sobota, 24 lutego 2018 r.

Świdnik

Listy: Czy zakaz pod sądem w Świdniku jest potrzebny?

  Edytuj ten wpis

Nasz Czytelnik opisuje, w jaki smutny sposób zakończyła się dla niego wizyta w sądzie w Świdniku.

Pojechałem samochodem do Sądu Rejonowego Lublin-Wschód z siedzibą w Świdniku. Kiedy się podjeżdża pod sąd, to po prawej stronie jest parking na kilka samochodów.

Ponieważ nie było tam miejsca, zaparkowałem w pobliżu i poszedłem do sądu załatwić swoje sprawy. Nie zauważyłem, że tam jest ustawiony znak zakazu.

Wyszedłem może po godzinie i za wycieraczką znalazłem wezwanie do Straży Miejskiej
na godzinę 14. Żeby znaleźć ten adres chodziłem chyba z godzinę po osiedlu. Nie było widać żadnej tabliczki, dopiero świdniczanie powiedzieli mi, gdzie jest siedziba straży. Na budynku nie znalazłem nawet numeru.

Kiedy poszedłem do straży zapytałem, czemu tam jest zakaz parkowania, bo wydawał mi się zbędny. Funkcjonariusz odpowiedział mi, że to nie jego sprawa, on tylko wykonuje swoją pracę. I dostałem 100 zł mandatu i jeden punkt karny.

W ten smutny sposób skończyła się dla mnie wizyta w sądzie. Po co tam jest ten zakaz parkowania, skoro na parkingu nie ma miejsca? Czy żeby pójść do sądu, trzeba stawać daleko od jego siedziby?
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
Kaśka
jon
go
(12) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Kaśka
Kaśka (5 listopada 2011 o 21:26) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Dzisiaj po godzinie 17-zaparkowałam na 15 minut i dostałam 50 zł i 5 punktów od straży miejskiej. Nie rozumiem dlaczego po godzinach pracy sądu nie można udostępnić mieszkańcom tego parkingu.To jest szok .....przecież codziennie po południu widzę tam parkujące samochody.!!!!!!i gdzie ta sprawiedliwość.!!!!!!!!!!!!!
Rozwiń
jon
jon (5 listopada 2011 o 18:35) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
[quote name='gościunio' timestamp='1320173034' post='553807']
Znam sprawę bo sam byłem świadkiem takiego zdarzenia, podjechała straż miejska i z ich iformacji się dowiedziałem a było to w niedziele czyli jak sad nie pracuje że ochranierze sądu dzwonią do nich z interwencją że im samochody przeszkadzają, nawet jak stoją na parkingu. fakt jest tam zakaz ruchu który z informacji tabliczka pod znakiem informuje że nie dotyczy tylko w godzinach pracy sądu. to ja się pytam po co oni udostępniają ten teren niech go sobie ogrodza albo słupki uchylne zamontują nikt im nioe będzie wjeżdzał i będąmieli spokój pseudo ochrona (byli milicjanci). ja mandatu nie dostałem bo strażnik dał mi pouczenie informując że na interwencję telefonicznaprzyjechał i nie będąsię nim ochroniarzykui wysługiwać niech sobie sami pilnują tego terenu parkingu, w końcu należy do siedziby sądu.
[/quote]
właściciel gruntu może sobie robić co mu się podoba. w Galerii Venus też można było parkować do 22.00.
i jeszcze jest zakaz fotografowania ( w środku ).
szkoda , że nie na dworze.
Rozwiń
go
go (2 listopada 2011 o 15:56) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
dla mnie śmieszne śa jest potrzebny czy to w lublinie czy w śidniku tylko po co jest w centrum miasta i to zaledwie z kilkoma miejscami parkingowymi że nawet nie starcza dla interesantów. burmistrz i cała rada wydając pozwolenie i odstępując działkę dla sądu chyba nie pomyśleli jak zawsze i sąd powstał kosztem interesantów którzy tam przyjeżdzająi okolicznycjh mieszkańców dla których miejsca parkingowego sięnie robi tylko sieje trawę idiotyzm jednym słowem
Rozwiń
Mario
Mario (2 listopada 2011 o 11:57) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Informuję.
Metropolia Lublin nie wyrabia i Świdnik powolutku przejmuje Jej funkcję.
Na początek Sąd, Lotnisko ...
Rozwiń
Mario
Mario (2 listopada 2011 o 11:47) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
[quote name='tanersson' timestamp='1320171919' post='553801']
A po co w takiej mieścinie jest Sąd?
[/quote]
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (12)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!