Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Sport

5 września 2016 r.
15:00

Trzecie miejsce siatkarzy Avii Świdnik w Międzynarowodym turnieju "Otwarcie Sezonu"

Autor: Zdjęcie autora grom
4 7 A A
FOT. ORGANIZATORZY<br />
Siatkarze Avii mają za sobą pierwsze gry kontrolne<br />
FOT. ORGANIZATORZY
Siatkarze Avii mają za sobą pierwsze gry kontrolne

 Avia Świdnik zajęła trzecie miejsce w I Międzynarodowym Turnieju „Otwarcie Sezonu”. Zwyciężyli siatkarze KKS Kozienice. Świdnicki klub zamierza pozyskać kolejnego atakującego

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Dla „żółto-niebieskich” dwudniowy turniej był pierwszym sprawdzianem formy. I dlatego inauguracyjne spotkanie z KKS Kozienice zostało przegrane przez gospodarzy w trzech setach. – Gdyby nie własne błędy i brak zgrania spokojnie wygralibyśmy z beniaminkiem naszej grupy II ligi – mówił po końcowym gwizdku Roman Lis, prezes Avii.

W wyjściowej szóstce trener Piotr Maj postawił na Bartłomieja Misztala, Marcina Kurka, Szymona Mańkowskiego, Wojciecha Wojtachnio, Rafała Marca, Wojciecha Gajosza i Jakuba Sadowskiego na pozycji libero. Przeciwko Kozienicom zagrali również Michał Ciorgoń i Cezary Kostniak. Dobrą zmianę, w końcówce trzeciego seta, dał testowany atakujący Łukasz Zugaj. Leworęczny zawodnik, zaczynający swoją przygodę z siatkówką na pozycji rozgrywającego, pokazał się z bardzo dobrej strony.

Drugiego dnia turnieju gospodarze byli już w dużo lepszych nastrojach. Avia rozegrała dwa mecze, wygrywając oba po tie-breaku. Najpierw ograła Huragana Międzyrzec Podlaski, a Sokoła Brześć. Szkoleniowiec dał pograć wszystkim 14 zawodnikom. Wystąpili Michał Jaskulski, Damian Płaskociński, Maciej Sajdak oraz posiadający greckie obywatelstwo Gariel Salit. 19-latek, który znajduje się poza zakontraktowaną 12-tką Avii zagrał w spotkaniu z Sokołem na pozycji drugiego libero. – Zawodnik ma jeszcze przed sobą sporo pracy – tłumaczy opiekun „żółto-niebieskich”.

Zupełnie inaczej wygląda sprawa z wychowankiem Czarnych Radom Łukaszem Zugajem. – Chcę mieć tego gracza w drużynie – przyznaje świdnicki szkoleniowiec. – Jestem pewien, że zawodnik dojdzie do porozumienia z władzami klubu w sprawie swojej przyszłości w Avii.

Zugaj ma 23 lata, z Czarnymi został wicemistrzem Polski kadetów. W dorobku ma także złoto i srebro juniorów. Występował w reprezentacji Polski kadetów i juniorów. Wywalczył z kadrą kwalifikację do ME kadetów. Grał w SMS Spała, Skrze Bełchatów (sezon 2012/2013). Ostatnio znowu był zawodnikiem Czarnych. Tam trener Skrok przestawił go na atak. – Trzecie miejsce, które zajęliśmy w turnieju obliguje nas do jeszcze cięższej pracy. Mamy co poprawiać. Ważne jest to, że każdy z zawodników mógł zaprezentować swoje umiejętności. Sprawdzaliśmy różne warianty gry – podsumował opiekun Avii.

Uczestnicy świdnickiego turnieju dziękują wszystkim, którzy pomogli w jego organizacji.

Wyniki: Huragan Międzyrzec Podlaski – Sokół Brześć 3:0 (25:23, 25:19, 25:15) * Avia Świdnik – KKS Kozienice 0:3 (29:31, 21:25, 21:25) * Kozienice – Huragan 3:2 (22:25, 25:23, 22:25, 25:22, 15:11) * Kozienice – Sokół 3:0 (25:21, 26:24, 25:22) * Avia – Huragan 3:2 (25:23, 27:29, 25:19, 21:25, 15:13) * Avia – Sokół 3:2 (23:25, 25:20, 18:25, 32:30, 18:16).

Klasyfikacja końcowa: 1. Kozienice, 2. Huragan, 3. Avia, 4. Sokoł.

Komentarze 7

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 7 września 2016 o 07:25
Widać, ze na forum uaktywnili się kopacze albo LKP-s
Avatar
Gość / 6 września 2016 o 22:33
Sorry takiej potędze to należy się szacun buahahaha
Avatar
Gość / 6 września 2016 o 02:06
Nie obrażaj, jeśli nie masz racji chamie.
Avatar
Gość / 5 września 2016 o 22:24
Kto taka liga siatkówki sie interesuje? TKKF miedzyrzec kozienice niesamowita potęgi no i w tym gronie 3 miejsce na 4 drużyny. Toż to wystarczy w gimnazjum pograć na sksie i grasz w takim turnieju miedzynarodowym
Avatar
Gość / 5 września 2016 o 20:08
W Międzynarowodym???? Gratucalje!!!
Avatar
Gość / 5 września 2016 o 19:09
Dlaczego się kończy? Bo coś się ruszyło i miejmy nadzieję, że idzie ku dobremu? Bo wygrali dwa z trzech meczów???
Avatar
Gość / 5 września 2016 o 18:12
Avia się kończy.
Avatar
Gość / 7 września 2016 o 07:25
Widać, ze na forum uaktywnili się kopacze albo LKP-s
Avatar
Gość / 6 września 2016 o 22:33
Sorry takiej potędze to należy się szacun buahahaha
Avatar
Gość / 6 września 2016 o 02:06
Nie obrażaj, jeśli nie masz racji chamie.
Avatar
Gość / 5 września 2016 o 22:24
Kto taka liga siatkówki sie interesuje? TKKF miedzyrzec kozienice niesamowita potęgi no i w tym gronie 3 miejsce na 4 drużyny. Toż to wystarczy w gimnazjum pograć na sksie i grasz w takim turnieju miedzynarodowym
Avatar
Gość / 5 września 2016 o 20:08
W Międzynarowodym???? Gratucalje!!!
Avatar
Gość / 5 września 2016 o 19:09
Dlaczego się kończy? Bo coś się ruszyło i miejmy nadzieję, że idzie ku dobremu? Bo wygrali dwa z trzech meczów???
Avatar
Gość / 5 września 2016 o 18:12
Avia się kończy.
Zobacz wszystkie komentarze 7

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Dzień matki spędzają w szpitalu ze swoimi dziećmi. To dla nich była akcja "Piękna Mama"
galeria

Dzień matki spędzają w szpitalu ze swoimi dziećmi. To dla nich była akcja "Piękna Mama" 0 0

Rozmową z Natalią Voytsel z Fundacji „Gdy Liczy się Czas”, która już po raz trzeci zorganizowała charytatywną akcję „Piękna Mama” w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Lublinie. Akcja, w której uczestniczą stylistki, fryzjerki i masażysta jest adresowana do matek dzieci z oddziału Onkologii, Hematologii i Transplantologii.

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą"

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą" 0 1

Hubert Kołodziejski z Rokitna (pow. bialski) znalazł się w gronie najbardziej obiecujących projektantów mody w Polsce według magazynu K–MAG.

"W rytmie natury". Akcja nad Zalewem Zemborzyckim
26 maja 2018, 11:00

"W rytmie natury". Akcja nad Zalewem Zemborzyckim 1 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 11 na terenie Mariny nad Zalewem Zemborzyckim rozpocznie się akcja W rytmie natury. Na uczestników czeka moc atrakcji.

Dni Puław 2018: Mieszkańcy zatańczyli poloneza [zdjęcia, wideo]
galeria
film

Dni Puław 2018: Mieszkańcy zatańczyli poloneza [zdjęcia, wideo] 6 3

Kilkaset par zatańczyło w piątek poloneza na placu Chopina w Puławach. Na koniec mieszkańcy zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie.

Ciężka sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej. Zemdlała pielęgniarka, która była sama na dyżurze
film

Ciężka sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej. Zemdlała pielęgniarka, która była sama na dyżurze 70 11

– Totalne fiasko – tak pielęgniarki ze szpitala wojewódzkiego przy al. Kraśnickiej w Lublinie oceniają dzisiejsze rozmowy z dyrekcją w sprawie podwyżek wynagrodzeń. Kilkadziesiąt pielęgniarek nadal jest na L4. Na poniedziałek zaplanowano kolejną turę rozmów.

Eurojackpot losowanie 25.05.2018. Czy ktoś wygra 385 milionów złotych?

Eurojackpot losowanie 25.05.2018. Czy ktoś wygra 385 milionów złotych? 1 0

Kolejna gigantyczna kumulacja w loterii Eurojackpot. Już dziś 25.05.2018 r. do wygrania jest aż 385 mln zł. Sprawdź wyniki losowania i zwycięskie liczby. Czy ktoś zgarnie główną wygraną?

Bezsenność. Fatalna noc, godzina po godzinie

Bezsenność. Fatalna noc, godzina po godzinie 0 3

Nie ma tu recepty, ale każdy kto nie może zasnąć, łatwo zidentyfikuje się z podmiotem lirycznym

Nowa hala sportowa powstanie za większe pieniądze. Radni zgodzili się na wzrost zadłużenia

Nowa hala sportowa powstanie za większe pieniądze. Radni zgodzili się na wzrost zadłużenia 5 16

Puławscy radni upoważnili prezydenta do zadłużenia miasta i rozstrzygnięcia ostatniego przetargu na budowę nowej hali widowiskowo-sportowej. Łączne wydatki związane z budową pierwszego etapu obiektu (bez basenu) władze szacują na ok. 90 mln złotych.

Po zdrowie na wakacje. Gratisowe badania w Tarasach Zamkowych
26 maja 2018, 10:00

Po zdrowie na wakacje. Gratisowe badania w Tarasach Zamkowych 0 0

Z bezpłatnych badań prowadzonych przez studentów z organizacji Młodych Medyków przy Uniwersytecie Medycznym w Lublinie będzie można skorzystać już w sobotę, 26 maja w Tarasach Zamkowych.

Straż Graniczna świętowała w Białej Podlaskiej. Awanse na wyższe stopnie [zdjęcia]
galeria

Straż Graniczna świętowała w Białej Podlaskiej. Awanse na wyższe stopnie [zdjęcia] 0 0

Ponad 300 awansów na wyższe stopnie służbowe przyznał Nadbużański Oddział Straży Granicznej. Okazją były piątkowe wojewódzkie uroczystości 27. rocznicy utworzenia Straży Granicznej, które odbyły się w Białej Podlaskiej.

Noc Kultury 2018: Lista wydarzeń, na które musisz odebrać wejściówkę. Kto pierwszy, ten lepszy
galeria
film

Noc Kultury 2018: Lista wydarzeń, na które musisz odebrać wejściówkę. Kto pierwszy, ten lepszy 12 0

Od soboty będzie można rezerwować bezpłatne wejściówki na Noc Kultury (2/3 czerwca). Obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”, a rezerwacja jest możliwa tylko przez internet. Chodzi oczywiście tylko o wydarzenia, na które wpuszczana może być ograniczona liczba widzów. Jakie to imprezy i jak zdobyć wejściówkę?

Puławy: Nauczycielka stanie do walki o fotel prezydenta
Sonda

Puławy: Nauczycielka stanie do walki o fotel prezydenta 30 26

Przewodnicząca rady miasta Bożena Krygier powalczy jesienią o fotel prezydenta miasta Puławy. Jej kandydaturę potwierdziły władze Prawa i Sprawiedliwości.

Program TV na weekend 25-27 maja. Jakie filmy warto zobaczyć?
25 maja 2018, 0:00

Program TV na weekend 25-27 maja. Jakie filmy warto zobaczyć? 1 0

Co Gdzie Kiedy. W ten weekend TVN stawia na widowiskowe hity Michaela Baya - Transformers i Armageddon. Ale w naziemnej telewizji cyfrowej zobaczymy także festiwalowego Toma, doskonałą gangsterkę od Scorsese - Infiltrację czy polską Karbalę. Sprawdźcie, jakie filmy będzie można zobaczyć w ten weekend w telewizji.

Nie ma chętnych na działki w bialskiej podstrefie ekonomicznej

Nie ma chętnych na działki w bialskiej podstrefie ekonomicznej 15 3

Drugi już przetarg na ogromny areał w bialskiej podstrefie ekonomicznej zakończył się fiaskiem.

Podlubelska gmina urządziła loterię. Są efekty, rośnie liczba mieszkańców płacących podatki

Podlubelska gmina urządziła loterię. Są efekty, rośnie liczba mieszkańców płacących podatki 4 3

Władze podlubelskiej gminy Niemce znalazły sposób na to, by zachęcić mieszkańców do płacenia podatków w ich gminie. Już po raz drugi urzędnicy zorganizowali loterię z nagrodami. Można wygrać telewizor, laptop albo konsolę.

Sport EXTRA

Ekstraklasa
37. KOLEJKA

Wyniki:

Lech Poznań - Legia Warszawa 0:3 walkower
Górnik Zabrze - Wisła Kraków 2:0
Jagiellonia Białystok - Wisła Płock 2:1
Korona Kielce - Zagłębie Lubin 0:2
Arka Gdynia - Śląsk Wrocław 0:1
Piast Gliwice - Bruk-Bet Termalica 4:0
Cracovia - Sandecja Nowy Sącz 1:4
Lechia Gdańsk - Sandecja Nowy Sącz 1:1

Tabela:

1. Legia 37 70 55-35
2. Jagiellonia 37 67 55-41
3. Lech 37 60 53-34
4. Górnik 37 60 68-54
5. Wisła P. 37 57 53-45
6. Wisła K. 37 55 51-42
7. Korona 37 52 45-42
8. Zagłębie 37 49 49-54
9. Cracovia 37 50 51-52
10. Śląsk 37 50 50-54
11. Pogoń 37 45 46-54
12. Arka 37 43 46-48
13. Lechia 37 39 46-58
14. Piast 37 37 40-48
15. Bruk-Bet 37 36 39-66
16. Sandecja 37 33 34-54

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!
 
Uwaga czytelniku!
Nie teraz Przeczytaj i wyraź zgodę

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.