Sport KALENDARZ

22-24 kwietnia

Dodano: 21 kwietnia 2016, 18:44

FOT. WOJTEK NIESPIAŁOWSKI
FOT. WOJTEK NIESPIAŁOWSKI

Piłka nożna

* III liga, sobota: Motor Lublin – Wólczanka Wólka Pełkińska (19). Niedziela: Lewart Lubartów – Piast Tuczempy (12) * Chełmianka Chełm – JKS 1909 Jarosław (15) * Orlęta Radzyń Podlaski – Avia Świdnik (15) * Tomasovia Tomaszów Lubelski – Sokół Sieniawa (16).

* IV liga, sobota: Granica Dorohusk – Victoria Żmudź (16) * Orlęta Łuków – Podlasie Biała Podlaska (17). Niedziela: Włodawianka Włodawa – Stal Kraśnik (15) * Unia Hrubieszów – Polesie Kock (16) * Górnik II Łęczna – Janowianka Janów Lubelski (16) * Orion Niedrzwica Duża – Opolanin Opole Lubelskie (16) * Lutnia Piszczac – Kryształ Werbkowice (16) * Hetman Żółkiewka – Powiślak Końskowola (17).

* Bialska klasa okręgowa: Huragan Międzyrzec Podlaski – Janowia Janów Podlaski (16). Niedziela (wszystkie mecze o godz. 16): Dąb Dębowa Kłoda – Tytan Wisznice * Unia Żabików – Sokół Adamów * LZS Dobryń – Orzeł Czemierniki * Dwernicki Stoczek Łukowski – Niwa Łomazy * Granica Terespol – ŁKS Łazy * Grom Kąkolewnica – LKS Milanów.

* Chełmska klasa okręgowa, sobota: Eko Różanka – Ogniwo Wierzbica (12). Niedziela: Unia Rejowiec – Tatran Kraśniczyn (14) * GKS Pławanice/Kamień – Start Krasnystaw (15) * Kłos Chełm – Frassati Fajsławice (16) * Sawena Sawin – Sparta Rejowiec Fabryczny (16) * Unia Białopole – Ruch Izbica (16) * Spółdzielca Siedliszcze – Brat Siennica Nadolna (16).

* Lubelska klasa okręgowa, sobota: Piaskovia Piaski – Stal Poniatowa (17). Niedziela: GKS Niemce – POM Iskra Piotrowice (15) * Perła Borzechów – LKS Wierzchowiska (15) * Płomień Trzydnik Duży – Iskra Krzemień (15) * Granit Bychawa – Unia Wilkołaz (15) * Tęcza Bełżyce – KS Dąbrowica (16) * Tajfun Ostrów Lubelski – Wisła II Puławy (16) * Ruch Ryki – Orły Kazimierz(16).

* Zamojska klasa okręgowa, sobota (oba mecze o godz. 16): Roztocze Szczebrzeszyn – Ostoja Skierbieszów * Victoria Łukowa/Chmielek – Korona Łaszczów (na boisku w Tarnogrodzie). Niedziela: Pogoń 96 Łaszczówka – Granica Lubycza Królewska (13) * Olimpia Miączyn – Sokół Zwierzyniec (13) * Igros Krasnobród – Łada 1945 Biłgoraj (16) * Huczwa Tyszowce – Włókniarz Frampol (16) * Grom Różaniec – Omega Stary Zamość (16) * Orkan Bełżec – Cosmos Józefów (16).

* Centralna Liga Juniorów: Motor Lublin – GKS Bełchatów, w niedzielę o godz. 14 na bocznym boisku Areny Lublin, przy ul. Stadionowej w Lublinie.

* Ekstraliga kobiet: AZS PSW Biała Podlaska - Mitech Żywiec, w niedzielę o godz. 11 na stadionie MKS Podlasie, przy ul. Piłsudskiego w Białej Podlaskiej.

Piłka ręczna

* Superliga kobiet: MKS Selgros Lublin – Start Elbląg, w sobotę i niedzielę o godz. 17.30 w hali Globus, przy ul. Kazimierza Wielkiego 8 w Lublinie.

* Superliga mężczyzn: Azoty Puławy – Orlen Wisła Płock, w sobotę o godz. 20 i ewentualnie w niedzielę o godz. 18 w hali MOSiR, przy ul. Partyzantów w Puławach.

* Turniej 1/8 finału Mistrzostw Polski juniorów młodszych, od piątku do niedzieli w hali MOSiR, przy ul. Partyzantów w Puławach. Program zawodów, piątek: Truso Elbląg – Vive Tauron Kielce (o godz. 15) * Azoty Puławy – SPR Nowe Piekuty (19). Sobota: SPR Nowe – Truso Elbląg (14) * Azoty Puławy – Vive Tauron (16). Niedziela: Vive Tauron – SPR Nowe Piekuty (10) * Azoty Puławy – Truso Elbląg (12).

Koszykówka

* II liga mężczyzn: domlublin.pl AZS UMCS Lublin – AGH Kraków, w sobotę o godz. 18 w hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli, przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie.

* Pod Koszami Dziennika Wschodniego: No To Co – Vapol Seba (o godz. 9) * Ekbud – Alpaca-Alfachem (10) * Ibra Poniatowa – DOMiK Pasywny (11) * Alco – Matematyka (12) * KaDeO-Nadar – Bracia Mrozik (13) * Uroczyste zakończenie rozgrywek (14). Mecze zostaną rozegrane w hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli, przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie.

Snooker

* XXIV Mistrzostwa Polski, od piątku do niedzieli w Klubie Masters Lublin, przy Al. Spółdzielczości Pracy 36 GH Olimp w Lublinie. Finały zaplanowano na niedzielę o godz. 14.

Tenis stołowy

* Ekstraklasa kobiet: AZS UMCS Optima Lublin – Polmlek Zamer Lidzbark Warmiński, w niedzielę o godz. 16 w hali CKiF UMCS, przy ul. Langiewicza 22 w Lublinie.

* Drużynowe Mistrzostwa Województwa żaczek, żaków, kadetek i kadetów, w sobotę od godz. 9 w sali ZS w Kocudzy.

* Indywidualne Mistrzostwa Województwa żaczek i żaków w tenisie stołowym (gry pojedyncze, podwójne i mieszane), w niedzielę od godz. 9 w hali sportowej SP i Gimnazjum w Łucce.

* IV Turniej Grand Prix LZS, w sobotę od godz. 9.30 w Woli Osowińskiej.

(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Ekstraklasa

WYNIKI KOLEJKI

12. KOLEJKA 13-16 października
Bruk-Bet Termalica - Arka Gdynia 1:1
Cracovia - Pogoń Szczecin 3:0
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań 1:1
Korona Kielce - Wisła Płock 2:0
Legia Warszawa - Lechia Gdańsk 1:0
Piast Gliwice - Sandecja Nowy Sącz 2:2
Śląsk Wrocław - Wisła Kraków 0:2
Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze 3:2

TABELA

1. Lech 12 22 19-7
2. Górnik 12 22 25-17
3. Zagłębie 22 22 18-10
4. Jagiellonia 12 20 15-13
5. Wisła K. 12 20 15-14
6. Legia 12 19 13-13
7. Korona 12 18 14-12
8. Śląsk 12 17 15-15
9. Wisła P. 12 17 12-15
10. Sandecja 12 16 12-12
11. Arka 12 16 11-12
12. Lechia 12 13 15-16
13. Cracovia 12 10 15-20
14. Bruk-Bet 12 9 9-15
15. Pogoń 12 9 9-17
16. Piast 12 9 11-20
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!