ul. Kazimierza Wielkiego 8 w Lublinie.

Koszykówka

* II liga mężczyzn: domlublin.pl AZS UMCS Lublin – KK Warszawa, w sobotę o godz. 18 w hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli, przy Al. Zygmuntowskich 4 w Lublinie.

Siatkówka

* Faza play-off II ligi mężczyzn: KS MOSiR Huragan Międzyrzec – KS Metro Warszawa, w sobotę i niedzielę o godz. 18 w hali Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 3, przy ul. Leśnej 2 w Międzyrzecu Podlaskim.

Pływanie

* Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów 17-18-lat, w od piątku do niedzieli na basenie Aqua Lublin, przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie. W piątek, sobotę i niedzielę blok poranny będzie startował o godz. 9. Blok wieczorny w piątek i sobotę rozpocznie się o godz. 17, a w niedzielę o godz. 16.

Podnoszenie ciężarów

* Otwarte mistrzostwa LZS oraz VIII Międzynarodowy Memoriał Janusza Kowalczyka, mistrzostwa rozpoczną się w sobotę o godz. 11 (rywalizacja będzie się toczyć w kategoriach: 15, 17 i 23 lata), a memoriał wystartuje w niedzielę o godz. 16 (rywalizacja będzie się odbywać także w trzech kategoriach: do 15, 18 i 23 lat). Obie imprezy zostaną rozegrane w Gimnazjum nr 2, przy ul. Cieszkowizna 13 w Łukowie.

Futsal

* I liga: AZS UMCS Lublin – Renex Grajów, w niedzielę o godz. 18.30 w hali Globus, przy ul. Kazimierza Wielkiego 8 w Lublinie.

Lekkoatletyka

* Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w biegach przełajowych, w sobotę od godz. 10.30. Miejsce startu i mety oraz trasa biegu będą usytuowane w Parku Radziwiłłowskim, przy ul. Warszawskiej 12 w Białej Podlaskiej.

Tenis stołowy

* I liga kobiet: Set Trio PGKiM Bank Spółdzielczy Arka Ryki – RKS Cukrownik Chybie, w sobotę o godz. 13 w hali, przy ul. 15 P.P. Wilków AK w Rykach.

* III Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Kadetek i Kadetów, w sobotę od godz. 9 w hali sportowej Zespołu Szkół w Kocudzy.

* III Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Skrzatek i Skrzatów, w sobotę od godz. 11 w hali sportowej Zespołu Szkół w Kocudzy.

(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Ekstraklasa

WYNIKI KOLEJKI

17. KOLEJKA 24-27 listopada
Arka Gdynia - Sandecja Nowy Sącz 5:0
Cracovia - Lechia Gdańsk 2:1
Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok 3:1
Korona Kielce - Legia Warszawa 3:2
Lech Poznań - Wisła Płock 2:1
Pogoń Szczecin - Piast Gliwice 2:2
Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 1:0
Bruk-Bet Termalica - Wisła Kraków 3:3

TABELA

1. Górnik 17 32 36-24
2. Legia 17 31 22-17
3. Korona 17 29 28-17
4. Lech 17 28 26-15
5. Wisła K. 17 28 23-19
6. Jagiellonia 17 27 22-22
7. Arka 17 25 22-17
8. Zagłębie 17 24 22-18
9. Śląsk 17 23 21-24
10. Lechia 17 20 23-26
11. Wisła P. 17 20 19-25
12. Cracovia 17 18 21-25
13. Sandecja 17 18 14-23
14. Bruk-Bet 17 18 18-22
15. Piast 17 17 19-27
16. Pogoń 17 10 14-29
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!