Sport KALENDARZ

Kalendarz imprez sportowych na weekend

  Edytuj ten wpis
Dodano: 5 marca 2015, 18:30

Piłka nożna

* T-Mobile Ekstraklasa: Górnik Łęczna - Cracovia, w poniedziałek o godz. 18 na stadionie przy Al. Jana Pawła II w Łęcznej

* Prezentacja Motoru Lublin, w sobotę o godz. 17 w hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie.

* Mecze sparingowe, sobota: Stal Kraśnik - Tomasovia Tomaszów Lubelski (11.30, na boisku w Kraśniku). Niedziela: Avia Świdnik - Victoria Żmudź (11, na boisku w Świdniku).

* IX Wojewódzki Charytatywny Turniej w piłce nożnej halowej "Gramy dla Jasia Karwowskiego”, w sobotę od godz. 9 i niedzielę od godz. 8 w hali SP nr 7 przy ul. Armii Krajowej w Świdniku. W zawodach wezmą udział 32 zespoły, które zostały podzielone na osiem grup. Faza pucharowa będzie rozgrywana w niedzielę od godz. 13.20. O godz. 18 wystąpi grupa ZTN FUX ze Świdnika.

* Centralna Liga Juniorów: Wisła Puławy - Olimpia Elbląg, w niedzielę o godz. 12 na bocznym boisku MOSiR przy ul. Hauke-Bossaka w Puławach.

Piłka ręczna

* Pierwszy mecz ćwierćfinałowy Pucharu Zdobywców Pucharów kobiet: MKS Selgros Lublin - FC Midtjylland, w sobotę o godz. 17 w hali Globus przy ul. Kazimierza Wielkiego 8 w Lublinie.

* PGNiG Superliga mężczyzn: Azoty Puławy - Pogoń Szczecin, w sobotę o godz. 18 w hali MOSiR przy al. Partyzantów w Puławach.

* I liga kobiet: MKS AZS UMCS Lublin - KKS Polonia Kępno, w sobotę o godz. 12 w hali Globus przy ul. Kazimierza Wielkiego w Lublinie.

* II liga mężczyzn: MKS Biłgoraj - KS Wanda Kraków, w niedzielę o godz. 15 w hali OSiR przy ul. Targowej w Biłgoraju.

Koszykówka

* I liga kobiet: AZS UMCS II Lublin - ŁKS SMS Łódź, w sobotę o godz. 11.30 w hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie.

Siatkówka

* II liga mężczyzn: Huragan Międzyrzec Podlaski - UKS Centrum Augustów, w sobotę o godz. 18 i niedzielę o godz. 17 w hali ZPO nr 3 przy ul. Leśnej w Międzyrzecu Podlaskim.

Lekkoatletyka

* Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w biegach przełajowych, w sobotę od godz. 12 (weryfikacja zgłoszeń odbędzie się 15 minut wcześniej) w Parku Radziwiłłowskim przy ul. Warszawskiej 12 w Białej Podlaskiej.

Podnoszenie ciężarów

* Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubelskiego LZS, w piątek od godz. 10 i sobotę od godz. 9 na siłowni OSiR przy ul. Targowej w Biłgoraju.

Tenis stołowy

* III Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny żaczek i żaków, w sobotę od godz. 9 w sali SP i Gimnazjum w Łucce.

* III Grand Prix LZS, w sobotę od godz. 9.30 w Gimnazjum w Niemcach.

Szachy

* Turnieje "Szach Królowi - zostań Mistrzem” o puchar Prezydenta Miasta Lublin w których będzie można uzyskać okręgowe kategorie szachowe oraz centralne pierwszą i kandydata na mistrza, w niedzielę od godz. 10 (potwierdzenie obecności pół godziny przed rozpoczęciem zawodów) w świetlicy klubowej przy al. Piłsudskiego 22 w Lublinie. Szczegóły na stronie internetowej www.szachy.lublin.pl.

  Edytuj ten wpis
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Ekstraklasa

WYNIKI KOLEJKI

12. KOLEJKA 13-16 października
Bruk-Bet Termalica - Arka Gdynia 1:1
Cracovia - Pogoń Szczecin 3:0
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań 1:1
Korona Kielce - Wisła Płock 2:0
Legia Warszawa - Lechia Gdańsk 1:0
Piast Gliwice - Sandecja Nowy Sącz 2:2
Śląsk Wrocław - Wisła Kraków 0:2
Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze 3:2

TABELA

1. Lech 12 22 19-7
2. Górnik 12 22 25-17
3. Zagłębie 22 22 18-10
4. Jagiellonia 12 20 15-13
5. Wisła K. 12 20 15-14
6. Legia 12 19 13-13
7. Korona 12 18 14-12
8. Śląsk 12 17 15-15
9. Wisła P. 12 17 12-15
10. Sandecja 12 16 12-12
11. Arka 12 16 11-12
12. Lechia 12 13 15-16
13. Cracovia 12 10 15-20
14. Bruk-Bet 12 9 9-15
15. Pogoń 12 9 9-17
16. Piast 12 9 11-20
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!