Sport KALENDARZ

Kalendarz imprez sportowych na dni 14-16 sierpnia

Dodano: 13 sierpnia 2015, 17:57

Górnik Łęczna w sobotę o godz. 18 podejmuje Śląsk Wrocław<br />
FOT. TOMASZ RYTYCH
Górnik Łęczna w sobotę o godz. 18 podejmuje Śląsk Wrocław
FOT. TOMASZ RYTYCH

Piłka nożna

* Ekstraklasa: Górnik Łęczna – Śląsk Wrocław, w sobotę o godz. 18 na stadionie przy al. Jana Pawła II w Łęcznej.

* III liga, sobota (oba mecze o godz. 17): Tomasovia Tomaszów Lubelski – Motor Lublin * Lublinianka Lublin – Piast Tuczempy. Niedziela: AMSPN Hetman Zamość – Avia Świdnik (17).

* IV liga, sobota: Włodawianka Włodawa – Górnik II Łęczna (17). Niedziela (wszystkie mecze o godz. 17): Orlęta Łuków – Powiślak Końskowola * Opolanin Opole Lubelskie – Victoria Żmudź * Kryształ Werbkowice – Stal Kraśnik * Lutnia Piszczac – Janowianka Janów Lubelski * Orion Niedrzwica Duża – Polesie Kock * Hetman Żółkiewka – Podlasie Biała Podlaska * Granica Dorohusk – Unia Hrubieszów.

* Bialska klasa okręgowa (wszystkie mecze w niedzielę o godz. 16): Unia Żabików – Dąb Dębowa Kłoda * Tytan Wisznice – LZS Dobryń * Sokół Adamów – Dwernicki Stoczek Łukowski * Orzeł Czemierniki – Granica Terespol * Niwa Łomazy – Grom Kąkolewnica * ŁKS Łazy – Huragan Międzyrzec Podlaski * LKS Milanów – Janowia Janów Podlaski.

* Lubelska klasa okręgowa, sobota: Orły Kazimierz – Wisła II Puławy (11) * GKS Niemce – Unia Wilkołaz (11) * Tajfun Ostrów Lubelski – Stal Poniatowa (16). Niedziela: Iskra Krzemień – KS Dąbrowica (15) * Ruch Ryki – Płomień Trzydnik Duży (16) * Perła Borzechów – POM Iskra Piotrowice (16) * Granit Bychawa – LKS Wierzchowiska (17) * Piaskovia Piaski – Tęcza Bełżyce (17).

* Zamojska klasa okręgowa, sobota: Victoria Łukowa/Chmielek – Olimpia Miączyn (16, w Tarnogrodzie) * Grom Różaniec – Huczwa Tyszowce (17) * Cosmos Józefów – Korona Łaszczów (17, w Długim Kącie) * Roztocze Szczebrzeszyn – Włókniarz Frampol (17). Niedziela (wszystkie mecze o godz. 17): Ostoja Skierbieszów – Omega Stary Zamość * Granica Lubycza Królewska – Łada 1945 Biłgoraj * Orkan Bełżec – Sokół Zwierzyniec * Pogoń 96 Łaszczówka – Igros Krasnobród.

* Centralna Liga Juniorów: AP TOP 54 Biała Podlaska - ŁKS Łódź, w niedzielę o godz. 11 na boisku przy ul. Zdanowskiego w Białej Podlaskiej.

Piłka ręczna

* Turniej o Puchar Prezesa KS Azoty Puławy, w piątek i sobotę w hali MOSiR przy al. Partyzantów w Puławach. Program imprezy, piątek: KPR Legionowo – Gwardia Opole (godz. 16) * Azoty Puławy – SPR Stal Mielec (18). Sobota: Azoty – Gwardia (10) * KPR – Stal (12) * Stal – Gwardia (16) * Azoty – KPR (18).

Koszykówka

* Turniej Koszykówki Ulicznej Chonabibe vol. 5 2015 3x3, w sobotę od godz. 15 w ZS nr. 1 przy ul. Szkolnej w Opolu Lubelskim.

Żużel

* 2 Finał Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów, w sobotę od godz. 16 na stadionie MOSiR przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie.

(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Ekstraklasa

WYNIKI KOLEJKI

17. KOLEJKA 24-27 listopada
Arka Gdynia - Sandecja Nowy Sącz 5:0
Cracovia - Lechia Gdańsk 2:1
Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok 3:1
Korona Kielce - Legia Warszawa 3:2
Lech Poznań - Wisła Płock 2:1
Pogoń Szczecin - Piast Gliwice 2:2
Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 1:0
Bruk-Bet Termalica - Wisła Kraków 3:3

TABELA

1. Górnik 17 32 36-24
2. Legia 17 31 22-17
3. Korona 17 29 28-17
4. Lech 17 28 26-15
5. Wisła K. 17 28 23-19
6. Jagiellonia 17 27 22-22
7. Arka 17 25 22-17
8. Zagłębie 17 24 22-18
9. Śląsk 17 23 21-24
10. Lechia 17 20 23-26
11. Wisła P. 17 20 19-25
12. Cracovia 17 18 21-25
13. Sandecja 17 18 14-23
14. Bruk-Bet 17 18 18-22
15. Piast 17 17 19-27
16. Pogoń 17 10 14-29
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!