Sport KALENDARZ

23-25 czerwca

Dodano: 23 czerwca 2017, 14:35

Piłka nożna

* Mecz o awans do Centralnej Ligi Juniorów: Tomasovia Tomaszów Lubelski – Wisła Płock, w niedzielę o godz. 15 na stadionie przy Al. Sportowej w Tomaszowie Lubelskim.

* Chełmska klasa okręgowa (wszystkie mecze w sobotę o godz. 17): Start Krasnystaw – Frassati Fajsławice * Sparta Rejowiec Fabryczny – Spółdzielca Siedliszcze * Unia Białopole – Hetman Żółkiewka * Tatran Kraśniczyn – Ogniwo Wierzbica * Vitrum Wola Uhruska – Brat Siennica Nadolna * Eko Różanka – Unia Rejowiec * Ruch Izbica – Granica Dorohusk.

* Zamojska klasa okręgowa, sobota: Omega Stary Zamość – Huczwa Tyszowce (15.30) * Sparta Wożuczyn – Roztocze Szczebrzeszyn (17). Niedziela (wszystkie mecze o godz. 17): Grom Różaniec – Victoria Łukowa/Chmielek * Orion Dereźnia – Olimpia Miączyn * Olender Sól – Cosmos Józefów * Igros Krasnobród – Korona Łaszczów * Potok Sitno – Sokół Zwierzyniec * Włókniarz Frampol – Pogoń 96 Łaszczówka.

* XIV Turniej Piłki Nożnej – „Lublin jest wielki” – finał Euro U-21 Lublin 2017, w sobotę o godz. 11 na Orliku SP 52 przy ul. Jagiełły w Lublinie.

* Wiosenny Puchar Lublina, w sobotę o godz. 19 na Orliku przy ul. Rycerskiej, niedzielę o godz. 18 na Orliku przy Al. Racławickich i poniedziałek o godz. 20 na Orliku przy Al. Racławickich w Lublinie.

Koszykówka

* Rozgrywki LNBA: w niedzielę w hali Centrum Kultury Fizycznej UMCS przy ul. Langiewicza w Lublinie. Program kolejki: Antyshop.pl – GoPro 51 (15) * Kadeo Nadar Grizzly – Symbit (16) * Domik Pasywny – Jurand (13) * BiM Team – Ibra Lipert.pl (14) * Ekbud Summer Team – Devils (17) * DBros Puławy – V Liceum Ogólnokształcące w Lublinie (18) * Arkada – Hornets Lublin (19).

* VIII Otwarte Mistrzostwa Lublina w Streetball'u 2017, w sobotę od godz. 10 (zapisy będą prowadzone godzinę wcześniej) na placu przy Centrum Spotkania Kultur przy ul. Plac Teatralny 1 w Lublinie.

Szachy

* Amatorskie Mistrzostwa Polski Grand-Prix 2017 i Międzynarodowy Turniej Szachowy im J. Zukertorta, w piątek o godz. 16.30, sobotę o godz. 10 oraz niedzielę o godz. 9 w Centrum Kultury przy ul. Peowiaków 12 w Lublinie.

* Turniej Błyskawiczny w ramach Międzynarodowego Turnieju Szachowego im. J. Zukertorta, w niedzielę o godz. 14 w Centrum Kultury przy ul. Peowiaków 12 w Lublinie.

(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Ekstraklasa

WYNIKI KOLEJKI

15. KOLEJKA 3-5 listopada
Arka Gdynia - Lechia Gdańsk 0:1
Bruk-Bet Termalica - Piast Gliwice 2:1
Górnik Zabrze - Lech Poznań 3:1
Korona Kielce - Śląsk Wrocław 3:0
Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 1:3
Wisła Kraków - Sandecja Nowy Sącz 3:0
Wisła Płock - Jagiellonia Białystok 1:2
Zagłębie Lubin - Cracovia 1:2

TABELA

1. Górnik 15 29 33-22
2. Legia 15 28 19-14
3. Jagiellonia 15 26 21-19
4. Korona 15 25 25-15
5. Lech 15 24 24-14
6. Wisła K. 15 24 19-16
7. Zagłębie 15 23 22-17
8. Wisła P. 15 20 18-20
9. Śląsk 15 20 19-22
10. Arka 15 19 15-16
11. Sandecja 15 17 14-18
12. Lechia 15 17 19-24
13. Bruk-Bet 15 16 15-19
14. Cracovia 15 15 19-23
15. Piast 15 13 16-25
16. Pogoń 15 9 12-26
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!