Sport KALENDARZ

Kalendarz imprez sportowych na weekend

  Edytuj ten wpis
Dodano: 23 kwietnia 2015, 18:30
Autor: (lukisz)

Piłka nożna

* II liga: Wisła Puławy – Górnik Wałbrzych, w sobotę o godz. 15 na stadionie MOSiR przy ul. Hauke-Bossaka w Puławach.

* III liga, sobota: Lublinianka – Resovia (o godz. 15, na Arenie Lublin) * Podlasie Biała Podlaska – Hetman Żółkiewka (16).

* IV liga, sobota: AMSPN Hetman Zamość – Czarni Dęblin (16) * Orlęta Łuków – Victoria Żmudź (17). Niedziela: Powiślak Końskowola – Ruch Ryki (14.30) * Górnik II Łęczna – Lewart Lubartów (15) * Włodawianka Włodawa – Grom Kąkolewnica (15) * Łada 1945 Biłgoraj – Kryształ Werbkowice (16) * Opolanin Opole Lubelskie – Janowianka Janów Lubelski (16) * Orion Niedrzwica Duża – Omega Stary Zamość (17).

* Bialska klasa okręgowa (wszystkie mecze w niedzielę o godz. 16): Unia Krzywda – LZS Dobryń * Janowia Janów Podlaski – Dwernicki Stoczek Łukowski * Huragan Międzyrzec Podlaski – Orkan Wojcieszków * ŁKS Łazy – Lutnia Piszczac * Niwa Łomazy – Unia Żabików * Sokół Adamów – Orzeł Czemierniki * Granica Terespol – Dąb Dębowa Kłoda.

* Chełmska klasa okręgowa, sobota: Kłos Chełm – Frassati Fajsławice (16) * Sparta Rejowiec Fabryczny – Tatran Kraśniczyn (16) * Granica Dorohusk – Sawena Sawin (17). Niedziela: Unia Rejowiec – Ruch Izbica (15)* Start Krasnystaw – Hutnik Ruda-Huta (16.15) * Ogniwo Wierzbica – Unia Białopole (16.15) * Brat Siennica Nadolna – GKS Pławanice/Kamień (16.15).

* Lubelska klasa okręgowa, sobota: Sokół Konopnica – Wisła II Puławy (16) * Piaskovia Piaski – KS Dąbrowica (17). Niedziela: Błękit Cyców – Granit Bychawa (15) * Perła Borzechów – Unia Wilkołaz (16) * Polesie Kock – Iskra Krzemień (16) * POM Iskra Piotrowice – Hetman Gołąb (16) * Tęcza Bełżyce – LKS Wierzchowiska (16) * Stal Poniatowa – Wisła Annopol (17).

* Zamojska klasa okręgowa, sobota (oba mecze o godz. 16): Roztocze Szczebrzeszyn – Korona Łaszczów

Orion Dereźnia – Huczwa Tyszowce. Niedziela: Sokół Zwierzyniec – Sparta Łabunie (16) * Sparta Wożuczyn – Victoria Łukowa/Chmielek (16) * Grom Różaniec – Igros Krasnobród (16) * Olimpia Miączyn – Unia Hrubieszów (16) * Ostoja Skierbieszów – Gryf Gmina Zamość (16) * Włókniarz Frampol – Pogoń 96 Łaszczówka (17).

* Centralna Liga Juniorów: Wisła Puławy – GKS Bełchatów, w niedzielę o godz. 12 na bocznym boisku MOSiR przy ul. Hauke-Bossaka w Puławach.

* Ekstraliga kobiet: Górnik Łęczna – Czarni Sosnowiec, w sobotę o godz. 12 na stadionie przy Al. Jana Pawła II w Łęcznej.

Koszykówka

* Tauron Basket Liga: Wikana-Start Lublin – Trefl Sopot, w niedzielę o godz. 20 w hali Globus przy ul. Kazimierza Wielkiego 8 w Lublinie.

Siatkówka

* Turniej półfinałowy o awans do II ligi, od piątku do niedzieli w hali Cukrownika przy ul. Krochmalnej w Lublinie. Program zawodów, piątek: LKPS Pszczółka Lublin – LKS Bobowa (17.30) * SMS Neobus RAF-MAR Niebylec – AKS V LO Rzeszów (19.30). Sobota: AKS V LO Rzeszów – LKS Bobowa (16) * Pszczółka Lublin – SMS Neobus RAF-MAR Niebylec (18). Niedziela: LKS Bobowa – SMS Neobus RAF-MAR Niebylec (12) * LKPS Pszczółka Lublin – AKS V LO Rzeszów (14).

Piłka ręczna

* Półfinały mistrzostw Polski juniorów młodszych, od piątku do niedzieli w hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie. Program zawodów, piątek: Vive I Tauron Kielce – CHKS Łódź (15.30) * Unia Lublin – KSSPR Końskie (17.30). Sobota: KSSPR Końskie – Vive I Tauron Kielce (15.30) * Unia Lublin – CHKS Łódź (17.30). Niedziela: CHKS Łódź – KSSPR Końskie (10.30) * Unia Lublin – Vive I Tauron Kielce (12.30).

* I liga mężczyzn: AZS AWF Biała Podlaska – SMS ZPRP Gdańsk, w sobotę o godz. 18 w hali Widowiskowo-Sportowej WWFiS przy ul. Marusarza 8 w Białej Podlaskiej.

* II liga mężczyzn: MKS Biłgoraj – Orzeł Przeworsk, w niedzielę o godz. 15 w hali OSiR przy ul. Targowej w Biłgoraju.

Futbol amerykański

* PLFA I: Tytani Lublin – Tychy Falcons, w niedzielę o godz. 14 na bocznym boisku Areny Lublin, przy ul. Stadionowej 1 w Lublinie.

Podnoszenie ciężarów

* Mistrzostwa Polski juniorów i juniorek do lat 20, od piątku do niedzieli w hali OSiR przy ul. Królowej Jadwigi w Zamościu.

Tenis stołowy

* Indywidualne Mistrzostwa Województwa młodziczek i młodzików (gry pojedyńcze, podwójne i mieszane), w sobotę od godz. 9 w sali Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Łucce.

* Eliminacje wojewódzkie do Mistrzostw Polski w kategoriach: żak, żaczka, młodzik, młodziczka, kadet i juniorka, w niedzielę od godz. 9 w sali Zespołu Szkół Nr 6 przy ul. Kalinowej 5 w Zamościu.

Szachy

* Turniej o "Złotą Wieżę", w sobotę od godz. 9.30 w sali SP im. Polskich Olimpijczyków w Miłocinie.

  Edytuj ten wpis
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Ekstraklasa

WYNIKI KOLEJKI

12. KOLEJKA 13-16 października
Bruk-Bet Termalica - Arka Gdynia 1:1
Cracovia - Pogoń Szczecin 3:0
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań 1:1
Korona Kielce - Wisła Płock 2:0
Legia Warszawa - Lechia Gdańsk 1:0
Piast Gliwice - Sandecja Nowy Sącz 2:2
Śląsk Wrocław - Wisła Kraków 0:2
Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze 3:2

TABELA

1. Lech 12 22 19-7
2. Górnik 12 22 25-17
3. Zagłębie 22 22 18-10
4. Jagiellonia 12 20 15-13
5. Wisła K. 12 20 15-14
6. Legia 12 19 13-13
7. Korona 12 18 14-12
8. Śląsk 12 17 15-15
9. Wisła P. 12 17 12-15
10. Sandecja 12 16 12-12
11. Arka 12 16 11-12
12. Lechia 12 13 15-16
13. Cracovia 12 10 15-20
14. Bruk-Bet 12 9 9-15
15. Pogoń 12 9 9-17
16. Piast 12 9 11-20
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!