Sport KALENDARZ

17-19 grudnia

Dodano: 15 grudnia 2016, 18:48

FOT. WOJTEK NIEŚPIAŁOWSKI
FOT. WOJTEK NIEŚPIAŁOWSKI

Piłka nożna

* Halowy Puchar Lublina dla Dzieci, w sobotę od godz. 10 w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 52 przy ul. Jagiełły w Lublinie.

* XXIV Mistrzostwa Lublina w Halowej Piłce Nożnej Lublin 2016/17, w niedzielę w hali Uniwersytetu Przyrodniczego przy ul. Głębokiej 31 w Lublinie. Program zawodów, niedziela: Spartan – Magia (o godz. 14.30) * Dalimex – Green Wieniawa (15) * Spartan – Ale Taxi (15.30) * Dalimex – Osada rewanż (16) * Amator – Ale Taxi (16.30) * Spartan – AŚ Lublin (17) * Amator – Osada rewanż (17.30) * Spartan – AŚ Lublin rewanż (18).

Koszykówka

* II liga mężczyzn: TBV Start II Lublin – AZS PŚk Galeria Echo Kielce, w niedzielę o godz. 18 w hali Globus przy ul. Kazimierza Wielkiego 8 w Lublinie.

* Rozgrywki LNBA, w sobotę i niedzielę w hali Centrum Kultury Fizycznej UMCS przy ul. Langiewicza 22 w Lublinie. Program weekendu, sobota: GoPro Lublin #51 – Antyshop.pl (9) * Venta – Partizan (10) * Kouba – Lipa Team (11) * WSNS Devils – Jurand (12) * Symbit – Domik Pasywny (19) * The Shooters – Nplay (20). Niedziela: Winiarnia u Dyszona – Bobo Team Przemyśl (12) * MyjniaKrycha-CgmPolska – Ibra Poniatowa (13) * Gang Albanii – Mavericks (14) * AT Vision – Vapol D-Art (15) * Drink Team – ESPO-Pszczółka II (16) * Korwex – NoToCo (17).

* Gwiazdkowy Turniej Koszykówki, w poniedziałek od godz. 7.30 w hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie.

Siatkówka

* II liga kobiet: AZS UMCS Lublin – UKS Marba Sędziszów Małopolski, w sobotę o godz. 14 w hali Centrum Kultury Fizycznej UMCS przy ul. Langiewicza 22 w Lublinie.

* II liga mężczyzn: Huragan Międzyrzec Podlaski – MOS Wola Warszawa, w sobotę o godz. 18 w hali ZPO nr 3 przy ul. Leśnej w Międzyrzecu Podlaskim.

Pływanie

* Puchar Sprintu, w sobotę o godz. 11 (rozgrzewka rozpocznie się o godz. 10) na pływalni MOSiR przy ul. Partyzantów w Puławach.

Tenis stołowy

* VIII Turniej Grand Prix Lublin 2016, w niedzielę od godz. 15 (kategoria żacy i żaczki) i godz. 15.45 (kategoria open) w sali Szkoły Podstawowej nr 51 przy ul. Bursztynowej 22 w Lublinie.

Tenis ziemny

* Halowe Młodzieżowe Mistrzostwa Puław, w sobotę i niedzielę na Puławskich Kortach Tenisowych przy ul. Wróblewskiego w Puławach.

(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Ekstraklasa

WYNIKI KOLEJKI

17. KOLEJKA 24-27 listopada
Arka Gdynia - Sandecja Nowy Sącz 5:0
Cracovia - Lechia Gdańsk 2:1
Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok 3:1
Korona Kielce - Legia Warszawa 3:2
Lech Poznań - Wisła Płock 2:1
Pogoń Szczecin - Piast Gliwice 2:2
Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 1:0
Bruk-Bet Termalica - Wisła Kraków 3:3

TABELA

1. Górnik 17 32 36-24
2. Legia 17 31 22-17
3. Korona 17 29 28-17
4. Lech 17 28 26-15
5. Wisła K. 17 28 23-19
6. Jagiellonia 17 27 22-22
7. Arka 17 25 22-17
8. Zagłębie 17 24 22-18
9. Śląsk 17 23 21-24
10. Lechia 17 20 23-26
11. Wisła P. 17 20 19-25
12. Cracovia 17 18 21-25
13. Sandecja 17 18 14-23
14. Bruk-Bet 17 18 18-22
15. Piast 17 17 19-27
16. Pogoń 17 10 14-29
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!