niedziela, 25 lutego 2018 r.

Studia

KUL online. Dzień otwarty w sieci

Dodano: 15 listopada 2017, 13:56
Autor: oprac.

W środę i w czwartek KUL zaprasza do poznania uczelni online. KULine, czyli Studio Otwarte KUL to nowa formuła dnia otwartego.

W studio będą studenci, ale także przedstawiciele agend uniwersyteckich, na których wsparcie mogę liczyć kandydaci. Będzie okazja by dowiedzieć się jak na co dzień funkcjonuje uczelnia i jak wygląda życie studenckie. Poznać ofertę uniwersytetu, który umożliwia studia na ponad 40 kierunkach. Zdobyć informacje o tym jak przebiega rekrutacja, na jaką pomoc stypendialną mogą liczyć studenci, do jakich krajów można wyjechać w ramach wymiany międzynarodowej Erasmus+, czym zajmuje się Biuro Karier, czy też jak uniwersytet wspiera studentów z niepełnosprawnościami.

Studenci opowiedzą również o organizacjach działających na uczelni – kołach naukowych, teatrach, zespołach muzycznych, sekcjach sportowych AZS, duszpasterstwie, a od absolwentów będzie można dowiedzieć się dlaczego KUL jest absolutnie wyjątkowym miejscem. Nie zabraknie także informacji praktycznych - jak przygotować się do egzaminów, poradzić sobie z maturalnym stresem, dobrze wypaść podczas występu publicznego.

KULine będzie można śledzić od godz. 16.00 na kanale YouTube KULstudia oraz na profilu uczelni na Facebooku.

Czytaj więcej o: studia
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!