Sport KALENDARZ

8-10 stycznia

Dodano: 7 stycznia 2016, 17:22

FOT. MACIEJ KACZANOWSKI
FOT. MACIEJ KACZANOWSKI

Koszykówka

* Tauron Basket Liga mężczyzn: Start Lublin – Anwil Włocławek, w piątek o godz. 19 w hali Globus, przy ul. Kazimierza Wielkiego 8 w Lublinie.

* Tauron Basket liga kobiet: Pszczółka AZS UMCS Lublin – MKS Polkowice, w sobotę o godz. 17 w hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli, przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie.

* II liga mężczyzn: domlublin.pl AZS UMCS Lublin – AZS UŁ Szkoła Marcina Gortata, w sobotę o godz. 20 w hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli, przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie.

* II liga kobiet: AZS UMCS II Lublin – AZS Uniwersytet Gdański, w niedzielę o godz. 15 w hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli, przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie.

Kolarstwo

* Mistrzostwa Polski w kolarstwie przełajowym, trasa będzie zlokalizowana w Parku Ludowym, w Lublinie. Program zawodów, piątek: oficjalny trening na trasie mistrzostw Polski (godz. 12-15) * weryfikacja dokumentów (16-20) * odprawa techniczna (21). Sobota: uroczyste otwarcie (9.30) * start wyścigu młodzików (10) * start wyścigu młodziczek (10.40) * start wyścigu juniorek młodszych (11.20) * start wyścigu juniorów młodszych (12.10) * przerwa techniczna (12.50-13.40) * start wyścigów mastersów (13.40) * uroczysta dekoracja (14.40). Niedziela: start wyścigów mastersów (9.45) * start wyścigu juniorów (11.55) * start wyścigu open kobiet (12.55) * start wyścigu juniorek (12.56) * przerwa techniczna (13.40-14.10) * start wyścigu open mężczyzn (14.10).

Siatkówka

* II liga kobiet: Tomasovia Tomaszów Lubelski – SMS PZPS II Szczyrk, w piątek o godz. 18 w hali ZS nr 2, przy ul. Żwirki Wigury 3 w Tomaszowie Lubelskim * Tomasovia Tomaszów Lubelski – Grupa Azoty PWSZ Tarnów, w sobotę o godz. 17 w Hali ZS nr 2, przy ul. Żwirki Wigury 3 w Tomaszowie Lubelskim

* II liga mężczyzn: ASPS Avia Świdnik – KS Błękitni Ropczyce, w sobotę o godz. 18, w hali Szkoły Podstawowej nr 7, przy ul. Armii Krajowej 3 w Świdniku * KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski – UKS Centrum Augustów, w niedzielę o godz. 18 w hali ZPO nr 3, przy ul. Leśnej 2 w Międzyrzecu Podlaskim.

* Turniej o puchar Dyrektora Zakładu Karnego w Białej Podlaskiej, w sobotę o godz. 11 w Zespole Szkół Ogólnokształcących, przy ul. Leszczynowej 16 w Białej Podlaskiej.

Szachy

* V Otwarte Mistrzostwa Gminy Jastków w szachach klasycznych, od piątku do niedzieli w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Dąbrowicy, Dąbrowica 133. Impreza rozpocznie się w piątek o godz. 16.

(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Ekstraklasa

WYNIKI KOLEJKI

15. KOLEJKA 3-5 listopada
Arka Gdynia - Lechia Gdańsk 0:1
Bruk-Bet Termalica - Piast Gliwice 2:1
Górnik Zabrze - Lech Poznań 3:1
Korona Kielce - Śląsk Wrocław 3:0
Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 1:3
Wisła Kraków - Sandecja Nowy Sącz 3:0
Wisła Płock - Jagiellonia Białystok 1:2
Zagłębie Lubin - Cracovia 1:2

TABELA

1. Górnik 15 29 33-22
2. Legia 15 28 19-14
3. Jagiellonia 15 26 21-19
4. Korona 15 25 25-15
5. Lech 15 24 24-14
6. Wisła K. 15 24 19-16
7. Zagłębie 15 23 22-17
8. Wisła P. 15 20 18-20
9. Śląsk 15 20 19-22
10. Arka 15 19 15-16
11. Sandecja 15 17 14-18
12. Lechia 15 17 19-24
13. Bruk-Bet 15 16 15-19
14. Cracovia 15 15 19-23
15. Piast 15 13 16-25
16. Pogoń 15 9 12-26
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!