Sport KALENDARZ

Imprezy sportowe w Lubelskiem: 9-11 lutego

Dodano: 9 lutego 2018, 09:57

(fot. Maciej Kaczanowski)

Piłka nożna

* Mecze sparingowe, sobota: Hetman Zamość – Tomasovia Tomaszów Lubelski (godz. 11, w Zamościu) * Podlasie Biała Podlaska – Mazovia Mińsk Mazowiecki (11, w Białej Podlaskiej) * Górnik II Łęczna – Stal Poniatowa (11, w Łęcznej) * Avia Świdnik – Sokół Sieniawa (11.30, w Świdniku) * Górnik Łęczna - Radomiak Radom (12, w Łęcznej) * Lublinianka Lublin – Orlęta Radzyń Podlaski (12, na bocznym boisku Areny Lublin) * Lewart Lubartów – Sokół Adamów (12, w Lubartowie) * Kryształ Werbkowice – Victoria Żmudź (12, w Zamościu) * Powiślak Końskowola – Polesie Kock (18, w Puławach).

* Mistrzostwa Województwa LZS seniorów w halowej piłce nożnej, w niedzielę od godz. 10 w hali sportowej GCKiS w Ludwinie.

* XXV Mistrzostwa Lublina w Halowej Piłce Nożnej Lublin 2018, w niedzielę od godz. 14 w hali Uniwersytetu Przyrodniczego przy ul. Głębokiej 31 w Lublinie.

Futsal

* 1/16 finału Halowego Pucharu Polski, Tifosi Lublin - Rekord Bielsko-Biała, w sobotę o godz. 15.30 w hali Politechniki Lubelskiej przy ul. Nadbystrzyckiej w Lublinie.

Piłka ręczna

* Puchar EHF mężczyzn: Azoty Puławy – Wacker Thun, w niedzielę o godz. 16 w hali Globus przy ul. Kazimierza Wielkiego 8 w Lublinie.

* PGNiG Superliga kobiet: MKS Perła Lublin – Kram Start Elbląg, w sobotę o godz. 17 w hali Globus przy ul. Kazimierza Wielkiego 8 w Lublinie.

* I liga mężczyzn: AZS AWF Biała Podlaska – KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzski, w sobotę o godz. 18 w hali przy ul. Marusarza w Białej Podlaskiej.

Koszykówka

* II liga mężczyzn: TBV Start II Lublin – AZS UJK Kielce, w niedzielę o godz. 14 w hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie * AZS UMCS Lublin – Sokół Ostrów Mazowiecki, w niedzielę o godz. 18 w hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie.

Siatkówka

* II liga kobiet: LUK AZS UMCS Lublin – Tomasovia Tomaszów Lubelski, w niedzielę o godz. 13 w hali Centrum Kultury Fizycznej UMCS przy ul. Langiewicza 22 w Lublinie.

Biegi

* City Trail z Nationale-Nederlanden, w sobotę o godz. 11 (start biegu głównego) nad Zalewem Zemborzyckim w Lublinie. Biuro zawodów będzie czynne od godz. 8.30 (okolice Kempingu Dąbrowa), o godz. 9.30 rozpoczną się biegi City Trail Junior.

Biegi narciarskie

* IX Ogólnopolskie zawody narciarskie o Puchar Gryfa Susiec 2018, w sobotę od godz. 10. Start i meta będą się znajdowały start i meta przy Gminnym Ośrodku Kultury przy ul. Tomaszowskiej 100 w Suścu.

* Zawody o Puchar Burmistrza miasta Tomaszów Lubelski, w niedzielę od godz. 10 na trasach biegowych Siwej Doliny w Tomaszowie Lubelskim.

* Zawody o Puchar Dziekanów, w niedzielę od godz. 12 na trasach biegowych Siwej Doliny w Tomaszowie Lubelskim.

Pływanie

* Krasnostawska Liga Pływacka Szuwarek 2018 – I runda, w niedzielę od godz. 10 (rozgrzewka rozpocznie się o godz. 9.15) na pływalni MOSiR Krasnystaw przy ul. Piłsudskiego 52 a w Krasnymstawie.

Warcaby

* XIV edycja Grand Prix Wilkołaza w warcabach 100 polowych 2017/2018 – turniej nr 3, w sobotę od godz. 9.30 w Szkole Podstawowej w Wilkołazie. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 726202899.

(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

komentarze (0)0
polubienia (0)0
19-02-2018

Ekstraklasa

WYNIKI KOLEJKI

23. KOLEJKA
Legia Warszawa - Śląsk Wrocław 4:1
Jagiellonia Białystok - Cracovia 1:0
Lech Poznań - Pogoń Szczecin 2:0
Lechia Gdańsk - Piast Gliwice 0:2
Sandecja Nowy Sącz - Korona Kielce 3:3
Wisła Kraków - Arka Gdynia 3:2
Wisła Płock - Zagłębie Lubin 2:0
Górnik Zabrze - Bruk-Bet Termalica

TABELA

1. Legia 23 44 35-24
2. Jagiellonia 23 42 32-24
3. Lech 23 40 32-16
4. Górnik 22 36 42-36
5. Wisła P. 23 36 32-29
6. Korona 23 35 38-31
7. Wisła K. 23 35 34-29
8. Arka 23 32 28-23
9. Zagłębie 23 32 33-29
10. Śląsk 23 27 28-37
11. Cracovia 23 25 30-34
12. Lechia 23 25 31-36
13. Piast 23 23 24-33
14. Sandecja 23 22 24-37
15. Bruk-Bet 22 21 23-36
16. Pogoń 23 20 25-37
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!