Sport KALENDARZ

 

Piłka nożna

* III liga, piątek: Motor Lublin – Avia Świdnik (19). Sobota: Lewart Lubartów – Polonia Przemyśl (12) * Chełmianka Chełm – Sokół Sieniawa (17.30). Niedziela: Tomasovia Tomaszów Lubelski – Piast Tuczempy (16).

* IV liga, sobota: Polesie Kock – Stal Kraśnik (17) * Podlasie Biała Podlaska – Victoria Żmudź (17) * Granica Dorohusk – Lutnia Piszczac (17). Niedziela: Włodawianka Włodawa – Kryształ Werbkowice (16) * Unia Hrubieszów – Powiślak Końskowola (17) * Górnik II Łęczna – Opolanin Opole Lubelskie (17) * Hetman Żółkiewka – Orion Niedrzwica Duża (17) * Orlęta Łuków – Janowianka Janów Lubelski (17).

* Bialska klasa okręgowa (wszystkie mecze w niedzielę o godz. 16): Dąb Dębowa Kłoda – Orzeł Czemierniki * Sokół Adamów – Niwa Łomazy * Tytan Wisznice – ŁKS Łazy * Unia Żabików – LKS Milanów * LZS Dobryń – Janowia Janów Podlaski * Dwernicki Stoczek Łukowski – Huragan Międzyrzec Podlaski * Granica Terespol – Grom Kąkolewnica.

* Chełmska klasa okręgowa, sobota: Sparta Rejowiec Fabryczny – Frassati Fajsławice (16) * Unia Rejowiec – Unia Białopole (16) * Start Krasnystaw – Ogniwo Wierzbica (17) * Sawena Sawin – Brat Siennica Nadolna (17). Niedziela: GKS Pławanice/Kamień – Ruch Izbica (15) * Kłos Chełm – Tatran Kraśniczyn (16) * Eko Różanka – Spółdzielca Siedliszcze (16).

* Lubelska klasa okręgowa, sobota: KS Dąbrowica – POM Iskra Piotrowice (11) * Piaskovia Piaski – LKS Wierzchowiska (17). Niedziela: Granit Bychawa – Stal Poniatowa (14) * Iskra Krzemień – Ruch Ryki (14) * GKS Niemce – Orły Kazimierz (15) * Tajfun Ostrów Lubelski – Perła Borzechów (16) * Unia Wilkołaz – Płomień Trzydnik Duży (16) * Tęcza Bełżyce – Wisła II Puławy (17).

* Zamojska klasa okręgowa, sobota: Łada 1945 Biłgoraj – Orkan Bełżec (11) * Omega Stary Zamość – Igros Krasnobród (11) * Ostoja Skierbieszów – Victoria Łukowa/Chmielek (16) * Granica Lubycza Królewska – Huczwa Tyszowce (16) * Włókniarz Frampol – Sokół Zwierzyniec (17) * Roztocze Szczebrzeszyn – Pogoń 96 Łaszczówka (17). Niedziela: Korona Łaszczów – Olimpia Miączyn (14) * Cosmos Józefów – Grom Różaniec (16).

* Ekstraliga kobiet: Górnik Łęczna - Mitech Żywiec, w sobotę o godz. 11.30 na stadionie, przy Al. Jana Pawła II w Łęcznej.

* Centralna Liga Juniorów (oba mecze w sobotę o godz. 13): Motor Lublin – Cracovia (13) * TOP 54 Biała Podlaska – Jagiellonia Białystok.

* Impreza TKK Omega „VI Puchar Lublina”, piątek: Magia – Marmota (o godz. 18) * Elmar – Bobek Team (18.35). Niedziela: Osada – Bobek Team (18).

* Impreza TKKF Omega „Wiosenne Grand Prix dla dzieci i młodzieży”, w niedzielę na Orliku, przy Al. Racławickich w Lublinie.

Piłka ręczna

* Mecze finałowe Superligi kobiet: MKS Selgros Lublin – Pogoń Szczecin, w sobotę i niedzielę o godz. 15 w hali Globus, przy ul. Kazimierza Wielkiego 8 w Lublinie.

* Półfinał Mistrzostw Polski młodziczek, w piątek od godz. 15, w sobotę od godz. 18 i niedzielę od godz. 9 w hali Globus, przy ul. Kazimierza Wielkiego 8 w Lublinie.

Koszykówka

* Finał Akademickich Mistrzostw Polski kobiet i mężczyzn, od piątku do niedzieli w hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli, przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie. W piątek i sobotę mecze będą rozgrywane od godz. 8.30, a w niedzielę rozpoczną się o godz. 7.30.

Rugby

* I liga: Budowlani Lublin – Budowlani Łódź, w sobotę o godz. 14 na boisku, przy ul. Krasińskiego w Lublinie.

Futbol amerykański

* PLFA I: Tytani Lublin – Gliwice Lions, w sobotę o godz. 14 na bocznym boisku Areny Lublin, przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie.

Tenis stołowy

* Indywidualne i drużynowe Mistrzostwa Województwa skrzatek i skrzatów, w sobotę od godz. 9 w hali sportowej ZSO nr 2, przy ul. 15 PP Wilków AK 5 w Rykach.

 

Czytaj więcej o: kalendarz imprez sportowych
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Ekstraklasa

WYNIKI KOLEJKI

17. KOLEJKA 24-27 listopada
Arka Gdynia - Sandecja Nowy Sącz 5:0
Cracovia - Lechia Gdańsk 2:1
Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok 3:1
Korona Kielce - Legia Warszawa 3:2
Lech Poznań - Wisła Płock 2:1
Pogoń Szczecin - Piast Gliwice 2:2
Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 1:0
Bruk-Bet Termalica - Wisła Kraków 3:3

TABELA

1. Górnik 17 32 36-24
2. Legia 17 31 22-17
3. Korona 17 29 28-17
4. Lech 17 28 26-15
5. Wisła K. 17 28 23-19
6. Jagiellonia 17 27 22-22
7. Arka 17 25 22-17
8. Zagłębie 17 24 22-18
9. Śląsk 17 23 21-24
10. Lechia 17 20 23-26
11. Wisła P. 17 20 19-25
12. Cracovia 17 18 21-25
13. Sandecja 17 18 14-23
14. Bruk-Bet 17 18 18-22
15. Piast 17 17 19-27
16. Pogoń 17 10 14-29
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!