Sport KALENDARZ

23-25 października


FOT. MACIEJ KACZANOWSKI
FOT. MACIEJ KACZANOWSKI

Piłka nożna

* II liga: Wisła Puławy – Siarka Tarnobrzeg, w sobotę o godz. 16 na stadionie MOSiR, przy ul. Hauke-Bossaka w Puławach.

* III liga, sobota: AMSPN Hetman Zamość – Chełmianka Chełm (12) * Avia Świdnik – Tomasovia Tomaszów Lubelski (13) * Lublinianka Lublin – Stal Rzeszów (14). Niedziela: Lewart Lubartów – Resovia (13) * Orlęta Radzyń Podlaski – Karpaty Krosno (14).

* IV liga, sobota: Podlasie Biała Podlaska – Powiślak Końskowola (12). Niedziela: Włodawianka Włodawa – Lutnia Piszczac (13) * Orlęta Łuków – Hetman Żółkiewka (14) * Granica Dorohusk – Orion Niedrzwica Duża (14) * Górnik II Łęczna – Kryształ Werbkowice (14) * Unia Hrubieszów – Opolanin Opole Lubelskie (14) * Polesie Kock – Victoria Żmudź (14) * Janowianka Janów Lubelski – Stal Kraśnik (14).

* Bialska klasa okręgowa (wszystkie mecze w niedzielę o godz. 13): ŁKS Łazy – Dąb Dębowa Kłoda * LKS Milanów – Niwa Łomazy * Janowia Janów Podlaski – Orzeł Czemierniki * Huragan Międzyrzec Podlaski – Sokół Adamów * Grom Kąkolewnica – Tytan Wisznice * Granica Terespol – Unia Żabików * Dwernicki Stoczek Łukowski – LZS Dobryń.

* Chełmska klasa okręgowa, sobota: Start Krasnystaw - Brat Siennica Nadolna (14). Niedziela (wszystkie mecze o godz. 14): Eko Różanka – Frassati Fajsławice * Sawena Sawin – Unia Rejowiec * GKS Pławanice/Kamień – Unia Białopole * Kłos Chełm – Spółdzielca Siedliszcze * Sparta Rejowiec Fabryczny – Ruch Izbica * Ogniwo Wierzbica – Tatran Kraśniczyn.

* Lubelska klasa okręgowa, sobota: Granit Bychawa – Iskra Krzemień (11) * GKS Niemce – Tajfun Ostrów Lubelski (11) * Tęcza Bełżyce – Ruch Ryki (14) * Unia Wilkołaz – Orły Kazimierz (14). Niedziela: POM Iskra Piotrowice – Płomień Trzydnik Duży (14.30) * Stal Poniatowa – Wisła II Puławy (15) * KS Dąbrowica – LKS Wierzchowiska (15.30) * Piaskovia Piaski – Perła Borzechów (16)

* Zamojska klasa okręgowa, sobota: Roztocze Szczebrzeszyn – Huczwa Tyszowce (14) * Granica Lubycza Królewska – Sokół Zwierzyniec (14). Niedziela: Orkan Bełżec – Grom Różaniec (13.30) * Łada 1945 Biłgoraj – Omega Stary Zamość (14) * Korona Łaszczów – Włókniarz Frampol (14) * Cosmos Józefów – Igros Krasnobród (14) * Ostoja Skierbieszów – Olimpia Miączyn (14) * Pogoń 96 Łaszczówka – Victoria Łukowa/Chmielek (14).

* Centralna Liga Juniorów: TOP 54 Biała Podlaska – MKS Ełk, w sobotę o godz. 14 na stadionie przy ul. Zdanowskiego w Białej Podlaskiej * Motor Lublin – Korona Kielce, w niedzielę o godz. 12 na stadionie MOSiR, przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie.

Piłka ręczna

* Liga Mistrzyń: MKS Selgros Lublin – KGHM Metraco Zagłębie Lubin, w piątek o godz. 18 w hali Globus, przy ul. Kazimierza Wielkiego 8 w Lublinie.

* II liga mężczyzn: AZS UMCS Lublin – SPR Pavix, w sobotę o godz. 11 w hali Globus, przy ul. Kazimierza Wielkiego 8 w Lublinie.

Koszykówka

* Tauron Basket Liga kobiet: Pszczółka AZS UMCS Lublin – Ślęza Wrocław, w sobotę o godz. 17 w hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli, przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie.

* Tauron Basket Liga mężczyzn: Start Lublin – MKS Dąbrowa Górnicza, w niedzielę o godz. 18 w hali Globus, przy ul. Kazimierza Wielkiego 8 w Lublinie.

* II liga mężczyzn: AZS UMCS Lublin – Start Lublin, w sobotę o godz. 20 w hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli, przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie.

Siatkówka

* II liga mężczyzn: Huragan Międzyrzec Podlaski – BAS Białystok, w sobotę o godz. 18 w hali ZPO nr 3, przy ul. Leśnej w Międzyrzecu Podlaskim.

* II liga kobiet: Tomasovia Tomaszów Lubelski – SMS PZPS II Szczyrk, w sobotę o godz. 18 w hali ZS nr 2, przy ul. Żwirki i Wigury 3 w Tomaszowie Lubelskim.

* I Turniej Nadziei Olimpijskich Chłopców (I turniej o mistrzostwo województwa młodzików), w sobotę i niedzielę od godz. 10 w hala im. A Gołasia przy PG1, przy ul. Popiełuszki 1 w Kraśniku.

Futsal

* I liga: AZS UMCS Lublin – Berland OsiR Komprachcice, w sobotę o godz. 17 w hali Globus, przy ul. Kazimierza Wielkiego 8 w Lublinie.

Rugby

* I liga: Budowlani Lublin – Juvenia Kraków, w sobotę o godz. 13 na stadionie przy ul. Krasińskiego 11 w Lublinie.

Sporty walki

* Otwarte Międzynarodowe Mistrzostwa w Judo, w niedzielę od godz. 11 w hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli, przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie.

Tenis stołowy

* VII turniej Grand Prix LZS, W sobotę od godz. 9 w hali ZS w Kłoczewie.

* I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny żaczek i żaków, w sobotę od godz. 9 w hali sportowej ZS w Kocudzy.

(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Ekstraklasa

WYNIKI KOLEJKI

12. KOLEJKA 13-16 października
Bruk-Bet Termalica - Arka Gdynia 1:1
Cracovia - Pogoń Szczecin 3:0
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań 1:1
Korona Kielce - Wisła Płock 2:0
Legia Warszawa - Lechia Gdańsk 1:0
Piast Gliwice - Sandecja Nowy Sącz 2:2
Śląsk Wrocław - Wisła Kraków 0:2
Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze 3:2

TABELA

1. Lech 12 22 19-7
2. Górnik 12 22 25-17
3. Zagłębie 22 22 18-10
4. Jagiellonia 12 20 15-13
5. Wisła K. 12 20 15-14
6. Legia 12 19 13-13
7. Korona 12 18 14-12
8. Śląsk 12 17 15-15
9. Wisła P. 12 17 12-15
10. Sandecja 12 16 12-12
11. Arka 12 16 11-12
12. Lechia 12 13 15-16
13. Cracovia 12 10 15-20
14. Bruk-Bet 12 9 9-15
15. Pogoń 12 9 9-17
16. Piast 12 9 11-20
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!