Sport KALENDARZ

20-21 listopada

Dodano: 19 listopada 2015, 17:22

FOT. MACIEJ KACZANOWSKI
FOT. MACIEJ KACZANOWSKI

Piłka nożna

* Ekstraklasa: Górnik Łęczna – Ruch Chorzów, w sobotę o godz. 18 na stadionie, przy Al. Jana Pawła II w Łęcznej.

* II liga: Wisła Puławy – GKS Tychy, w sobotę o godz. 15 na stadionie MOSiR, przy ul. Hauke-Bossaka w Puławach.

* III liga: Avia Świdnik – Motor Lublin, w sobotę o godz. 13 na stadionie, przy ul. Sportowej w Świdniku.

* Centralna Liga Juniorów: AP TOP 54 Biała Podlaska – Legia Warszawa, w sobotę o godz. 12 na stadionie przy ul. Zdanowskiego w Białej Podlaskiej.

* Ekstraliga kobiet: AZS PSW Biała Podlaska – AZS Wrocław, w sobotę o godz. 11 na stadionie Podlasie przy ul. Piłsudskiego w Białej Podlaskiej.

Koszykówka

* Tauron Basket Liga mężczyzn: Start Lublin – King Wilki Morskie Szczecin, w sobotę o godz. 18 w hali Globus, przy ul. Kazimierza Wielkiego 8 w Lublinie.

* II liga mężczyzn: domlublin.pl AZS UMCS Lublin – Stal Stalowa Wola, w sobotę o godz. 16 w hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli, przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie * Start II Lublin – MKS Łódź, w niedzielę o godz. 18.30 w hali Globus, przy ul. Kazimierza Wielkiego 8 w Lublinie.

Siatkówka

* II Liga kobiet: Tomasovia Tomaszów Lubelski – WTS SolnaWieliczka, w sobotę o godz. 18 w hali ZS nr 2, przy ul. Żwirki i Wigury 3 w Tomaszowie Lubelskim.

* II Liga mężczyzn: KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski – UMKS MOS Wola Warszawa, w sobotę o godz. 18 w hali ZPO nr 3, przy ul. Leśnej w Międzyrzecu Podlaskim * ASPS Avia Świdnik – KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec, w sobotę o godz. 18 w hali sportowej SP nr 7, przy ul. Armii Krajowej 3 w Świdniku.

Lekkoatletyka

* II Dycha do Maratonu, w niedzielę o godz. 11. Start i meta będą się znajdowały w okolicach Areny Lublin, przy ul. Stadionowej w Lublinie. Biuro zawodów będzie się mieścić w Galerii Handlowej Color Park, przy ul. Wolskiej 11. Biuro będzie czynne w piątek (godz. 12-18), w sobotę (godz. 10-18), a w niedzielę zostanie przeniesione na Arenie Lublin (godz. 8.30-14.30, odbiór pakietów startowych będzie możliwy tylko do godz. 10)

Tenis stołowy

* III runda Pucharu ETTO: AZS UMCS Optima Lublin – SKNT Luch Vladimir, w sobotę o godz. 20 w hali CKFiS, przy ul. Langiewicza 22 w Lublinie.

* VIII Grand Prix, w sobotę od godz. 9.30 w hali CKFiS w Bełżycach.

Zapasy

* XXIV Międzynarodowy Turniej o Puchar Ziemi Kraśnickiej, w sobotę i niedzielę w hali sportowej przy ZS nr 3 w Kraśniku. Program zawodów, sobota: walki eliminacyjne (9-14) * uroczyste rozpoczęcie zawodów oraz część walk finałowych (17). Niedziela: walki finałowe i zakończenie zawodów (9-12).

Sumo

* Puchar Polski i Otwarte Mistrzostwa Tyszowiec w mini sumo, w sobotę od godz. 9.30 w hali Gimnazjum w Tyszowcach.

(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Ekstraklasa

WYNIKI KOLEJKI

10. KOLEJKA 22-25 września
Bruk-Bet Termalica - Lechia Gdańsk 2:1
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 1:0
Korona Kielce - Wisła Kraków 2:1
Piast Gliwice - Arka Gdynia 0:1
Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 1:2
Śląsk Wrocław - Lech Poznań 2:0
Zagłębie Lubin - Sandecja Nowy Sącz 1:0
Cracovia - Wisła Płock 1:3

TABELA

1. Górnik 10 19 22-14
2. Zagłębie 10 19 15-7
3. Lech 10 18 15-6
4. Jagiellonia 10 18 14-12
5. Śląsk 10 16 14-12
6. Legia 10 16 12-10
7. Wisła K. 10 16 13-14
8. Korona 10 14 12-12
9. Sandecja 10 14 9-9
10. Arka 10 14 9-10
11. Wisła P. 10 14 11-13
12. Lechia 10 10 14-15
13. Pogoń 10 8 9-14
14. Bruk-Bet 10 8 8-13
15. Piast 10 8 9-17
16. Cracovia 10 6 11-19
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!