Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Świdnik

4 grudnia 2007 r.
18:14
Edytuj ten wpis

Agata odnalazła się sama

0 10 A A

Przez kilkanaście godzin ponad 150 policjantów i strażaków przeczesywało lasy pod Świdnikiem w poszukiwaniu 15-letniej Agaty.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Dziewczyna zostawiła list z zapowiedzią, że popełni samobójstwo. Wczoraj w południe sama zgłosiła się do szkolnego pedagoga.

W poniedziałek rano, jak co dzień, Agata przyszła do swojego gimnazjum. Koleżankom wręczyła list, który kazała przeczytać dopiero po lekcjach. Dziewczyny spełniły prośbę. Po południu wyczytały w nim, że Agata chce popełnić samobójstwo. Przerażone zawiadomiły jej rodziców, a ci zaalarmowali policję.

- Zaczęliśmy sprawdzać adresy kolegów poszukiwanej, szukaliśmy jej na dworcach i przystankach autobusowych - mówi Grzegorz Hołub, zastępca komendanta powiatowego policji w Świdniku.

Udało się namierzyć komórkę Agaty. Sygnał wskazywał, że może znajdować się w lesie Rejwina, pomiędzy Świdnikiem, a lubelskim Felinem. W nocy las przeczesywało kilkadziesiąt osób. Jeszcze liczniejsza grupa kontynuowała poszukiwania dziś rano.

Około południa dziewczyna zgłosiła się do szkolnego psychologa.
- Była zziębnięta i przemoczona, nie chciała powiedzieć, gdzie była - mówi Hołub. - Rodzice zabrali ją do domu. Będziemy ustalać, co się z nią działo. (ER)

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
kiki / 17 grudnia 2007 o 13:24
do ludzi pokroju Stefana i Anki - takie zachowanie to wołanie o pomoc. Mam nadzieję, że taka pomoc zostanie dziewczynie udzielona. Mam nadzieję, że wy nigdy nie dostaniecie podobnego listu od bliskiej wam osoby. Chociaż - czytając wasze komentarze, myślę, że nie macie takich osób zbyt dużo
Avatar
ANKA / 7 grudnia 2007 o 15:30
Dobrze Stefan napisałeś.Postanowiła sobie zakpic ze znajomych ,przyjaciół a wszyscy wokól dostali sraki.To sa JAJA
Avatar
stefan / 7 grudnia 2007 o 15:26
POWTÓRZYLISCIE A NIE ZROZUMIELISCIE.
Avatar
Adam Baranowski / 7 grudnia 2007 o 09:29
Agata, nie znam Cię osobiście, ale cieszę się że nic się nie stało. Napewno spotka Cię jeszcze wiele wspaniałych rzeczy, na które warto czekać. Pozdrawiam.
PS. DO STEFNA - UDZIAŁ TWOJEGO PODATKU W TEJ AKCJI TO MNIEJ NIŻ 1GR. , PODAJ MI NR KONTA TO PRZELEJE CI TĘ KWOTĘ.
Avatar
Gość / 7 grudnia 2007 o 09:17
Skoro jak twierdzisz jesteś bogaty w tzw. życiowe doświadczenie to dziwię się, że życie nie nauczylo Cię myślec i wyciągać wnioski bo z tego co napisałeś nie przemawia żadna życiowa mądrość. To równie dobrze mogla byc Twoja córka. Czy wówczas w ramach oszczędności pieniędzy swoich i podatników pozostawilbys ją samej sobie?
Czy pieniadze są ważniejsze niż ludzkie życie?
Avatar
STEFAN / 7 grudnia 2007 o 08:45
Gosciu ty zastanów się nad sensem swego życia.Jestem za bogaty w doswiadczenia życiowe abys mnie upominał.Za nasza kase (podatników) szukała jej policja bo zrobila sobie JAJA z takich twardogłowych jak ty?Pozdrawiam
0
Avatar
Arab / 5 grudnia 2007 o 21:01
całe szczescie ze sie znalazla!
Avatar
depo44 / 5 grudnia 2007 o 17:49
dobrze że sie znalazła, i nic jej się nie stało
Avatar
Gość / 5 grudnia 2007 o 10:00
Stefan, przeczytaj to co napisałeś i zastanów się nad sensem swojego zycia
Avatar
STEFAN / 5 grudnia 2007 o 08:39
kOSZTAMI OBCIĄZYC RODZICÓW I NIE BEDZIE WIECEJ TAKICH GŁUPICH KAWAŁÓW.JAJA SOBIE ZROBIŁA.
Avatar
kiki / 17 grudnia 2007 o 13:24
do ludzi pokroju Stefana i Anki - takie zachowanie to wołanie o pomoc. Mam nadzieję, że taka pomoc zostanie dziewczynie udzielona. Mam nadzieję, że wy nigdy nie dostaniecie podobnego listu od bliskiej wam osoby. Chociaż - czytając wasze komentarze, myślę, że nie macie takich osób zbyt dużo
Avatar
ANKA / 7 grudnia 2007 o 15:30
Dobrze Stefan napisałeś.Postanowiła sobie zakpic ze znajomych ,przyjaciół a wszyscy wokól dostali sraki.To sa JAJA
Avatar
stefan / 7 grudnia 2007 o 15:26
POWTÓRZYLISCIE A NIE ZROZUMIELISCIE.
Avatar
Adam Baranowski / 7 grudnia 2007 o 09:29
Agata, nie znam Cię osobiście, ale cieszę się że nic się nie stało. Napewno spotka Cię jeszcze wiele wspaniałych rzeczy, na które warto czekać. Pozdrawiam.
PS. DO STEFNA - UDZIAŁ TWOJEGO PODATKU W TEJ AKCJI TO MNIEJ NIŻ 1GR. , PODAJ MI NR KONTA TO PRZELEJE CI TĘ KWOTĘ.
Avatar
Gość / 7 grudnia 2007 o 09:17
Skoro jak twierdzisz jesteś bogaty w tzw. życiowe doświadczenie to dziwię się, że życie nie nauczylo Cię myślec i wyciągać wnioski bo z tego co napisałeś nie przemawia żadna życiowa mądrość. To równie dobrze mogla byc Twoja córka. Czy wówczas w ramach oszczędności pieniędzy swoich i podatników pozostawilbys ją samej sobie?
Czy pieniadze są ważniejsze niż ludzkie życie?
Avatar
STEFAN / 7 grudnia 2007 o 08:45
Gosciu ty zastanów się nad sensem swego życia.Jestem za bogaty w doswiadczenia życiowe abys mnie upominał.Za nasza kase (podatników) szukała jej policja bo zrobila sobie JAJA z takich twardogłowych jak ty?Pozdrawiam
0
Avatar
Arab / 5 grudnia 2007 o 21:01
całe szczescie ze sie znalazla!
Avatar
depo44 / 5 grudnia 2007 o 17:49
dobrze że sie znalazła, i nic jej się nie stało
Avatar
Gość / 5 grudnia 2007 o 10:00
Stefan, przeczytaj to co napisałeś i zastanów się nad sensem swojego zycia
Avatar
STEFAN / 5 grudnia 2007 o 08:39
kOSZTAMI OBCIĄZYC RODZICÓW I NIE BEDZIE WIECEJ TAKICH GŁUPICH KAWAŁÓW.JAJA SOBIE ZROBIŁA.

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Giełda Minerałów i Biżuterii w Lublinie
26 maja 2018, 10:00

Giełda Minerałów i Biżuterii w Lublinie 0 0

Co Gdzie Kiedy. W dniach 26-27 maja w Lublinie przy ulicy Akademickiej 15 odbędzie się 49 edycja Giełdy Minerałów i Biżuterii Skarby Ziemi. Start w sobotę o godz. 10.

Pijany 14-latek na rowerze wjechał w samochód. Pisał SMS-a

Pijany 14-latek na rowerze wjechał w samochód. Pisał SMS-a 18 3

14-latek na rowerze wjechał w samochód. Tłumaczył, że nie zauważył auta bo pisał SMS-a. Miał promil alkoholu w organizmie.

Wjechał w ciężarówkę, która cofała. 19-latek w szpitalu

Wjechał w ciężarówkę, która cofała. 19-latek w szpitalu 3 2

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło na trasie Chełm - Rejowiec. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki Ford Focus uderzył w cofający na drodze samochód ciężarowy marki Daf.

Noc Muzeów w Puławach: Gwardziści zatańczyli na dziedzińcu [zdjęcia, wideo]
galeria
film

Noc Muzeów w Puławach: Gwardziści zatańczyli na dziedzińcu [zdjęcia, wideo] 9 2

W sobotę do północy, za darmo można było zwiedzać sale wystawowe Pałacu Czartoryskich, Świątynię Sybilli, czy Domek Aleksandryjski. Z tej możliwości skorzystały setki mieszkańców miasta i regionu. Na dziedzińcu cztery spektakle pokazała wrocławska Gwardia Gryfa.

Sezon na młode ziemniaki. Które wybrać? Co ugotować? [przepisy]
galeria

Sezon na młode ziemniaki. Które wybrać? Co ugotować? [przepisy] 2 1

Nie ma lepszej rzeczy niż młode ziemniaki z masłem, koperkiem i kwaśnym mlekiem. Czy na pewno? Młode ziemniaki można zapiec w ziołach na patelni. Albo zasmażyć z młodymi listkami szpinaku. W dodatku wcale nie trzeba ich obierać. Z młodych ziemniaków udają się także świetne zapiekanki.

Żyrzyn świętuje dwustulecie swojej oświaty
galeria

Żyrzyn świętuje dwustulecie swojej oświaty 3 1

Pierwsza izba szkolna w Żyrzynie zaczęła działać już w 1818 roku, co oznacza, że była jedną z pierwszych szkół w powiecie. W piątkowych uroczystościach rocznicowych wzięli udział obecni i byli pracownicy placówki im. Adama Mickiewicza oraz samorządowcy wszystkich szczebli.

"Lewiatan" w Miasto movie
30 maja 2018, 19:00

"Lewiatan" w Miasto movie 1 0

Co Gdzie Kiedy. Przed nami ostatni majowy pokaz filmowy w ramach cyklu Miasto movie w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a). W środę, 30 maja o godz. 19 zobaczymy film Lewiatan.

Pierwsze grzyby w Lasach Kozłowieckich

Pierwsze grzyby w Lasach Kozłowieckich 16 1

- Informuję, że po majowych deszczach pojawiły się już pierwsze grzyby w Lasach Kozłowieckich - napisał Czytelnik Bernard i przysłał zdjęcie pięknych okazów.

Koniec darmowego biegania na stadionie. Jakie będą ceny?

Koniec darmowego biegania na stadionie. Jakie będą ceny? 2 14

Niebawem, żeby skorzystać z akcji „Biegaj z MOSiR-em” puławscy biegacze będą musieli płacić. To efekt nowej uchwały, która ma pozwolić uchronić miasto przed koniecznością zwrotu 13 mln złotych.

Na kilka godzin zamkną Al. Zygmuntowskie. Przez mecz

Na kilka godzin zamkną Al. Zygmuntowskie. Przez mecz 27 10

W niedzielę od godz. 17.30 do 22 zamknięte mają być Al. Zygmuntowskie z powodu meczu żużlowego na pobliskim stadionie.

Tak ma wyglądać pomnik rektora KUL

Tak ma wyglądać pomnik rektora KUL 0 6

Od zgody radnych zależy to, czy obok Al. Racławickich stanie pomnik pierwszego rektora Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, ks. Idziego Radziszewskiego. Projekt jest już gotowy, jego opracowanie zleciła uczelnia, która w tym roku obchodzi 100-lecie swojego powstania.

Festiwal w Cannes. Paweł Pawlikowski najlepszym reżyserem
film

Festiwal w Cannes. Paweł Pawlikowski najlepszym reżyserem 0 2

Cannes, Francja. W sobotni (19.05) wieczór zakończył się 71. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Cannes. Paweł Pawlikowski jako pierwszy Polak w historii otrzymał nagrodę za najlepszą reżyserię.

Noc Muzeów 2018 w Lublinie. Ile osób odwiedziło muzea? Co było hitem? [zdjęcia]
galeria

Noc Muzeów 2018 w Lublinie. Ile osób odwiedziło muzea? Co było hitem? [zdjęcia] 4 3

Tegoroczny hit frekwencyjny – donżon na Zamkowym Wzgórzu. Noc Muzeów była zdecydowanie mniej popularna niż Noc Kultury. – Pewnie duży wpływ miała pogoda – oceniają muzealnicy.  Ale żeby zobaczyć freski w Kaplicy Trójcy Świętej przynajmniej 40 minut w kolejce trzeba było postać

19-latek w audi czołowo zderzył się z ciężarówką. Zginął na miejscu [zdjęcia]
aktualizacja
galeria

19-latek w audi czołowo zderzył się z ciężarówką. Zginął na miejscu [zdjęcia] 20 10

W niedzielę po północy doszło do tragicznego wypadku w miejscowości Paszki Małe (pow. radzyński). Zginął młody kierowca.

Stal Kraśnik wygrała z Ładą Biłgoraj 4:0 i zapewniła sobie awans do III ligi!