Sport KALENDARZ

28-29 listopada

Dodano: 26 listopada 2015, 19:17

FOT. AZS UMCS.PL
FOT. AZS UMCS.PL

Piłka ręczna

* Rewanżowy mecz trzeciej rundy Pucharu EHF: Azoty Puławy – Pfadi Winterthur, w sobotę o godz. 18 w hali MOSiR, przy al. Partyzantów w Puławach.

* II liga mężczyzn: AZS UMCS Lublin – MKS Wieluń, w sobotę o godz. 14 w hali Globus, przy ul. Kazimierza Wielkiego 8 w Lublinie * MKS Biłgoraj – Azoty II Puławy, w sobotę o godz. 16 w hali OSiR, przy ul. Targowej w Biłgoraju.

Koszykówka

* Tauron Basket Liga kobiet: Pszczółka AZS UMCS Lublin – Wisła Can-Pack Kraków, w niedzielę o godz. 17 w hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli, przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie.

* Tauron Basket Liga mężczyzn: Start Lublin – Energa Czarni Słupsk, w niedzielę o godz. 20 w hali Globus, przy ul. Kazimierza Wielkiego 8 w Lublinie.

Siatkówka

* II liga kobiet: AZS UMCS Lublin – ESPES Sparta Warszawa, w sobotę o godz. 15 w hali CKF, przy ul. Langiewicza 22 w Lublinie.

* II liga mężczyzn: LKPS Pszczółka Lublin – ASPS Avia Świdnik, w sobotę o godz. 18 w hali sportowej, przy ul. Krochmalnej 13 w Lublinie.

Futsal

* I liga: AZS UMCS Lublin – Elmar Jędrzejów, w niedzielę o godz. 16 w hali Globus, przy ul. Kazimierza Wielkiego 8 w Lublinie.

Lekkoatletyka

* Drugi bieg City Trail, w sobotę od godz. 11 nad Zalewem Zemborzyckim w Lublinie.

Szachy

* Indywidualne Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w szachach do 14, 16, 18 lat i open, w sobotę i niedzielę od godz. 9.15 w świetlicy klubowej, przy al. Piłsudskiego 22 w Lublinie. Więcej informacji na stronie internetowej szachy.lublin.pl.

Tenis stołowy

* II Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny i Grand Prix Starosty Kraśnickiego kadetek i kadetów, w sobotę od godz. 9 w sali Zespołu Placówek Oświatowych Nr 2, przy ul. Urzędowskiej 10 w Kraśniku.

* II Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny skrzatek i skrzatów, w sobotę od godz. 11 w sali Zespołu Placówek Oświatowych Nr 2, przy ul. Urzędowskiej 10 w Kraśniku.

* II Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny seniorek i seniorów, w niedzielę od godz. 9 w sali ZSZ i II LO, przy ul. Modrzewskiego 24 we Włodawie.

(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Ekstraklasa

WYNIKI KOLEJKI

12. KOLEJKA 13-16 października
Bruk-Bet Termalica - Arka Gdynia 1:1
Cracovia - Pogoń Szczecin 3:0
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań 1:1
Korona Kielce - Wisła Płock 2:0
Legia Warszawa - Lechia Gdańsk 1:0
Piast Gliwice - Sandecja Nowy Sącz 2:2
Śląsk Wrocław - Wisła Kraków 0:2
Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze 3:2

TABELA

1. Lech 12 22 19-7
2. Górnik 12 22 25-17
3. Zagłębie 22 22 18-10
4. Jagiellonia 12 20 15-13
5. Wisła K. 12 20 15-14
6. Legia 12 19 13-13
7. Korona 12 18 14-12
8. Śląsk 12 17 15-15
9. Wisła P. 12 17 12-15
10. Sandecja 12 16 12-12
11. Arka 12 16 11-12
12. Lechia 12 13 15-16
13. Cracovia 12 10 15-20
14. Bruk-Bet 12 9 9-15
15. Pogoń 12 9 9-17
16. Piast 12 9 11-20
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!