Sport KALENDARZ

19-21 lutego

Dodano: 18 lutego 2016, 18:14

FOT. WOJTEK NIEŚPIAŁOWSKI
FOT. WOJTEK NIEŚPIAŁOWSKI

Piłka nożna

* Mecze sparingowe, piątek: Lublinianka – Victoria Żmudź (o godz. 15.30, na bocznym boisku Areny Lublin, przy ul. Stadionowej w Lublinie). Sobota: Tomasovia Tomaszów Lubelski – Huczwa Tyszowce (10, na boisku w Zamościu) * Avia Świdnik – Chełmianka (10, na boisku w Świdniku) * Orlęta Radzyń Podlaski – Lewart Lubartow (11, na boisku, przy ul. Poturzyńskiej w Lublinie) * Wisła Puławy – FK Gorodeya (11.30, na bocznym boisku, przy ul. Hauke-Bossaka w Puławach) * AMSPN Hetman Zamość – Sokół Sieniawa (12, na boisku w Zamościu) * Powiślak Końskowola – Proch Pionki (16, na boisku KEN w Puławach) * Orion Niedrzwica Duża – Opolanin Opole Lubelskie (17, na boisku, przy ul. Poturzyńskiej w Lublinie) *

* Halowy turniej piłki nożnej żaków o Puchar Dyrektora OSiR dla rocznika 2007 i młodszych, w niedzielę od godz. 10 w hali, przy ul. Targowej w Biłgoraju.

Koszykówka

* I liga kobiet: Pszczółka AZS UMCS II Lublin – Politechnika Gdańska, w sobotę o godz. 15 w hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli, przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie.

* II liga mężczyzn: domlublin.pl AZS UMCS Lublin – KKS Tur Bielsk Podlaski, w sobotę o godz. 18 w hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli, przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie.

Futsal

* I liga: AZS UMCS Lublin – Marex Chorzów, w niedzielę o godz. 17 w hali Globus, przy ul. Kazimierza Wielkiego 8 w Lublinie.

Lekkoatletyka

* Piąty bieg z cyklu Grand Prix Lublin City Trail, w sobotę od godz. 11 nad Zalewem Zemborzyckim w Lublinie. Biuro zawodów w piątek będzie się znajdowało w Sklepie Biegacza, przy ul. Północnej 6 i będzie czynne w godz. 12-19. Przy okazji zostaną rozegrane również biegi dla dzieci i młodzieży – City Trail Junior na dystansach od 300 m do 2 km.

Siatkówka

* II liga kobiet: TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski – MKS SAN-Pajda Jarosław, w sobotę o godz. 18 w hali ZS, przy ul. Żwirki Wigury 3 w Tomaszowie Lubelskim.

* II liga mężczyzn: ASPS Avia Świdnik – LKPS Pszczółka Lublin, w sobotę o godz. 18 w Hali Szkoły Podstawowej nr 7, przy ul. Armii Krajowej 3 w Świdniku * KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski – Legia Warszawa dnia, w sobotę o godz. 18 w hali ZPO nr 3, przy ul. Leśnej 2 w Międzyrzecu Podlaskim.

Tenis stołowy

* Ekstraklasa kobiet: AZS UMCS Optima – Bronowianka Kraków, w sobotę o godz. 16 w hali Centrum Kultury Fizycznej UMCS, przy ul. Langiewicza w Lublinie.

* II Turniej Grand Prix, w sobotę o godz. 9.30 w hali Gimnazjum w Niedźwiadzie.

(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Ekstraklasa

WYNIKI KOLEJKI

17. KOLEJKA 24-27 listopada
Arka Gdynia - Sandecja Nowy Sącz 5:0
Cracovia - Lechia Gdańsk 2:1
Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok 3:1
Korona Kielce - Legia Warszawa 3:2
Lech Poznań - Wisła Płock 2:1
Pogoń Szczecin - Piast Gliwice 2:2
Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 1:0
Bruk-Bet Termalica - Wisła Kraków 3:3

TABELA

1. Górnik 17 32 36-24
2. Legia 17 31 22-17
3. Korona 17 29 28-17
4. Lech 17 28 26-15
5. Wisła K. 17 28 23-19
6. Jagiellonia 17 27 22-22
7. Arka 17 25 22-17
8. Zagłębie 17 24 22-18
9. Śląsk 17 23 21-24
10. Lechia 17 20 23-26
11. Wisła P. 17 20 19-25
12. Cracovia 17 18 21-25
13. Sandecja 17 18 14-23
14. Bruk-Bet 17 18 18-22
15. Piast 17 17 19-27
16. Pogoń 17 10 14-29
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!