Sport KALENDARZ

4-6 marca

Dodano: 3 marca 2016, 19:30

FOT. Przemysław Gąbka/gornik.leczna.pl
FOT. Przemysław Gąbka/gornik.leczna.pl

Piłka nożna

* Ekstraklasa: Górnik Łęczna – Termalica Bruk-Bet Nieciecza, w sobotę o godz. 15.30 na stadionie, przy Al. Jana Pawła II w Łęcznej.

* II liga: Wisła Puławy – Puszcza Niepołomice, w sobotę o godz. 16 na stadionie MOSiR, przy ul. Hauke-Bossaka w Puławach.

* Centralna Liga Juniorów: AP TOP 54 Biała Podlaska – Stal Rzeszów, w sobotę o godz. 14 na boisku, przy ul. Zdanowskiego w Białej Podlaskiej.

* Mecze sparingowe, piątek: Tomasovia Tomaszów Lubelsko – AMSPN Hetman Zamość (o godz. 17.30 na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Zamościu). Sobota: Avia Świdnik – Victoria Żmudź (11, na boisku w Świdniku) * Motor Lublin – Kryształ Werbkowice (12, na bocznym boisku Areny Lublin, przy ul. Stadionowej) * Lublinianka – Lewart Lubartów (14, na bocznym boisku Areny Lublin, przy ul. Stadionowej).

* Halowy turniej poświęcony Żołnierzom Wyklętym (dla młodzieży ze szkół podstawowych) organizowany przez TKKF Omega, w sobotę od godz. 9 w sali SP nr 52, przy ul. Jagiełły w Lublinie

* Turniej poświęcony Żołnierzom Wyklętym (dla młodzieży starszej) organizowany przez Ognisko TKKF Omega, w sobotę od godz. 11 na Orliku przy Sp nr 52, przy ul. Jagiełły w Lublinie.

Koszykówka

* I liga kobiet: Pszczółka AZS UMCS II Lublin – Mon-Pol Płock, w niedzielę o godz. 18 w hali MOSiR, im. Zdzisława Niedzieli, przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie.

* II liga mężczyzn: Start II Lublin – KS Księżak Łowicz, w niedzielę o godz. 18 w hali Globus, przy ul. Kazimierza Wielkiego w Lublinie.

Siatkówka

* II liga mężczyzn, pierwszy mecz o miejsca 5-6: LPKS Pszczółka Lublin – Karpaty Krosno, w sobotę o godz. 18 w hali, przy ul. Krochmalnej w Lublinie * pierwszy mecz o miejsca 7-8: Avia Świdnik – AKS V LO Rzeszów, w sobotę o godz. 18 w hali Sp nr 7 w Świdniku.

Piłka ręczna

* II liga mężczyzn: AZS UMCS Lublin – KKS Włókniarz Konsatntynów, w sobotę o godz. 15 w hali Globus, przy ul. Kazimierza Wielkiego w Lublinie.

Lekkoatletyka

* Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w biegach przełajowych 2016, w sobotę od godz. 12. Start i meta będą się znajdowały w Parku Radziwiłłowskim, przy ul. Warszawskiej 12 w Białej Podlaskiej. W ramach zawodów odbędą się biegi na dystansach: 1500 m, 2000, 2500, 3500 i 4000 m w różnych kategoriach wiekowych. Przy okazji zostaną również rozegrane konkurencje dodatkowe z programu „lekkoatletyka dla każdego”, czyli biegi na 600 i 1000 m dla zawodników ze szkół podstawowych.

Tenis stołowy

* Indywidualne Mistrzostwa Województwa juniorek i juniorów, w sobotę o godz. 9 w hali sportowej ZSZ i II LO, przy ul. Modrzewskiego 24 we Włodawie.

* Młodzieżowe Mistrzostwa Województwa i eliminacje wojewódzkie do Mistrzostw Polski seniorek, juniorek i juniorów, w niedzielę od godz. 10 w hali sportowej ZSO Nr 2, przy ul. Urzędowskiej w Kraśniku.

Łucznictwo

* Halowe Mistrzostwa Okręgu, w sobotę od godz. 12 w hali OSiR, przy ul. Królowej Jadwigi 8 w Zamościu.

Szachy

* Turnieje cykliczne „Szach Królowi – 2016” o puchar prezydenta miasta Lublin, w niedzielę od godz. 10 (potwierdzenie obecności do godz. 9.45) w świetlicy klubowej, przy al. Piłsudskiego 22 w Lublinie. Pierwszy turniej odbędzie się w kategorii open, a drugi będzie przeznaczony dla młodych talentów do lat 14. Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej szachy.lublin.pl.

Warcaby

* XII edycja Grand Prix Wilkołaza w warcabach 100-polowych 2015/2016, w sobotę od godz. 9.30 (zapisy będą prowadzone pół godziny wcześniej) w Zespole Szkół w Wilkołazie.

(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Ekstraklasa

WYNIKI KOLEJKI

6. KOLEJKA 18-21 sierpnia
Arka Gdynia - Pogoń Szczecin 0:3
Bruk-Bet Termalica - Lech Poznań 1:3
Cracovia - Górnik Zabrze 3:3
Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław 1:1
Lechia Gdańsk - Sandecja Nowy Sącz 2:3
Piast Gliwice - Korona Kielce 2:0
Wisła Płock - Legia Warszawa 0:1
Zagłębie Lubin - Wisła Kraków 3:0

TABELA

1. Zagłębie 6 14 10-2
2. Jagiellonia 6 13 9-7
3. Wisła K. 6 12 8-8
4. Lech 6 11 11-4
5. Legia 6 10 8-6
6. Górnik 6 9 12-10
7. Sandecja 6 8 6-6
8. Pogoń 6 7 6-7
9. Arka 6 7 4-5
10. Wisła P. 6 7 3-5
11. Śląsk 6 6 6-8
12. Lechia 6 5 7-8
13. Korona 6 5 7-9
14. Bruk-Bet 6 5 4-7
15. Cracovia 6 5 8-1
16. Piast 6 4 7-12
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!