Sport KALENDARZ

13-15 sierpnia

Dodano: 11 sierpnia 2016, 18:42

Wydarzeniem weekendu będzie mecz na Arenie Lublin pomiędzy Górnikiem Łęczna, a Legią Warszawa<br />
FOT. PRZEMYSŁAW GĄBKA/GORNIK.LECZNA.PL
Wydarzeniem weekendu będzie mecz na Arenie Lublin pomiędzy Górnikiem Łęczna, a Legią Warszawa
FOT. PRZEMYSŁAW GĄBKA/GORNIK.LECZNA.PL

Piłka nożna

* Lotto Ekstraklasa: Górnik Łęczna – Legia Warszawa, w sobotę o godz. 18 na Arenie Lublin, przy ul. Stadionowej w Lublinie.

* I liga: Wisła Puławy – Bytovia Bytów, w niedzielę o godz. 19 na stadionie MOSiR przy ul. Hauke-Bossaka w Puławach.

* III liga: Orlęta Radzyń – Wierna Małogoszcz, w niedzielę o godz. 17 na stadionie przy ul. Warszawskiej 77 w Radzyniu Podlaskim.

* IV liga, sobota: Stal Kraśnik – Górnik II Łęczna (17). Niedziela: Powiślak Końskowola – Kłos Chełm (16) * Victoria Żmudź – Polesie Kock (17) * Unia Hrubieszów – Chełmianka (17) * Tomasovia Tomaszów Lubelski – Hetman Zamość (17) * POM Iskra Piotrowice – Kryształ Werbkowice (17) * Włodawianka – Lublinianka (17) * Łada 1945 Biłgoraj – Lewart Lubartów (17). Poniedziałek: Lutnia Piszczac – LKS Milanów (17).

* Lubelska klasa okręgowa, sobota: Sygnał Lublin – Janowianka Janów Lubelski (11) * Piaskovia Piaski – Opolanin Opole Lubelskie (12) * GKS Niemce – KS Góra Puławska (17). Niedziela (wszystkie mecze o godz. 17): Unia Wilkołaz – Wisła II Puławy * Tur Milejów – Granit Bychawa * Stok Zakrzówek – Płomień Trzydnik Duży * Stal Poniatowa – MKS Ryki * Perła Borzechów – Orion Niedrzwica Duża.

* Zamojska klasa okręgowa, sobota: Sparta Wożuczyn – Pogoń 96 Łaszczówka (17). Niedziela: Potok Sitno – Roztocze Szczebrzeszyn (16) * Włókniarz Frampol – Omega Stary Zamość (17) * Igros Krasnobród – Sokół Zwierzyniec (17) * Olender Sól – Korona Łaszczów (17) * Orion Dereźnia – Cosmos Józefów (17) * Grom Różaniec – Olimpia Miączyn (17) * Huczwa Tyszowce – Victoria Łukowa/Chmielek (17).

* Ekstraliga kobiet, oba mecze w sobotę: AZS PSW Biała Podlaska – Czarni Sosnowiec (11) * Górnik Łęczna – UKS SMS Łódź (11.30).

* Centralna Liga Juniorów, sobota: AP TOP 54 Biała Podlaska – ŁKS Łódź (11).

Żużel

* Turniej o Puchar Nice Polskiej Ligi Żużlowej, w niedzielę o godz. 16.30 (rozpoczęcie pierwszego biegu) na stadionie MOSiR przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie.

Koszykówka

* Turniej Koszykówki Ulicznej Chonabibe Streetball Cup 6, w sobotę o godz. 11 na boisku w Parku Miejskim w Opolu Lubelskim.

* Rozgrywki LNBA, wszystkie mecze w sobotę: Alpaca-Alfachem – Arkada (o godz. 13) * Albanshot – Ibra Poniatowa (14) * Wirr – Kaddi (15). Spotkania będą rozgrywane w hali Akademickiego Ośrodka Sportowego przy ul. Langiewicza 22 w Lublinie.

Lekkoatletyka

* VI Bieg Polesie, pierwszy polsko-ukraiński bieg trans graniczny, w sobotę od godz. 10. Bieg organizowany jest na dystansie ultramaratonu (47 km). Linia startu zlokalizowana będzie przy samym przejściu granicznym w miejscowości Zbereże. Biuro zawodów będzie czynne wcześniej i zostanie zlokalizowane tuż przy linii startu.

 

(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Ekstraklasa

WYNIKI KOLEJKI

6. KOLEJKA 18-21 sierpnia
Arka Gdynia - Pogoń Szczecin 0:3
Bruk-Bet Termalica - Lech Poznań 1:3
Cracovia - Górnik Zabrze 3:3
Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław 1:1
Lechia Gdańsk - Sandecja Nowy Sącz 2:3
Piast Gliwice - Korona Kielce 2:0
Wisła Płock - Legia Warszawa 0:1
Zagłębie Lubin - Wisła Kraków

TABELA

1. Jagiellonia 6 13 9-7
2. Wisła K. 5 12 8-5
3. Lech 6 11 11-4
4. Zagłębie 5 11 7-2
5. Legia 6 10 8-6
6. Górnik 6 9 12-10
7. Sandecja 6 8 6-6
8. Pogoń 6 7 6-7
9. Arka 6 7 4-5
10. Wisła P. 6 7 3-5
11. Śląsk 6 6 6-8
12. Lechia 6 5 7-8
13. Korona 6 5 7-9
14. Bruk-Bet 6 5 4-7
15. Cracovia 6 5 8-1
16. Piast 6 4 7-12
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!