Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Świdnik

4 grudnia 2008 r.
12:29
Edytuj ten wpis

Nowa galeria na Mikołaja

0 8 A A

Pokazy cyrkowe, występ iluzjonisty, koncert zespołu Globus Band oraz szereg promocji - takie atrakcje czekają mieszkańców Świdnika 6 grudnia. Tego dnia zostanie otwarte nowe mini centrum handlowe - Galeria S.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Specjalnie z myślą o dzieciach organizatorzy przygotowali wiele atrakcji.

O godzinie 12 zobaczymy grupę cyrkową Klaunik, która zaprezentuje skoki akrobatyczne, pokaz kręcenia hula-hop oraz inne cyrkowe zabawy. Pojawią się też ogromne nadmuchiwane postacie zabawiające dzieci. Na scenie wystąpi mag, który pokaże najmłodszym sztuczki karciane.

Wszystkie występy przeplatać będą liczne konkursy z nagrodami. Nie zabraknie Świętego Mikołaja i stoiska z watą cukrową. Imprezę uświetni koncert zespołu Globus Band, którego muzyka pozwoli poczuć klimat zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Galeria S stoi przy ul. Kardynała Wyszyńskiego 22. Jej budowa zajęła inwestorowi osiem miesięcy. Powierzchnia handlowa nowo otwieranego obiektu to 1,2 tys. mkw. W Galerii S głównymi najemcami będą Biedronka, Pepco oraz lokalne firmy handlowe.
(mm)

Komentarze 8

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
spn / 11 grudnia 2008 o 17:00
prawowity mieszkaniec napisał:
ejjjjjjj qwaaaa ludzieee wiem ze te nasze meiasto to wies ael bez jajjj qwaaaa kolejna galeria do swieci ladujeeee jakeis kurewsie ;;S;; jak spier***ajcieeeee z biedruuu hujowy budynek lepsze jzu buduja piewniceee poraznaaa i tylee

G
Nawaliłeś się Gościu chyba nie źle?...
Avatar
~Martyna~ / 7 grudnia 2008 o 16:27
Napiszę tak. W porównaniu do Galerii VENUS to jest żenada. Ktoś kto pozwolił na coś takiego powinien sie wstydzić. Zero wyobraźni. Nie jestemn przeciwko galeriom w mieście tylko dla czego wewnatrz jest to tak zbudowane. Dlaczego kolejna Biedronka, a nie np. ALDIK czy NEONET które byłyby konkurencja dla Stokrotki i Euro AGD. W dzisiejszych czasach gdzie są schody ruchome. Przecież ta klatką schodową nikt na górę nie pójdzie.
WSTYD. W porównaniu z VENUS galeria jak ja szumnie nazwano wypada jak uboga siostra. IV albo V liga w porównaniu do Ekstraklasy. Gdyby ktoś pomyślał to przy innych rowiązniach wewnątrz częśc najemców przeniosła by sie z VENUS bo tam na dole to juz szpilki nie ma gdzie wetknąć. INWESTORZE Ten budynek to JEDNA WIELKA CHAŁA
Napiszę tak. W porównaniu do Galerii VENUS to jest żenada. Ktoś kto pozwolił na coś takiego powinien sie wstydzić. Zero wyobraźni. Nie jestemn przeciwko galeriom w mieście tylko dla czego wewnatrz jest to tak zbudowane. Dlaczego kolejna Biedronka, a nie np. ALDIK czy NEONET które byłyby konkurencja dla Stokrotki i Euro AGD. W dzisiejszych czasach gdzie są schody ruchome. Przecież ta klatką schodową nikt na górę nie pójdzie.
WSTYD. W porównaniu z VENUS galeria jak ja szumnie nazwano wypada jak uboga siostra. IV albo V liga w porównan... rozwiń
Avatar
obiektywna / 7 grudnia 2008 o 16:17
Bez sensu... Budowali to tylko po to żeby wpakować tam kolejną 'biedronkę'? I po co to komu? Kilkaset metrów dalej jest następna... pf...
Mogli by się zająć np budową nowego kina albo modernizacją tamtego.... Masakra. to najlepiej jeszcze 3 kauflandy wybudować.... A i na ulicy Niepodległości przydałoby się jeszcze kilka aptek i banków... Będzie do kompletu z poprzednimi.
Avatar
jon / 7 grudnia 2008 o 11:53
prawowity mieszkaniec napisał:
ejjjjjjj qwaaaa ludzieee wiem ze te nasze meiasto to wies ael bez jajjj qwaaaa kolejna galeria do swieci ladujeeee jakeis kurewsie ;;S;; jak spier***ajcieeeee z biedruuu hujowy budynek lepsze jzu buduja piewniceee poraznaaa i tylee


" inteligentny " inaczej
Avatar
prawowity mieszkaniec / 6 grudnia 2008 o 00:48
ejjjjjjj qwaaaa ludzieee wiem ze te nasze meiasto to wies ael bez jajjj qwaaaa kolejna galeria do swieci ladujeeee jakeis kurewsie ;;S;; jak spier***ajcieeeee z biedruuu hujowy budynek lepsze jzu buduja piewniceee poraznaaa i tylee
Avatar
jerry / 5 grudnia 2008 o 19:11
igrzyska dla plebsu !
Avatar
jj / 5 grudnia 2008 o 16:41
jak na razie to widzę że tam tylko Biedronka będzie otwarta i nic więcej! heheh
Avatar
Gość / 4 grudnia 2008 o 18:28
"S Galerien" - coś jak SS Galizien.
Avatar
spn / 11 grudnia 2008 o 17:00
prawowity mieszkaniec napisał:
ejjjjjjj qwaaaa ludzieee wiem ze te nasze meiasto to wies ael bez jajjj qwaaaa kolejna galeria do swieci ladujeeee jakeis kurewsie ;;S;; jak spier***ajcieeeee z biedruuu hujowy budynek lepsze jzu buduja piewniceee poraznaaa i tylee

G
Nawaliłeś się Gościu chyba nie źle?...
Avatar
~Martyna~ / 7 grudnia 2008 o 16:27
Napiszę tak. W porównaniu do Galerii VENUS to jest żenada. Ktoś kto pozwolił na coś takiego powinien sie wstydzić. Zero wyobraźni. Nie jestemn przeciwko galeriom w mieście tylko dla czego wewnatrz jest to tak zbudowane. Dlaczego kolejna Biedronka, a nie np. ALDIK czy NEONET które byłyby konkurencja dla Stokrotki i Euro AGD. W dzisiejszych czasach gdzie są schody ruchome. Przecież ta klatką schodową nikt na górę nie pójdzie.
WSTYD. W porównaniu z VENUS galeria jak ja szumnie nazwano wypada jak uboga siostra. IV albo V liga w porównaniu do Ekstraklasy. Gdyby ktoś pomyślał to przy innych rowiązniach wewnątrz częśc najemców przeniosła by sie z VENUS bo tam na dole to juz szpilki nie ma gdzie wetknąć. INWESTORZE Ten budynek to JEDNA WIELKA CHAŁA
Napiszę tak. W porównaniu do Galerii VENUS to jest żenada. Ktoś kto pozwolił na coś takiego powinien sie wstydzić. Zero wyobraźni. Nie jestemn przeciwko galeriom w mieście tylko dla czego wewnatrz jest to tak zbudowane. Dlaczego kolejna Biedronka, a nie np. ALDIK czy NEONET które byłyby konkurencja dla Stokrotki i Euro AGD. W dzisiejszych czasach gdzie są schody ruchome. Przecież ta klatką schodową nikt na górę nie pójdzie.
WSTYD. W porównaniu z VENUS galeria jak ja szumnie nazwano wypada jak uboga siostra. IV albo V liga w porównan... rozwiń
Avatar
obiektywna / 7 grudnia 2008 o 16:17
Bez sensu... Budowali to tylko po to żeby wpakować tam kolejną 'biedronkę'? I po co to komu? Kilkaset metrów dalej jest następna... pf...
Mogli by się zająć np budową nowego kina albo modernizacją tamtego.... Masakra. to najlepiej jeszcze 3 kauflandy wybudować.... A i na ulicy Niepodległości przydałoby się jeszcze kilka aptek i banków... Będzie do kompletu z poprzednimi.
Avatar
jon / 7 grudnia 2008 o 11:53
prawowity mieszkaniec napisał:
ejjjjjjj qwaaaa ludzieee wiem ze te nasze meiasto to wies ael bez jajjj qwaaaa kolejna galeria do swieci ladujeeee jakeis kurewsie ;;S;; jak spier***ajcieeeee z biedruuu hujowy budynek lepsze jzu buduja piewniceee poraznaaa i tylee


" inteligentny " inaczej
Avatar
prawowity mieszkaniec / 6 grudnia 2008 o 00:48
ejjjjjjj qwaaaa ludzieee wiem ze te nasze meiasto to wies ael bez jajjj qwaaaa kolejna galeria do swieci ladujeeee jakeis kurewsie ;;S;; jak spier***ajcieeeee z biedruuu hujowy budynek lepsze jzu buduja piewniceee poraznaaa i tylee
Avatar
jerry / 5 grudnia 2008 o 19:11
igrzyska dla plebsu !
Avatar
jj / 5 grudnia 2008 o 16:41
jak na razie to widzę że tam tylko Biedronka będzie otwarta i nic więcej! heheh
Avatar
Gość / 4 grudnia 2008 o 18:28
"S Galerien" - coś jak SS Galizien.

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Plac Litewski: Pokazy fontanny multimedialnej w maju [harmonogram]

Plac Litewski: Pokazy fontanny multimedialnej w maju [harmonogram] 0 0

Znany jest już harmonogram pokazów fontanny multimedialnej na placu Litewskim w maju.

Tak Lublin wspiera Alfiego Evansa. "Nie możemy być obojętni..."
zdjęcia
galeria

Tak Lublin wspiera Alfiego Evansa. "Nie możemy być obojętni..." 0 0

Maskotki, baloniki i znicze przed wejściem do konsulatu brytyjskiego w Lublinie – tak mieszkańcy całego regionu manifestują solidarność z dwuletnim Alfie Evansem z Liverpoolu

W tym mieście nie kupisz alkoholu od godz. 23 do 6, nawet na stacji. Tak zdecydowali radni

W tym mieście nie kupisz alkoholu od godz. 23 do 6, nawet na stacji. Tak zdecydowali radni 149 15

Puławscy radni podczas dzisiejszej sesji niemal jednomyślnie przyjęli uchwałę zakazującą sprzedaży alkoholu w całym mieście pomiędzy godz. 23:00 a 6:00 rano. Za jej wprowadzeniem zagłosowało 17, a przeciw było 2 radnych.

Tułajew: Przystępuję do tych wyborów, żeby je wygrać. Będę walczyć o każdy głos

Tułajew: Przystępuję do tych wyborów, żeby je wygrać. Będę walczyć o każdy głos 78 34

Sylwester Tułajew będzie kandydatem PiS na prezydenta Lublina. – Mam nadzieję, że będzie skłonny debatować merytorycznie, nie politycznie – komentuje prezydent Krzysztof Żuk (PO), który zmierzy się z Tułajewem w jesiennych wyborach samorządowych

3 0

W weekend znowu nie zabraknie ciekawych wydarzeń sportowych. Już w piątek swój mecz rozegra Speed Car Motor Lublin, który tym razem zmierzy się u siebie z ROW Rybnik

Koncert muzyki cygańskiej w Hades Szerokiej
28 kwietnia 2018, 20:00

Koncert muzyki cygańskiej w Hades Szerokiej 1 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 28 kwietnia o godz. 20 w Hades Szerokiej (ul. Grodzka 21) odbędzie się koncert muzyki cygańskiej.

Korupcja w lubelskim szpitalu? Pieniądze i pobyt w domku letniskowym. Są zarzuty

Korupcja w lubelskim szpitalu? Pieniądze i pobyt w domku letniskowym. Są zarzuty 4 3

Dwie osoby usłyszały prokuratorskie zarzuty w śledztwie dotyczącym korupcji w szpitalu wojskowym w Lublinie. Chodzi o ustawianie przetargów na zakup urządzeń. Łapówką miały być pieniądze i pobyt w domku letniskowym.

Ranking Studiów Inżynierskich: Jakie miejsca zajęły lubelskie uczelnie?

Ranking Studiów Inżynierskich: Jakie miejsca zajęły lubelskie uczelnie? 0 3

Lubelskie uczelnie nie trafiły na czołowe miejsca nowego Rankingu Studiów Inżynierskich przygotowanego przez fundację Perspektywy.

Przed sztangistami Orląt Łuków II runda Drużynowych Mistrzostw Polski

Przed sztangistami Orląt Łuków II runda Drużynowych Mistrzostw Polski 0 0

W Łukowie rozegrana zostanie druga runda drużynowych Mistrzostw Polski. Przeciwnikami gospodarzy miejscowych Orląt w grupie 3 będą CLKS Mazovia Ciechanów i KS Klimat Łapy

WpółDrogi Festival w Kazimierzu Dolnym [program]
28 kwietnia 2018, 20:00

WpółDrogi Festival w Kazimierzu Dolnym [program] 2 0

Co Gdzie Kiedy. Fundacja Rozwoju Kultury ArtBiz zaprasza do Kazimierza Dolnego na drugą edycję festiwalu WpółDrogi Festiva, która odbędzie się w dniach 28 kwietnia - 5 maja w zjawiskowym wnętrzu Dawnej Synagogi w Kazimierzu (ul. Lubelska 4).

Koncert Tribute to Ella Fitzgerald w Akwarela Cafe
28 kwietnia 2018, 20:00

Koncert Tribute to Ella Fitzgerald w Akwarela Cafe 0 0

Co Gdzie Kiedy. Akwarela Cafe (Rynek 6) zaprasza na wyjątkowy koncert Tribute to Ella Fitzgerald w wykonaniu Ani Michałowskiej i Michała Iwanka. Wydarzenie odbędzie się 28 kwietnia o godz. 20.

Zaprojektuj logo festiwalu muzycznego w Białej Podlaskiej

Zaprojektuj logo festiwalu muzycznego w Białej Podlaskiej 0 0

We wrześniu w Białej Podlaskiej odbędzie się Festiwal Dziedzictwa Narodowego im. Bogusława Kaczyńskiego. Bialskie Centrum Kultury ogłosiło właśnie konkurs na logo tego wydarzenia.

10-letnia dziewczynka jechała na rowerze. Uderzył w nią kierowca mazdy
galeria

10-letnia dziewczynka jechała na rowerze. Uderzył w nią kierowca mazdy 48 14

Do wypadku doszło przed godz. 15 na skrzyżowaniu ul. Wyszyńskiego z Niepodległości w Świdniku.

Ancestors Legacy: Edycja Mieszka 1 na premierę (wideo)
film

Ancestors Legacy: Edycja Mieszka 1 na premierę (wideo) 2 0

Polska gra, w której możemy grać Słowianami, doczekała się specjalnej polskiej wersji. Co znajdziemy - i to już 22 maja w Ancestors Legacy: Edycja Mieszka 1?

Stypendia u progu sportowej kariery. Otrzyma je 327 osób [zdjęcia]
galeria

Stypendia u progu sportowej kariery. Otrzyma je 327 osób [zdjęcia] 0 0

327 osobom z regionu przyznano wczoraj stypendia sportowe. Z budżetu województwa lubelskiego otrzymają oni blisko 900 tys. zł.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!