Sport KALENDARZ

13-15 listopada

Dodano: 13 listopada 2015, 13:26

Piłka nożna

* II liga: Wisła Puławy – Olimpia Zambrów, w sobotę o godz. 15 na stadionie MOSiR, przy ul. Hauke-Bossaka w Puławach.

* III liga, sobota: AMSPN Hetman Zamość – Orzeł Przeworsk (12) * Lublinianka Lublin – Chełmianka Chełm (13). Niedziela: Tomasovia Tomaszów Lubelski – Resovia (12).

* IV liga, sobota (wszystkie mecze o godz. 13): Orlęta Łuków – Włodawianka Włodawa * Lutnia Piszczac – Polesie Kock * Powiślak Końskowola – Victoria Żmudź. Niedziela: Kryształ Werbkowice – Janowianka Janów Lubelski (12) * Orion Niedrzwica Duża – Podlasie Biała Podlaska (13) * Granica Dorohusk – Górnik II Łęczna (13) * Hetman Żółkiewka – Unia Hrubieszów (13) * Opolanin Opole Lubelskie – Stal Kraśnik (14).

* Lubelska klasa okręgowa, niedziela: Wisła II Puławy – POM Iskra Piotrowice (12, na bocznym boisku MOSiR, w Puławach).

* Centralna Liga Juniorów (niedziela): Motor Lublin – UKS SMS Łódź (12).

Piłka ręczna

* Liga Mistrzyń: MKS Selgros Lublin – CSM Bukareszt, w piątek o godz. 19 w hali Globus, przy ul. Kazimierza Wielkiego 8 w Lublinie.

Koszykówka

* Tauron Basket Liga kobiet: Pszczółka AZS UMCS Lublin – Artego Bydgoszcz, w sobotę o godz. 18, w hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli, przy al. Zygmuntowskich w Lublinie.

* II liga mężczyzn: Start II Lublin – Rosa Radom, w sobotę o godz. 19.30 w hali Globus, przy ul. Kazimierza Wielkiego 8 w Lublinie.

Futsal

* I liga: AZS UMCS Lublin – GKS Tychy, w sobotę o godz. 16.30 w hali Globus, przy ul. Kazimierza Wielkiego 8 w Lublinie.

Tenis stołowy

* Ekstraklasa kobiet: AZS UMCS Optima Lublin – KGHM-Zanam DWSPiT Polkowice, w niedzielę o godz. 16, w hali Centrum Kultury Fizycznej, przy ul. Langiewicza 22 w Lublinie.

* X Turniej Grand Prix Lublina 2015, w niedzielę od godz. 9.30 (urodzeni w 2006 roku i młodsi oraz weterani 70 lat i starsi) i godz. 10.30 (kategoria open) w sali Szkoły Podstawowej nr 25, przy ul. Bursztynowej 22 w Lublinie.

* II Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny młodziczek i młodzików, w sobotę od godz. 9 w sali ZS nr 1, przy ul. Wyspiańskiego 8 w Tomaszowie Lubelskim.

* II Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny juniorek i juniorów, w niedzielę od godz. 9 w sali ZS nr 1, przy ul. Wyspiańskiego 8 w Tomaszowie Lubelskim.

(lukisz)

Czytaj więcej o: kalendarz imprez sportowych
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Ekstraklasa

WYNIKI KOLEJKI

17. KOLEJKA 24-27 listopada
Arka Gdynia - Sandecja Nowy Sącz 5:0
Cracovia - Lechia Gdańsk 2:1
Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok 3:1
Korona Kielce - Legia Warszawa 3:2
Lech Poznań - Wisła Płock 2:1
Pogoń Szczecin - Piast Gliwice 2:2
Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 1:0
Bruk-Bet Termalica - Wisła Kraków 3:3

TABELA

1. Górnik 17 32 36-24
2. Legia 17 31 22-17
3. Korona 17 29 28-17
4. Lech 17 28 26-15
5. Wisła K. 17 28 23-19
6. Jagiellonia 17 27 22-22
7. Arka 17 25 22-17
8. Zagłębie 17 24 22-18
9. Śląsk 17 23 21-24
10. Lechia 17 20 23-26
11. Wisła P. 17 20 19-25
12. Cracovia 17 18 21-25
13. Sandecja 17 18 14-23
14. Bruk-Bet 17 18 18-22
15. Piast 17 17 19-27
16. Pogoń 17 10 14-29
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!