Sport KALENDARZ

13-14 lutego

Dodano: 11 lutego 2016, 17:33

Piłka nożna

* Ekstraklasa: Górnik Łęczna – Piast Gliwice, w sobotę o godz. 15.30 na stadionie, przy Al. Jana Pawła II w Łęcznej.

* Mecze sparingowe: juniorzy Motoru Lublin – Stal Kraśnik (o godz. 10, na bocznym boisku Areny Lublin, przy ul. Stadionowej) * Hetman Żółkiewka – Sparta Rejowiec Fabryczny (11, na boisku, przy ul. Poturzyńskiej w Lublinie) * Motor Lublin – Stal Stalowa Wola (12, na bocznym boisku Areny Lublin) * Wisła Puławy – Pogoń Siedlce (o godz. 12 na boisku w Miętnem) * Lublinianka – Podlasie Biała Podlaska (14, na bocznym boisku Areny Lublin) * AMSPN Hetman Zamość – Chełmianka (16, na boisku w Zamościu) * Wisła Puławy – Lewart Lubartów (17, na boisku w Puławach)

* Halowy Puchar Prezydenta Lublina, w niedzielę od godz. 14 w hali Uniwersytetu Przyrodniczego, przy ul. Głębokiej w Lublinie.

* Halowy turniej piłki nożnej orlików o Puchar Dyrektora OSiR rocznika 2005 i 2006, w niedzielę od godz. 9 w hali OSiR, przy ul. Targowej w Biłgoraju.

Piłka ręczna

* Superliga kobiet: MKS Selgros Lublin – Energa AZS Koszalin, w sobotę o godz. 18 w hali Globus, przy ul. Kazimierza Wielkiego 8 w Lublinie.

* Superliga mężczyzn: Azoty Puławy – SPR Chrobry Głogów, w sobotę o godz. 18 w hali MOSiR, przy al. Partyzantów w Puławach.

* I liga kobiet: MKS AZS UMCS Lublin – SPR Olkusz, w sobotę o godz. 12 w hali Globus, przy ul. Kazimierza Wielkiego 8 w Lublinie.

* II liga mężczyzn: AZS UMCS Lublin – AZS UW Warszawa, w niedzielę o godz. 14, w hali Globus, przy ul. Kazimierza Wielkiego 8 w Lublinie.

Siatkówka

* Finał Ligi Wojewódzkiej Kadetek, w sobotę i niedzielę w hali, przy ul. Leszczyńskiego w Lublinie. Program zawodów, sobota: TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski – UKS Sobieski 46 Lublin (o godz. 10) * SL Salos Lublin – TPS Lublin (11.30) * Sobieski 46 Lublin – SL Salos Lublin (16) * TPS Lublin – Tomasovia Tomaszów Lubelski (17.30). Niedziela: Sobieski 46 Lublin – TPS Lublin 9.30) * Tomasovia – Salos Lublin (11.30).

* II liga kobiet: AZS UMCS Lublin – BAS Białystok, w sobotę o godz. 15.30, w hali Centrum Kultury Fizycznej UMCS, przy ul. Langiewicza 22 w Lublinie.

* II liga mężczyzn : LKPS Pszczółka Lublin – UKS Tęcza Sędziszów Małopolski, w sobotę o godz. 18 w hali, przy ul. Krochmalnej 13 w Lublinie.

Pływanie

* Memoriał Henryka Kosakowskiego z okazji 50-lecia Lubelskiego Okręgowego Związku Pływackiego, w sobotę od godz. 9.30 (odprawa odbędzie się pół godziny wcześniej) na basenie Aqua Lublin, przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie.

Tenis stołowy

* Indywidualne Mistrzostwa Województwa seniorek i seniorów (gry pojedyncze, podwójne i mieszane), w sobotę od godz. 9 w sali sportowej Zespołu Szkół, przy ul. Wyspiańskiego 8 w Tomaszowie Lubelskim.

Szachy

* VII Zimowy turniej szachowy dla dzieci o puchar Gaz-System SA, w sobotę w Szkole Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Osinach. Program zawodów:10.00 – Uroczyste otwarcie * 10.15-14.45 – Rundy turniejowe I-VII * ok. 15.30 – zakończenie zawodów, wręczenie pucharów i nagród.

* Turniej z cyklu Grand Prix Lubelszczyzny 2016 o Puchar Wójta Gminy Chodel, w niedzielę od godz. 10 (pierwsza runda, odprawa odbędzie się pół godziny wcześniej) w Szkole Podstawowej w Chodlu. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej szachy.lublin.pl.

Gość
(1) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (11 lutego 2016 o 18:15) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Juniorzy MOTORU --MKS STAL PONIATOWA 13.02 SOBOTA godz.10.00
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (1)

Pozostałe informacje

Ekstraklasa

WYNIKI KOLEJKI

12. KOLEJKA 13-16 października
Bruk-Bet Termalica - Arka Gdynia 1:1
Cracovia - Pogoń Szczecin 3:0
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań 1:1
Korona Kielce - Wisła Płock 2:0
Legia Warszawa - Lechia Gdańsk 1:0
Piast Gliwice - Sandecja Nowy Sącz 2:2
Śląsk Wrocław - Wisła Kraków 0:2
Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze 3:2

TABELA

1. Lech 12 22 19-7
2. Górnik 12 22 25-17
3. Zagłębie 22 22 18-10
4. Jagiellonia 12 20 15-13
5. Wisła K. 12 20 15-14
6. Legia 12 19 13-13
7. Korona 12 18 14-12
8. Śląsk 12 17 15-15
9. Wisła P. 12 17 12-15
10. Sandecja 12 16 12-12
11. Arka 12 16 11-12
12. Lechia 12 13 15-16
13. Cracovia 12 10 15-20
14. Bruk-Bet 12 9 9-15
15. Pogoń 12 9 9-17
16. Piast 12 9 11-20
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!