Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Świdnik

5 marca 2012 r.
11:05
Edytuj ten wpis

Awaria sieci Orange. W Świdniku problem z komunikacją

Autor: Zdjęcie autora (aa)
4 12 A A
W Świdniku nie działa sieć komórkowa Orange (sxc.hu)
W Świdniku nie działa sieć komórkowa Orange (sxc.hu)

W Świdniku nie działa sieć komórkowa Orange – zaalarmował nas jeden z naszych Czytelników. Informacje potwierdzają pracownicy Oragne. Problemy z połączeniem mogą być aż do godz. 14.30. Wszystko przez uszkodzony kabel optyczny.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– W Świdniku nie działa sieć Orange – napisał na Alarm24 jeden z naszych Czytelników. – Nadajnik kompletnie jest odłączony. W telefonie przy ręcznym trybie wyborze sieci nie ma w ogóle Orange. O ile się nie mylę, sieć nie działa już z godzinę. Teraz czasami uzyska się połączenie na 10 sekund i od razu zrywa. Zero kontaktu, zero możliwości wykonania pilnego przelewu.

Przedstawiciele Orange potwierdzają, że jest awaria sieci. – Mamy uszkodzony kabel optyczny, który zasila sześć stacji nadawczych w Świdniku – informuje Izabella Szum z Regionalnego Centrum Prasowego w Krakowie, które obsługuje m.in. województwo lubelskie. – Rozmowy urywa, bo stacje mają obniżony możliwości nadajnikowe. Dotyczy to głównie centrum miasta.

Awaria ma zostać usunięta do godziny 14.30.

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
grzes / 5 marca 2012 o 14:32
Orange Świdnik - dzwoni !!!
Avatar
brzoza / 5 marca 2012 o 14:22
jest problem z transmiją danych, karty nie mogą zalogować się do HLR stąd brak zasięgu. W miastach btsy polaczone są po teletransmisji - w przypadku orange jest to TP sa. Przelaczcie sie w 2g to zalogujecie się do nadajnika z Mełgwi.
Avatar
grzes / 5 marca 2012 o 14:12
ooooo. to już poważne....
Avatar
jurgen / 5 marca 2012 o 14:07
poleciał nie tylko orange ale cała TP, nie działają linie analogowe, cyfrowe, usługi na nich oparte - np. neostrady, płatności, niektóre bankomaty, masa
próbowałem zatankować na stacji benzynowej i... "tylko gotówka"
Avatar
grzes / 5 marca 2012 o 14:03
to w Świdniku w Orange kable optyczne zasilają stacje nadawcze ??? miejmy nadzieje że w dane...
Avatar
OO / 5 marca 2012 o 13:57
Ta pani bzdury opowiada. Stacje bazowe w świdniku pracują po radioliniach.
Avatar
grzes / 5 marca 2012 o 13:46
bank - sieć orange - przelew. dziwne połączenie. chyba że siadł też polpak w Świdniku. o mISTRU
Avatar
olaboga / 5 marca 2012 o 13:29
W bankach nie idą przelewy tumanie
Avatar
Grzes / 5 marca 2012 o 13:12
pilnego przelewu ??? hmmm. jak taki pilny to informuję Pana że są inne możliwości dokonania przelewu. pozdrawiam. Użytkownik sieci Orange
Avatar
12345 / 5 marca 2012 o 12:19
ja jestem w Świdniku mam telefon w Orange, działa normalnie, pełny zasięg
Avatar
grzes / 5 marca 2012 o 14:32
Orange Świdnik - dzwoni !!!
Avatar
brzoza / 5 marca 2012 o 14:22
jest problem z transmiją danych, karty nie mogą zalogować się do HLR stąd brak zasięgu. W miastach btsy polaczone są po teletransmisji - w przypadku orange jest to TP sa. Przelaczcie sie w 2g to zalogujecie się do nadajnika z Mełgwi.
Avatar
grzes / 5 marca 2012 o 14:12
ooooo. to już poważne....
Avatar
jurgen / 5 marca 2012 o 14:07
poleciał nie tylko orange ale cała TP, nie działają linie analogowe, cyfrowe, usługi na nich oparte - np. neostrady, płatności, niektóre bankomaty, masa
próbowałem zatankować na stacji benzynowej i... "tylko gotówka"
Avatar
grzes / 5 marca 2012 o 14:03
to w Świdniku w Orange kable optyczne zasilają stacje nadawcze ??? miejmy nadzieje że w dane...
Avatar
OO / 5 marca 2012 o 13:57
Ta pani bzdury opowiada. Stacje bazowe w świdniku pracują po radioliniach.
Avatar
grzes / 5 marca 2012 o 13:46
bank - sieć orange - przelew. dziwne połączenie. chyba że siadł też polpak w Świdniku. o mISTRU
Avatar
olaboga / 5 marca 2012 o 13:29
W bankach nie idą przelewy tumanie
Avatar
Grzes / 5 marca 2012 o 13:12
pilnego przelewu ??? hmmm. jak taki pilny to informuję Pana że są inne możliwości dokonania przelewu. pozdrawiam. Użytkownik sieci Orange
Avatar
12345 / 5 marca 2012 o 12:19
ja jestem w Świdniku mam telefon w Orange, działa normalnie, pełny zasięg
Zobacz wszystkie komentarze 12

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Tragiczny wypadek w Fiukówce. Zginął motocyklista

Tragiczny wypadek w Fiukówce. Zginął motocyklista 0 0

35-latek zginął w wypadku w miejscowości Fiukówka w powiecie łukowskim

Orlęta Spomlek kontra Podlasie. Kto się przełamie?

Orlęta Spomlek kontra Podlasie. Kto się przełamie? 0 0

Najbliższy weekend upłynie kibicom z województwa lubelskiego pod znakiem derbów. W Chełmie gra Motor, a w Radzyniu Podlaskim zmierzą się tamtejsze Orlęta Spomlek i Podlasie (godz. 17). Punktów niby bardziej potrzebują podopieczni Tomasza Złomańczuka jednak gospodarze też mają o co grać

Kiedy skończy się przebudowa deptaka w Lublinie? Miasto ustaliło nowy termin zakończenia prac

Kiedy skończy się przebudowa deptaka w Lublinie? Miasto ustaliło nowy termin zakończenia prac 0 7

Po niedzieli zacznie się układanie kamiennych płyt na odnawianym deptaku. Najpierw pojawią się między ul. Kapucyńską i Staszica. Na całej długości powinny być ułożone do końca czerwca. Taki jest nowy termin ustalony przez miasto z wykonawcą prac, które miały się zakończyć do połowy maja

Czwartek na KULturaliach w Lublinie [zdjęcia]
galeria

Czwartek na KULturaliach w Lublinie [zdjęcia] 0 0

W Lublinie trwają KULturalia. Koncerty odbywają się na pl. Teatralnym przed CSK. Wczoraj wystąpili Vestige, Lilly Hates Roses, Ted Nemeth, Smolik // Kev Fox i Krzysztof Zalewski. Dzisiaj odbędą się koncerty zespołów Pasażer, Kamp!, Myslovitz, The Dumplings i Voo Voo

Goły mężczyzna na schodach i awantura domowa

Goły mężczyzna na schodach i awantura domowa 0 0

Do zrozumienia tej porannej przygody jaka wydarzyła się w jednym z bloków, potrzebna jest wiedza o zasadach dystrybucji mleka w czasach PRL i działaniu zamków zatrzaskowych w drzwiach

Lublin: Wojska Obrony Terytorialnej złożą przysięgę na pl. Zamkowym. Będzie też piknik

Lublin: Wojska Obrony Terytorialnej złożą przysięgę na pl. Zamkowym. Będzie też piknik 0 2

Żołnierze 2 Lubelskiej Brygady Obrony Terytorialnej im. mjr. Hieronima Dekutowskiego ps. „Zapora” złożą przysięgę w najbliższą niedzielę o godz. 14. na placu Zamkowym w Lublinie. Uroczystość będzie połączona ze świętem lubelskiej brygady. Po ceremonii zaplanowano piknik rodzinny.

Premiera "Hana Solo"! Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie (25-27.05)
25 maja 2018, 9:00

Premiera "Hana Solo"! Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie (25-27.05) 0 0

Co Gdzie Kiedy. To jedna z najgorętszych premier tego roku. Na ekrany lubelskich kin wkracza kolejna odsłona sagi Gwiezdnych Wojen - Han Solo, przedstawiająca młodzieńcze losy słynnego przemytnika. To jednak nie jedyna ciekawa premiera filmowa nadchodzącego weekendu. Ponadto lubelskie placówki oferują interesujące koncerty i spektakle. Sprawdź weekendowy repertuar kin i teatrów z Lublina oraz regionu.

Sondaż wyborczy w Lublinie, Chełmie i Zamościu. Kto ma szanse na fotel prezydenta?

Sondaż wyborczy w Lublinie, Chełmie i Zamościu. Kto ma szanse na fotel prezydenta? 0 8

W Lublinie Krzysztof Żuk, w Chełmie Agata Fisz, a w Zamościu Andrzej Wnuk mają największe szanse na zwycięstwo w zbliżających się wyborach samorządowych

Osak ograł Sawczuka na otwarcie sezonu

Osak ograł Sawczuka na otwarcie sezonu 0 0

TENIS ZIEMNY Na kortach MOSiR w Parczewie odbył się otwarty turniej na otwarcie sezonu

Przebudowa Al. Racławickich w Lublinie. Na nową drogę trzeba jeszcze poczekać

Przebudowa Al. Racławickich w Lublinie. Na nową drogę trzeba jeszcze poczekać 2 15

Nie będzie tego lata utrudnień spowodowanych przebudową Al. Racławickich i ul. Lipowej. Roboty nie zaczną się wcześniej niż pod koniec roku. Dotąd nie ogłoszono nawet przetargu, który wyłoni wykonawcę prac, a sam przetarg może potrwać wiele miesięcy

Kłótnia o sprzedaż alkoholu przy kościołach. "To jest igranie z Bogiem"

Kłótnia o sprzedaż alkoholu przy kościołach. "To jest igranie z Bogiem" 3 26

To jest igranie z panem Bogiem. To komentarz jednego z kraśnickich radnych odnośnie odległości, w jakiej mają być usytuowane punkty sprzedaży i podawania alkoholu od kościołów. W Kraśniku odległość ta musi być co najmniej 20-metrowa. Dyskusja w temacie sprzedaży alkoholu w mieście i ewentualnego nocnego ograniczenia tej sprzedaży była burzliwa. Ostatecznie żadne decyzje nie zapadły. 

Będzie al. Tadeusza Mazowieckiego w Lublinie. Radna PiS: Stalinowiec, agent

Będzie al. Tadeusza Mazowieckiego w Lublinie. Radna PiS: Stalinowiec, agent 106 63

Nowa droga na przedłużeniu ul. Bohaterów Monte Cassino otrzyma imię Tadeusza Mazowieckiego. W Lublinie będzie też skwer Władysława Bartoszewskiego

Jan Gilas. Bohater doczekał się ulicy w Lublinie
galeria

Jan Gilas. Bohater doczekał się ulicy w Lublinie 0 3

Był 9 września 1939 r., gdy na Lublin posypały się niemieckie bomby, jedna z nich wpadła do Ratusza i nie wybuchła. Ratuszowy woźny wyniósł ją z budynku i zmarł z wysiłku przed schodami. Jego imię nosi od wczoraj uliczka stykająca się z deptakiem. Tabliczkę z nazwą odsłaniała wzruszona rodzina