Sport KALENDARZ

8-9 października


FOT. MACIEJ KACZANOWSKI
FOT. MACIEJ KACZANOWSKI

Piłka nożna

* I liga: Wisła Puławy – Miedź Legnica, w sobotę o godz. 18 na stadionie MOSiR przy ul. Hauke-Bossaka w Puławach.

* III liga, sobota: Podlasie Biała Podlaska – Stal Rzeszów (16).

* IV liga, sobota: Hetman Zamość – Lublinianka Lublin (15) * Chełmianka Chełm – Lewart Lubartów (15) * Victoria Żmudź – LKS Milanów (15) * Górnik II Łęczna – Kryształ Werbkowice (16). Niedziela: Powiślak Końskowola – POM Iskra Piotrowice (14) * Unia Hrubieszów – Lutnia Piszczac (15) * Tomasovia Tomaszów Lubelski – Łada 1945 Biłgoraj (15) * Stal Kraśnik – Włodawianka Włodawa (15) * Polesie Kock – Kłos Chełm (15).

* Bialska klasa okręgowa (wszystkie mecze w niedzielę o godz. 14): ŁKS Łazy – Niwa Łomazy * LZS Dobryń – Grom Kąkolewnica * Dąb Dębowa Kłoda – Huragan Międzyrzec Podlaski * Orlęta Łuków – Tytan Wisznice * Kujawiak Stanin – Sokół Adamów * Bizon Jeleniec – Dwernicki Stoczek Łukowski * Orzeł Czemierniki – Unia Żabików.

* Chełmska klasa okręgowa, sobota: Frassati Fajsławice – Vitrum Wola Uhruska (12) * Sparta Rejowiec Fabryczny – Tatran Kraśniczyn (15). Niedziela: Unia Białopole – Start Krasnystaw (14) * Spółdzielca Siedliszcze – Eko Różanka (14) * Ogniwo Wierzbica – Granica Dorohusk (14) * Cukrownik Brat Siennica Nadolna – Unia Rejowiec (14) * Hetman Żółkiewka – Ruch Izbica (15.30).

* Lubelska klasa okręgowa, sobota: Sygnał Lublin – Piaskovia Piaski (11). Niedziela: Unia Wilkołaz – Orion Niedrzwica Duża (13) * KS Góra Puławska – Janowianka Janów Lubelski (14) * Stok Zakrzówek – Stal Poniatowa (14) * Granit Bychawa – Płomień Trzydnik Duży (15) * GKS Niemce – Opolanin Opole Lubelskie (15) * Tur Milejów – Perła Borzechów (15) * Wisła II Puławy – MKS Ryki (16).

* Zamojska klasa okręgowa, sobota: Pogoń 96 Łaszczówka – Cosmos Józefów (13) * Potok Sitno – Huczwa Tyszowce (15) * Roztocze Szczebrzeszyn – Korona Łaszczów (15) * Olender Sól – Orion Dereźnia (16). Niedziela: Omega Stary Zamość – Sokół Zwierzyniec (14) * Włókniarz Frampol – Olimpia Miączyn (15) * Igros Krasnobród – Grom Różaniec (15) * Sparta Wożuczyn – Victoria Łukowa/Chmielek (16).

* Centralna Liga Juniorów, niedziela: AP TOP 54 Biała Podlaska – UKS SMS Łódź (12).

* Ekstraliga kobiet, sobota: Górnik Łęczna – AZS Wrocław (11.30).

Futbol Amerykański

* Mecz towarzyski Polska – Holandia: w sobotę o godz. 15 na Arenie Lublin przy ul. Stadionowej w Lublinie.

Lekkoatletyka

* Grand Prix City Trail z Nationale-Nederlanden, w sobotę od godz. 9.30 (biegi dla dzieci) i godz. 11 (bieg główny na dystansie 5 km) nad Zalewem Zemborzyckim w Lublinie.

Koszykówka

* II liga mężczyzn: TBV Start II Lublin – KK Polonia Warszawa, w sobotę o godz. 16 w hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie.

Motocross

* Szósta i finałowa runda Międzynarodowych Mistrzostw Lubelszczyzny, w niedzielę od godz. 12 na torze w Karolinie.

Tenis stołowy

* Ekstraklasa kobiet: AZS UMCS Optima Lublin – KTS Siarka Zot Tarnobrzeg, w sobotę o godz. 18 w hali Centrum Kultury Fizycznej UMCS przy ul. Langiewicza w Lublinie.

* I liga kobiet: AZS UMCS Optima II Lublin i KS Gorce Nowy Targ, w sobotę o godz. 14 w hali Centrum Kultury Fizycznej UMCS przy ul. Langiewicza w Lublinie.

* V Grand Prix Lublina 2016, w sobotę o godz. 9.30 (kategoria żaków i żaczek do 10 lat) i 10.30 (kategoria open) w Szkole Podstawowej nr 51 przy ul. Bursztynowej 22 w Lublinie.

Siatkówka

* II liga kobiet: Tomasovia Tomaszów Lubelski – Marba Sędziszów Małopolski, w sobotę o godz. 18 w hali ZS nr 2 przy ul. Żwirki i Wigury w Tomaszowie Lubelskim.

* II liga mężczyzn: UKS Biała Podlaska – Energa Ostrołęka, w sobotę o godz. 16 w hali IV LO im Stanisława Staszica przy ul. Akademickiej w Białej Podlaskiej.

* Turniej Nadziei Olimpijskich – I Turniej o Mistrzostwo woj. lubelskiego Młodziczek, w sobotę i niedzielę od godz. 10.30 w halach ZS nr 5 przy ul. Jana Pawła II w Lublinie i Gimnazjum nr 5 przy ul. Smyczkowej w Lublinie.

Pływanie

* Ogólnopolski sprawdzian wszechstronności stylowej, w niedzielę od godz. 9.45 (rozgrzewka rozpocznie się o godz. 9) na pływalni MOSiR Bystrzyca przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie.

Piłka wodna

* Turniej finałowy Pucharu Polski 2016, w sobotę w godz. 14-20.45 i niedzielę w godz. 8-14.45 na basenie Aqua Lublin przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie.

Szachy

* Memoriał im. Reginy Gerleckiej (Profesor UMCS), w sobotę i niedzielę od godz. 9 w Chatce Żaka przy ul. Radziszewskiego 16 w Lublinie. Więcej szczegółów na stronie szachy.lublin.pl.

(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Ekstraklasa

WYNIKI KOLEJKI

17. KOLEJKA 24-27 listopada
Arka Gdynia - Sandecja Nowy Sącz 5:0
Cracovia - Lechia Gdańsk 2:1
Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok 3:1
Korona Kielce - Legia Warszawa 3:2
Lech Poznań - Wisła Płock 2:1
Pogoń Szczecin - Piast Gliwice 2:2
Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 1:0
Bruk-Bet Termalica - Wisła Kraków 3:3

TABELA

1. Górnik 17 32 36-24
2. Legia 17 31 22-17
3. Korona 17 29 28-17
4. Lech 17 28 26-15
5. Wisła K. 17 28 23-19
6. Jagiellonia 17 27 22-22
7. Arka 17 25 22-17
8. Zagłębie 17 24 22-18
9. Śląsk 17 23 21-24
10. Lechia 17 20 23-26
11. Wisła P. 17 20 19-25
12. Cracovia 17 18 21-25
13. Sandecja 17 18 14-23
14. Bruk-Bet 17 18 18-22
15. Piast 17 17 19-27
16. Pogoń 17 10 14-29
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!