Sport KALENDARZ

4-5 czerwca

Dodano: 2 czerwca 2016, 18:19

FOT. WOJCIECH NIEŚPIAŁOWSKI
FOT. WOJCIECH NIEŚPIAŁOWSKI

Piłka nożna

* III liga, sobota (oba mecze o godz. 17): Chełmianka Chełm – Wólczanka Wólka Pełkińska * Tomasovia Tomaszów Lubelski – Polonia Przemyśl.

* Półfinał Pucharu Polski na szczeblu województwa lubelskiego: Orlęta Radzyń Podlaski – Motor Lublin (17).

* IV liga (wszystkie mecze w niedzielę o godz. 17): Granica Dorohusk – Orlęta Łuków * Hetman Żółkiewka – Włodawianka Włodawa * Orion Niedrzwica Duża – Górnik II Łęczna * Lutnia Piszczac – Unia Hrubieszów * Kryształ Werbkowice – Podlasie Biała Podlaska * Opolanin Opole Lubelskie – Polesie Kock * Powiślak Końskowola – Janowianka Janów Lubelski * Victoria Żmudź – Stal Kraśnik.

* Bialska klasa okręgowa (wszystkie mecze w niedzielę o godz. 16): Dąb Dębowa Kłoda – ŁKS Łazy * Niwa Łomazy – LKS Milanów * Orzeł Czemierniki – Janowia Janów Podlaski * Sokół Adamów – Huragan Międzyrzec Podlaski * Tytan Wisznice – Grom Kąkolewnica * Unia Żabików – Granica Terespol * LZS Dobryń – Dwernicki Stoczek Łukowski.

* Chełmska klasa okręgowa, sobota: Kłos Chełm – Unia Białopole (16). Niedziela (wszystkie mecze o godz. 16): Tatran Kraśniczyn – Frassati Fajsławice * Ogniwo Wierzbica – Ruch Izbica * Sparta Rejowiec Fabryczny – Brat Siennica Nadolna * Start Krasnystaw – Spółdzielca Siedliszcze * GKS Pławanice/Kamień – Unia Rejowiec * Sawena Sawin – Eko Różanka.

* Lubelska klasa okręgowa, sobota: POM Iskra Piotrowice – Wisła II Puławy (14) * Piaskovia Piaski – Tajfun Ostrów Lubelski (18). Niedziela (wszystkie mecze o godz. 17): Granit Bychawa – Płomień Trzydnik Duży * Stal Poniatowa – LKS Wierzchowiska * KS Dąbrowica – Orły Kazimierz * Unia Wilkołaz – Ruch Ryki * Tęcza Bełżyce – Perła Borzechów * GKS Niemce – Iskra Krzemień.

* Zamojska klasa okręgowa, sobota: Omega Stary Zamość – Łada 1945 Biłgoraj (11). Niedziela: Olimpia Miączyn – Ostoja Skierbieszów (13) * Włókniarz Frampol – Korona Łaszczów (15) * Sokół Zwierzyniec – Granica Lubycza Królewska (16) * Igros Krasnobród – Cosmos Józefów (16) * Huczwa Tyszowce – Roztocze Szczebrzeszyn (16) * Grom Różaniec – Orkan Bełżec (17) * Victoria Łukowa/Chmielek – Pogoń 96 Łaszczówka (17).

Sporty walki

* XVI Ogólnopolski Puchar dzieci Orlen 2016 w karate tradycyjnym, w sobotę od godz. 12 i niedziele od godz. 10 w hali Globus, przy ul. Kazimierza Wielkiego 8 w Lublinie.

Lekkoatletyka

* XXIV Międzynarodowy Bieg Solidarności „Lubelski Lipiec 1980”, w sobotę od godz. 8.30. Start na Placu Łokietka, a meta na stadionie MOSiR, przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie. Program imprezy, biegi młodzieżowe: godz. 8.30 – złożenie kwiatów pod pomnikiem księdza Jerzego Popiełuszki * 8.45 – start biegu Vip i sponsorowanego (opłata 50 zł) * 8.55 – start biegu studentów (K + M), start biegu młodzieżowego * 9.10 – I bieg chłopców (szkoły ponadgimnazjalne) * 9.20 – II bieg dziewczęta (szkoły ponadgimnazjalne) * 9.35 – III bieg chłopcy (gimnazjum) * 9:45 – IV bieg dziewczęta (gimnazjum) * 10 – V bieg chłopcy (szkoły podstawowe, klasy 4-6) * 10:10 – VI bieg dziewczęta (szkoły podstawowe, klasy 4-6). Big niepełnosprawnych: o godz. 10. Biegi dziecięce: od godz. 10.30 na stadionie MOSiR, przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie. Bieg młodzików: od godz. 11 na stadionie MOSiR, przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie. Region Środkowo-Wschodni NSZZ Solidarność, przy ul. Królewskiej 3 w Lublinie.

Koszykówka

* Alco Cup IX, w sobotę od godz. 10 na obiektach AOS, przy ul. Langiewicza w Lublinie.

Imprezy

* VIII Międzyprzedszkolna Spartakiada Sportowa Przedszkoli, w sobotę od godz. 7 w hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli, przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie.

Tenis stołowy

* III Turniej Grand Prix Lublin 2016, w piątek o godz. 17 (kategoria żaków i żaczek do lat 10) oraz o godz. 18 (kategoria open) w sali Szkoły Podstawowej nr 51, przy ul. Bursztynowej 51 w Lublinie.

(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Ekstraklasa

WYNIKI KOLEJKI

13. KOLEJKA 21-22 października
Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok 4:1
Górnik Zabrze - Korona Kielce 3:3
Lechia Gdańsk - Lech Poznań 3:3
Pogoń Szczecin - Bruk-Bet Termalica 2:3
Sandecja Nowy Sącz - Cracovia 1:1
Wisła Kraków - Legia Warszawa 0:1
Zagłębie Lubin - Piast Gliwice 2:2
Wisła Płock - Śląsk Wrocław

TABELA

1. Lech 13 23 22-10
2. Górnik 13 23 28-20
3. Zagłębie 13 23 20-12
4. Legia 13 22 14-13
5. Wisła K. 13 20 15-15
6. Jagiellonia 13 20 16-17
7. Korona 13 19 17-15
8. Arka 13 19 15-13
9. Śląsk 12 17 15-15
10. Sandecja 13 17 13-13
11. Wisła P. 12 17 12-15
12. Lechia 13 14 18-19
13. Bruk-Bet 13 12 12-17
14. Cracovia 13 11 16-21
15. Piast 13 10 13-22
16. Pogoń 13 9 11-20
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!