Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Świdnik

15 grudnia 2017 r.
11:17

McDonald’s w Świdniku. Wiemy kiedy otwarcie. Będą gratisy

Autor: Zdjęcie autora aa
0 14 A A

Jeszcze przed Bożym Narodzeniem ma zostać otwarty pierwszy w Świdniku lokal McDonalds’s. Bryłą będzie przypominać restaurację uruchomioną w Lublinie, na terenie parku handlowego na Węglinie, przy al. Kraśnickiej.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Budowa lokalu McDonalds’s u zbiegu al. Lotników Polskich i ul. Racławickiej w Świdniku, w pobliżu marketu Biedronka i sklepu Media Expert rozpoczęła się w sierpniu. Będzie to lokal typu McDrive. Jest już wstępna data otwarcia.

– Nie możemy jeszcze potwierdzić pewnej daty otwarcia świdnickiego lokalu. Robimy wszystko, by było to jeszcze przed świętami, około 21 grudnia – informuje Dominik Szulowski z biura prasowego McDonald’s Polska, choć jednocześnie zaznacza, że ta data może ulec zmianie.

Dla pierwszych gości czekają gratisy. – Goście w pierwszych dniach po otwarciu mogą liczyć na gratisową puszkę coca-coli do każdego zakupu – zapowiada Szulowski.

McDonald’s Polska rozpoczął działalność w 1992 roku w Warszawie. Obecnie w Polsce działa 379 restauracji McDonald’s, które zatrudniają blisko 19 tys. osób. 268 lokalizacji to obiekty prowadzone przez 63 licencjobiorców, niezależnych przedsiębiorców działających na podstawie umowy franczyzy z McDonald’s.

W województwie lubelskim sieć ma 13 lokali m.in. w Lublinie, Chełmie i Puławach. Zapewnie będzie ich więcej.

– Nasza firma w dalszym ciągu intensywnie rozwija sieć lokali. Każdego roku dodajemy co najmniej kilkanaście nowych. Poszukując nowych atrakcyjnych lokalizacji bierzemy tez pod uwagę inne miasta Lubelszczyzny – przyznaje Szulowski. – Na razie jednak proces ten nie jest na tyle zaawansowany, by móc mówić o konkretnych miejscach i datach.

Komentarze 14

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Jan K / 26 stycznia 2018 o 00:51
Mc'd powinno wyjść na przeciw oczekiwaniam tamtejszych klientów i serwować burak burgery :)
Avatar
LLE rules / 26 stycznia 2018 o 00:48
No to wieś ma wieśmaki :)
Avatar
powie / 29 grudnia 2017 o 12:42
mak fuj, ME spoko, bywam a spożywkę kupuję prze neta.
Avatar
Gość / 27 grudnia 2017 o 23:35
Do media expert czasami chodze i zwykle potem jestem głodny :O
Avatar
Gość / 27 grudnia 2017 o 23:32
Do media expert czasami chodze i zwykle potem jestem głodny :O
Avatar
Gość / 20 grudnia 2017 o 18:50
Podobno otwarcie przesunięte bo ksiądz który miał poświęcić ruszt coby się kotlety równo smażyły ma rekolekcje i nie da rady. Otwarcie po świętach.
Avatar
Gość / 20 grudnia 2017 o 12:30
U nas M to snobizm, prestiż, powiew Zachodu :-D Tymczasem w USA nie ma tańszego żarcia niż w McDonald's. W związku z tym, zwłaszcza w centrach dużych miast, żywią się tam głównie bezdomni, narkomani, alkoholicy itp. element. Widziałem na własne oczy....
Avatar
Kamil / 16 grudnia 2017 o 12:34
Raczej maccaffe a nie macdrive
Avatar
hsbspi / 15 grudnia 2017 o 18:13
A radni i posły będą ?. Jak tak to i ja pójdę popróbować tej "jameryki" w pisowskim miasteczku.
Avatar
Gość / 15 grudnia 2017 o 13:54
Gratisowo nowtotwór trzustki.
Avatar
Jan K / 26 stycznia 2018 o 00:51
Mc'd powinno wyjść na przeciw oczekiwaniam tamtejszych klientów i serwować burak burgery :)
Avatar
LLE rules / 26 stycznia 2018 o 00:48
No to wieś ma wieśmaki :)
Avatar
powie / 29 grudnia 2017 o 12:42
mak fuj, ME spoko, bywam a spożywkę kupuję prze neta.
Avatar
Gość / 27 grudnia 2017 o 23:35
Do media expert czasami chodze i zwykle potem jestem głodny :O
Avatar
Gość / 27 grudnia 2017 o 23:32
Do media expert czasami chodze i zwykle potem jestem głodny :O
Avatar
Gość / 20 grudnia 2017 o 18:50
Podobno otwarcie przesunięte bo ksiądz który miał poświęcić ruszt coby się kotlety równo smażyły ma rekolekcje i nie da rady. Otwarcie po świętach.
Avatar
Gość / 20 grudnia 2017 o 12:30
U nas M to snobizm, prestiż, powiew Zachodu :-D Tymczasem w USA nie ma tańszego żarcia niż w McDonald's. W związku z tym, zwłaszcza w centrach dużych miast, żywią się tam głównie bezdomni, narkomani, alkoholicy itp. element. Widziałem na własne oczy....
Avatar
Kamil / 16 grudnia 2017 o 12:34
Raczej maccaffe a nie macdrive
Avatar
hsbspi / 15 grudnia 2017 o 18:13
A radni i posły będą ?. Jak tak to i ja pójdę popróbować tej "jameryki" w pisowskim miasteczku.
Avatar
Gość / 15 grudnia 2017 o 13:54
Gratisowo nowtotwór trzustki.
Zobacz wszystkie komentarze 14

Skomentuj

Komentujesz jako Gość
Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Trudne zadanie Budowlanych Lublin

Trudne zadanie Budowlanych Lublin 0 0

Przeciwnikiem Budowlanych Lublin będzie brązowy medalista mistrzostw Polski Pogoń Siedlce. Sobotnie wyjazdowe spotkanie zostanie rozegrane o godzinie 16

Zbudują największe SPA w woj. lubelskim. Olbrzymia dotacja z UE
tylko u nas

Zbudują największe SPA w woj. lubelskim. Olbrzymia dotacja z UE 124 13

Za trzy lata w Celejowie (gm. Wąwolnica) ma powstać sześciohektarowy kompleks leczniczo-wypoczynkowy, największe SPA w regionie. Projekt budowy term dostał aż 66 775 633 złotych dofinansowania z UE

Wybuch w bloku w Świdniku. To on ratował mieszkańców z pożaru mieszkania
galeria

Wybuch w bloku w Świdniku. To on ratował mieszkańców z pożaru mieszkania 81 6

Krzyknęłam: Szymon nie idź tam!, ale on był już w środku – opowiada Aleksandra Jabłońska, dziewczyna Szymona Duhera. To świadkowie piątkowego wybuchu w bloku przy ul. Hallera w Świdniku. 20-latek pomógł jednej z poparzonych osób. Z zadymionego budynku wyprowadził też dwójkę dzieci

Zmień nawyki na wiosnę. PoZdro! Ci podpowie!

Zmień nawyki na wiosnę. PoZdro! Ci podpowie! 0

Wiosna pięknie wkroczyła. Porządki w szafie, porządki w domu, nowe postanowienia, plany… Podobne myśli kiełkują w głowach pewnie wielu z nas. Wszystko sobie poukładamy, przewietrzymy, przeorganizujemy. Tak, już to czujemy - od razu będzie lepiej, nasze życie będzie jak nowe! A teraz, od czego zacząć… zastanawiamy się. Okazuje się, że najrozsądniej byłoby zacząć od… siebie. Historie rodzin z Programu PoZdro!, prowadzonego przez Fundację Medicover od 2014 roku między innymi w Lublinie, mogą być tego inspirującym i przekonującym przykładem.

Chełmianka kontra Orlęta Spomlek, wyjazdy Avii i Podlasia

Chełmianka kontra Orlęta Spomlek, wyjazdy Avii i Podlasia 1 0

Nie ma czasu na odpoczynek. Avia, Podlasie i Orlęta grały w środę, a już w sobotę wracają do rywalizacji. Najtrudniejsze zadanie czeka ostatnią z ekip, która spróbuje zatrzymać rozpędzonego lidera z Chełma

Biżuteria Swarovski - błyszcz jak największe gwiazdy

Biżuteria Swarovski - błyszcz jak największe gwiazdy 0 0

Biżuteria Swarovski jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych na świecie. Błyszczące kryształy są wykorzystywane do tworzenia bransoletek, kolii, kolczyków, broszek i pierścionków. Strojne ozdoby odbijają światło, mieniąc się tysiącami kolorów, dzięki czemu są odpowiednim dodatkiem do eleganckich kreacji. Z tego powodu po biżuterię Swarovski sięgają nawet największe gwiazdy Hollywood i inni artyści.

Polska - Rosja. Majdan, Świerczewski, Iwan na Arenie Lublin
13 maja 2018, 16:00

Polska - Rosja. Majdan, Świerczewski, Iwan na Arenie Lublin 4 4

Wydarzenie Radosław Majdan, bracia Mroczkowie i Rafał Maserak zagrają w piłkę na Arenie Lublin. Zresztą nie tylko oni, bo będzie też Piotr Zelt, Bilgun Ariunbataar, Jarosław Jakimowicz, Przemysław Cypryański, Maciej Florek, Marcin Wójcik, Piotr Świerczewski, Tomasz Frankowski i Tomasz Iwan

Nowa porcja utrudnień w Lublinie. Także w centrum miasta

Nowa porcja utrudnień w Lublinie. Także w centrum miasta 8 4

Nowe zakazy i ograniczenia pojawią się w przyszłym tygodniu na Królewskiej i Lubartowskiej, Drodze Męczenników Majdanka, Lotniczej oraz Franczaka „Lalka”. Od dziś utrudnienia będą też na Pszczelej

Kobieta zginęła w pożarze domu. Przyczyną niedopałek papierosa? [zdjęcia]
galeria

Kobieta zginęła w pożarze domu. Przyczyną niedopałek papierosa? [zdjęcia] 3 2

W czwartek w Białobrzegach w gminie Kock doszło do tragicznego w skutkach pożaru domu

Piłkarze Górnika grają z GKS Tychy. Czy powtórzą wynik z jesieni?

Piłkarze Górnika grają z GKS Tychy. Czy powtórzą wynik z jesieni? 1 1

PIŁKARSKA NICE I LIGA Górnik Łęczna dzisiaj zmierzy się na wyjeździe z GKS Tychy. Początek spotkania o godzinie 19

Uczczą pamięć trenera. VII Memoriał Leszka Marii Rouperta

Uczczą pamięć trenera. VII Memoriał Leszka Marii Rouperta 4 0

Koszykówka W sobotę w lubelskiej hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli odbędzie się VII Memoriał Leszka Marii Rouperta

Egzamin gimnazjalny 2018 ANGIELSKI. Odpowiedzi i arkusze CKE poziom podstawowy i rozszerzony

Egzamin gimnazjalny 2018 ANGIELSKI. Odpowiedzi i arkusze CKE poziom podstawowy i rozszerzony 1 1

Egzamin gimnazjalny 2018 angielski. Odpowiedzi i arkusze z pytaniami z angielskiego opublikujemy na naszej stronie internetowej po zakończeniu egzaminu

Pierwszaki na okładkę Dziennika Wschodniego!

Pierwszaki na okładkę Dziennika Wschodniego! 1 0

Szukamy najlepszej, najzdolniejszej i najmilszej klasy pierwszej. W naszym nowym plebiscycie "Pierwszaki Roku 2018" do wygrania jest między innymi profesjonalna sesja okładkowa i wycieczka do Jura Parku w Bałtowie

21-latek zginął w wypadku, pożar ciężarówki [zdjęcia, wideo]
galeria
film

21-latek zginął w wypadku, pożar ciężarówki [zdjęcia, wideo] 19 5

Rover, którym kierował 21-latek zderzył się z samochodem ciężarowym

Dodatki dla pielęgniarek sporo niższe niż dla lekarzy. "Jesteśmy dyskryminowane!"

Dodatki dla pielęgniarek sporo niższe niż dla lekarzy. "Jesteśmy dyskryminowane!" 88 23

Pielęgniarki ze szpitala przy al. Kraśnickiej w Lublinie są oburzone propozycją zmian w wynagrodzeniach