Sport KALENDARZ

Kalendarz imprez sportowych na weekend 5-6 września

Dodano: 3 września 2015, 17:02

FOT. TOMASZ RYTYCH
FOT. TOMASZ RYTYCH

W sobotę nowy sezon rozpoczynają piłkarze ręczni MKS Selgros Lublin i Azotów Puławy. Dzień później kibice żużla obejrzą mecz swojej drużyny z Polonią Piła. Początek zaplanowano na godz. 16.30.

Piłka nożna

* III liga, niedziela: Lublinianka Lublin – Polonia Przemyśl (o godz. 17).

* IV liga, sobota: Opolanin Opole Lubelskie – Kryształ Werbkowice (14) * Podlasie Biała Podlaska – Górnik II Łęczna (16). Niedziela: Unia Hrubieszów – Orlęta Łuków (16) * Polesie Kock – Włodawianka Włodawa (16) * Stal Kraśnik – Hetman Żółkiewka (16) * Victoria Żmudź – Orion Niedrzwica Duża (16) * Powiślak Końskowola – Lutnia Piszczac (16) * Janowianka Janów Lubelski – Granica Dorohusk (17).

* Bialska klasa okręgowa (wszystkie mecze w niedzielę o godz. 16): Dąb Dębowa Kłoda – Huragan Międzyrzec Podlaski * Grom Kąkolewnica – Janowia Janów Podlaski * Granica Terespol – LKS Milanów * Dwernicki Stoczek Łukowski – ŁKS Łazy * LZS Dobryń – Niwa Łomazy * Unia Żabików – Orzeł Czemierniki * Tytan Wisznice – Sokół Adamów.

* Chełmska klasa okręgowa, sobota: Unia Rejowiec – Ogniwo Wierzbica (13) * Unia Białopole – Tatran Kraśniczyn (16.30). Niedziela (wszystkie mecze o godz. 15): Brat Siennica Nadolna – Frassati Fajsławice * Spółdzielca Siedliszcze – Ruch Izbica * Eko Różanka – Sparta Rejowiec Fabryczny * Sawena Sawin – Start Krasnystaw * GKS Pławanice/Kamień – Kłos Chełm.

* Lubelska klasa okręgowa: Orły Kazimierz – Ruch Ryki (15) * LKS Wierzchowiska – Perła Borzechów (16) * KS Dąbrowica – Tęcza Bełżyce (17). Niedziela: Iskra Krzemień – Płomień Trzydnik Duży (15) * Unia Wilkołaz – Granit Bychawa (15) * POM Iskra Piotrowice – GKS Niemce (15.30) * Stal Poniatowa – Piaskovia Piaski (16) * Wisła II Puławy – Tajfun Ostrów Lubelski (17).

* Zamojska klasa okręgowa, sobota: Ostoja Skierbieszów – Łada 1945 Biłgoraj (11) * Olimpia Miączyn – Igros Krasnobród (14) * Roztocze Szczebrzeszyn – Cosmos Józefów (15). Niedziela: Orkan Bełżec – Granica Lubycza Królewska (16) * Victoria Łukowa/Chmielek – Omega Stary Zamość (16) * Grom Różaniec – Włókniarz Frampol (16) * Huczwa Tyszowce – Sokół Zwierzyniec (17) * Pogoń 96 Łaszczówka – Korona Łaszczów (17).

* Centralna Liga Juniorów: Motor Lublin – AP TOP 54 Biała Podlaska, w sobotę o godz. 14 na bocznym boisku Areny Lublin, przy ul. Stadionowej w Lublinie.

* Ekstraliga kobiet: Górnik Łęczna – AZS PSW Biała Podlaska, w sobotę o godz. 11 na stadionie przy Al. Jana Pawła II w Łęcznej.

Piłka ręczna

* PGNiG Superliga kobiet: MKS Selgros Lublin – Start Elbląg, w sobotę o godz. 18 w hali Globus przy ul. Kazimierza Wielkiego 8 w Lublinie.

* PGNiG Superliga mężczyzn: Azoty Puławy – Górnik Zabrze, w niedzielę o godz. 18 w hali MOSiR przy al. Partyzantów w Puławach.

Żużel

* Pierwszy mecz półfinałowy II ligi: KMŻ Motor Lublin – Polonia Piła, w niedzielę o godz. 16.30 na stadionie przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie.

Tenis stołowy

* Ekstraklasa kobiet: AZS UMCS Optima Lublin - SKTS Sochaczew, w sobotę o godz. 16 w hali CKF UMCS przy ul. Langiewicza w Lublinie.

Podnoszenie ciężarów

* V Memoriał Janusza Przedpełskiego i XI Puchar Ziemi Puławskiej, w sobotę od godz. 11 i niedzielę od godz. 9 w hali MOSiR przy al. Partyzantów w Puławach. Program imprezy, sobota: rozpoczęcie Pucharu Ziemi Puławskiej w kategorii kobiet (godz. 11) * uroczyste otwarcie imprezy (15) * start Memoriału Janusza Przedpełskiego (15.15) * zakończenie zawodów (16.40) * Puchar Ziemi Puławskiej (17). Niedziela: Puchar Ziemi Puławskiej w kategorii mężczyzn (9) * zakończenie zawodów (16).

Golf

* Mistrzostwa Lublina w mini golfie, w niedzielę od godz. 10 w Akademii Golfa nad Zalewem Zemborzyckim w Lublinie.

(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Ekstraklasa

WYNIKI KOLEJKI

6. KOLEJKA 18-21 sierpnia
Arka Gdynia - Pogoń Szczecin 0:3
Bruk-Bet Termalica - Lech Poznań 1:3
Cracovia - Górnik Zabrze 3:3
Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław 1:1
Lechia Gdańsk - Sandecja Nowy Sącz 2:3
Piast Gliwice - Korona Kielce 2:0
Wisła Płock - Legia Warszawa 0:1
Zagłębie Lubin - Wisła Kraków

TABELA

1. Jagiellonia 6 13 9-7
2. Wisła K. 5 12 8-5
3. Lech 6 11 11-4
4. Zagłębie 5 11 7-2
5. Legia 6 10 8-6
6. Górnik 6 9 12-10
7. Sandecja 6 8 6-6
8. Pogoń 6 7 6-7
9. Arka 6 7 4-5
10. Wisła P. 6 7 3-5
11. Śląsk 6 6 6-8
12. Lechia 6 5 7-8
13. Korona 6 5 7-9
14. Bruk-Bet 6 5 4-7
15. Cracovia 6 5 8-1
16. Piast 6 4 7-12
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!