Sport KALENDARZ

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 27-29 października


Piłka nożna

* Nice 1. liga: Górnik Łęczna – Puszcza Niepołomice, w sobotę o godz. 13 na stadionie przy Al. Jana Pawła II w Łęcznej.

* II liga: Wisła Puławy – GKS Bełchatów, w sobotę o godz. 16 na stadionie MOSiR przy ul. Hauke-Bossaka w Puławach.

* III liga (wszystkie mecze w sobotę): Orlęta Radzyń Podlaski – Resovia (14) * Avia Świdnik – Podlasie Biała Podlaska (14) * Chełmianka Chełm – Karpaty Krosno (14.30).

* IV liga, sobota (wszystkie mecze o godz. 14): Łada 1945 Biłgoraj – Górnik II Łęczna * MKS Ryki – Hetman Zamość * Lublinianka Lublin – Stal Kraśnik. Niedziela: Lewart Lubartów – Roztocze Szczebrzeszyn (13) * Kryształ Werbkowice – Sokół Adamów (13) * Tomasovia Tomaszów Lubelski – Kłos Chełm (13.30) * Eko Różanka – Victoria Żmudź (13.30).

* Bialska klasa okręgowa (wszystkie mecze w niedzielę ):Tytan Wisznice – LZS Dobryń (11) * Bizon Jeleniec – ŁKS Łazy (13) * Unia Krzywda – Grom Kąkolewnica (13) * LKS Milanów – Kujawiak Stanin (13) * Olimpia Okrzeja – Unia Żabików (13) * Lutnia Piszczac – Orlęta Łuków (13) * Niwa Łomazy – Huragan Międzyrzec Podlaski (13).

* Chełmska klasa okręgowa, sobota: Brat Siennica Nadolna – Spółdzielca Siedliszcze (11) * Sparta Rejowiec Fabryczny – Ogniwo Wierzbica (13) * Orzeł Srebrzyszcze – Granica Dorohusk (13). Niedziela (wszystkie mecze o godz. 14): Hetman Żółkiewka – Start Krasnystaw * Ruch Izbica – Frassati Fajsławice * Tatran Kraśniczyn – Unia Rejowiec * Hutnik Ruda-Huta – Unia Białopole.

* Lubelska klasa okręgowa, sobota: Piaskovia Piaski – POM Iskra Piotrowice (12) * Polesie Kock – Avia II Świdnik (14) * Janowianka Janów Lubelski – Tur Milejów (14). Niedziela: GKS Niemce – Garbarnia Kurów (11) * Wisła II Puławy – Sygnał Lublin (11) * Orion Niedrzwica Duża – Stal Poniatowa (13) * Opolanin Opole Lubelskie – Sokół Konopnica (14) * Granit Bychawa – Orzeł Urzędów (14).

* Zamojska klasa okręgowa, sobota: Gryf Gmina Zamość – Orion Dereźnia (14) * Omega Stary Zamość – Unia Hrubieszów (14.30) * Sokół Zwierzyniec – Olimpiakos Tarnogród (15). Niedziela: Korona Łaszczów – Huczwa Tyszowce (12) * Olender Sól – Ostoja Skierbieszów (12) * Olimpia Miączyn – Grom Różaniec (14) * Victoria Łukowa/Chmielek – Orkan Bełżec (14) * Włókniarz Frampol – Igros Krasnobród (14).

* Ekstraliga kobiet, niedziela: AZS PSW Biała Podlaska – Sportowa Czwórka Radom (11).

* Centralna Liga Juniorów Starszych, niedziela: Motor Lublin – MOSP Białystok (12).

* Turnieje TKKF Omega, „Lublin moja duma na zawsze”, w sobotę o godz. 11 na Orliku SP 52 przy ul. Jagiełły w Lublinie * VII Jesienny Puchar 700-lecia Lublina, w niedzielę o godz. 18 na Orliku przy Al. Racławickich i w poniedziałek o godz. 18 na Orliku przy Al. Racławickich w Lublinie.

Koszykówka

* Basket Liga Kobiet: Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin – Artego Bydgoszcz, w niedzielę o godz. 18 w hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie.

* II liga mężczyzn: TBV II Start Lublin – Żubry Białystok, w niedzielę o godz. 16 w hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie.

* Rozgrywki LNBA, w sobotę w hali Centrum Kultury Fizycznej UMCS przy ul. Langiewicza w Lublinie. Program kolejki, sobota: Winiarnia u Dyszona – Mavericks (9) * Nplay – Lipa Team Plus (10) * The Shooters – Kouba (11) * Venta – NoToCo (12) * Devils – Ibra Lipert.pl (13) * Vapol D-Art – Korwex (14) * Alpaca-Alfachem – Fortepiano (15). Niedziela: Antyshop.pl – Family Team (10) * Bobo Team - Espo Pszczółka II (11) * Symbit – KSC Rodmos (12) * Drink Team – GoPro 51 (13) * Ekbud Team – DBros (14) * AT Vision – Grizzly Asseco BS (15) * Partizan – Mentor (16) * Matematyka – Alco (17) * Kadeo Nadar – Kaddi.pl (18) * Bracia Mrozik – Arkada (19).

Siatkówka

* II liga kobiet: LUK AZS UMCS Lublin – Szóstka Mielec, w sobotę o godz. 17 w hali Centrum Kultury Fizycznej UMCS przy ul. Langiewicza w Lublinie * Tomasovia Tomaszów Lubelski – MKS SAN-Pajda Jarosław, w sobotę o godz. 18 w hali ZS nr 2 przy ul. Żwirki i Wigury w Tomaszowie Lubelskim.

* II liga mężczyzn: Avia Świdnik – Neobus Niebylec, w piątek o godz. 19.30 w hali SP nr 7 przy ul. Armii Krajowej 3 w Świdniku * Politechnika Lublin – KKS Kozienice, w sobotę o godz. 17 w hali sportowej Politechniki Lubelskiej przy ul. Nadbystrzyckiej 36 w Lublinie (wjazd od ulicy Wapiennej lub od ul. Nadbystrzyckiej – wjazd koło Kościoła).

Piłka ręczna

* II liga kobiet: MKS Lublin – KPR-TPD Białystok, w niedzielę o godz. 12.30 w hali Globus przy ul. Kazimierza Wielkiego 8 w Lublinie.

Sporty walki

* IV Otwarty Puchar Makroregionu Wschodniego Oyama Karate, w sobotę od godz. 9 w hali sportowej SP 52 przy ul. Jagiełły w Lublinie. Walki eliminacyjne i półfinały rozpoczną się o godz. 11.45. Finały zaplanowano na godz. 15.30. Ceremonia wręczenia nagród odbędzie się o godz. 18.30.

Tenis stołowy

* II Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny młodziczek i młodzików, w sobotę o godz. 9 w sali sportowej ZS przy ul. Kalinowej 5A w Zamościu.

* VII Turniej z cyklu Grand Prix LZS, w sobotę o godz. 9.30 w ZS Techniki Rolniczej w Piotrowicach.

Szachy

* Memoriał im. Reginy Gerleckiej (Profesor UMCS), w sobotę i niedzielę w godz. 9-17 w Chatce Żaka przy ul. Radziszewskiego 16 w Lublinie. Szczegóły na stronie internetowej szachy.lublin.pl.

Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
(4) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (28 października 2017 o 09:19) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Dziękuję. Dobra robota, wszystko w jednym miejscu.szacun.
Rozwiń
Gość
Gość (27 października 2017 o 17:53) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Najciekawsze jest to, że na stronie AZS-u w jednym miejscu jest godzina rozpoczęcia meczu 18-ta a w innym 17-ta. Może ktoś kompetentny odpisałby o której wreszcie ten mecz.
Rozwiń
Gość
Gość (27 października 2017 o 14:52) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
koszykarki pszczólek napewno w niedziele o 18 graja? bo na ich stronie pisze ze o 17 mecz..... ***azs.umcs.pl/pszczolka-artego.htm
Rozwiń
Gość
Gość (26 października 2017 o 22:37) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
28.10. Puchar Polski Kadetów i Juniorów w kick boxingu w semi contakt w Świdniku szkoła nr 7 godz. 9.30
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (4)

Pozostałe informacje

Ekstraklasa

WYNIKI KOLEJKI

15. KOLEJKA 3-5 listopada
Arka Gdynia - Lechia Gdańsk 0:1
Bruk-Bet Termalica - Piast Gliwice 2:1
Górnik Zabrze - Lech Poznań 3:1
Korona Kielce - Śląsk Wrocław 3:0
Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 1:3
Wisła Kraków - Sandecja Nowy Sącz 3:0
Wisła Płock - Jagiellonia Białystok 1:2
Zagłębie Lubin - Cracovia 1:2

TABELA

1. Górnik 15 29 33-22
2. Legia 15 28 19-14
3. Jagiellonia 15 26 21-19
4. Korona 15 25 25-15
5. Lech 15 24 24-14
6. Wisła K. 15 24 19-16
7. Zagłębie 15 23 22-17
8. Wisła P. 15 20 18-20
9. Śląsk 15 20 19-22
10. Arka 15 19 15-16
11. Sandecja 15 17 14-18
12. Lechia 15 17 19-24
13. Bruk-Bet 15 16 15-19
14. Cracovia 15 15 19-23
15. Piast 15 13 16-25
16. Pogoń 15 9 12-26
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!