Sport KALENDARZ

26-28 sierpnia

Dodano: 25 sierpnia 2016, 19:55

 FOT. Maciej Kaczanowski
FOT. Maciej Kaczanowski

Piłka nożna

* Lotto Ekstraklasa: Górnik Łęczna – Jagiellonia Białystok, w sobotę o godz. 18 na Arenie Lublin przy ul. Stadionowej w Lublinie.

* III liga, piątek: Avia Świdnik – Wisła II Kraków (17.30). Sobota: Podlasie Biała Podlaska – Soła Oświęcim (17).

* IV liga, sobota: POM Iskra Piotrowice – Górnik II Łęczna (16) * Stal Kraśnik – Chełmianka Chełm (17) * Lutnia Piszczac – Lublinianka Lublin (17). Niedziela: Polesie Kock – Unia Hrubieszów (13) * Powiślak Końskowola – Hetman Zamość (15) * Tomasovia Tomaszów Lubelski – Victoria Żmudź (16) * Włodawianka Włodawa – Kłos Chełm (17) * Łada 1945 Biłgoraj – Kryształ Werbkowice (17) * LKS Milanów – Lewart Lubartów (17).

* Bialska klasa okręgowa (wszystkie mecze w niedzielę): Dąb Dębowa Kłoda – Bizon Jeleniec (13) * ŁKS Łazy – Tytan Wisznice (16) * Grom Kąkolewnica – Dwernicki Stoczek Łukowski (16) * Niwa Łomazy – Unia Żabików (16) * Orlęta Łuków – Kujawiak Stanin (16) * Sokół Adamów – Huragan Międzyrzec Podlaski (16) * LZS Dobryń – Orzeł Czemierniki (17).

* Chełmska klasa okręgowa, piątek: Brat Siennica Nadolna – Unia Białopole (17.30). Sobota: Unia Rejowiec – Tatran Kraśniczyn (17). Niedziela: Ogniwo Wierzbica – Sparta Rejowiec Fabryczny (15) * Granica Dorohusk – Vitrum Wola Uhruska (15) * Ruch Izbica – Eko Różanka (16) * Start Krasnystaw – Spółdzielca Siedliszcze (17).

* Lubelska klasa okręgowa, sobota: Płomień Trzydnik Duży – Perła Borzechów (11) * Wisła II Puławy – Stok Zakrzówek (11) * GKS Niemce – Sygnał Lublin (15) * Tur Milejów – Unia Wilkołaz (16) * Janowianka Janów Lubelski – Piaskovia Piaski (17). Niedziela: KS Góra Puławska – Opolanin Opole Lubelskie (11) * MKS Ryki – Orion Niedrzwica Duża (16) * Granit Bychawa – Stal Poniatowa (17).

* Zamojska klasa okręgowa, sobota (oba mecze o godz. 17): Potok Sitno – Włókniarz Frampol * Orion Dereźnia – Sokół Zwierzyniec. Niedziela: Olender Sól – Roztocze Szczebrzeszyn (14) * Igros Krasnobród – Pogoń 96 Łaszczówka (14) * Grom Różaniec – Korona Łaszczów (14) * Huczwa Tyszowce – Cosmos Józefów (14) * Victoria Łukowa/Chmielek – Olimpia Miączyn (14).

* Centralna Liga Juniorów, sobota: TOP 54 Biała Podlaska – Progres Kraków (11).

* Ekstraliga kobiet, niedziela: AZS PSW Biała Podlaska – Mitech Żywiec (11) * Górnik Łęczna – Olimpia Szczecin (11.30).

Kolarstwo górskie

* ETI PGE Bikefest 2016, w niedzielę od godz. 8 na stoku Globus Ski przy ul. Kazimierza Wielkiego 8 w Lublinie. Zawody będą się odbywały w olimpijskiej dyscyplinie cross-country XCO. Program imprezy: godz. 8: otwarcie biura zawodów * 9.30: start żaczek żaków i młodziczek * 10: młodzik, juniorka młodsza, masters kobiet * 11: junior młodszy, masters mężczyzn * 12.15: junior, elita kobiet, kobiety U-23, juniorki * 14: elita mężczyzn, U-23 mężczyzn * 16: wyścig familijny * 16.30: dekoracja zwycięzców.

Koszykówka

* Półfinałowe mecze rozgrywek LNBA, sobota: Arkada – Alpaca-Alfachem (14) * Kaddi – Wirr (15). Spotkania będą rozgrywane w hali Akademickiego Ośrodka Sportowego przy ul. Langiewicza 22 w Lublinie.

Piłka ręczna

* Wewnętrzne mecze sparingowe MKS Selgros, w piątek o godz. 17 i sobotę o godz. 10.30 w hali Globus przy ul. Kazimierza Wielkiego 8 w Lublinie.

Siatkówka

* Otwarte Mistrzostwa Puław 2016 w siatkówce plażowej, w sobotę od godz. 10 na boiskach Ośrodka ZA Puławy w Wólce Profeckiej w Puławach. Turniej będzie rozgrywany w grupach: Kobiety open, mężczyźni open oraz mikst.

* II Turniej z cyklu Grand Prix Lubelszczyzny w siatkówce plażowej mężczyzn, w sobotę od godz. 10 na boiskach Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego przy ul. Konstantynów 1G w Lublinie. Wpisowe do turnieju 30 zł (płatne przed turniejem). Pula nagród 1500 zł.

Lekkoatletyka

* VI Mityng LOZLA i II rzut Ligi Młodzików, w sobotę od godz. 13 na stadionie HOSiR przy ul. Ciesielczuka 2 w Hrubieszowie.

Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
(2) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (29 sierpnia 2016 o 09:46) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
A gdzie Triathlon w Kraśniku?
Rozwiń
Gość
Gość (29 sierpnia 2016 o 09:45) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
A gdzie Nadbużański Bieg pod Prąd w Dorohusku?
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (2)

Pozostałe informacje

Ekstraklasa

WYNIKI KOLEJKI

21. KOLEJKA
Górnik Zabrze - Cracovia 0:4
Korona Kielce - Piast Gliwice 1:1
Lech Poznań - Bruk-Bet Termalica 3:1
Legia Warszawa - Wisła Płock 0:2
Pogoń Szczecin - Arka Gdynia 1:0
Sandecja Nowy Sącz - Lechia Gdańsk 2:2
Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok 1:0
Wisła Kraków - Zagłębie Lubin 1:2

TABELA

1. Legia 21 38 28-21
2. Lech 21 36 30-16
3. Górnik 21 36 40-32
4. Jagiellonia 21 36 29-24
5. Zagłębie 21 32 31-24
6. Arka 21 31 26-20
7. Korona 21 31 32-28
8. Wisła K. 21 31 30-26
9. Wisła P. 21 30 26-27
10. Śląsk 21 27 26-31
11. Lechia 21 24 30-33
12. Cracovia 21 22 28-32
13. Bruk-Bet 21 21 23-33
14. Sandecja 21 21 20-30
15. Piast 21 20 22-31
16. Pogoń 21 17 21-34
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!