Sport KALENDARZ

18-20 listopada

Dodano: 17 listopada 2016, 18:27
Autor: lukisz

Fot. Maciej Kaczanowski
Fot. Maciej Kaczanowski

KALENDARZ IMPREZ SPORTOWYCH NA DNI 18-20 LISTOPADA

Piłka nożna

* Lotto Ekstraklasa: Górnik Łęczna – Ruch Chorzów, w sobotę o godz. 15.30 na Arenie Lublin przy ul. Stadionowej w Lublinie.

* IV liga, sobota: Polesie Kock – Górnik II Łęczna (13).

* Bialska klasa okręgowa (oba mecze w niedzielę o godz. 12): Dąb Dębowa Kłoda – Niwa Łomazy * Kujawiak Stanin – Huragan Międzyrzec Podlaski.

* III runda Pucharu Polski BOZPN (oba mecze w niedzielę o godz. 12): Unia Żabików – Lutnia Piszczac * Bizon Jeleniec – LKS Milanów.

* Lubelska klasa okręgowa, sobota: Sygnał Lublin – Orion Niedrzwica (11).

* Pucharu Polski w okręgu chełmskim, sobota (oba mecze o godz. 13): Start Krasnystaw – Chełmianka Chełm * Hetman Żółkiewka – Włodawianka Włodawa. Niedziela (oba mecze o godz. 13): Unia Białopole – Kłos Chełm * Frassati Fajsławice – Victoria Żmudź.

* Zamojska klasa okręgowa, sobota: Victoria Łukowa/Chmielek – Grom Różaniec (13).

* Ekstraliga kobiet (oba mecze w sobotę): AZS PSW Biała Podlaska – UKS SMS Łódź (11) * Górnik Łęczna – Mitech Żywiec (11.30).

Piłka ręczna

* Mecz rewanżowy trzeciej rundy Pucharu EHF kobiet: MKS Selgros Lublin – Randers HK, w sobotę o godz. 18 w hali Globus przy ul. Kazimierza Wielkiego 8 w Lublinie.

* Pierwszy mecz trzeciej rundy Pucharu EHF mężczyzn: Azoty Puławy – Benfica Lizbona, w sobotę o godz. 18 w hali MOSiR

* I liga kobiet: AZS UMCS MKS Lublin – KS Uniwersytet Radom, w sobotę o godz. 11.45 w hali Globus przy ul. Kazimierza Wielkiego 8 w Lublinie.

* I liga mężczyzn: AZS AWF Biała Podlaska – UKS Olimp Grodków, w sobotę o godz. 18 w Hali Widowiskowo-Sportowej WWFiS przy ul. Marusarza w Białej Podlaskiej.

Koszykówka

* Rozgrywki LNBA, w sobotę i niedzielę w hali Centrum Kultury Fizycznej UMCS przy ul. Langiewicza 22 w Lublinie. Sobota: Symbit – Vapol D-Art (11) * Grizzly Asseco BS – Ekbud (12) * Korwex – Partizan (13) * Matematyka – DBros Puławy (14) * NoToCo – Domik Pasywny (15). Niedziela: MyjniaKrycha-CgmPolska – WSNS Devils (11) * Arkada – Alpaca-Alfachem (12) * AT Vision – Ibra Poniatowa (13) * BiM Team – Kadeo-Nadar (14) * DRAGON Juranda 7 – Rodmos (15) * Venta – Jurand (16) * Alco – Bracia Mrozik (17).

Siatkówka

* II liga mężczyzn: Avia Świdnik – Politechnika Pszczółka Lublin, w sobotę o godz. 18 w hali Sportowej Szkoły Podstawowej Nr 7, przy al. Armii Krajowej 3 * Huragan Międzyrzec Podlaski – Legia Warszawa, w sobotę o godz. 18 w hali ZPO nr 3 przy ul. Leśnej w Międzyrzecu Podlaskim.

* II liga kobiet: Tomasovia Tomaszów Lubelski – Szóstka Mielec, w sobotę o godz. 18 w hali ZS nr 2 przy ul. Żwirki i Wigury w Tomaszowie Lubelskim.

Lekkoatletyka

* Druga Dycha do Maratonu, w niedzielę o godz. 12. Start i meta będą się znajdowały w okolicach Areny Lublin przy ul. Stadionowej. Trasa będzie przebiegać ulicami Lublina: Zana, Nadbystrzycką, Głęboką, Nadbystrzycką, Jana Pawła II, Filaretów i Krochmalną. Przy okazji zostaną również rozegrane biegi dla dzieci z cyklu „Mam nawyki, mam wyniki”, które będą się odbywały na kilku dystansach: od 100 do 1000 metrów.

Tenis stołowy

* II Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny kadetek i kadetów, w sobotę od godz. 10 w sali ZSO Nr 2 przy ul. Urzędowskiej 10 w Kraśniku.

* II Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny juniorek i juniorów, w niedzielę od godz. 10 w sali ZSO Nr 2 przy ul. Urzędowskiej 10 w Kraśniku.

* VII Grand Prix Lublin 2016, w sobotę od godz. 9 (kategoria żaczki, żacy i młodsi) i 10 (kategoria open) w Szkole Podstawowej nr 51 przy ul. Bursztynowej 22 w Lublinie.

Tenis ziemny

* Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Mężczyzn, w piątek od godz. 9, sobotę od godz. 14 i niedzielę od godz. 10 (mecze finałowe) na kortach Lubelskiego Klubu Tenisowego przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie.

Pływanie

* Finał Ligi Szuwarek, w niedzielę od godz. 10 (rozgrzewka rozpocznie się 45 minut wcześniej) na pływalni MOSiR przy ul. Piłsudskiego 52 a w Krasnymstawie.

Goalball

* Turniej Finałowy Mistrzostw Polski w Goalball organizowane przez Integracyjne Centrum Sportu i Rehabilitacji „Start”, w sobotę i niedzielę od godz. 8.30 w hali MOSiR przy ul. Piłsudskiego w Lublinie.

Lacrosse

* Polska Liga Lacrosse: Ułani Lublin – Grom Warszawa, w niedzielę o godz. 11 na boisku przy rondzie Berbeckiego (ul. Lwowska/Andersa) w Lublinie.

Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Ekstraklasa

WYNIKI KOLEJKI

13. KOLEJKA 21-22 października
Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok 4:1
Górnik Zabrze - Korona Kielce 3:3
Lechia Gdańsk - Lech Poznań 3:3
Pogoń Szczecin - Bruk-Bet Termalica 2:3
Sandecja Nowy Sącz - Cracovia 1:1
Wisła Kraków - Legia Warszawa 0:1
Zagłębie Lubin - Piast Gliwice 2:2
Wisła Płock - Śląsk Wrocław

TABELA

1. Lech 13 23 22-10
2. Górnik 13 23 28-20
3. Zagłębie 13 23 20-12
4. Legia 13 22 14-13
5. Wisła K. 13 20 15-15
6. Jagiellonia 13 20 16-17
7. Korona 13 19 17-15
8. Arka 13 19 15-13
9. Śląsk 12 17 15-15
10. Sandecja 13 17 13-13
11. Wisła P. 12 17 12-15
12. Lechia 13 14 18-19
13. Bruk-Bet 13 12 12-17
14. Cracovia 13 11 16-21
15. Piast 13 10 13-22
16. Pogoń 13 9 11-20
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!