Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Świdnik

8 lipca 2009 r.
21:23
Edytuj ten wpis

Burmistrz Świdnika i starosta wystąpili do prezydenta ws. PZL-Świdnik

Autor: Zdjęcie autora (mag)
0 14 A A

Burmistrz Świdnika Waldemar Jakson i starosta świdnicki Miroslaw Król wystąpili do prezydenta RP i ministra skarbu w sprawie zabezpieczenia interesów pracowników prywatyzowanego właśnie PZL-Świdnik.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- Niepokoimy się o losy zakładu. Zależy nam na zabezpieczeniu rozwoju firmy w oparciu o pakiet inwestycyjny. A także o zabezpieczenie interesów pracowników w oparciu o pakiet gwarancji pracowniczych - wyjaśnia Artur Soboń, rzecznik Urzędu Miasta Świdnik.

Niepokojące wieści dotarły do Świdnika po 30 czerwca. Wtedy to związkowcy z PZL spotkali się z zarządem Agencji Rozwoju Przemysłu i usłyszeli, że dla ARP jedynym kryterium wyboru oferty zakupu zakładu będzie cena. I to bez względu na to, jak wyglądać będą pakiety inwestycyjne i socjalne.

- To sprzeczne z dotychczasowymi zapewnieniami Agencji i Ministra Skarbu Państwa - dodaje Soboń. - Tym bardziej że załoga fabryki nie stawia inwestorom żadnych nierealnych oczekiwań.

O zakup świdnickiej fabryki starają się włosko-brytyjska AgustaWestland i czeskie Aero Vodochody. Z jednym z inwestorów doszło już do porozumienia w sprawie pakietu inwestycyjnego i socjalnego. Z drugim negocjacje wciąż się toczą.

- Będziemy rozmawiać nawet dzisiaj i mamy nadzieję na porozumienie - mówi Ryszard Kość, szef zakładowej "Solidarności”.

W połowie lipca powinien zostać wybrany jeden z inwestorów do przedwstępnej umowy na sprzedaż akcji PZL-Świdnik.

- Czekamy na to i liczymy, że wybrany zostanie taki inwestor strategiczny, który zabezpieczy odpowiedni zakres inwestycji, dostęp do rynku oraz nowych technologii, jak również zapewni załodze gwarancję zatrudnienia - dodaje Soboń.

Komentarze 14

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 22 sierpnia 2009 o 08:22
a NAZIŚCI Z WŁOCH WAS JUŻ MAJĄ ZA JAJKA I CO DZIADY POLACZKI?
Avatar
pracownik / 31 lipca 2009 o 11:54
won z czechami niech sobie szukaja innego miejsca na świecie bo tu w Świdniku napewno go nie znajdą Skurw.....y Zajeba.... A ta ARP tez niech zacznie myśleć a nie zachowują się tam ja bezmuzgie YETI.... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Precz z wpdochodami
Avatar
Świdnik / 9 lipca 2009 o 23:48
NIE CHCEMY PRYWATYZACJI , CZY TE CHORE PAŃSTWO CHCE ZNISZYC KOLEJNY POLSKI ZAKŁAD


Pytam się dlaczego rząd nie myśli o ludziach co pracują w tym zakładzie i za ciężko zarobione pieniądze utrzymują rodziny, jeśli stracą prace z czego utrzymać rodzinę , myślicie tylko o sobie

Agusta też zrobiła co chciała zatrzymała produkcje , Bo ta hołota z ARP pomyślała że może Czechom sprzedać skoro dają więcej kasy i kto na tym stracił rząd, czy ci z niebieskiego budynku, odpowiedz prosta pracujący w zakładzie lotniczym
Avatar
PTR / 9 lipca 2009 o 21:37
To wszystko co piszecie to święta prawda tylko że tego te zakłamane mordy z rządu nie cztają, dlaczego nasi związkowcy nie oraganizują wyjazdu do Warszawy żeby im to wykrzyczeć prosto w ich ryje. Walczmy o ten zakład, pieprzyć te czeskie Gównochody.
Avatar
JACA / 9 lipca 2009 o 20:59
Świdniczanin napisał:
Ten model stoi jako pomnik poświęcony konstruktorowi, Zygmuntowi Puławskiemu, przed bramą wjazdową do PZL-Świdnik S.A. Jadąc od skrzyżowania z drogą "17" należy przejechać prosto, przez cały Świdnik. Aleją Lotników Polskich, aż do końca tej alei, bo ona kończy się właśnie w okolicach pomnika. Dawniej fabryka miala w nazwie "im. Z. Puławskiego", stąd ten pomnik.

TYLKO NIE ZAPOMNIJ NAROBIC ZDJEC BO NIEDŁUGO TAM BEDA KWIATKI ROSŁY CHORY KRAJ CHCIWYCH LUDZI DO TEGO DOPROWADZI TAK JAK (URSUS , FSO , CUKROWNIA )

TYLKO NIE ZAPOMNIJ NAROBIC ZDJEC BO NIEDŁUGO TAM BEDA KWIATKI ROSŁY CHORY KRAJ CHCIWYCH LUDZI DO TEGO DOPROWADZI TAK JAK (URSUS , FSO , CUKROWNIA ) rozwiń
Avatar
Gość / 9 lipca 2009 o 20:53
[quote name='Pracownik' date='9.07.2009, 17:47:06' post='148670']
Po co to prywatyzować ?? skoro wyrabia na utrzymanie zakładu , lepiej niech coś zaczną produkować i sprzedawać jako wyrób własny, a nie tylko produkcja podzespołów na wysyłek to będzie kasa i bez sensu sprzedawać i marnować zakład


!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie chcecie upadku kolejnego zakładu to nie sprzedawajcie go!!!
[/quot
Dla naszego rządu liczy sie prywata . Jak mówia polskie ksiazki : POLAK PRZED SZKODĄ I PO SZKODZIE GŁUPI
[quote name='Pracownik' date='9.07.2009, 17:47:06' post='148670']
Po co to prywatyzować ?? skoro wyrabia na utrzymanie zakładu , lepiej niech coś zaczną produkować i sprzedawać jako wyrób własny, a nie tylko produkcja podzespołów na wysyłek to będzie kasa i bez sensu sprzedawać i marnować zakład


!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!... rozwiń
Avatar
mis uszatek / 9 lipca 2009 o 20:48
Nasi dziadkowie walczyli tyle lat o te ziemie a oni tak łatwo sprzedają . Aż sie scyzoryk w kieszeni otwiera
Avatar
noname / 9 lipca 2009 o 20:22
Trzeba sobie powiedzieć prawdę. ARP jako właściciel jest w dużym stopniu winna temu co się stało z branżą lotniczą i co stanie się z Świdnikiem. Wiemy kto jest w Radach Nadzorczych z ramienia właściciela i jaka jest aktywność tych członków. Należy już teraz mówić o odpowiedzialności nie całej ARP ale tych panów z imienia i nazwiska. Jaki nadzór Rad Nadzorczych takie były i są Zarządy firm i kadra kierownicza: mierne, bez kwalifikacji, z nominacji politycznej i bez znajomości języków (dyrektorzy j.angielski poziom A). Brak konsekwentnej polityki finansowej w firmach, stosowanie kreatywnej księgowości i przestępczych metod pozyskiwania funduszy unijnych oraz pożyczek z banków to praktyka. Dlaczego w stosunku do ARP i firm których jest ona właścicielem nie toczy się śledztwo dot. korupcji, prywaty i działania na niekorzyść firm. ARP jako właściciel jest jednym z czynników pogłębiających sytuację kryzysową. ARP to odpowiednik Zjednoczenia w PRL. Cicho siedzieć i czekać co my tu w Warszawie uchwalimy. Ale również wydajność i dyscyplina pracy jak w socjalizmie. Inżynier. PZL Świdnik
Trzeba sobie powiedzieć prawdę. ARP jako właściciel jest w dużym stopniu winna temu co się stało z branżą lotniczą i co stanie się z Świdnikiem. Wiemy kto jest w Radach Nadzorczych z ramienia właściciela i jaka jest aktywność tych członków. Należy już teraz mówić o odpowiedzialności nie całej ARP ale tych panów z imienia i nazwiska. Jaki nadzór Rad Nadzorczych takie były i są Zarządy firm i kadra kierownicza: mierne, bez kwalifikacji, z nominacji politycznej i bez znajomości języków (dyrektorzy j.angielski poziom A). Brak konsekwentnej polit... rozwiń
Avatar
Pracownik / 9 lipca 2009 o 17:47
Po co to prywatyzować ?? skoro wyrabia na utrzymanie zakładu , lepiej niech coś zaczną produkować i sprzedawać jako wyrób własny, a nie tylko produkcja podzespołów na wysyłek to będzie kasa i bez sensu sprzedawać i marnować zakład


!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie chcecie upadku kolejnego zakładu to nie sprzedawajcie go!!!
Avatar
PRACOWNIK / 9 lipca 2009 o 15:59
Czy te gbóry z rządu chcą walczyć z kryzysem czy tylko go jeszcze bardziej pogłębić!!!!!!!!!!!!!!!! Dziady nachapią się kasy i w du*** będą mieli co się stanie z tym zakładem i jego załogą... Zresztą co nas pracowników obchodzi to, że Te popieprzone Vodochody czy jak oni tam się nazywają dają wiecej kasy do państwa i co gwarantują ??? NIC WILKIE GGG. Dostaną kase i myslą, że załatają dziure budzrtową... A moze by tak przestać płacić podatki i w ten sposób nasz kochany rząd zobaczy jak to jest nie mieć grosza. Nie dosć ze utrzymują się z nas to jeszcze tak sie odwdzieczaja, niszczac to co czlowiek wypracowal przez tyle lat charówki i po to żeby własnie oni mieli na samochody za miliony zlotych na domy i wogule pier***one nieroby................................................ :> Nie ma takiej osoby na tym zakładzie która chciała by żeby to właśnie Czesi kupili ten zakład łącznie z Zarządem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie chcemy Vodochodów !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Czy te gbóry z rządu chcą walczyć z kryzysem czy tylko go jeszcze bardziej pogłębić!!!!!!!!!!!!!!!! Dziady nachapią się kasy i w du*** będą mieli co się stanie z tym zakładem i jego załogą... Zresztą co nas pracowników obchodzi to, że Te popieprzone Vodochody czy jak oni tam się nazywają dają wiecej kasy do państwa i co gwarantują ??? NIC WILKIE GGG. Dostaną kase i myslą, że załatają dziure budzrtową... A moze by tak przestać płacić podatki i w ten sposób nasz kochany rząd zob... rozwiń
Avatar
Gość / 22 sierpnia 2009 o 08:22
a NAZIŚCI Z WŁOCH WAS JUŻ MAJĄ ZA JAJKA I CO DZIADY POLACZKI?
Avatar
pracownik / 31 lipca 2009 o 11:54
won z czechami niech sobie szukaja innego miejsca na świecie bo tu w Świdniku napewno go nie znajdą Skurw.....y Zajeba.... A ta ARP tez niech zacznie myśleć a nie zachowują się tam ja bezmuzgie YETI.... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Precz z wpdochodami
Avatar
Świdnik / 9 lipca 2009 o 23:48
NIE CHCEMY PRYWATYZACJI , CZY TE CHORE PAŃSTWO CHCE ZNISZYC KOLEJNY POLSKI ZAKŁAD


Pytam się dlaczego rząd nie myśli o ludziach co pracują w tym zakładzie i za ciężko zarobione pieniądze utrzymują rodziny, jeśli stracą prace z czego utrzymać rodzinę , myślicie tylko o sobie

Agusta też zrobiła co chciała zatrzymała produkcje , Bo ta hołota z ARP pomyślała że może Czechom sprzedać skoro dają więcej kasy i kto na tym stracił rząd, czy ci z niebieskiego budynku, odpowiedz prosta pracujący w zakładzie lotniczym
Avatar
PTR / 9 lipca 2009 o 21:37
To wszystko co piszecie to święta prawda tylko że tego te zakłamane mordy z rządu nie cztają, dlaczego nasi związkowcy nie oraganizują wyjazdu do Warszawy żeby im to wykrzyczeć prosto w ich ryje. Walczmy o ten zakład, pieprzyć te czeskie Gównochody.
Avatar
JACA / 9 lipca 2009 o 20:59
Świdniczanin napisał:
Ten model stoi jako pomnik poświęcony konstruktorowi, Zygmuntowi Puławskiemu, przed bramą wjazdową do PZL-Świdnik S.A. Jadąc od skrzyżowania z drogą "17" należy przejechać prosto, przez cały Świdnik. Aleją Lotników Polskich, aż do końca tej alei, bo ona kończy się właśnie w okolicach pomnika. Dawniej fabryka miala w nazwie "im. Z. Puławskiego", stąd ten pomnik.

TYLKO NIE ZAPOMNIJ NAROBIC ZDJEC BO NIEDŁUGO TAM BEDA KWIATKI ROSŁY CHORY KRAJ CHCIWYCH LUDZI DO TEGO DOPROWADZI TAK JAK (URSUS , FSO , CUKROWNIA )

TYLKO NIE ZAPOMNIJ NAROBIC ZDJEC BO NIEDŁUGO TAM BEDA KWIATKI ROSŁY CHORY KRAJ CHCIWYCH LUDZI DO TEGO DOPROWADZI TAK JAK (URSUS , FSO , CUKROWNIA ) rozwiń
Avatar
Gość / 9 lipca 2009 o 20:53
[quote name='Pracownik' date='9.07.2009, 17:47:06' post='148670']
Po co to prywatyzować ?? skoro wyrabia na utrzymanie zakładu , lepiej niech coś zaczną produkować i sprzedawać jako wyrób własny, a nie tylko produkcja podzespołów na wysyłek to będzie kasa i bez sensu sprzedawać i marnować zakład


!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie chcecie upadku kolejnego zakładu to nie sprzedawajcie go!!!
[/quot
Dla naszego rządu liczy sie prywata . Jak mówia polskie ksiazki : POLAK PRZED SZKODĄ I PO SZKODZIE GŁUPI
[quote name='Pracownik' date='9.07.2009, 17:47:06' post='148670']
Po co to prywatyzować ?? skoro wyrabia na utrzymanie zakładu , lepiej niech coś zaczną produkować i sprzedawać jako wyrób własny, a nie tylko produkcja podzespołów na wysyłek to będzie kasa i bez sensu sprzedawać i marnować zakład


!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!... rozwiń
Avatar
mis uszatek / 9 lipca 2009 o 20:48
Nasi dziadkowie walczyli tyle lat o te ziemie a oni tak łatwo sprzedają . Aż sie scyzoryk w kieszeni otwiera
Avatar
noname / 9 lipca 2009 o 20:22
Trzeba sobie powiedzieć prawdę. ARP jako właściciel jest w dużym stopniu winna temu co się stało z branżą lotniczą i co stanie się z Świdnikiem. Wiemy kto jest w Radach Nadzorczych z ramienia właściciela i jaka jest aktywność tych członków. Należy już teraz mówić o odpowiedzialności nie całej ARP ale tych panów z imienia i nazwiska. Jaki nadzór Rad Nadzorczych takie były i są Zarządy firm i kadra kierownicza: mierne, bez kwalifikacji, z nominacji politycznej i bez znajomości języków (dyrektorzy j.angielski poziom A). Brak konsekwentnej polityki finansowej w firmach, stosowanie kreatywnej księgowości i przestępczych metod pozyskiwania funduszy unijnych oraz pożyczek z banków to praktyka. Dlaczego w stosunku do ARP i firm których jest ona właścicielem nie toczy się śledztwo dot. korupcji, prywaty i działania na niekorzyść firm. ARP jako właściciel jest jednym z czynników pogłębiających sytuację kryzysową. ARP to odpowiednik Zjednoczenia w PRL. Cicho siedzieć i czekać co my tu w Warszawie uchwalimy. Ale również wydajność i dyscyplina pracy jak w socjalizmie. Inżynier. PZL Świdnik
Trzeba sobie powiedzieć prawdę. ARP jako właściciel jest w dużym stopniu winna temu co się stało z branżą lotniczą i co stanie się z Świdnikiem. Wiemy kto jest w Radach Nadzorczych z ramienia właściciela i jaka jest aktywność tych członków. Należy już teraz mówić o odpowiedzialności nie całej ARP ale tych panów z imienia i nazwiska. Jaki nadzór Rad Nadzorczych takie były i są Zarządy firm i kadra kierownicza: mierne, bez kwalifikacji, z nominacji politycznej i bez znajomości języków (dyrektorzy j.angielski poziom A). Brak konsekwentnej polit... rozwiń
Avatar
Pracownik / 9 lipca 2009 o 17:47
Po co to prywatyzować ?? skoro wyrabia na utrzymanie zakładu , lepiej niech coś zaczną produkować i sprzedawać jako wyrób własny, a nie tylko produkcja podzespołów na wysyłek to będzie kasa i bez sensu sprzedawać i marnować zakład


!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie chcecie upadku kolejnego zakładu to nie sprzedawajcie go!!!
Avatar
PRACOWNIK / 9 lipca 2009 o 15:59
Czy te gbóry z rządu chcą walczyć z kryzysem czy tylko go jeszcze bardziej pogłębić!!!!!!!!!!!!!!!! Dziady nachapią się kasy i w du*** będą mieli co się stanie z tym zakładem i jego załogą... Zresztą co nas pracowników obchodzi to, że Te popieprzone Vodochody czy jak oni tam się nazywają dają wiecej kasy do państwa i co gwarantują ??? NIC WILKIE GGG. Dostaną kase i myslą, że załatają dziure budzrtową... A moze by tak przestać płacić podatki i w ten sposób nasz kochany rząd zobaczy jak to jest nie mieć grosza. Nie dosć ze utrzymują się z nas to jeszcze tak sie odwdzieczaja, niszczac to co czlowiek wypracowal przez tyle lat charówki i po to żeby własnie oni mieli na samochody za miliony zlotych na domy i wogule pier***one nieroby................................................ :> Nie ma takiej osoby na tym zakładzie która chciała by żeby to właśnie Czesi kupili ten zakład łącznie z Zarządem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie chcemy Vodochodów !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Czy te gbóry z rządu chcą walczyć z kryzysem czy tylko go jeszcze bardziej pogłębić!!!!!!!!!!!!!!!! Dziady nachapią się kasy i w du*** będą mieli co się stanie z tym zakładem i jego załogą... Zresztą co nas pracowników obchodzi to, że Te popieprzone Vodochody czy jak oni tam się nazywają dają wiecej kasy do państwa i co gwarantują ??? NIC WILKIE GGG. Dostaną kase i myslą, że załatają dziure budzrtową... A moze by tak przestać płacić podatki i w ten sposób nasz kochany rząd zob... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 14

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Liga Mistrzów dla Realu Madryt!

Liga Mistrzów dla Realu Madryt! 0 1

W rozegranym w Kijowie finale najważniejszych europejskich rozgrywek „Królewscy” pokonali Liverpool 3:1. Bohaterem spotkania okazał się Gareth Bale, który zdobył dwa gole, a antybohaterem– bramkarz ekipy z Wysp Brytyjskich – Loris Karius

Cechy wolicjonalne ważniejsze niż technika i taktyka, czyli opinie po meczu Chełmianka – Motor

Cechy wolicjonalne ważniejsze niż technika i taktyka, czyli opinie po meczu Chełmianka – Motor 7 1

Motor przedłużył swoje nadzieje na awans do II ligi dzięki sobotniej wygranej z Chełmianką (2:0). Jak spotkanie oceniają trenerzy obu zespołów?

Maria Chomentowska, architekt, mistrzyni skrytości. Jej rozwiązania sprzed lat wciąż są nowatorskie
galeria

Maria Chomentowska, architekt, mistrzyni skrytości. Jej rozwiązania sprzed lat wciąż są nowatorskie 0 2

Nie była ani szczupła, ani gruba. Ani wysoka, ani niska. Włosy? Ciemny blond. Chyba. Pani Maria. Maria Chomentowska. Mistrzyni skrytości. Perfekcyjna i pracowita. Architekt wnętrz, projektantka. Zaproponowane przez nią kilkadziesiąt lat temu rozwiązania, nadal są nowatorskie. I świetnie się sprawdzają. Jej życie zawodowe podzielone na kilka okresów, dopiero teraz doczekało się pierwszej monograficznej wystawy i opracowania. Życie prywatne zostanie prywatnym już chyba na zawsze. Gdy najbliżsi chcieli zacząć zadawać pytania, już nie miał kto odpowiadać. Znajomi nigdy nie pytali, bo czuli, że pytać nie powinni

Radomiak – Wisła 2:2. Puławy żegnają się z drugą ligą

Radomiak – Wisła 2:2. Puławy żegnają się z drugą ligą 2 12

Kolejki cudów nie było. Wisła powalczyła w Radomiu, ale urwała gospodarzom tylko jeden punkt po remisie 2:2. Znicz Pruszków i MKS Kluczbork wygrały swoje mecze. A to oznacza, że puławianie muszą przełknąć bardzo gorzką pigułkę. Właśnie zaliczyli drugi spadek z rzędu i w następnym sezonie zagrają w III lidze

"Czułe guziczki" nie są dla wszystkich
wiersze między newsami

"Czułe guziczki" nie są dla wszystkich 0 0

Amerykanka, kolekcjonerka sztuki, przyjaciółka Picassa, Hemingway’a i Fitzgeralda pisała także wiersze. Na koniec naszej poetyckiej akcji – spotkanie z Gertrude Stein. Bądźcie dzielni

Avia – Podhale 1:4. Pierwsza wiosenna porażka u siebie

Avia – Podhale 1:4. Pierwsza wiosenna porażka u siebie 5 8

Piłkarze ze Świdnika ponieśli pierwszą w rundzie wiosennej porażkę na swoim stadionie. Zespół trenera Dominika Bednarczyka przegrał z Podhalem Nowy Targ 1:4, choć jako pierwszy zdobył tego dnia bramkę

MKS Ryki – Stal Kraśnik 0:9. Sobotnie wyniki meczów IV Ligi

MKS Ryki – Stal Kraśnik 0:9. Sobotnie wyniki meczów IV Ligi 39 7

Opromieniona awansem do III ligi Stal Kraśnik dokonała kolejnej egzekucji. Tym razem zespół trenera Daniela Szewca rozgromił w Rykach tamtejszy MKS aż 9:0, a cztery gole zdobył Filip Drozd

Lublin: Pikieta i przepychanki przed spotkaniem z Morawieckim. Premier odpowiedział [wideo, zdjęcia]
galeria
film

Lublin: Pikieta i przepychanki przed spotkaniem z Morawieckim. Premier odpowiedział [wideo, zdjęcia] 234 51

Do pikiety doszło przed dzisiejszym spotkaniem premiera Mateusza Morawieckiego z mieszkańcami Lublina

Chełmianka - Motor 0:2 (zapis relacji na żywo)

Chełmianka - Motor 0:2 (zapis relacji na żywo) 3 16

Motor pokonał w sobotę Chełmiankę 2:0 i przedłużył nadzieje na awans do II ligi. Swój mecz wygrała jednak także Resovia i podopieczni trenera Piotra Zasady ciągle tracą do rywali cztery punkty.

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków"
galeria

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków" 60 64

Premier Mateusz Morawiecki przekazał klucze lokatorom Mieszkań Plus w Białej Podlaskiej. – Tu rozpoczynamy program który jest alternatywą dla rzeczywistości która do tej pory panowała – powiedział szef rządu.

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum"

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum" 1 6

Władze puławskich Zakładów Azotowych odpowiadają na zarzuty wysuwane przez związkowców o wysokich kosztach utrzymania menedżerów nowego pionu handlowego. Kopiowanie „bizantyjskich zwyczajów”, jak zapewnia zarząd firmy, to nieprawda

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie 0 0

Tylko wnikliwy obserwator, a takim był pan Larkin, potrafi określić pozycję społeczną patrząc w kieliszek. W czyjś kieliszek. I w swój kieliszek

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia]
galeria

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia] 21 1

Drugiego dnia Kulturaliów w Lublinie zobaczyć można było m.in. Kamp!, The Dumplings i Myslovitz

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana 1 2

PIŁKARSKA NICE I LIGA Do zakończenia sezonu pozostały już tylko dwie kolejki. W niedzielę o godzinie 12:45 łęcznianie zagrają na swoim stadionie z Rakowem Częstochowa. Aby zachować szanse na utrzymanie łęcznianie muszą zwyciężyć i liczyć na to, że w dwóch ostatnich meczach punkty zgubi Stomil Olsztyn

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej
27 maja 2018, 15:00

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej 19 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 27 maja o godz. 15 w szkole podstawowej w Niedrzwicy Kościelnej odbędzie się Piknik Charytatywny na rzecz Kingi Bartoszcze i Weroniki Przybycień. W programie m.in. Kabaret PKS.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!