Sport KALENDARZ

7-8 października


(fot. WOJTEK NIEŚPIAŁOWSKI)

Piłka nożna

* III liga (wszystkie mecze w sobotę): Avia Świdnik – Stal Rzeszów (15) * Podlasie Biała Podlaska – Chełmianka (15) * Motor Lublin – Wiślanie Jaśkowice (18).

* IV liga, sobota: Hetman Zamość – Tomasovia Tomaszów Lubelski (15). Niedziela: Stal Kraśnik – Lewart Lubartów (12.30) * Górnik II Łęczna – Roztocze Szczebrzeszyn (14) * Eko Różanka – Kryształ Werbkowice (15) * Victoria Żmudź – Lublinianka (15) * Sokół Adamów – Łada 1945 Biłgoraj (15) * Kłos Chełm – Powiślak Końskowola (15.30).

* Bialska klasa okręgowa (wszystkie mecze w niedzielę): Tytan Wisznice – Bizon Jeleniec (11) * Niwa Łomazy – Lutnia Piszczac (14) * Huragan Międzyrzec Podlaski – Olimpia Okrzeja (14) * LZS Dobryń – LKS Milanów (14) * Orlęta Łuków – Unia Krzywda (14) * Unia Żabików – ŁKS Łazy (14) * Kujawiak Stanin – Grom Kąkolewnica (14).

* Chełmska klasa okręgowa, sobota: Ogniwo Wierzbica – Ruch Izbica (11) * Unia Rejowiec – Frassati Fajsławice (14.30). Niedziela: Hutnik Ruda-Huta – Sparta Rejowiec Fabryczny (14) * Unia Białopole – Brat Siennica Nadolna (14) * Granica Dorohusk – Tatran Kraśniczyn (14) * Spółdzielca Siedliszcze – Start Krasnystaw (14) * Orzeł Srebrzyszcze – Hetman Żółkiewka (15.30).

* Lubelska klasa okręgowa, sobota: Sygnał Lublin – Piaskovia Piaski (11) * Sokół Konopnica – POM Iskra Piotrowice (15) * GKS Niemce – Janowianka Janów Lubelski (15) * Garbarnia Kurów – Wisła II Puławy (15). Niedziela: Orzeł Urzędów – Orion Niedrzwica Duża (14.30) * Avia II Świdnik – Granit Bychawa (15) * Tur Milejów – Opolanin Opole Lubelskie (15) * Stal Poniatowa – Polesie Kock (15).

* Zamojska klasa okręgowa, sobota: Igros Krasnobród – Olimpia Miączyn (15) * Ostoja Skierbieszów – Sokół Zwierzyniec (15) * Unia Hrubieszów – Olender Sól (15) * Orkan Bełżec – Gryf Gmina Zamość (15.30). Niedziela: Omega Stary Zamość – Włókniarz Frampol (11) * Orion Dereźnia – Korona Łaszczów (14) * Huczwa Tyszowce – Victoria Łukowa/Chmielek (15) * Grom Różaniec – Olimpiakos Tarnogród (15).

* Ekstraliga kobiet, niedziela: AZS PSW Biała Podlaska – Czarni Sosnowiec (11).

* Centralna Liga Juniorów Młodszych, niedziela: BKS Lublin – Motor Lublin (13).

* 44 Turniej Ogniska TKKF Omega „Jest wiele miast na świecie, ale takiego jak Lublin nigdzie nie znajdziecie”, w sobotę o godz. 11 na Orliku SP 52 przy ul. Jagiełły.

* VII Jesienny Puchar 700-lecia Lublina, w sobotę o godz. 19 na Orliku przy ul. Rycerskiej w Lublinie i w poniedziałek o godz. 20 na Orliku przy Al. Racławickich w Lublinie.

Koszykówka

* II liga mężczyzn: AZS UMCS Lubin – Żubry Białystok,sobotę o godz. 18 w hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie * TBV Start II Lublin – ZKS Stal Stalowa Wola, w niedzielę o godz. 16. w hali Globus przy ul. Kazimierza Wielkiego 8 w Lublinie.

* Rozgrywki LNBA, w sobotę i niedzielę w hali CKF UMCS przy ul. Langiewicza. Program zawodów, sobota: Winiarnia u Dyszona – Lipa Team Plus (9) * Mavericks – Kouba (10) * The Shooters – Family Team (11) * Alpaca-Alfachem – GoPro 51 (12) * NoToCo – Korwex (13) * Symbit – Fortepiano (14) * Vapol D-Art – Ibra Lipert.pl (15). Niedziela: Venta – KSC Rodmos (13) * Partizan – DBros (14) * AT Vision – Ekbud Team (15) * Matematyka – Kaddi.pl (16) * Alco – Arkada (17) * Kadeo Nadar – Mentor (18) * Bracia Mrozik – Grizzly Asseco BS (19).

Kolarstwo przełajowe

* Grand Prix Lubelszczyzny „Godzina w Piekle” – I edycja Orlen Pucharu Polski, w niedzielę od godz. 10.30. Biuro zawodów będzie się znajdowało w ośrodku Słoneczny Wrotków nad Zalewem Zemborzyckim w Lublinie.

Piłka ręczna

* II liga mężczyzn: AZS UMCS Lublin – UMKS Trójka Ostrołęka, w niedzielę o godz. 12 w hali Globus przy ul. Kazimierza Wielkiego 8 w Lublinie.

Siatkówka

* II liga kobiet: LUK AZS UMCS Lublin – Marba Sędziszów Małopolski, w sobotę o godz. 17 w hali CKF przy ul. Langiewicza w Lublinie. * LUK AZS UMCS Lublin - MKS II Dąbrowa Górnicza, w niedzielę o godz. 10 w hali CKF przy ul. Langiewicza w Lublinie * Tomasovia Tomaszów Lubelski - MKS II Dąbrowa Górnicza, w sobotę o godz. 18 w hali ZS nr 2 przy ul. Żwirki i Wigury w Tomaszowie Lubelskim.

* II liga mężczyzn: LKPS Politechnika Lublin – Skórzani Skarżysko Kamienna/SMS Kielce, w sobotę o godz. 17 w hali sportowej Politechniki Lubelskiej przy ul. Nadbystrzyckiej 36 w Lublinie (wjazd od ulicy Wapiennej lub od ul. Nadbystrzyckiej – wjazd koło Kościoła).

Pływanie

* Ogólnopolski Sprawdzian Wszechstronności Stylowej, w sobotę od godz. 9 (I blok) i 14 (II blok) na pływalni MOSiR Bystrzyca przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie.

Tenis stołowy

* I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny seniorek i seniorów, w sobotę od godz. 9 w hali sportowej ZSZ i II LO przy ul. Modrzewskiego we Włodawie.

* I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny żaczek i żaków, w niedzielę od godz. 9 w hali sportowej Publicznego Gimnazjum w Stróży.

* I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny skrzatek i skrzatów, w niedzielę od godz. 10 w hali sportowej Publicznego Gimnazjum w Stróży.

Żużel

* Rewanżowy mecz o miejsce w Nice PLŻ: Speed Car Motor Lublin – Stal Rzeszów, w niedzielę o godz. 15 na torze przy AL. Zygmuntowskich w Lublinie.

(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Ekstraklasa

WYNIKI KOLEJKI

12. KOLEJKA 13-16 października
Bruk-Bet Termalica - Arka Gdynia 1:1
Cracovia - Pogoń Szczecin 3:0
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań 1:1
Korona Kielce - Wisła Płock 2:0
Legia Warszawa - Lechia Gdańsk 1:0
Piast Gliwice - Sandecja Nowy Sącz 2:2
Śląsk Wrocław - Wisła Kraków 0:2
Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze 3:2

TABELA

1. Lech 12 22 19-7
2. Górnik 12 22 25-17
3. Zagłębie 22 22 18-10
4. Jagiellonia 12 20 15-13
5. Wisła K. 12 20 15-14
6. Legia 12 19 13-13
7. Korona 12 18 14-12
8. Śląsk 12 17 15-15
9. Wisła P. 12 17 12-15
10. Sandecja 12 16 12-12
11. Arka 12 16 11-12
12. Lechia 12 13 15-16
13. Cracovia 12 10 15-20
14. Bruk-Bet 12 9 9-15
15. Pogoń 12 9 9-17
16. Piast 12 9 11-20
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!