Sport KALENDARZ

30 września-2 października

Dodano: 30 września 2016, 16:55

W sobotę o godz. 15 w Świdniku Avia zmierzy się w derbach z Motorem Lublin<br />
FOT. MACIEJ KACZANOWSKI
W sobotę o godz. 15 w Świdniku Avia zmierzy się w derbach z Motorem Lublin
FOT. MACIEJ KACZANOWSKI

Piłka nożna

* Lotto Ekstraklasa: Górnik Łęczna – Lech Poznań, w piątek o godz. 20.30 na Arenie Lublin przy ul. Stadionowej w Lublinie.

* I liga: Wisła Puławy – Zagłębie Sosnowiec, w sobotę o godz. 18 na stadionie MOSiR przy ul. Hauke-Bossaka w Puławach.

* III liga (oba mecze w sobotę o godz. 15): Avia Świdnik – Motor Lublin * Podlasie Biała Podlaska – JKS Jarosław.

* IV liga, sobota: Lublinianka – Górnik II Łęczna (11) * Lewart Lubartów – Hetman Zamość (15) * Kryształ Werbkowice – Kłos Chełm (15). Niedziela: Powiślak Końskowola – Polesie Kock (14) * POM Iskra Piotrowice – Stal Kraśnik (14) * Włodawianka Włodawa – Tomasovia Tomaszów Lubelski (15) * Łada 1945 Biłgoraj – Unia Hrubieszów (15) * Lutnia Piszczac – Victoria Żmudź (15) * LKS Milanów – Chełmianka Chełm (15).

* Bialska klasa okręgowa (wszystkie mecze w niedzielę o godz. 15): Orzeł Czemierniki – ŁKS Łazy * Unia Żabików – Bizon Jeleniec * Dwernicki Stoczek Łukowski – Kujawiak Stanin * Sokół Adamów – Orlęta Łuków * Tytan Wisznice – Dąb Dębowa Kłoda * Huragan Międzyrzec Podlaski – LZS Dobryń * Grom Kąkolewnica – Niwa Łomazy.

* Chełmska klasa okręgowa (sobota): Start Krasnystaw – Brat Siennica Nadolna (15) * Unia Rejowiec – Ogniwo Wierzbica (15). Niedziela: Eko Różanka – Frassati Fajsławice (13) * Granica Dorohusk – Hetman Żółkiewka (14) * Ruch Izbica – Spółdzielca Siedliszcze (14) * Vitrum Wola Uhruska – Sparta Rejowiec Fabryczny (14) * Tatran Kraśniczyn – Unia Białopole (16).

* Lubelska klasa okręgowa, sobota: Płomień Trzydnik Duży – Janowianka Janów Lubelski (11) * Piaskovia Piaski – Tur Milejów (12) * Opolanin Opole Lubelskie – Wisła II Puławy (15). Niedziela: Stok Zakrzówek – KS Góra Puławska (14) * Orion Niedrzwica Duża – GKS Niemce (15.30) * Stal Poniatowa – Sygnał Lublin (16) * Perła Borzechów – Unia Wilkołaz (16) * MKS Ryki – Granit Bychawa (16).

* Zamojska klasa okręgowa, sobota: Olender Sól – Omega Stary Zamość (14.30) * Cosmos Józefów – Roztocze Szczebrzeszyn (15.30). Niedziela: Huczwa Tyszowce – Sparta Wożuczyn (14) * Olimpia Miączyn – Pogoń 96 Łaszczówka (14) * Korona Łaszczów – Sokół Zwierzyniec (14) * Orion Dereźnia – Igros Krasnobród (15) * Grom Różaniec – Potok Sitno (15) * Victoria Łukowa/Chmielek – Włókniarz Frampol (15).

* Centralna Liga Juniorów, niedziela: Motor Lublin – MKS Polonia Warszawa (12).

* Jesienne Grand Prix organizowane przez Ognisko TKKF Omega, w sobotę o godz. 11 na Orliku przy ul. Jagiełły w Lublinie.

Koszykówka

* Tauron Basket Liga kobiet: Pszczółka AZS UMCS Lublin – Artego Bydgoszcz, w niedzielę o godz. 17.15 w hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie.

* II liga mężczyzn: AZS UMCS Lublin – ŁKS AZS UŁ SG, w sobotę o godz. 19 w hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie.

Siatkówka

* II liga mężczyzn: Avia Świdnik – AKS V LO Rzeszów, w sobotę o godz. 18 w hali sportowej SP7 przy al. Armii Krajowej 3 w Świdniku * Huragan Międzyrzec Podlaski – BAS Białystok, w sobotę o godz. 18 w hali ZPO nr 3 przy ul. Leśnej w Międzyrzecu Podlaskim.

Piłka ręczna

* III Międzynarodowy Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt o Puchar Grupy Azoty, od piątku do niedzieli w hali sportowej Zespołu Placówek Oświatowych nr 2 przy ul. Urzędowskiej w Kraśniku.

Tenis stołowy

* I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny żaczek i żaków, w sobotę od godz. 9 w hali sportowej Publicznego Gimnazjum w Stróży.

* I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny skrzatek i skrzatów, w sobotę od godz. 11 w hali sportowej Publicznego Gimnazjum w Stróży.

TKKF OMEGA ZAPRASZA

Ognisko TKKF Omega zaprasza do udziału w jubileuszowych XXV Amatorskich Mistrzostwach Lublina w Halowej piłce nożnej. Pierwsze mecze zostaną rozegrane 12 listopada. Spotkania będą się odbywały w hali sportowej Uniwersytetu Przyrodniczego przy ul. Głębokiej w Lublinie. Zgłoszenia oraz szczegółowe informacje pod nr telefonu 501755707.

(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Ekstraklasa

WYNIKI KOLEJKI

17. KOLEJKA 24-27 listopada
Arka Gdynia - Sandecja Nowy Sącz 5:0
Cracovia - Lechia Gdańsk 2:1
Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok 3:1
Korona Kielce - Legia Warszawa 3:2
Lech Poznań - Wisła Płock 2:1
Pogoń Szczecin - Piast Gliwice 2:2
Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 1:0
Bruk-Bet Termalica - Wisła Kraków 3:3

TABELA

1. Górnik 17 32 36-24
2. Legia 17 31 22-17
3. Korona 17 29 28-17
4. Lech 17 28 26-15
5. Wisła K. 17 28 23-19
6. Jagiellonia 17 27 22-22
7. Arka 17 25 22-17
8. Zagłębie 17 24 22-18
9. Śląsk 17 23 21-24
10. Lechia 17 20 23-26
11. Wisła P. 17 20 19-25
12. Cracovia 17 18 21-25
13. Sandecja 17 18 14-23
14. Bruk-Bet 17 18 18-22
15. Piast 17 17 19-27
16. Pogoń 17 10 14-29
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!