Sport KALENDARZ

12-13 sierpnia

Dodano: 10 sierpnia 2017, 20:30

Piłka nożna

* II liga: Wisła Puławy – Legionovia Legionowo, w sobotę o godz. 18 na stadionie MOSiR przy ul. Hauke-Bossaka w Puławach.

* III liga (wszystkie mecze w sobotę): Avia Świdnik – Unia Tarnów (13) * Orlęta Radzyń Podlaski – JKS 1909 Jarosław (17) * Chełmianka Chełm – MKS Trzebinia/Siersza (17.30).

* IV liga, sobota: Górnik II Łęczna – Kryształ Werbkowice (11.30) * Stal Kraśnik – Eko Różanka (16) * Włodawianka Włodawa – Kłos Chełm (17) * Sokół Adamów – Victoria Żmudź (17) * Hetman Zamość – Powiślak Końskowola (17) * Roztocze Szczebrzeszyn – Lublinianka Lublin (17) * MKS Ryki – Tomasovia Tomaszów Lubelski (17) * Lewart Lubartów – Łada 1945 Biłgoraj (17).

* Lubelska klasa okręgowa (wszystkie mecze w sobotę): Piaskovia Piaski – Opolanin Opole Lubelskie (11) * Sygnał Lublin – GKS Niemce (11) * POM Iskra Piotrowice – Wisła II Puławy (14) * Orzeł Urzędów – Avia II Świdnik (15) * Sokół Konopnica – Janowianka Janów Lubelski (16) * Polesie Kock – Orion Niedrzwica Duża (16.30) * Tur Milejów – Garbarnia Kurów (17) * Stal Poniatowa – Granit Bychawa (18).

* Zamojska klasa okręgowa (sobota): Olimpiakos Tarnogród – Olender Sól (11) * Gryf Gmina Zamość – Victoria Łukowa/Chmielek (17). Niedziela (wszystkie mecze o godz. 17): Huczwa Tyszowce – Orion Dereźnia * Igros Krasnobród – Unia Hrubieszów * Ostoja Skierbieszów – Omega Stary Zamość * Orkan Bełżec – Korona Łaszczów * Grom Różaniec – Włókniarz Frampol * Sokół Zwierzyniec – Olimpia Miączyn.

* Ekstraliga kobiet: Górnik Łęczna – AZS PSW Biała Podlaska, w sobotę o godz. 16 na stadionie przy Al. Jana Pawła II w Łęcznej.

* Centralna Liga Juniorów starszych, sobota: Motor Lublin – Wisła Płock (14).

* Słoneczny Wakacyjny Puchar 700-lecia Lublina – „Lublin Moje miasto z piękną historią na zawsze”, w sobotę o godz. 12 na Orliku SP 52 przy ul. Jagiełły w Lublinie.

* VII Wakacyjny Puchar 700-lecia Lublina, w poniedziałek o godz. 18 na Orliku przy Al. Racławickich w Lublinie.

Kolarstwo

* LOTTO Poland Bike Marathon, w sobotę od godz. 17 i niedzielę od godz. 8.30 na Wyspie Wisła przy ul. Rekreacyjnej w Stężycy. Program zawodów, niedziela: 8.30–11.00 – zapisy w Biurze Zawodów (dystans FAN) * 8.30–12.00 – zapisy w Biurze Zawodów (dystanse MINI i MAX) * 9–10.30 – zapisy w Chatce Małolatka (dystans Mini Cross) * 10.45 – start Mini Cross (2–4 i 5–6 lat) na terenie Miasteczka Poland Bike * 11.10 – ustawianie zawodników na starcie dystansu FAN (sektor I – rocznik 2003–2004, sektor II – rocznik 2005–2006, sektor III – rocznik 2007–2008, sektor IV rocznik 2009–2010) * 11.15 – start dystansu FAN (7 km) * 12.20 – ustawianie zawodników w sektorach (I–X) na starcie dystansów MAX i MINI * 12.30 – start dystansów MAX (55 km) i MINI (33 km) * 13 – dekoracja dystansów FAN i Mini Cross * 15.30 – dekoracja dystansów MINI i MAX.

(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Ekstraklasa

WYNIKI KOLEJKI

12. KOLEJKA 13-16 października
Bruk-Bet Termalica - Arka Gdynia 1:1
Cracovia - Pogoń Szczecin 3:0
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań 1:1
Korona Kielce - Wisła Płock 2:0
Legia Warszawa - Lechia Gdańsk 1:0
Piast Gliwice - Sandecja Nowy Sącz 2:2
Śląsk Wrocław - Wisła Kraków 0:2
Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze 3:2

TABELA

1. Lech 12 22 19-7
2. Górnik 12 22 25-17
3. Zagłębie 22 22 18-10
4. Jagiellonia 12 20 15-13
5. Wisła K. 12 20 15-14
6. Legia 12 19 13-13
7. Korona 12 18 14-12
8. Śląsk 12 17 15-15
9. Wisła P. 12 17 12-15
10. Sandecja 12 16 12-12
11. Arka 12 16 11-12
12. Lechia 12 13 15-16
13. Cracovia 12 10 15-20
14. Bruk-Bet 12 9 9-15
15. Pogoń 12 9 9-17
16. Piast 12 9 11-20
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!