Sport KALENDARZ

22-23 Października

Autor: lukisz

FOT. KS Wisła Puławy
FOT. KS Wisła Puławy

Piłka nożna

* I liga: Wisła Puławy – GKS Tychy, w sobotę o godz. 18 na stadionie MOSiR przy ul. Hauke-Bossaka w Puławach.

* III liga: Podlasie Biała Podlaska – Podhale Nowy Targ, w sobotę o godz. 14 na stadionie przy ul. Piłsudskiego w Białej Podlaskiej.

* IV liga, sobota: Hetman Zamość – Kłos Chełm (14) * Polesie Kock – Górnik II Łęczna (15) * Victoria Żmudź – Lublinianka Lublin (15). Niedziela: Chełmianka Chełm – Kryształ Werbkowice (14) * Unia Hrubieszów – Lewart Lubartów (14) * Stal Kraśnik – Lutnia Piszczac (14) * Powiślak Końskowola – Łada 1945 Biłgoraj (14) * POM Iskra Piotrowice – Włodawianka Włodawa (14) * Tomasovia Tomaszów Lubelski – LKS Milanów (15).

* Bialska klasa okręgowa (wszystkie mecze w niedzielę o godz. 13): ŁKS Łazy – LZS Dobryń * Orlęta Łuków – Grom Kąkolewnica * Kujawiak Stanin – Huragan Międzyrzec Podlaski * Bizon Jeleniec – Tytan Wisznice * Orzeł Czemierniki – Sokół Adamów * Unia Żabików – Dwernicki Stoczek Łukowski.

* Chełmska klasa okręgowa, sobota: Hetman Żółkiewka – Vitrum Wola Uhruska (11). Niedziela (wszystkie mecze o godz. 14): Sparta Rejowiec Fabryczny – Start Krasnystaw * Frassati Fajsławice – Unia Białopole * Spółdzielca Siedliszcze – Tatran Kraśniczyn * Ogniwo Wierzbica – Eko Różanka * Brat Siennica Nadolna – Ruch Izbica * Unia Rejowiec – Granica Dorohusk.

* Lubelska klasa okręgowa, sobota (oba mecze o godz. 11): Sygnał Lublin – Orion Niedrzwica Duża * GKS Niemce – Płomień Trzydnik Duża. Niedziela: Unia Wilkołaz – MKS Ryki (13) * Tur Milejów – Opolanin Opole Lubelskie (13) * Stok Zakrzówek – Perła Borzechów (13) * Stal Poniatowa – Piaskovia Piaski (14) * KS Góra Puławska – Granit Bychawa (15) * Wisła II Puławy – Janowianka Janów Lubelski (15).

* Zamojska klasa okręgowa, sobota: Igros Krasnobród – Victoria Łukowa/Chmielek (11). Niedziela: Pogoń 96 Łaszczówka – Sokół Zwierzyniec (13) * Omega Stary Zamość – Roztocze Szczebrzeszyn (14) * Włókniarz Frampol – Korona Łaszczów (14, na boisku w Goraju) * Sparta Wożuczyn – Cosmos Józefów (14) * Olender Sól – Huczwa Tyszowce (14) * Potok Sitno – Olimpia Miączyn (15) * Orion Dereźnia – Grom Różaniec (15).

Piłka ręczna

* Superliga kobiet: MKS Selgros Lublin – Metraco Zagłębie Lubin, w sobotę o godz. 18 w hali Globus przy ul. Kazimierza Wielkiego 8 w Lublinie.

* PGNiG Superliga mężczyzn: Azoty Puławy – PGE Stal Mielec, w sobotę o godz. 18 w hali MOSiR przy Al. Partyzantów w Puławach.

Koszykówka

* Rozgrywki LNBA, w sobotę w hali Centrum Kultury Fizycznej UMCS przy ul. Langiewicza 22 w Lublinie. Program 2. kolejki: Drink Team – The Shooters (9) * DBros Puławy – Grizzly Asseco BS (10) * Gang Albanii – Kouba (11) * Ekbud – Alco (12) * Winiarnia u Dyszona – GoPro Lublin #51 (13) * Dragon Juranda 7 – Arkada (14) * Mavericks – Antyshop.pl (15) * Rodmos – BiM Team (16) * Alpaca-Alfachem – Matematyka (17) * ESPO-Pszczółka II – Lipa Team (18) * Kadeo – Bracia Mrozik (19) * NPLAY – Bobo Team Przemyśl (20).

Siatkówka

* II liga kobiet: Tomasovia Tomaszów Lubelski – Grupa Azoty PWSZ Tarnów, w sobotę o godz. 16 w hali ZS nr 2 przy ul. Żwirki i Wigury w Tomaszowie Lubelskim.

* II liga mężczyzn: UKS Biała Podlaska – Legia Warszawa, w sobotę o godz. 18 w IV LO im. Stanisława Staszica przy ul. Akademickiej w Białej Podlaskiej.

Tenis stołowy

* Drużynowy Turniej Uczniowski – eliminacje wojewódzkie dziewcząt i chłopców rocznik 2004-2005 i młodsi, w sobotę od godz. 9 w sali sportowej SP i Gimnazjum w Łucce.

* VII Turniej Grand Prix LZS, w sobotę od godz. 9.30 w sali Zespołu Szkół Technicznych w Piotrowicach.

Sporty walki

* Międzynarodowe Mistrzostwa Młodzików i Dzieci w Judo, w niedzielę od godz. 10 w hali Sportowej Centrum Kultury Fizycznej UMCS Lublin przy ul. Langiewicza 22 w Lublinie. W imprezie rywalizować będą zawodnicy z grupy wiekowej młodzik i dzieci (14 lat i młodsi). W zawodach wystartują kluby z Polski, Ukrainy i Białorusi, w sumie weźmie w nich udział około 200 uczestników.

Szachy

* Turnieje cykliczne „Szach Królowi” 2016 o puchar prezydenta miasta Lublin, w sobotę od godz. 10 (potwierdzenie obecności 15 minut wcześniej) w świetlicy klubowej przy al. Piłsudskiego 22 w Lublinie. Pierwszy turniej odbędzie się w kategorii open, a drugi dla młodych talentów do lat 14. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie szachy.lublin.pl.

(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Ekstraklasa

WYNIKI KOLEJKI

12. KOLEJKA 13-16 października
Bruk-Bet Termalica - Arka Gdynia 1:1
Cracovia - Pogoń Szczecin 3:0
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań 1:1
Korona Kielce - Wisła Płock 2:0
Legia Warszawa - Lechia Gdańsk 1:0
Piast Gliwice - Sandecja Nowy Sącz 2:2
Śląsk Wrocław - Wisła Kraków 0:2
Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze 3:2

TABELA

1. Lech 12 22 19-7
2. Górnik 12 22 25-17
3. Zagłębie 22 22 18-10
4. Jagiellonia 12 20 15-13
5. Wisła K. 12 20 15-14
6. Legia 12 19 13-13
7. Korona 12 18 14-12
8. Śląsk 12 17 15-15
9. Wisła P. 12 17 12-15
10. Sandecja 12 16 12-12
11. Arka 12 16 11-12
12. Lechia 12 13 15-16
13. Cracovia 12 10 15-20
14. Bruk-Bet 12 9 9-15
15. Pogoń 12 9 9-17
16. Piast 12 9 11-20
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!