Sport

W Tomaszowie Lubelskim rozegrano MP młodzików w biegach narciarskich

Dodano: 2 lutego 2016, 15:25
Autor: kk

Monika Skinder była jedną z najlepszych zawodniczek imprezy w Tomaszowie Lubelskim<br />
FOT. WWW.LOZN.ORG.PL<br />
Monika Skinder była jedną z najlepszych zawodniczek imprezy w Tomaszowie Lubelskim
FOT. WWW.LOZN.ORG.PL

W klasyfikacji klubowej mistrzostw triumfowali gospodarze – MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelskim

Prawdziwa bohaterką imprezy została Monika Skinder, która triumfowała w stylu klasycznym. W biegu stylem dowolnym 15-latka wywalczyła brązowy medal. Autorką sporej niespodzianki była Anna Berezecka, która wygrała rywalizację stylem klasycznym wśród dziewcząt z roczników 2002-2003.

Styl klasyczny

Dziewczęta – rocznik 2000-2001: 1. Monika Skinder (MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski) 9.55; 2. Eliza Rucka (MKS Istebna) + 0.28; 3. Izabela Marcisz (MKS Halicz Ustrzyki Dolne) + 0.30; 4. Magdalena Kuśmierz (Grupa Oscar) + 0.51. 2002-2003: 1. Anna Berezecka (Grupa Oscar) 9.40; 2. Karolina Kohutova + 0.13; 3. Ewa Gazur (obie NKS Trójwieś Beskidzka) + 0.19; (...) 5. Karina Probola (Grupa Oscar) + 0.36. 2004 i młodsze: 1. Daria Szkurat (WKS Zakopane) 6.35; 2. Zuzanna Fujak (UMKS Marklowice) + 0.11; 3. Aleksandra Harsche (Halicz) + 0.18.

Chłopcy – rocznik 2000-2001: 1. Alan Ciborowski (KS Speed Jasło) 8.45; 2. Dawid Damian (KS Jedność Nowy Sącz) + 0.11; 3. Jakub Plinta (LKS Klimczok Bystra) + 0.25. 2002-2003: 1. Robert Bugara (UKS Regle Kościelisko) 8.23; 2. Piotr Sobiczewski (UKS Rawa Siedlce) + 0.23; 3. Łukasz Gazurek (Trójwieś) + 0.25; (...) 6. Bartosz Cielniak(Grupa Oscar) + 1.11. 2004 i młodsi: 1. Jan Reizer (MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra) 6.39; 2. Radosław Dybka (Speed) + 0.03; 3. Szymon Tylka (KS Chochołów) + 0.05; (...) 5. Michał Wojtowicz (UKS Start przy SP 2 Tomaszów Lubelski) + 0.20.

Styl dowolny

Dziewczęta – rocznik 2000-2001: 1. Izabela Marcisz (Halicz) 15.02; 2. Rucka + 0.03; 3. Skinder + 0.04; (...) 6. Kuśmierz + 1.11. 2002-2003: 1, Kohutova 11.10; 2. Irena Szkurat (WKS Zakopane) + 0.05; 3. Gazur + 0.11; (...) 5. Berezecka + 0.31. 2004 i młodsze: 1. D. Szkurat 6.04; 2.Oliwia Nowak (Jedność) + 0.37; 3. Fujak + 0.38.

Chłopcy – rocznik 2000-2001: 1. Damian 13.13; 2. Plinta + 0.20; 3. Ciborowski + 0.38. 2002-2003: 1. Bugara 9.29; 2. Jan Guńka (Chochołów) + 0.17; 3. Artur Bożek (Klimczok) + 0.20. 2004 i młodsi: 1. Reizer 6.20; 2. Tylka + 0.04; 3. Michał Okniński (Rawa) + 0.16.

Biegi sztafetowe

Dziewczęta – rocznik 2000-2002: 1. MKS Halicz Ustrzyki Dolne I 39.34; 2. MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski I + 0.47; 3. NKS Trójwieś Beskidzka + 2.07; (...) 10. MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski II + 12.32. 2003 i młodsi: 1. UKS Hubal Białystok 23.14; 2. MKS Halicz Ustrzyki Dolne + 0.03; 3. MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski I + 1.36; (...) 9. MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski + 7.00.

Chłopcy – rocznik 2000-2002: 1. MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra 33.15; 2. LKS Klimczok Bystra + 0.37; 3. UKS Rawa Siedlce + 1.25; 4. MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski + 1.29; (...) 8. MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski II + 5.47. 2003 i młodsi: 1. UKS Hubal Białystok 21.03; 2. MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra + 0.23; 3. MUKS Podkarpacie Jedlicze + 0.24; (...) 6. MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski + 3.07.

Klasyfikacja klubowa: 1. MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski; 2. MKS Halicz Ustrzyki Dolne; 3. MKS Karkonosze Sporty Zimowe.

Klasyfikacja medalowa: 1. MKS Karkonosze Sporty Zimowe; 2. MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski; 3. MKS Halicz Ustrzyki Dolne.

(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Ekstraklasa

WYNIKI KOLEJKI

5. KOLEJKA 11-15 sierpnia
Górnik Zabrze  - Arka Gdynia 1:1
Korona Kielce - Jagiellonia Białystok 2:3
Lech Poznań - Zagłębie Lubin 1:1
Legia Warszawa - Piast Gliwice 3:1
Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 0:0
Sandecja Nowy Sącz - Wisła Płock 0:1
Wisła Kraków - Cracovia 2:1
Śląsk Wrocław - Bruk-Bet Termalica 1:1

TABELA

1. Wisła K. 5 12 8-5
2. Jagiellonia 5 12 8-6
3. Zagłębie 5 11 7-2
4. Lech 5 8 8-2
5. Górnik 5 8 9-7
6. Arka 5 7 4-2
7. Legia 5 7 7-6
8. Wisła P. 5 7 3-4
9. Korona 5 5 7-7
10. Lechia 5 5 5-5
11. Sandecja 5 5 3-4
12. Bruk-Bet 5 5 3-4
13. Śląsk 5 5 4-6
14. Cracovia 5 4 5-8
15. Pogoń 5 4 3-7
16. Piast 5 1 5-12
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!