Sport KALENDARZ

Kalendarz imprez sportowych na weekend 10-11 października


FOT. MACIEJ KACZANOWSKI
FOT. MACIEJ KACZANOWSKI

Piłka nożna

* Mecz z okazji 65-lecia istnienia Motoru: Motor Lublin – Śląsk Wrocław, w sobotę o godz. 17.30 na Arenie Lublin, przy ul. Stadionowej w Lublinie.

* II liga: Wisła Puławy – Nadwiślan Góra, w sobotę o godz. 16 na stadionie MOSiR przy ul. Hauke-Bossaka w Puławach.

* III liga, sobota: AMSPN Hetman Zamość – Stal Rzeszów (13). Niedziela (oba mecze o godz. 15): Lublinianka Lublin – Izolator Boguchwała * Orlęta Radzyń Podlaski – Resovia.

* IV liga, sobota: Podlasie Biała Podlaska – Stal Kraśnik (13). Niedziela: Polesie Kock – Janowianka Janów Lubelski (13) * Granica Dorohusk – Kryształ Werbkowice (13) * Orlęta Łuków – Orion Niedrzwica Duża (15) * Hetman Żółkiewka – Lutnia Piszczac (15) * Włodawianka Włodawa – Opolanin Opole Lubelskie (15) * Górnik II Łęczna – Powiślak Końskowola (15) * Unia Hrubieszów – Victoria Żmudź (15).

* Bialska klasa okręgowa (wszystkie mecze w niedzielę o godz. 14): Niwa Łomazy – Dąb Dębowa Kłoda * ŁKS Łazy – Orzeł Czemierniki * LKS Milanów – Sokół Adamów * Janowia Janów Podlaski – Tytan Wisznice * Huragan Międzyrzec Podlaski – Unia Żabików * Grom Kąkolewnica – LZS Dobryń * Granica Terespol – Dwernicki Stoczek Łukowski.

* Chełmska klasa okręgowa (wszystkie mecze w niedzielę): Unia Rejowiec – Frassati Fajsławice (14) * Eko Różanka – Unia Białopole (14) * Sawena Sawin – Spółdzielca Siedliszcze (14) * GKS Pławanice/Kamień – Brat Siennica Nadolna (14) * Kłos Chełm – Ruch Izbica (14) * Start Krasnystaw – Tatran Kraśniczyn (15) * Sparta Rejowiec Fabryczny – Ogniwo Wierzbica (15).

* Lubelska klasa okręgowa, sobota: Piaskovia Piaski – Orły Kazimierz (13) * Unia Wilkołaz – Wisła II Puławy (14) * KS Dąbrowica – Płomień Trzydnik Duży (16.30). Niedziela: Granit Bychawa – Tajfun Ostrów Lubelski (11) * Stal Poniatowa – POM Iskra Piotrowice (11) * Tęcza Bełżyce – LKS Wierzchowiska (14) * GKS Niemce – Ruch Ryki (14.30) * Iskra Krzemień – Perła Borzechów (15).

* Zamojska klasa okręgowa, sobota: Cosmos Józefów – Huczwa Tyszowce (14) * Roztocze Szczebrzeszyn – Victoria Łukowa/Chmielek (15) * Omega Stary Zamość – Sokół Zwierzyniec (16). Niedziela: Korona Łaszczów – Igros Krasnobród (14) * Orkan Bełżec – Pogoń 96 Łaszczówka (14.30) * Łada 1945 Biłgoraj – Włókniarz Frampol (15) * Granica Lubycza Królewska – Olimpia Miączyn (15) * Ostoja Skierbieszów – Grom Różaniec (15).

* Centralna Liga Juniorów: TOP 54 Biała Podlaska - Stal Mielec, w niedzielę o godz. 15 na boisku przy ul. Zdanowskiego w Białej Podlaskiej.

* Ekstraliga kobiet: Górnik Łęczna – AZS Wrocław, w sobotę o godz. 11 na stadionie przy Al. Jana Pawła II w Łęcznej.

Żużel

* Polish Speedway Battle: Polska – Reszta Świata, w sobotę o godz. 17.30 na stadionie MOSiR, przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie.

Koszykówka

* Tauron Basket Liga kobiet: Pszczółka AZS UMCS Lublin – MKK Siedlce, w sobotę o godz. 18 w hali Globus, przy ul. Kazimierza Wielkiego 8 w Lublinie.

* II liga mężczyzn: AZS UMCS Lublin – Rosa Sport, w niedzielę o godz. 18 w hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli, przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie.

Tenis stołowy

* Puchar Europy kobiet, w sobotę i niedzielę w hali Globus, przy ul. Kazimierza Wielkiego 8 w Lublinie. Program zawodów, sobota: KTTC AFP Antwerpia – AZS UMCS Optima Lublin (o godz. 14) * Girbau Vic TT – ACS Dumbravita (14) * ACS Dumbravita – KTTC AFP Antwerpia (19) AZS UMCS Optima – Girbau Vic TT (19). Niedziela: KTTC AFP Antwerpia – Girbau Vic TT (10) * ACS Dumbravita – AZS UMCS Optima (10).

Futsal

* I liga: AZS UMCS Lublin – Heiro Rzeszów, w niedzielę o godz. 17.30 w hali Globus, przy ul. Kazimierza Wielkiego 8 w Lublinie.

Siatkówka

* II liga kobiet: Tomasovia Tomaszów Lubelski – AGH Kraków, w sobotę o godz. 18 w hali ZS, przy ul. Żwirki i Wigury 3 w Tomaszowie Lubelskim.

* II liga mężczyzn: KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski – MUKS Huragan Wołomin, w niedzielę o godz. 17.30 w hali ZPO nr 3, przy ul. Leśnej 2 w Międzyrzecu Podlaskim.

Szachy

* Mistrzostwa Województwa w szachach błyskawicznych i szybkich, w sobotę od godz. 15.15 (szachy błyskawiczne) i niedzielę od godz. 9.15 (szybkie) w Starostwie Powiatowym, przy ul. Spokojnej 9 w Lublinie. Więcej informacji i zapisy na stronie internetowej szachy.lublin.pl.

Gość
(1) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (12 października 2015 o 12:07) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Janowianka te te małpy co grają na placu kościelnym?
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (1)

Pozostałe informacje

18-20 sierpnia
komentarze (0)0
polubienia (1)1
17-08-2017

18-20 sierpnia

Ekstraklasa

WYNIKI KOLEJKI

5. KOLEJKA 11-15 sierpnia
Górnik Zabrze  - Arka Gdynia 1:1
Korona Kielce - Jagiellonia Białystok 2:3
Lech Poznań - Zagłębie Lubin 1:1
Legia Warszawa - Piast Gliwice 3:1
Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 0:0
Sandecja Nowy Sącz - Wisła Płock 0:1
Wisła Kraków - Cracovia 2:1
Śląsk Wrocław - Bruk-Bet Termalica 1:1

TABELA

1. Wisła K. 5 12 8-5
2. Jagiellonia 5 12 8-6
3. Zagłębie 5 11 7-2
4. Lech 5 8 8-2
5. Górnik 5 8 9-7
6. Arka 5 7 4-2
7. Legia 5 7 7-6
8. Wisła P. 5 7 3-4
9. Korona 5 5 7-7
10. Lechia 5 5 5-5
11. Sandecja 5 5 3-4
12. Bruk-Bet 5 5 3-4
13. Śląsk 5 5 4-6
14. Cracovia 5 4 5-8
15. Pogoń 5 4 3-7
16. Piast 5 1 5-12
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!