Sport KALENDARZ

25-27 września

Dodano: 24 września 2015, 14:57
Autor: (lukisz)

Piłka nożna

* Ekstraklasa: Górnik Łęczna – Podbeskidzie Bielsko-Biała, w sobotę o godz. 15.30 na stadionie przy Al. Jana Pawła II w Łęcznej.

* II liga: Wisła Puławy – Kotwica Kołobrzeg, w sobotę o godz. 16 na stadionie MOSiR przy ul. Hauke-Bossaka w Puławach.

* III liga, sobota: AMSPN Hetman Zamość – Izolator Boguchwała (14) * Avia Świdnik – Lewart Lubartów (15) * Lublinianka Lublin – Karpaty Krosno (16). Niedziela: Orlęta Radzyń Podlaski – Polonia Przemyśl (15).

* IV liga, sobota: Podlasie Biała Podlaska - Polesie Kock (16). Niedziela (wszystkie mecze o godz. 16): Orlęta Łuków – Lutnia Piszczac * Orion Niedrzwica Duża – Kryształ Werbkowice * Hetman Żółkiewka – Opolanin Opole Lubelskie * Granica Dorohusk – Powiślak Końskowola * Włodawianka Włodawa – Victoria Żmudź * Górnik II Łęczna – Stal Kraśnik * Unia Hrubieszów – Janowianka Janów Lubelski.

* Bialska klasa okręgowa (wszystkie mecze w niedzielę o godz. 15): Orzeł Czemierniki – Dąb Dębowa Kłoda * Niwa Łomazy – Sokół Adamów * ŁKS Łazy – Tytan Wisznice * LKS Milanów – Unia Żabików * Janowia Janów Podlaski – LZS Dobryń * Huragan Międzyrzec Podlaski – Dwernicki Stoczek Łukowski * Grom Kąkolewnica – Granica Terespol.

* Chełmska klasa okręgowa, sobota: Start Krasnystaw – Sparta Rejowiec Fabryczny (15). Niedziela: Unia Białopole – Frassati Fajsławice (16) * Unia Rejowiec – Spółdzielca Siedliszcze (16) * Eko Różanka – Brat Siennica Nadolna (16) * Sawena Sawin – Ruch Izbica (16) * GKS Pławanice/Kamień – Tatran Kraśniczyn (16) * Kłos Chełm – Ogniwo Wierzbica (16).

* Lubelska klasa okręgowa, sobota: Piaskovia Piaski – Wisła II Puławy (16). Niedziela: Granit Bychawa – Perła Borzechów (13) * Tajfun Ostrów Lubelski – Ruch Ryki (14) * GKS Niemce – LKS Wierzchowiska (14) * Iskra Krzemień – Orły Kazimierz (15) * Tęcza Bełżyce – Płomień Trzydnik Duży (15) * Unia Wilkołaz – POM Iskra Piotrowice (15) * KS Dąbrowica – Stal Poniatowa (16).

* Zamojska klasa okręgowa, sobota (oba mecze o godz. 16): Roztocze Szczebrzeszyn – Orkan Bełżec * Cosmos Józefów – Victoria Łukowa/Chmielek. Niedziela: Korona Łaszczów – Huczwa Tyszowce (14) * Włókniarz Frampol – Igros Krasnobród (15) * Łada 1945 Biłgoraj – Sokół Zwierzyniec (16) * Omega Stary Zamość – Olimpia Miączyn (16) * Granica Lubycza Królewska – Grom Różaniec (16) * Ostoja Skierbieszów – Pogoń 96 Łaszczówka (16).

* Centralna Liga Juniorów: AP TOP 54 Biała Podlaska – MKS Polonia Warszawa, w sobotę o godz. 12 na boisku przy ul. Zdanowskiego w Białej Podlaskiej.

* Ekstraliga kobiet: Górnik Łęczna – AZS PWSZ Wałbrzych, w sobotę o godz. 11 na stadionie przy Al. Jana Pawła II w Łęcznej.

Piłka ręczna

* Superliga kobiet: MKS Selgros Lublin – KPR Jelenia Góra, w sobotę o godz. 18 w hali Globus przy ul. Kazimierza Wielkiego 8 w Lublinie.

* II liga mężczyzn: AZS UMCS Lublin – KS Uniwersytet Radom, w niedzielę o godz. 13.30 w hali Globus przy ul. Kazimierza Wielkiego 8 w Lublinie.

Lekkoatletyka

* Pierwszy bieg z cyklu Grand Prix City Trail, w sobotę od godz. 9.30 (bieg główny rozpocznie się o godz. 11) start i meta będą się znajdowały przy Kempingu Dąbrowa w Lublinie. Biuro zawodów będzie funkcjonować w piątek, w SklepieBiegacza.pl (Galeria Gala, ul. Fabryczna 2) w godz. 12-19 oraz w sobotę nad Zalewem Zemborzyckim, w godz. 8.30-10.30.

Rugby

* I liga: Budowlani Lublin – Legia Warszawa, w niedzielę o godz. 13 na bocznym boisku Areny Lublin przy ul. Stadionowej w Lublinie.

Futbol amerykański

* Mecz towarzyski Polska – Rosja, w sobotę od godz. 14.30 na Arenie Lublin przy ul. Stadionowej w Lublinie. Bramy stadionu zostaną otwarte o godz. 14, pół godziny później rozpocznie się ceremonia przedmeczowa, a na 15.10 zaplanowano pierwszy wykop.

Futsal

* I liga: AZS UMCS Lublin – Stal Mielec, w niedzielę o godz. 17 w hali Globus przy ul. Kazimierza Wielkiego 8 w Lublinie.

Tenis stołowy

* I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny kadetek i kadetów, w sobotę od godz. 9 w sali ZS nr 1 przy ul. Wyspiańskiego 8 w Tomaszowie Lubelskim.

* I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny skrzatek i skrzatów, w sobotę od godz. 11 w sali ZS nr 1 przy ul. Wyspiańskiego 8 w Tomaszowie Lubelskim.

Szachy

* Turnieje cykliczne „Szach Królowi – 2015 o puchar prezydenta miasta Lublin, w niedzielę od godz. 10 (potwierdzenie obecności do godz. 9.45) w świetlicy klubowej przy al. Piłsudskiego 22 w Lublinie. Pierwszy turniej odbędzie się w kategorii open, a drugi do młodych talentów do lat 14.

(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Ekstraklasa

WYNIKI KOLEJKI

12. KOLEJKA 13-16 października
Bruk-Bet Termalica - Arka Gdynia 1:1
Cracovia - Pogoń Szczecin 3:0
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań 1:1
Korona Kielce - Wisła Płock 2:0
Legia Warszawa - Lechia Gdańsk 1:0
Piast Gliwice - Sandecja Nowy Sącz 2:2
Śląsk Wrocław - Wisła Kraków 0:2
Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze 3:2

TABELA

1. Lech 12 22 19-7
2. Górnik 12 22 25-17
3. Zagłębie 22 22 18-10
4. Jagiellonia 12 20 15-13
5. Wisła K. 12 20 15-14
6. Legia 12 19 13-13
7. Korona 12 18 14-12
8. Śląsk 12 17 15-15
9. Wisła P. 12 17 12-15
10. Sandecja 12 16 12-12
11. Arka 12 16 11-12
12. Lechia 12 13 15-16
13. Cracovia 12 10 15-20
14. Bruk-Bet 12 9 9-15
15. Pogoń 12 9 9-17
16. Piast 12 9 11-20
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!