Sport KALENDARZ

24-26 marca

Dodano: 23 marca 2017, 18:52

(fot. WOJTEK NIEŚPIAŁOWSKI)

Piłka nożna

* Nice 1. liga: Wisła Puławy – Chojniczanka Chojnice, w sobotę o godz. 12.45 na stadionie MOSiR przy ul. Hauke-Bossaka w Puławach.

* III liga (oba mecze w sobotę o godz. 14): Avia Świdnik – Karpaty Krosno * Podlasie Biała Podlaska – Resovia.

* IV liga, sobota: Lublinianka Lublin – Włodawianka Włodawa (14) * Hetman Zamość – Tomasovia Tomaszów Lubelski (14) * Lewart Lubartów – Łada 1945 Biłgoraj (14) * Kłos Chełm – Powiślak Końskowola (15). Niedziela: Kryształ Werbkowice – POM Iskra Piotrowice (13) * Górnik II Łęczna – Stal Kraśnik (14) * LKS Milanów – Lutnia Piszczac (14) * Polesie Kock – Victoria Żmudź (15) * Chełmianka Chełm – Unia Hrubieszów (15).

* Lubelska klasa okręgowa, sobota: Granit Bychawa – Sygnał Lublin (11) * Piaskovia Piaski – MKS Ryki (14) * Orion Niedrzwica Duża – KS Góra Puławska (14) * Tur Milejów – Wisła II Puławy (15.30). Niedziela: Stok Zakrzówek – Janowianka Janów Lubelski (15) * Unia Wilkołaz – GKS Niemce (15) * Perła Borzechów – Opolanin Opole Lubelskie (15.30) * Stal Poniatowa – Płomień Trzydnik Duży (15.30).

* Zamojska klasa okręgowa, sobota: Roztocze Szczebrzeszyn – Potok Sitno (12) * Sokół Zwierzyniec – Igros Krasnobród (14) * Korona Łaszczów – Olender Sól (15.30). Niedziela: Olimpia Miączyn – Grom Różaniec (13) * Omega Stary Zamość – Włókniarz Frampol (14) * Pogoń 96 Łaszczówka – Sparta Wożuczyn (15) * Cosmos Józefów – Orion Dereźnia (15) * Victoria Łukowa/Chmielek – Huczwa Tyszowce (15).

* Ekstraliga kobiet, sobota: AZS PSW Biała Podlaska – Górnik Łęczna (11.30).

* Centralna Liga Juniorów, sobota: TOP 54 Biała Podlaska – Resovia (11).

* Wiosenny Puchar Lublina, w sobotę o godz. 19 na Orliku przy ul. Rycerskiej w Lublinie i w niedzielę od godz. 18 na Orliku przy Al. Racławickich w Lublinie.

* Turniej Piłki Nożnej – „Wielkie Rocznice”, w sobotę o godz. 11 na Orliku Szkoły Podstawowej przy ul. Jagiełły w Lublinie.

Piłka ręczna

* PGNiG Superliga mężczyzn: Azoty Puławy – KPR Legionowo, w sobotę o godz. 18 w hali MOSiR przy al. Partyzantów w Puławach.

Żużel

* Turniej par z udziałem zawodników Speed Car Motoru Lublin oraz Dawida Lamparta (Stal Rzeszów) i Oskara Bobera (Betard Sparta Wrocław), w piątek o godz. 15 na stadionie MOSiR przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie.

Koszykówka

* PLK mężczyzn: TBV Start Lublin – PGE Turów Zgorzelec, w sobotę o godz. 19 w hali Globus przy ul. Kazimierza Wielkiego 8 w Lublinie.

* Basket Liga Kobiet: Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin – Wisła Can-Pack Kraków, w sobotę o godz. 17 (mecz numer trzy) i w niedzielę o godz. 18 (mecz numer cztery) w hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie.

* II liga mężczyzn: AZS UMCS Lublin – KK Polonia Bytom, w sobotę o godz. 20 w hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie.

* Rozgrywki LNBA: w sobotę i niedzielę w hali Centrum Kultury Fizycznej UMCS przy ul. Langiewicza w Lublinie. Program weekendu, sobota: GoPro Lublin #51 – ESPO-Pszczółka II (10) * Mavericks – Drink Team (11.30) * NPlay – Kouba (13) * BiM Team – DRAGON Juranda 7 (14) * Symbit – MyjniaKrycha-CgmPolska (15) * Korwex – Venta (16) * Gang Albanii – Winiarnia u Dyszona (17) * Alco – Matematyka (18) * Partizan – NoToCo (19.30). Niedziela: Ekbud – Grizzly Asseco BS (17) * Bracia Mrozik – Kadeo-Nadar (18) * AT Vision – WSNS Devils (19.30).

Siatkówka

* II liga kobiet, pierwszy mecz o piąte miejsce: AZS UMCS TPS Lublin – Marba Sędziszów Małopolski, w niedzielę o godz. 14 w hali Centrum Kultury Fizycznej UMCS przy ul. Langiewicza w Lublinie.

Tenis stołowy

* Indywidualne Mistrzostwa Województwa juniorek i juniorów (gry pojedyncze, podwójne i mieszane), w sobotę od godz. 9 w sali ZSZ i II LO przy ul. Modrzewskiego 24 we Włodawie.

* Drużynowe Mistrzostwa Województwa młodziczek i młodzików, w sobotę o godz. 10.30 w sali ZSZ i II LO przy ul. Modrzewskiego 24 we Włodawie.

* II Turniej Grand Prix Lublin 2017, w niedzielę od godz. 15 (kategoria skrzatki i skrzaci do 8 lat i urodzeni w 2005 i młodsi) oraz o godz. 16 (kategoria open) w sali Szkoły Podstawowej nr 52 przy ul. Bursztynowej w Lublinie.

Tenis ziemny

* IX Halowe Mistrzostwa Lublina, w sobotę i niedzielę od godz. 8 na kortach przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie.

Goalball

* I Turniej Eliminacyjny Mistrzostw Polski w Goallball, w sobotę i niedzielę od godz. 9 w hali MKS Start przy al. Piłsudskiego 22 w Lublinie.

Szachy

* I Akademicki Turniej Szachowy, w sobotę od godz. 10 w Akademickim Centrum Kultury „Chatka Żaka” przy ul. Radziszewskiego 16 w Lublinie.

(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Ekstraklasa

WYNIKI KOLEJKI

6. KOLEJKA 18-21 sierpnia
Arka Gdynia - Pogoń Szczecin 0:3
Bruk-Bet Termalica - Lech Poznań 1:3
Cracovia - Górnik Zabrze 3:3
Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław 1:1
Lechia Gdańsk - Sandecja Nowy Sącz 2:3
Piast Gliwice - Korona Kielce 2:0
Wisła Płock - Legia Warszawa 0:1
Zagłębie Lubin - Wisła Kraków 3:0

TABELA

1. Zagłębie 6 14 10-2
2. Jagiellonia 6 13 9-7
3. Wisła K. 6 12 8-8
4. Lech 6 11 11-4
5. Legia 6 10 8-6
6. Górnik 6 9 12-10
7. Sandecja 6 8 6-6
8. Pogoń 6 7 6-7
9. Arka 6 7 4-5
10. Wisła P. 6 7 3-5
11. Śląsk 6 6 6-8
12. Lechia 6 5 7-8
13. Korona 6 5 7-9
14. Bruk-Bet 6 5 4-7
15. Cracovia 6 5 8-1
16. Piast 6 4 7-12
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!