Sport KALENDARZ

2-4 czerwca

Dodano: 1 czerwca 2017, 17:44

(fot. WOJTEK NIEŚPIAŁOWSKI)

Piłka nożna

* Nice 1. liga: Wisła Puławy – Górnik Zabrze, w niedzielę o godz. 12.30 na stadionie MOSiR przy ul. Hauke-Bossaka w Puławach.

* III liga: Motor Lublin – Unia Tarnów, w sobotę o godz. 16.30 na Arenie Lublin przy ul. Stadionowej w Lublinie * Podlasie Biała Podlaska – Avia Świdnik, w sobotę o godz. 17 na stadionie przy ul. Piłsudskiego w Białej Podlaskiej.

* IV liga, sobota: Victoria Żmudź – Kryształ Werbkowice (11) * Polesie Kock – Włodawianka Włodawa (11) * Powiślak Końskowola – Lutnia Piszczac (14.30) * Tomasovia Tomaszów Lubelski – Lewart Lubartów (17). Niedziela: Chełmianka Chełm – Kłos Chełm (15) * POM Iskra Piotrowice – Łada 1945 Biłgoraj (17) * Stal Kraśnik – LKS Milanów (17) * Unia Hrubieszów – Lublinianka Lublin (17) * Hetman Zamość – Górnik II Łęczna (17).

* Bialska klasa okręgowa (wszystkie mecze w niedzielę): Grom Kąkolewnica – Orlęta Łuków (13) * Kujawiak Stanin – Huragan Międzyrzec Podlaski (16) * Niwa Łomazy – Dąb Dębowa Kłoda (16) * Tytan Wisznice – Bizon Jeleniec (16) * Sokół Adamów – Orzeł Czemierniki (16) * Dwernicki Stoczek Łukowski – Unia Żabików (16) * LZS Dobryń – ŁKS Łazy (17).

* Chełmska klasa okręgowa, sobota: Frassati Fajsławice – Tatran Kraśniczyn (16) * Sparta Rejowiec Fabryczny – Unia Białopole (16) * Hetman Żółkiewka – Eko Różanka (17) * Spółdzielca Siedliszcze – Vitrum Wola Uhruska (17). Niedziela (wszystkie mecze o godz. 16): Unia Rejowiec – Start Krasnystaw * Brat Siennica Nadolna – Granica Dorohusk * Ogniwo Wierzbica – Ruch Izbica.

* Lubelska klasa okręgowa, sobota: Sygnał Lublin – Opolanin Opole Lubelskie (11) * Wisła II Puławy – Granit Bychawa (18). Niedziela: KS Góra Puławska – Piaskovia Piaski (11) * Unia Wilkołaz – Płomień Trzydnik Duży (15) * Stok Zakrzówek – Orion Niedrzwica Duża (16) * GKS Niemce – Janowianka Janów Lubelski (16) * Stal Poniatowa – Perła Borzechów (17) * Tur Milejów – MKS Ryki (17).

* Zamojska klasa okręgowa, sobota: Grom Różaniec – Orion Dereźnia (11) * Roztocze Szczebrzeszyn – Omega Stary Zamość (12) * Cosmos Józefów – Sparta Wożuczyn (13). Niedziela: Korona Łaszczów – Włókniarz Frampol (14) * Sokół Zwierzyniec – Pogoń 96 Łaszczówka (17) * Olimpia Miączyn – Potok Sitno (17) * Victoria Łukowa/Chmielek – Igros Krasnobród (17) * Huczwa Tyszowce – Olender Sól (17).

* Dni Talentu Akademii Piłkarskich Orłów, w piątek w godz. 17-20 (kategoria skrzat) sobotę w godz. 11-15 (kategoria orlik) i w niedzielę w godz. 11-15 (kategoria żak) na Orliku przy Al. Racławickich w Lublinie.

Piłka ręczna

* XIX Ogólnopolski Festiwal dzieci, od piątku do niedzieli w hali MOSiR przy Al. Partyzantów w Puławach (rocznik 2003), hali sportowej SP 1 przy ul. Kaniowczyków 1 (rocznik 2004), hala sportowej SP 10 przy ul. 6 Sierpnia oraz hali sportowej SP 11 przy ul. Legionu Puławskiego 87 w Puławach.

Lekkoatletyka

* PKO Półmaraton Solidarności, w sobotę od godz. 9. Linia startu będzie się znajdowała pod bramą główną WSK PZL Świdnik. Meta znajdzie się zaś w hali C Targów Lublin SA.

* 25 Bieg Solidarności Lubelski Lipiec 1980 w Lublinie, od godz. 8.30 na trasie z ul. Królewskiej do hali Targów Lublin. Program imprezy: bieg VIP-ów (godz. 8.30) * Bieg studentów (8.35) * Biegi młodzieżowe, kategoria szkoły ponadgimnazjalne (8.45) * Biegi młodzieżowe, kategoria szkoły gimnazjalne (9) * * Biegi młodzieżowe, kategoria szkoły podstawowe oraz bieg niepełnosprawnych (9.15) * biegi dla dzieci z roczników 2010-2013 (godz. 10.15-10.55) * bieg młodzików (11.10) * Sztafeta Rodzinna z Bocianem na terenie parku Ludowego (12).

Żeglarstwo

* II Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w klasie OPTIMIST i 420, w niedzielę od godz. 8 nad Zalewem Zemborzyckim w Lublinie.

Tenis stołowy

* III Grand Prix Lublin 2017, w niedzielę od godz. 14.30 (urodzeni w 2009 roku i młodsi), godz. 15 (urodzeni w 2004 roku i młodsi oraz 15.30 (kategoria open) w sali SP nr 51 przy ul. Bursztynowej w Lublinie.

Żużel

* II liga: Speed Car Motor Lublin – Kolejarz Rawicz, w sobotę o godz. 19 na stadionie MOSiR przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie.

(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Ekstraklasa

WYNIKI KOLEJKI

12. KOLEJKA 13-16 października
Bruk-Bet Termalica - Arka Gdynia 1:1
Cracovia - Pogoń Szczecin 3:0
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań 1:1
Korona Kielce - Wisła Płock 2:0
Legia Warszawa - Lechia Gdańsk 1:0
Piast Gliwice - Sandecja Nowy Sącz 2:2
Śląsk Wrocław - Wisła Kraków 0:2
Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze 3:2

TABELA

1. Lech 12 22 19-7
2. Górnik 12 22 25-17
3. Zagłębie 22 22 18-10
4. Jagiellonia 12 20 15-13
5. Wisła K. 12 20 15-14
6. Legia 12 19 13-13
7. Korona 12 18 14-12
8. Śląsk 12 17 15-15
9. Wisła P. 12 17 12-15
10. Sandecja 12 16 12-12
11. Arka 12 16 11-12
12. Lechia 12 13 15-16
13. Cracovia 12 10 15-20
14. Bruk-Bet 12 9 9-15
15. Pogoń 12 9 9-17
16. Piast 12 9 11-20
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!