Sport KALENDARZ

25-27 sierpnia

Dodano: 24 sierpnia 2017, 18:59

(fot. chrobry-glogow.pl)

Piłka nożna

* Nice 1. liga: Górnik Łęczna – Bytovia Bytów, w niedzielę o godz. 17 na stadionie przy al. Jana Pawła II w Łęcznej.

* IV liga, sobota: Kryształ Werbkowice – Lewart Lubartów (12) * Lublinianka Lublin – Łada 1945 Biłgoraj (16). Niedziela: Powiślak Końskowola – Tomasovia Tomaszów Lubelski (16) * Eko Różanka – Roztocze Szczebrzeszyn (16) * Sokół Adamów – Stal Kraśnik (16) * Kłos Chełm – MKS Ryki (17) * Victoria Żmudź – Górnik II Łęczna (17) * Włodawianka Włodawa – Hetman Zamość (17).

* Bialska klasa okręgowa (wszystkie mecze w niedzielę): Lutnia Piszczac – ŁKS Łazy (14) * LKS Milanów – Bizon Jeleniec (16) * Olimpia Okrzeja – Unia Krzywda (16) * Tytan Wisznice – Grom Kąkolewnica (16) * Niwa Łomazy – Kujawiak Stanin (16) * Huragan Międzyrzec Podlaski – Unia Żabików (16) * LZS Dobryń – Orlęta Łuków (16).

* Chełmska klasa okręgowa, piątek: Ruch Izbica – Tatran Kraśniczyn (17.30). Niedziela: Ogniwo Wierzbica – Unia Białopole (15) * Spółdzielca Siedliszcze – Hutnik Ruda-Huta (15) * Unia Rejowiec – Orzeł Srebrzyszcze (15) * Frassati Fajsławice – Sparta Rejowiec Fabryczny (15) * Hetman Żółkiewka – Granica Dorohusk (16) * Start Krasnystaw – Brat Siennica Nadolna (16).

* Lubelska klasa okręgowa, sobota: Orion Niedrzwica Duża – Avia II Świdnik (11) * Garbarnia Kurów – Sokół Konopnica (11) * GKS Niemce – POM Iskra Piotrowice (16) * Janowianka Janów Lubelski – Piaskovia Piaski (17). Niedziela: Orzeł Urzędów – Stal Poniatowa (16) * Wisła II Puławy – Opolanin Opole Lubelskie (16) * Granit Bychawa – Polesie Kock (17) * Tur Milejów – Sygnał Lublin (17).

* Zamojska klasa okręgowa, sobota: Olimpia Miączyn – Victoria Łukowa/Chmielek (11) * Igros Krasnobród – Orion Dereźnia (12) * Olimpiakos Tarnogród – Korona Łaszczów (17) * Gryf Gmina Zamość – Włókniarz Frampol (17). Niedziela (wszystkie mecze o godz. 17): Orkan Bełżec – Unia Hrubieszów * Grom Różaniec – Omega Stary Zamość * Sokół Zwierzyniec – Olender Sól.

* Ekstraliga kobiet: Górnik Łęczna – AZS UJ Kraków, w sobotę o godz. 11.30 na stadionie przy al. Jana Pawła II w Łęcznej.

* Centralna Liga Juniorów Młodszych, sobota: BKS Lublin – Korona Kielce (17).

* Słoneczny Wakacyjny Puchar 700-lecia Lublina – „Lublin – Radość Mojego Życia”, w sobotę od godz. 12 na Orliku SP 52 przy ul. Jagiełły w Lublinie.

Piłka ręczna

* Międzynarodowy Turniej Piłki Ręcznej o Puchar Rektora FAWF w Białej Podlaskiej, w piątek i sobotę w halihali widowiskowo-sportowej przy ulicy Marusarza w Białej Podlaskiej. W piątek mecze rozpoczną się o godz. 13, a w sobotę rywalizacja wystartuje o godz. 10. Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

* Mecz sparingowy: Azoty Puławy – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, w sobotę o godz. 17.30 w hali MOSiR przy al. Partyzantów w Puławach.

Futbol amerykański

* PLFA II: Tytani Lublin – Crusaders Warszawa, w niedzielę o godz. 13.30 na stadionie MOSiR przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie.

Koszykówka

* 3. Mistrzostwa Europy Głuchych kobiet i mężczyzn do lat 20, w sobotę od godz. 10 w hali im. Zdzisława Niedzieli przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie.

OGNISKO TKKF OMEGA ZAPRASZA

Oooo Ognisko TKKF przyjmuje zgłoszenia do VI Turnieju z okazji dnia solidarności i wolności. Zawody zostaną rozegrane 2 września o godz. 10 na Orliku SP 52 przy ul. Jagiełły. Zapisy pod numerem telefony 501755707 (do 29 sierpnia).

(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Ekstraklasa

WYNIKI KOLEJKI

16. KOLEJKA 17-20 listopada
Jagiellonia Białystok - Bruk-Bet Termalica 0:0
Lechia Gdańsk - Wisła Płock 3:0
Legia Warszawa - Górnik Zabrze 1:0
Piast Gliwice - Cracovia 1:0
Sandecja Nowy Sącz - Lech Poznań 0:0
Śląsk Wrocław - Arka Gdynia 1:2
Wisła Kraków - Pogoń Szczecin 1:0
Zagłębie Lubin - Korona Kielce 0:0

TABELA

1. Legia 16 31 20-14
2. Górnik 16 29 33-23
3. Wisła K. 16 27 20-16
4. Jagiellonia 16 27 21-19
5. Korona 16 26 25-15
6. Lech 16 25 24-14
7. Zagłębie 16 24 22-17
8. Arka 16 22 17-17
9. Lechia 16 20 22-24
10. Śląsk 16 20 20-24
11. Wisła P. 16 20 18-23
12. Sandecja 16 18 14-18
13. Bruk-Bet 16 17 15-19
14. Piast 16 16 17-25
15. Cracovia 16 15 19-24
16. Pogoń 16 9 12-27
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!