Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Świdnik

31 stycznia 2013 r.
19:58
Edytuj ten wpis

Brzezice: Wypadek na drodze Lublin-Chełm, zginęła jedna osoba

Autor: Zdjęcie autora łm
13 15 A A

Jedna osoba zginęła w wypadku dwóch samochodów w miejscowości Brzezice na trasie Lublin-Chełm. - Droga krajowa nr 12 jest zablokowana - informują nasi Internauci.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Jak podaje policja do wypadku doszło około godz. 18:30. Zderzyły się ford focus i volkswagen passat. Zginął 53-letni mężczyzna.

Droga jest całkowicie zablokowana. Wyznaczono objazdy przez Piaski, Fajsławice i Trawniki.

Komentarze 15

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
jak ja nie lubię buractwa / 5 lutego 2013 o 09:26
Jaka naciągaczka? - powiedz wprost: hiena pasożytująca na ludzkim nieszczęściu.
Ktoś powinien rejestrować takie numery lub adresy e-mail w serwisach internetowych typu "pan pozna pana" - odechciałoby się wtedy...
Avatar
oszukany / 4 lutego 2013 o 15:40
[quote name='paulina' timestamp='1359741640' post='728818']
rodzine zmarlego llub poszkodowanych prosze o kontakt BYC MOZE bede mogla pomoc w kwestii finansowej 662-006-565
[/quote]

proszę nie telefonować !!!! okropna naciągaczka..
Avatar
paulina / 1 lutego 2013 o 19:00
rodzine zmarlego llub poszkodowanych prosze o kontakt BYC MOZE bede mogla pomoc w kwestii finansowej 662-006-565
Avatar
malgorzata / 1 lutego 2013 o 10:47
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1019383,title,Trzy-ofiary-wypadku-drogowego-w-Kajetanowce,wid,15300528,wiadomosc.html
Avatar
kierowca / 1 lutego 2013 o 10:05
Odnośnie Brzezic to brak przejścia dla pieszych z wyspą aż bije po oczach. Skrzyżowanie i przystanki po bokach plus masa "zawodowych kierowców" wyprzedzająca często nie patrząc, że inne auto ustawiło się do skrętu w boczną drogę. Nie pierwszy i na pewno nie ostatni śmiertelny wypadek w tym miejscu.
Avatar
ja wiem... / 1 lutego 2013 o 08:47
[quote name='damian' timestamp='1359690272' post='728431']
z czarnym punktem to powinno byc od piask az do pełczyna a moze i do dorohuczy, tyle osób co zginelo to postawili tylko fotoradar w pełczynie i cóż z tego... ludzie tez nie mają w ogole wyobraźni jeszze przy takich warunkach ktore panują w tym okresie... slisko, mróz deszcz czy snieg, trzeba zwolnic nie zapie*dalać bo "mam mocny samochod to pojedzie szybko", ale kazdy samochód podczas hamowania czy zderzenia zachowuje sie tak samo i nie ważne czy ma naped na tył, przód czy na 4 koła i czy ma 50 czy 250 koni... trzeba sie zastanowić na tym co sie robi bo kazdy głupi potrafi pojechac te 160 czy wiecej, ale co w momencie gdy np. głupi pies wybiegnie na drogę... ludzka głupota nie zna granic... co prawda mam prawko 2 lata ale wiem co i kiedy mozna a czego nie
[/quote]

[quote name='damian' timestamp='1359690272' post='728431']
z czarnym punktem to powinno byc od piask az do pełczyna a moze i do dorohuczy, tyle osób co zginelo to postawili tylko fotoradar w pełczynie i cóż z tego... ludzie tez nie mają w ogole wyobraźni jeszze przy takich warunkach ktore panują w tym okresie... slisko, mróz deszcz czy snieg, trzeba zwolnic nie zapie*dalać bo "mam mocny samochod to pojedzie szybko", ale kazdy samochód podczas hamowania czy zderzenia zachowuje sie tak samo i nie ważne czy ma naped na tył, przód czy na 4 koła i czy ma 50 czy 250 koni... trzeba sie zastanowić na tym co sie robi bo kazdy głupi potrafi pojechac te 160 czy wiecej, ale co w momencie gdy np. głupi pies wybiegnie na drogę... ludzka głupota nie zna granic... co prawda mam prawko 2 lata ale wiem co i kiedy mozna a czego nie
[/quote]

Odcinek Piaski-Biskupice jest fatalny - to prawda. Tylko zastanówmy się dlaczego...
Pierwsza podstawowa kwestia - kierowcy zjeżdżają z obwodnicy Piask (nie zaprzeczajcie - to ładny fragment drogi). Całkowicie inaczej wygląda odczucie prędkości. Zauważcie, że jak wyjeżdżacie z miasta na trasę to 90km/h wygląda inaczej, niż 90km/h po wyhamowaniu ze 150km/h. Ot - takie złudzenie dla kierowcy.
Przeprowadziłem kiedyś taki test (załóżmy, że na Autobhanie w Germanii) - wiozę sobie pewną osobę, jadę 200km/h, gadka szmatka, żeby odwrócić uwagę. Zwalniam do 150km/h po przejechaniu 10km tym tempem i pytam pasażera "ile jedziemy", a ten odpowiada "80km/h??"
Druga sprawa - oznakowanie poziome. Powyłączali całą masę powierzchni z ruchu, nawalili podwójnych ciągłych na prostych odcinkach, gdzie można spokojnie wyprzedzić (2 lata temu ich nie było, teraz porobili przy każdym przepuście pod drogą). Taki zdesperowany kierowca, który jest już spóźniony - ciśnie na masę i nie patrzy... A gdyby dać im normalne miejsce do wyprzedzania - nie byłoby wielu "napiętych sytuacji" na drodze.

Do i teraz jeszcze odniosę się do wpisu p.Damiana. Widać, że masz prawko od 2 lat. Dobrze, że jeździsz z głową (mam nadzieję, że nie tylko tak piszesz). Z kilkoma Twoimi uwagami się jednak nie zgodzę. Piszesz, że każdy samochód przy zderzeniu zachowa się tak samo. Nie masz racji. Gdybyś miał możliwość porównania, jak hamuje np. Tico na oponkach 165, a jak zahamuje jakiś nowszy samochód na oponkach 245. Po pierwsze nowsza technologia robi swoje, po drugie trakcja na szerokich laczkach jest całkiem inna. Weź też pod uwagę wszystkie systemy zabezpieczające przed utratą trakcji, wspomaganie nagłego hamowania itp. Dodatkowo ważne jest to, jak się zachowa samochód ważący 1,5 tony w zderzeniu z takim o masie 1000kg. Miałem kiedyś zderzenie czołowe (nie z mojej winy) przy dość sporej prędkości. Ja jechałem samochodem o masie ponad 1500kg, kobitka z naprzeciwka samochodem o masie dużo mniejszej. Ja wyszedłem prawie bez szwanku, a sprawczyni wypadku w szpitalu była rok czasu. Ludzie, którzy modzą samochody (a da się to bardzo ładnie robić, bo np z silnika TDI 90KM można bez większego wysiłku i za niewielką cenę pociągnąć do 150KM przy równo poprowadzonych 350Nm), najczęściej myślą też o tym jak ten samochód zatrzymać i inwestują drugie tyle w hamulce. Więc nie zgodzę się, że każdy hamuje tak samo

PS. Odcinek Piaski-Biskupice to odcinek na trasie Chełm-Lublin, którego najbardziej nie lubię. I powtarzam to Żonie za każdym razem, jak tamtędy jedziemy.
[quote name='damian' timestamp='1359690272' post='728431']
z czarnym punktem to powinno byc od piask az do pełczyna a moze i do dorohuczy, tyle osób co zginelo to postawili tylko fotoradar w pełczynie i cóż z tego... ludzie tez nie mają w ogole wyobraźni jeszze przy takich warunkach ktore panują w tym okresie... slisko, mróz deszcz czy snieg, trzeba zwolnic nie zapie*dalać bo "mam mocny samochod to pojedzie szybko", ale kazdy samochód podczas hamowania czy zderzenia zachowuje sie tak samo i nie ważne c... rozwiń
Avatar
Grzegorz / 1 lutego 2013 o 08:29
~Damian~ święte słowa !
Avatar
damian / 1 lutego 2013 o 04:44
z czarnym punktem to powinno byc od piask az do pełczyna a moze i do dorohuczy, tyle osób co zginelo to postawili tylko fotoradar w pełczynie i cóż z tego... ludzie tez nie mają w ogole wyobraźni jeszze przy takich warunkach ktore panują w tym okresie... slisko, mróz deszcz czy snieg, trzeba zwolnic nie zapie*dalać bo "mam mocny samochod to pojedzie szybko", ale kazdy samochód podczas hamowania czy zderzenia zachowuje sie tak samo i nie ważne czy ma naped na tył, przód czy na 4 koła i czy ma 50 czy 250 koni... trzeba sie zastanowić na tym co sie robi bo kazdy głupi potrafi pojechac te 160 czy wiecej, ale co w momencie gdy np. głupi pies wybiegnie na drogę... ludzka głupota nie zna granic... co prawda mam prawko 2 lata ale wiem co i kiedy mozna a czego nie
z czarnym punktem to powinno byc od piask az do pełczyna a moze i do dorohuczy, tyle osób co zginelo to postawili tylko fotoradar w pełczynie i cóż z tego... ludzie tez nie mają w ogole wyobraźni jeszze przy takich warunkach ktore panują w tym okresie... slisko, mróz deszcz czy snieg, trzeba zwolnic nie zapie*dalać bo "mam mocny samochod to pojedzie szybko", ale kazdy samochód podczas hamowania czy zderzenia zachowuje sie tak samo i nie ważne czy ma naped na tył, przód czy na 4 koła i czy ma 50 czy 250 koni... trzeba sie zastanowić... rozwiń
Avatar
dali / 1 lutego 2013 o 00:30
jak by każdy przestrzegał przepisów drogowych to by takie zdarzenia nie miały miejsca... chwila nie UWAGI i można ZYCIE STRACIĆ ;( { KONDOLENCJE DLA RODZINY }
Avatar
Luki / 31 stycznia 2013 o 22:07
Droga śmierci
Avatar
jak ja nie lubię buractwa / 5 lutego 2013 o 09:26
Jaka naciągaczka? - powiedz wprost: hiena pasożytująca na ludzkim nieszczęściu.
Ktoś powinien rejestrować takie numery lub adresy e-mail w serwisach internetowych typu "pan pozna pana" - odechciałoby się wtedy...
Avatar
oszukany / 4 lutego 2013 o 15:40
[quote name='paulina' timestamp='1359741640' post='728818']
rodzine zmarlego llub poszkodowanych prosze o kontakt BYC MOZE bede mogla pomoc w kwestii finansowej 662-006-565
[/quote]

proszę nie telefonować !!!! okropna naciągaczka..
Avatar
paulina / 1 lutego 2013 o 19:00
rodzine zmarlego llub poszkodowanych prosze o kontakt BYC MOZE bede mogla pomoc w kwestii finansowej 662-006-565
Avatar
malgorzata / 1 lutego 2013 o 10:47
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1019383,title,Trzy-ofiary-wypadku-drogowego-w-Kajetanowce,wid,15300528,wiadomosc.html
Avatar
kierowca / 1 lutego 2013 o 10:05
Odnośnie Brzezic to brak przejścia dla pieszych z wyspą aż bije po oczach. Skrzyżowanie i przystanki po bokach plus masa "zawodowych kierowców" wyprzedzająca często nie patrząc, że inne auto ustawiło się do skrętu w boczną drogę. Nie pierwszy i na pewno nie ostatni śmiertelny wypadek w tym miejscu.
Avatar
ja wiem... / 1 lutego 2013 o 08:47
[quote name='damian' timestamp='1359690272' post='728431']
z czarnym punktem to powinno byc od piask az do pełczyna a moze i do dorohuczy, tyle osób co zginelo to postawili tylko fotoradar w pełczynie i cóż z tego... ludzie tez nie mają w ogole wyobraźni jeszze przy takich warunkach ktore panują w tym okresie... slisko, mróz deszcz czy snieg, trzeba zwolnic nie zapie*dalać bo "mam mocny samochod to pojedzie szybko", ale kazdy samochód podczas hamowania czy zderzenia zachowuje sie tak samo i nie ważne czy ma naped na tył, przód czy na 4 koła i czy ma 50 czy 250 koni... trzeba sie zastanowić na tym co sie robi bo kazdy głupi potrafi pojechac te 160 czy wiecej, ale co w momencie gdy np. głupi pies wybiegnie na drogę... ludzka głupota nie zna granic... co prawda mam prawko 2 lata ale wiem co i kiedy mozna a czego nie
[/quote]

[quote name='damian' timestamp='1359690272' post='728431']
z czarnym punktem to powinno byc od piask az do pełczyna a moze i do dorohuczy, tyle osób co zginelo to postawili tylko fotoradar w pełczynie i cóż z tego... ludzie tez nie mają w ogole wyobraźni jeszze przy takich warunkach ktore panują w tym okresie... slisko, mróz deszcz czy snieg, trzeba zwolnic nie zapie*dalać bo "mam mocny samochod to pojedzie szybko", ale kazdy samochód podczas hamowania czy zderzenia zachowuje sie tak samo i nie ważne czy ma naped na tył, przód czy na 4 koła i czy ma 50 czy 250 koni... trzeba sie zastanowić na tym co sie robi bo kazdy głupi potrafi pojechac te 160 czy wiecej, ale co w momencie gdy np. głupi pies wybiegnie na drogę... ludzka głupota nie zna granic... co prawda mam prawko 2 lata ale wiem co i kiedy mozna a czego nie
[/quote]

Odcinek Piaski-Biskupice jest fatalny - to prawda. Tylko zastanówmy się dlaczego...
Pierwsza podstawowa kwestia - kierowcy zjeżdżają z obwodnicy Piask (nie zaprzeczajcie - to ładny fragment drogi). Całkowicie inaczej wygląda odczucie prędkości. Zauważcie, że jak wyjeżdżacie z miasta na trasę to 90km/h wygląda inaczej, niż 90km/h po wyhamowaniu ze 150km/h. Ot - takie złudzenie dla kierowcy.
Przeprowadziłem kiedyś taki test (załóżmy, że na Autobhanie w Germanii) - wiozę sobie pewną osobę, jadę 200km/h, gadka szmatka, żeby odwrócić uwagę. Zwalniam do 150km/h po przejechaniu 10km tym tempem i pytam pasażera "ile jedziemy", a ten odpowiada "80km/h??"
Druga sprawa - oznakowanie poziome. Powyłączali całą masę powierzchni z ruchu, nawalili podwójnych ciągłych na prostych odcinkach, gdzie można spokojnie wyprzedzić (2 lata temu ich nie było, teraz porobili przy każdym przepuście pod drogą). Taki zdesperowany kierowca, który jest już spóźniony - ciśnie na masę i nie patrzy... A gdyby dać im normalne miejsce do wyprzedzania - nie byłoby wielu "napiętych sytuacji" na drodze.

Do i teraz jeszcze odniosę się do wpisu p.Damiana. Widać, że masz prawko od 2 lat. Dobrze, że jeździsz z głową (mam nadzieję, że nie tylko tak piszesz). Z kilkoma Twoimi uwagami się jednak nie zgodzę. Piszesz, że każdy samochód przy zderzeniu zachowa się tak samo. Nie masz racji. Gdybyś miał możliwość porównania, jak hamuje np. Tico na oponkach 165, a jak zahamuje jakiś nowszy samochód na oponkach 245. Po pierwsze nowsza technologia robi swoje, po drugie trakcja na szerokich laczkach jest całkiem inna. Weź też pod uwagę wszystkie systemy zabezpieczające przed utratą trakcji, wspomaganie nagłego hamowania itp. Dodatkowo ważne jest to, jak się zachowa samochód ważący 1,5 tony w zderzeniu z takim o masie 1000kg. Miałem kiedyś zderzenie czołowe (nie z mojej winy) przy dość sporej prędkości. Ja jechałem samochodem o masie ponad 1500kg, kobitka z naprzeciwka samochodem o masie dużo mniejszej. Ja wyszedłem prawie bez szwanku, a sprawczyni wypadku w szpitalu była rok czasu. Ludzie, którzy modzą samochody (a da się to bardzo ładnie robić, bo np z silnika TDI 90KM można bez większego wysiłku i za niewielką cenę pociągnąć do 150KM przy równo poprowadzonych 350Nm), najczęściej myślą też o tym jak ten samochód zatrzymać i inwestują drugie tyle w hamulce. Więc nie zgodzę się, że każdy hamuje tak samo

PS. Odcinek Piaski-Biskupice to odcinek na trasie Chełm-Lublin, którego najbardziej nie lubię. I powtarzam to Żonie za każdym razem, jak tamtędy jedziemy.
[quote name='damian' timestamp='1359690272' post='728431']
z czarnym punktem to powinno byc od piask az do pełczyna a moze i do dorohuczy, tyle osób co zginelo to postawili tylko fotoradar w pełczynie i cóż z tego... ludzie tez nie mają w ogole wyobraźni jeszze przy takich warunkach ktore panują w tym okresie... slisko, mróz deszcz czy snieg, trzeba zwolnic nie zapie*dalać bo "mam mocny samochod to pojedzie szybko", ale kazdy samochód podczas hamowania czy zderzenia zachowuje sie tak samo i nie ważne c... rozwiń
Avatar
Grzegorz / 1 lutego 2013 o 08:29
~Damian~ święte słowa !
Avatar
damian / 1 lutego 2013 o 04:44
z czarnym punktem to powinno byc od piask az do pełczyna a moze i do dorohuczy, tyle osób co zginelo to postawili tylko fotoradar w pełczynie i cóż z tego... ludzie tez nie mają w ogole wyobraźni jeszze przy takich warunkach ktore panują w tym okresie... slisko, mróz deszcz czy snieg, trzeba zwolnic nie zapie*dalać bo "mam mocny samochod to pojedzie szybko", ale kazdy samochód podczas hamowania czy zderzenia zachowuje sie tak samo i nie ważne czy ma naped na tył, przód czy na 4 koła i czy ma 50 czy 250 koni... trzeba sie zastanowić na tym co sie robi bo kazdy głupi potrafi pojechac te 160 czy wiecej, ale co w momencie gdy np. głupi pies wybiegnie na drogę... ludzka głupota nie zna granic... co prawda mam prawko 2 lata ale wiem co i kiedy mozna a czego nie
z czarnym punktem to powinno byc od piask az do pełczyna a moze i do dorohuczy, tyle osób co zginelo to postawili tylko fotoradar w pełczynie i cóż z tego... ludzie tez nie mają w ogole wyobraźni jeszze przy takich warunkach ktore panują w tym okresie... slisko, mróz deszcz czy snieg, trzeba zwolnic nie zapie*dalać bo "mam mocny samochod to pojedzie szybko", ale kazdy samochód podczas hamowania czy zderzenia zachowuje sie tak samo i nie ważne czy ma naped na tył, przód czy na 4 koła i czy ma 50 czy 250 koni... trzeba sie zastanowić... rozwiń
Avatar
dali / 1 lutego 2013 o 00:30
jak by każdy przestrzegał przepisów drogowych to by takie zdarzenia nie miały miejsca... chwila nie UWAGI i można ZYCIE STRACIĆ ;( { KONDOLENCJE DLA RODZINY }
Avatar
Luki / 31 stycznia 2013 o 22:07
Droga śmierci
Zobacz wszystkie komentarze 15

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Liga Mistrzów dla Realu Madryt!

Liga Mistrzów dla Realu Madryt! 0 1

W rozegranym w Kijowie finale najważniejszych europejskich rozgrywek „Królewscy” pokonali Liverpool 3:1. Bohaterem spotkania okazał się Gareth Bale, który zdobył dwa gole, a antybohaterem– bramkarz ekipy z Wysp Brytyjskich – Loris Karius

Cechy wolicjonalne ważniejsze niż technika i taktyka, czyli opinie po meczu Chełmianka – Motor

Cechy wolicjonalne ważniejsze niż technika i taktyka, czyli opinie po meczu Chełmianka – Motor 7 1

Motor przedłużył swoje nadzieje na awans do II ligi dzięki sobotniej wygranej z Chełmianką (2:0). Jak spotkanie oceniają trenerzy obu zespołów?

Maria Chomentowska, architekt, mistrzyni skrytości. Jej rozwiązania sprzed lat wciąż są nowatorskie
galeria

Maria Chomentowska, architekt, mistrzyni skrytości. Jej rozwiązania sprzed lat wciąż są nowatorskie 0 2

Nie była ani szczupła, ani gruba. Ani wysoka, ani niska. Włosy? Ciemny blond. Chyba. Pani Maria. Maria Chomentowska. Mistrzyni skrytości. Perfekcyjna i pracowita. Architekt wnętrz, projektantka. Zaproponowane przez nią kilkadziesiąt lat temu rozwiązania, nadal są nowatorskie. I świetnie się sprawdzają. Jej życie zawodowe podzielone na kilka okresów, dopiero teraz doczekało się pierwszej monograficznej wystawy i opracowania. Życie prywatne zostanie prywatnym już chyba na zawsze. Gdy najbliżsi chcieli zacząć zadawać pytania, już nie miał kto odpowiadać. Znajomi nigdy nie pytali, bo czuli, że pytać nie powinni

Radomiak – Wisła 2:2. Puławy żegnają się z drugą ligą

Radomiak – Wisła 2:2. Puławy żegnają się z drugą ligą 2 12

Kolejki cudów nie było. Wisła powalczyła w Radomiu, ale urwała gospodarzom tylko jeden punkt po remisie 2:2. Znicz Pruszków i MKS Kluczbork wygrały swoje mecze. A to oznacza, że puławianie muszą przełknąć bardzo gorzką pigułkę. Właśnie zaliczyli drugi spadek z rzędu i w następnym sezonie zagrają w III lidze

"Czułe guziczki" nie są dla wszystkich
wiersze między newsami

"Czułe guziczki" nie są dla wszystkich 0 0

Amerykanka, kolekcjonerka sztuki, przyjaciółka Picassa, Hemingway’a i Fitzgeralda pisała także wiersze. Na koniec naszej poetyckiej akcji – spotkanie z Gertrude Stein. Bądźcie dzielni

Avia – Podhale 1:4. Pierwsza wiosenna porażka u siebie

Avia – Podhale 1:4. Pierwsza wiosenna porażka u siebie 5 8

Piłkarze ze Świdnika ponieśli pierwszą w rundzie wiosennej porażkę na swoim stadionie. Zespół trenera Dominika Bednarczyka przegrał z Podhalem Nowy Targ 1:4, choć jako pierwszy zdobył tego dnia bramkę

MKS Ryki – Stal Kraśnik 0:9. Sobotnie wyniki meczów IV Ligi

MKS Ryki – Stal Kraśnik 0:9. Sobotnie wyniki meczów IV Ligi 40 7

Opromieniona awansem do III ligi Stal Kraśnik dokonała kolejnej egzekucji. Tym razem zespół trenera Daniela Szewca rozgromił w Rykach tamtejszy MKS aż 9:0, a cztery gole zdobył Filip Drozd

Lublin: Pikieta i przepychanki przed spotkaniem z Morawieckim. Premier odpowiedział [wideo, zdjęcia]
galeria
film

Lublin: Pikieta i przepychanki przed spotkaniem z Morawieckim. Premier odpowiedział [wideo, zdjęcia] 236 52

Do pikiety doszło przed dzisiejszym spotkaniem premiera Mateusza Morawieckiego z mieszkańcami Lublina

Chełmianka - Motor 0:2 (zapis relacji na żywo)

Chełmianka - Motor 0:2 (zapis relacji na żywo) 3 16

Motor pokonał w sobotę Chełmiankę 2:0 i przedłużył nadzieje na awans do II ligi. Swój mecz wygrała jednak także Resovia i podopieczni trenera Piotra Zasady ciągle tracą do rywali cztery punkty.

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków"
galeria

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków" 62 64

Premier Mateusz Morawiecki przekazał klucze lokatorom Mieszkań Plus w Białej Podlaskiej. – Tu rozpoczynamy program który jest alternatywą dla rzeczywistości która do tej pory panowała – powiedział szef rządu.

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum"

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum" 1 6

Władze puławskich Zakładów Azotowych odpowiadają na zarzuty wysuwane przez związkowców o wysokich kosztach utrzymania menedżerów nowego pionu handlowego. Kopiowanie „bizantyjskich zwyczajów”, jak zapewnia zarząd firmy, to nieprawda

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie 0 0

Tylko wnikliwy obserwator, a takim był pan Larkin, potrafi określić pozycję społeczną patrząc w kieliszek. W czyjś kieliszek. I w swój kieliszek

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia]
galeria

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia] 22 1

Drugiego dnia Kulturaliów w Lublinie zobaczyć można było m.in. Kamp!, The Dumplings i Myslovitz

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana 1 2

PIŁKARSKA NICE I LIGA Do zakończenia sezonu pozostały już tylko dwie kolejki. W niedzielę o godzinie 12:45 łęcznianie zagrają na swoim stadionie z Rakowem Częstochowa. Aby zachować szanse na utrzymanie łęcznianie muszą zwyciężyć i liczyć na to, że w dwóch ostatnich meczach punkty zgubi Stomil Olsztyn

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej
27 maja 2018, 15:00

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej 19 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 27 maja o godz. 15 w szkole podstawowej w Niedrzwicy Kościelnej odbędzie się Piknik Charytatywny na rzecz Kingi Bartoszcze i Weroniki Przybycień. W programie m.in. Kabaret PKS.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!