Sport KALENDARZ

22-23 kwietnia

Dodano: 20 kwietnia 2017, 18:53

(fot. WOJTEK NIEŚPIAŁOWSKI)

Piłka nożna

* Lotto Ekstraklasa: Górnik Łęczna – Wisła Kraków, w sobotę o godz. 18 na Arenie Lublin przy ul. Stadionowej w Lublinie.

* Nice 1. liga: Wisła Puławy – Podbeskidzie Bielsko-Biała, w sobotę o godz. 20 na stadionie MOSiR przy ul. Hauke-Bossaka w Puławach.

* III liga, sobota: Podlasie Biała Podlaska – Spartakus Daleszyce (11) * Avia Świdnik – Resovia (16).

* IV liga, sobota: Górnik II Łęczna – Łada 1945 Biłgoraj (11) * Lublinianka Lublin – Lewart Lubartów (14) * Kłos Chełm – Lutnia Piszczac (15.30) * Hetman Zamość – Włodawianka Włodawa (16). Niedziela: Unia Hrubieszów – Stal Kraśnik (15) * Victoria Żmudź – Powiślak Końskowola (16) * Chełmianka Chełm – POM Iskra Piotrowice (16) * Kryształ Werbkowice – LKS Milanów (16) * Polesie Kock – Tomasovia Tomaszów Lubelski (17).

* Bialska klasa okręgowa (wszystkie mecze w niedzielę): Tytan Wisznice – Huragan Międzyrzec Podlaski (16) * ŁKS Łazy – Kujawiak Stanin (16) * Orlęta Łuków – Bizon Jeleniec (16) * Dąb Dębowa Kłoda – Orzeł Czemierniki (16) * Niwa Łomazy – Dwernicki Stoczek Łukowski (16) * Grom Kąkolewnica – Sokół Adamów (17) * LZS Dobryń – Unia Żabików (17).

* Chełmska klasa okręgowa, sobota: Unia Rejowiec – Unia Białopole (11). Niedziela: Hetman Żółkiewka – Spółdzielca Siedliszcze (13) * Brat Siennica Nadolna – Sparta Rejowiec Fabryczny (13.30) * Start Krasnystaw – Eko Różanka (16) * Ruch Izbica – Vitrum Wola Uhruska (16) * Granica Dorohusk – Tatran Kraśniczyn (16) * Ogniwo Wierzbica – Frassati Fajsławice (16).

* Lubelska klasa okręgowa, sobota: Sygnał Lublin – Tur Milejów (11) * Piaskovia Piaski – Wisła II Puławy (15) * MKS Ryki – KS Góra Puławska (17). Niedziela: Opolanin Opole Lubelskie – Płomień Trzydnik Duży (12) * Orion Niedrzwica Duża – Janowianka Janów Lubelski (16) * Stok Zakrzówek – Unia Wilkołaz (16) * Perła Borzechów – Granit Bychawa (16.30) * Stal Poniatowa – GKS Niemce (17).

* Zamojska klasa okręgowa, sobota: Roztocze Szczebrzeszyn – Grom Różaniec (13). Niedziela: Korona Łaszczów – Victoria Łukowa/Chmielek (14) * Cosmos Józefów – Olimpia Miączyn (14) * Omega Stary Zamość – Potok Sitno (15) * Sparta Wożuczyn – Igros Krasnobród (15) * Włókniarz Frampol – Olender Sól (15) * Pogoń 96 Łaszczówka – Orion Dereźnia (16) * Sokół Zwierzyniec – Huczwa Tyszowce (16).

* Turniej „Lublin moja duma”, w sobotę o godz. 11 na Orliku SP 52 przy ul. Jagiełły w Lublinie.

* Wiosenny Puchar Lublina 2017, w sobotę od godz. 19 na Orliku przy ul. Rycerskiej w Lublinie i w niedzielę od godz. 18 na Orliku przy Al. Racławickich w Lublinie.

Koszykówka

* II liga mężczyzn: AZS UMCS Lublin – Decka Pelplin, w niedzielę o godz. 19 w hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie.

* Rozgrywki LNBA: mecze finałowe i spotkania o trzecie miejsca: w niedzielę w hali Centrum Kultury Fizycznej UMCS przy ul. Langiewicza 22 w Lublinie. Niedziela: ESPO Pszczółka II – Maverics (o godz. 11.30) * WSNS Devils – No To Co (13) * Kadeo-Nadar – Alco (14.30) * GoPRO Lublin 51 – Drink Team (16) * Partizan – At-Vision (17.30) * Matematyka – Bracia Mrozik (19).

Piłka ręczna

* I liga kobiet: MKS AZS UMCS Lublin – KPR Ruch Chorzów, w sobotę o godz. 15 w hali Globus przy ul. Kazimierza Wielkiego w Lublinie.

* II liga kobiet: MKS II Lublin – KU AZS UW Warszawa, w sobotę o godz. 12.30 w hali Globus przy ul. Kazimierza Wielkiego w Lublinie.

Żużel

* II liga: Speed Car Motor Lublin – TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski, w sobotę o godz. 18.30 na stadionie MOSiR przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie.

Pływanie

* Akademickie Mistrzostwa Polski, w sobotę od godz. 9 i 15.30 i niedzielę od godz. 9 i 14.30 na pływalni Aqua Lublin przy Al. Zygmuntowskich 4 w Lublinie.

Futsal

* I liga: AZS UMCS Lublin – Słomniczanka Słomniki, w sobotę o godz. 18 w hali Globus przy ul. Kazimierza Wielkiego 8 w Lublinie.

Tenis stołowy

* Indywidualne Mistrzostwa Województwa kadetek i kadetów (gry pojedyncze, podwójne i mieszane), w sobotę od godz. 9 w sali ZS Kocudzy.

* Drużynowe Mistrzostwa Województwa kadetek i kadetów, w niedzielę od godz. 9 w sali ZS Kocudzy.

(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Ekstraklasa

WYNIKI KOLEJKI

17. KOLEJKA 24-27 listopada
Arka Gdynia - Sandecja Nowy Sącz 5:0
Cracovia - Lechia Gdańsk 2:1
Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok 3:1
Korona Kielce - Legia Warszawa 3:2
Lech Poznań - Wisła Płock 2:1
Pogoń Szczecin - Piast Gliwice 2:2
Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 1:0
Bruk-Bet Termalica - Wisła Kraków 3:3

TABELA

1. Górnik 17 32 36-24
2. Legia 17 31 22-17
3. Korona 17 29 28-17
4. Lech 17 28 26-15
5. Wisła K. 17 28 23-19
6. Jagiellonia 17 27 22-22
7. Arka 17 25 22-17
8. Zagłębie 17 24 22-18
9. Śląsk 17 23 21-24
10. Lechia 17 20 23-26
11. Wisła P. 17 20 19-25
12. Cracovia 17 18 21-25
13. Sandecja 17 18 14-23
14. Bruk-Bet 17 18 18-22
15. Piast 17 17 19-27
16. Pogoń 17 10 14-29
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!