Sport KALENDARZ

Kalendarz imprez sportowych na weekend

  Edytuj ten wpis
Dodano: 26 marca 2015, 18:00

Piłka nożna

* II liga: Wisła Puławy – Nadwiślan Góra, w sobotę o godz. 15 na stadionie MOSiR przy ul. Hauke-Bossaka w Puławach.

* III liga, sobota: Avia Świdnik – Motor Lublin (14) * Lublinianka Lublin – Sokół Sieniawa (15, na Arenie Lublin). Niedziela: Chełmianka Chełm – Podlasie Biała Podlaska (15) * Tomasovia Tomaszów Lubelski – Stal Rzeszów (15.30).

* IV liga, sobota: Ruch Ryki – Lewart Lubartów (15.30). Niedziela: Włodawianka Włodawa – AMSPN Hetman Zamość (14) * Kryształ Werbkowice – Grom Kąkolewnica (14) * Powiślak Końskowola – Victoria Żmudź (14.30) * Łada 1945 Biłgoraj – Omega Stary Zamość (15, na boisku w Długim Kącie) * Orion Niedrzwica Duża – Janowianka Janów Lubelski (15) * Górnik II Łęczna – Czarni Dęblin (15) * Orlęta Łuków – Opolanin Opole Lubelskie (15).

* Bialskopodlaska klasa okręgowa (wszystkie mecze w niedzielę o godz. 16): LZS Dobryń – Orzeł Czemierniki * Unia Żabików – Dąb Dębowa Kłoda * Lutnia Piszczac – Granica Terespol * Orkan Wojcieszków – Sokół Adamów * Dwernicki Stoczek Łukowski – Niwa Łomazy * Unia Krzywda – ŁKS Łazy * Janowia Janów Podlaski – Huragan Międzyrzec Podlaski.

* Lubelska klasa okręgowa, sobota (oba mecze o godz. 15): LKS Wierzchowiska – Granit Bychawa (na boisku w Piaskach) * Wisła Annopol – Wisła II Puławy. Niedziela: Polesie Kock – Unia Wilkołaz (13.30) * Błękit Cyców – Perła Borzechów (14) * POM Iskra Piotrowice – Piaskovia Piaski (15) * Sokół Konopnica – KS Dąbrowica (15) * Stal Poniatowa – Iskra Krzemień (15) * Tęcza Bełżyce – Hetman Gołąb (15.30).

* Zamojska klasa okręgowa, sobota: Olimpia Miączyn – Victoria Łukowa/Chmielek (15) * Orion Dereźnia – Sparta Wożuczyn (15) * Roztocze Szczebrzeszyn – Sparta Łabunie (16). Niedziela: Pogoń 96 Łaszczówka – Unia Hrubieszów (14, mecz zostanie rozegrany w Hrubieszowie) * Ostoja Skierbieszów – Huczwa Tyszowce (15) * Włókniarz Frampol – Korona Łaszczów (15) * Grom Różaniec – Sokół Zwierzyniec (16) * Gryf Gmina Zamość – Igros Krasnobród (16).

* Centralna Liga Juniorów, niedziela: Motor Lublin – Korona Kielce (13.15)

* Międzynarodowy turniej Puławy Cup 2015, od niedzieli do wtorku na boisku MOSiR przy ul. Hauke-Bossaka w Puławach.

Piłka ręczna

* I mecz fazy play-off PGNiG Superligi kobiet: MKS Selgros Lublin – KPR Jelenia Góra, w sobotę o godz. 17 w hali Globus przy ul. Kazimierza Wielkiego w Lublinie.

Sporty walki

* Międzywojewódzkie eliminacje do mistrzostw Polski juniorów i juniorów młodszych w takewon-do, w niedzielę od godz. 9 w hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie.

Futsal

* I liga: AZS UMCS Lublin – MKS Futsal 99 Grajów, w niedzielę od godz. 17 w hali Globus przy ul. Kazimierza Wielkiego 8 w Lublinie.

Pływanie

* Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12 – 13 lat, w sobotę od godz. 15.15 i niedzielę od godz. 10.45 na pływalni MOSiR przy ul. Żwirki i Wigury 2 w Kraśniku.

Szachy

* Turnieje cykliczne „Szach królowi 2015 o puchar prezydenta miasta Lublin”, w niedzielę od godz. 10 (potwierdzenie obecności do godz. 9.45) w świetlicy klubowej przy al. Piłsudskiego 22 w Lublinie. Przy okazji odbędzie się turniej młodych talentów do lat 14.

Tenis stołowy

* Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Województwa juniorek i juniorów (gry pojedyncze, podwójne i mieszane), w sobotę od godz. 9 w hali ZSBiO przy ul. Cegielnianej 24 w Biłgoraju.
* III Grand Prix Lublina 2015, w sobotę od godz. 10 (kategoria żaków i weteranów 70+) oraz kategoria open (godz. 11) w sali Szkoły Podstawowej nr 51 przy ul. Bursztynowej w Lublinie.

  Edytuj ten wpis
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Ekstraklasa

WYNIKI KOLEJKI

17. KOLEJKA 24-27 listopada
Arka Gdynia - Sandecja Nowy Sącz 5:0
Cracovia - Lechia Gdańsk 2:1
Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok 3:1
Korona Kielce - Legia Warszawa 3:2
Lech Poznań - Wisła Płock 2:1
Pogoń Szczecin - Piast Gliwice 2:2
Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 1:0
Bruk-Bet Termalica - Wisła Kraków 3:3

TABELA

1. Górnik 17 32 36-24
2. Legia 17 31 22-17
3. Korona 17 29 28-17
4. Lech 17 28 26-15
5. Wisła K. 17 28 23-19
6. Jagiellonia 17 27 22-22
7. Arka 17 25 22-17
8. Zagłębie 17 24 22-18
9. Śląsk 17 23 21-24
10. Lechia 17 20 23-26
11. Wisła P. 17 20 19-25
12. Cracovia 17 18 21-25
13. Sandecja 17 18 14-23
14. Bruk-Bet 17 18 18-22
15. Piast 17 17 19-27
16. Pogoń 17 10 14-29
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!