Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Świdnik

18 grudnia 2016 r.
15:23

O ponad 70 km przekroczył prędkość. 35-letni kierowca ukarany mandatem

0 9 A A
(fot. Archiwum)
(fot. Archiwum)

Mógł jechać maksymalnie 50 km/h a jechał 121 km/h. Wczoraj w Bystrzejowicach (powiat świdnicki) policjanci zatrzymali 35-letniego kierowcę volvo. Mieszkaniec Lublina został ukarany m.in. 400 złotowym mandatem.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Wczoraj kierowca został zatrzymany do kontroli w miejscowości Bystrzejowice. Jak informuje policja - zmierzona przez funkcjonariuszy prędkość kierowanego przez niego volvo wyniosła 121 km/h na obszarze z dozwoloną prędkością do 50 km/h.

Mieszkaniec Lublina został ukarany 400 złotowym mandatem i 10 punktami karnymi. Policjanci zatrzymali również jego prawo jazdy.  

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 20 grudnia 2016 o 12:59
Na zakręcie stali...
Avatar
Gość / 19 grudnia 2016 o 13:40
na serwisówce stali ?
Avatar
Gość / 19 grudnia 2016 o 10:02
400 a gdzie stowka zginela powinno byc 500
Avatar
Gość / 19 grudnia 2016 o 07:18
Podkreślić: niebywały sukces naszych dzielnych krzakokryjaków spod znaku Mamy Cię, a jak korki rozładować na skrzyżowania to ich nie ma Brawo!
Avatar
Gość / 18 grudnia 2016 o 21:10
Bystrzejowice.. aha.. to koło młocinkowa wielkiego czy starego?
Avatar
Gość / 18 grudnia 2016 o 17:44
35-lat? Jak to? Przecież szybka jazda to tylko i wyłącznie domena młodych! " A MOŻE ŚWIEŻY KIEROWCA??
Avatar
Gość / 18 grudnia 2016 o 17:42
Mieszkaniec Lublina został ukarany 400 złotowym mandatem i 10 punktami karnymi. Policjanci zatrzymali również jego prawo jazdy. " trzy kary za jedno?????????????????
Avatar
Gość / 18 grudnia 2016 o 16:08
35-lat? Jak to? Przecież szybka jazda to tylko i wyłącznie domena młodych! (ironia xd)
Avatar
Gość / 18 grudnia 2016 o 15:49
no i co ?
Avatar
Gość / 20 grudnia 2016 o 12:59
Na zakręcie stali...
Avatar
Gość / 19 grudnia 2016 o 13:40
na serwisówce stali ?
Avatar
Gość / 19 grudnia 2016 o 10:02
400 a gdzie stowka zginela powinno byc 500
Avatar
Gość / 19 grudnia 2016 o 07:18
Podkreślić: niebywały sukces naszych dzielnych krzakokryjaków spod znaku Mamy Cię, a jak korki rozładować na skrzyżowania to ich nie ma Brawo!
Avatar
Gość / 18 grudnia 2016 o 21:10
Bystrzejowice.. aha.. to koło młocinkowa wielkiego czy starego?
Avatar
Gość / 18 grudnia 2016 o 17:44
35-lat? Jak to? Przecież szybka jazda to tylko i wyłącznie domena młodych! " A MOŻE ŚWIEŻY KIEROWCA??
Avatar
Gość / 18 grudnia 2016 o 17:42
Mieszkaniec Lublina został ukarany 400 złotowym mandatem i 10 punktami karnymi. Policjanci zatrzymali również jego prawo jazdy. " trzy kary za jedno?????????????????
Avatar
Gość / 18 grudnia 2016 o 16:08
35-lat? Jak to? Przecież szybka jazda to tylko i wyłącznie domena młodych! (ironia xd)
Avatar
Gość / 18 grudnia 2016 o 15:49
no i co ?
Zobacz wszystkie komentarze 9

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Radomiak – Wisła 2:2. Puławy żegnają się z drugą ligą

Radomiak – Wisła 2:2. Puławy żegnają się z drugą ligą 1 0

W przedostatniej kolejce rozgrywek drużyna z Puław podzieliła się punktami z Radomiakiem. Niestety, zdobyty w Radomiu punkt ma gorzki smak bo puławianie w przyszłym sezonie grać będą o szczebel niżej.

"Czułe guziczki" nie są dla wszystkich
wiersze między newsami

"Czułe guziczki" nie są dla wszystkich 0 0

Amerykanka, kolekcjonerka sztuki, przyjaciółka Picassa, Hemingway’a i Fitzgeralda pisała także wiersze. Na koniec naszej poetyckiej akcji – spotkanie z Gertrude Stein. Bądźcie dzielni

Avia – Podhale 1:4. Pierwsza wiosenna porażka u siebie

Avia – Podhale 1:4. Pierwsza wiosenna porażka u siebie 2 1

Piłkarze ze Świdnika ponieśli pierwszą w rundzie wiosennej porażkę na swoim stadionie. Zespół trenera Dominika Bednarczyka przegrał z Podhalem Nowy Targ 1:4, choć jako pierwszy zdobył tego dnia bramkę

MKS Ryki – Stal Kraśnik 0:9. Sobotnie wyniki meczów IV Ligi

MKS Ryki – Stal Kraśnik 0:9. Sobotnie wyniki meczów IV Ligi 18 2

Opromieniona awansem do III ligi Stal Kraśnik dokonała kolejnej egzekucji. Tym razem zespół trenera Daniela Szewca rozgromił w Rykach tamtejszy MKS aż 9:0, a cztery gole zdobył Filip Drozd

Lublin: Pikieta i przepychanki przed spotkaniem z Morawieckim. Premier odpowiedział [wideo, zdjęcia]
galeria
film

Lublin: Pikieta i przepychanki przed spotkaniem z Morawieckim. Premier odpowiedział [wideo, zdjęcia] 123 30

Do pikiety doszło przed dzisiejszym spotkaniem premiera Mateusza Morawieckiego z mieszkańcami Lublina

Chełmianka - Motor 0:2 (relacja na żywo)

Chełmianka - Motor 0:2 (relacja na żywo) 13 9

Zapraszamy na relację na żywo z meczu Chełmianka - Motor. Dla obu ekip, to spotkanie o wszystko. Pierwszy gwizdek o godz. 17

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków"
galeria

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków" 35 44

Premier Mateusz Morawiecki przekazał klucze lokatorom Mieszkań Plus w Białej Podlaskiej. – Tu rozpoczynamy program który jest alternatywą dla rzeczywistości która do tej pory panowała – powiedział szef rządu.

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum"

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum" 1 2

Władze puławskich Zakładów Azotowych odpowiadają na zarzuty wysuwane przez związkowców o wysokich kosztach utrzymania menedżerów nowego pionu handlowego. Kopiowanie „bizantyjskich zwyczajów”, jak zapewnia zarząd firmy, to nieprawda

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie 0 0

Tylko wnikliwy obserwator, a takim był pan Larkin, potrafi określić pozycję społeczną patrząc w kieliszek. W czyjś kieliszek. I w swój kieliszek

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia]
galeria

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia] 13 1

Drugiego dnia Kulturaliów w Lublinie zobaczyć można było m.in. Kamp!, The Dumplings i Myslovitz

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana 1 1

PIŁKARSKA NICE I LIGA Do zakończenia sezonu pozostały już tylko dwie kolejki. W niedzielę o godzinie 12:45 łęcznianie zagrają na swoim stadionie z Rakowem Częstochowa. Aby zachować szanse na utrzymanie łęcznianie muszą zwyciężyć i liczyć na to, że w dwóch ostatnich meczach punkty zgubi Stomil Olsztyn

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej
27 maja 2018, 15:00

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej 14 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 27 maja o godz. 15 w szkole podstawowej w Niedrzwicy Kościelnej odbędzie się Piknik Charytatywny na rzecz Kingi Bartoszcze i Weroniki Przybycień. W programie m.in. Kabaret PKS.

Rozebrali go do naga w lesie, brutalnie pobili. Dopiero rano dotarł do domu

Rozebrali go do naga w lesie, brutalnie pobili. Dopiero rano dotarł do domu 40 10

Brutalny napad w Kraśniku. Aresztowano dwóch mężczyzn, którzy w Kraśniku wtargnęli do domu 20-latka, zabrali do lasu i dotkliwie pobili. Mężczyzna trafił do szpitala.

Właściciel tego foliowego namiotu ma spore kłopoty

Właściciel tego foliowego namiotu ma spore kłopoty 0 2

Ponad 1,5 metra miały niektóre z roślin konopi które zabezpieczyli policjanci w domu 20-latka

Skacze z okna i odjeżdża, wszystko nagrała kamera. Kto podpalił przedszkole? [wideo]
film

Skacze z okna i odjeżdża, wszystko nagrała kamera. Kto podpalił przedszkole? [wideo] 44 2

Lubartowscy policjanci ustalają okoliczności, w jakich doszło do pożaru będącego w budowie przedszkola w Kamionce. Spaleniu uległa część poddasza

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!