Sport KALENDARZ

Kalendarz imprez sportowych na dni 2-4 października


FOT. AS
FOT. AS

Piłka nożna

* III liga, sobota: Motor Lublin – Orzeł Przeworsk (o godz. 19). Niedziela (wszystkie mecze o godz. 15): Tomasovia Tomaszów Lubelski – Lublinianka Lublin * Chełmianka Chełm – Polonia Przemyśl * Lewart Lubartów – Orlęta Radzyń Podlaski.

* IV liga, sobota: Victoria Żmudź – Górnik II Łęczna (15). Niedziela: Powiślak Końskowola – Włodawianka Włodawa (14) * Polesie Kock – Orlęta Łuków (15) * Janowianka Janów Lubelski – Podlasie Biała Podlaska (15) * Stal Kraśnik – Unia Hrubieszów (15) * Lutnia Piszczac – Orion Niedrzwica Duża (15) * Opolanin Opole Lubelskie – Granica Dorohusk (16) * Kryształ Werbkowice – Hetman Żółkiewka (16).

* Bialska klasa okręgowa (wszystkie mecze w niedzielę o godz. 14): Dąb Dębowa Kłoda – Granica Terespol * Dwernicki Stoczek Łukowski – Grom Kąkolewnica * LZS Dobryń – Huragan Międzyrzec Podlaski * Unia Żabików – Janowia Janów Podlaski * Tytan Wisznice – LKS Milanów * Sokół Adamów – ŁKS Łazy * Orzeł Czemierniki – Niwa Łomazy.

* Chełmska klasa okręgowa (wszystkie mecze w niedzielę o godz. 14): Frassati Fajsławice – Sparta Rejowiec Fabryczny * Ogniwo Wierzbica – Start Krasnystaw * Tatran Kraśniczyn – Kłos Chełm * Ruch Izbica – GKS Pławanice/Kamień * Brat Siennica Nadolna – Sawena Sawin * Spółdzielca Siedliszcze – Eko Różanka * Unia Białopole – Unia Rejowiec

* Lubelska klasa okręgowa, sobota: LKS Wierzchowiska – Piaskovia Piaski (12) * POM Iskra Piotrowice – KS Dąbrowica (14) * Orły Kazimierz – GKS Niemce (14). Niedziela: Płomień Trzydnik Duży – Unia Wilkołaz (12.30) * Ruch Ryki – Iskra Krzemień (14) * Perła Borzechów – Tajfun Ostrów Lubelski (15) * Wisła II Puławy – Tęcza Bełżyce (15) * Stal Poniatowa – Granit Bychawa (15).

* Zamojska klasa okręgowa, sobota: Olimpia Miączyn – Korona Łaszczów (11) * Pogoń 96 Łaszczówka – Roztocze Szczebrzeszyn (15) * Sokół Zwierzyniec – Włókniarz Frampol (16). Niedziela: Orkan Bełżec – Łada 1945 Biłgoraj (15) * Victoria Łukowa/Chmielek – Ostoja Skierbieszów (15) * Grom Różaniec – Cosmos Józefów (15) * Huczwa Tyszowce – Granica Lubycza Królewska (15) * Igros Krasnobród – Omega Stary Zamość (15.30).

* Centralna Liga Juniorów: Motor Lublin – Stal Rzeszów, w niedzielę o godz. 16 na bocznym boisku Areny Lublin, przy ul. Stadionowej w Lublinie.

* Ekstraliga kobiet: AZS PSW Biała Podlaska – Zagłębie Lubin, w niedzielę o godz. 11 na stadionie przy ul. Piłsudskiego w Białej Podlaskiej.

Piłka ręczna

* Superliga mężczyzn: Azoty Puławy – Gwardia Opole, w niedzielę o godz. 18 w hali MOSiR przy al. Partyzantów w Puławach.

* I liga kobiet: MKS AZS UMCS Lublin – MKS Słupia Słupsk, w niedzielę o godz. 13 w hali Globus przy ul. Kazimierza Wielkiego 8 w Lublinie.

* II liga mężczyzn: AZS AWF Biała Podlaska – AZS UMCS Lublin, w sobotę o godz. 18 w hali przy ul. Marusarza w Białej Podlaskiej.

Koszykówka

* Mecz towarzyski: Start Lublin – Siarka Tarnobrzeg, w piątek o godz. 18.15 w hali Globus przy ul. Kazimierza Wielkiego 8 w Lublinie.

* I liga kobiet: AZS UMCS Lublin – SMS PZKosz, w sobotę o godz. 15.30 w hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie.

* II liga mężczyzn: MKS Start II Lublin – Sokół Ostrów Mazowiecki, w niedzielę o godz. 17 w hali Globus przy ul. Kazimierza Wielkiego 8 w Lublinie.

Siatkówka

* II liga kobiet: AZS UMCS TPS Lublin – Bluesoft Mazovia Warszawa, w sobotę o godz. 17 w hali CKiF UMCS, przy ul. Langiewicza 22 w Lublinie

* II liga mężczyzn: LKPS Pszczółka Lublin – Contimax MOSiR Bochnia, w sobotę o godz. 18 w hali byłej Cukrowni, przy ul. Krochmalnej 13 w Lublinie.

* Turniej Nadziei Olimpijskich Dziewcząt, w sobotę od godz. 10.30 i niedzielę od godz. 9.30 w hali sportowej Zespołu Szkół nr 5, przy ul. Elsnera 5 w Lublinie.

Szachy

* Turnieje cykliczne „Szach Królowi 2015”o puchar Prezydenta Miasta Lublin, w niedzielę od godz. 10 (potwierdzenie obecności do godz. 9.45) w świetlicy klubowej przy al. Piłsudskiego 22 w Lublinie. Pierwszy turniej zostanie rozegrany w kategorii open, a drugi dla młodych talentów do lat 14.

Tenis stołowy

* I liga mężczyzn: AUKS PWSZ Trefl Zamość – Dwunastka Betard Wrocław, w sobotę o godz. 16 w hali OSiR przy ul. Zamoyskiego 22 w Zamościu.

* Mistrzostwa Województwa „Drużynowy Turniej Uczniowski” w kategorii wiekowej 2003-2004 oraz 2005 i młodsi, w sobotę od godz. 9 w sali Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Łucce.

Gość
(1) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (11 października 2015 o 08:26) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
dodupy
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (1)

Pozostałe informacje

Ekstraklasa

WYNIKI KOLEJKI

6. KOLEJKA 18-21 sierpnia
Arka Gdynia - Pogoń Szczecin 0:3
Bruk-Bet Termalica - Lech Poznań 1:3
Cracovia - Górnik Zabrze 3:3
Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław 1:1
Lechia Gdańsk - Sandecja Nowy Sącz 2:3
Piast Gliwice - Korona Kielce 2:0
Wisła Płock - Legia Warszawa 0:1
Zagłębie Lubin - Wisła Kraków 3:0

TABELA

1. Zagłębie 6 14 10-2
2. Jagiellonia 6 13 9-7
3. Wisła K. 6 12 8-8
4. Lech 6 11 11-4
5. Legia 6 10 8-6
6. Górnik 6 9 12-10
7. Sandecja 6 8 6-6
8. Pogoń 6 7 6-7
9. Arka 6 7 4-5
10. Wisła P. 6 7 3-5
11. Śląsk 6 6 6-8
12. Lechia 6 5 7-8
13. Korona 6 5 7-9
14. Bruk-Bet 6 5 4-7
15. Cracovia 6 5 8-1
16. Piast 6 4 7-12
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!