Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Świdnik

17 czerwca 2009 r.
20:56
Edytuj ten wpis

Pałac do kupienia za jedyne 2,5 mln

0 29 A A

Pałac w Podzamczu (pow. świdnicki) może być atrakcyjnym kąskiem dla tych, którzy zechcą go kupić za ponad 2,5 mln zł, później wyremontować i zamieszkać w pięknej, podlubelskiej rezydencji. Gmina Mełgiew właśnie poinformowała o zamiarze jego sprzedaży.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Zabytkowy gmach wzniesiony została na fundamentach dawnego zamku - stąd nazwa miejscowości Podzamcze. Pierwotnie barokowa budowla została gruntownie przebudowana w XIX i XX wieku. Dziś jest w niezłym stanie, otacza ją blisko 7-hektarowy park ze starodrzewem, z okazałą bramą wjazdową. Obecnie w pałacu mieści się szkoła podstawowa, a w pałacowej oficynie mieszkają lokatorzy.

- Będziemy chcieli z przyszłym właścicielem dojść do porozumienia - wyjaśnia Wacław Motyl, wójt gminy Mełgiew. - Mamy już dokumentację na budowę niewielkiej szkółki trzyklasowej odpowiadającej wszystkim standardom. Tam wyprowadzimy najmłodsze dzieci. Te ze starszych klas będą dowożone do Mełgwi, gdzie jest świetnie wyposażona szkoła, mają tam "Orlika” i zaplecze kulturalne.

Władze gminy pomyślały też o lokatorach oficyny. Będą się ubiegać o położoną obok działkę będącą własnością Agencji Rynku Rolnego. Jeśli dostaną ją na własność, zbudują budynek socjalny.

- Lokatorzy oficyny przeniosą się więc o 100 metrów dalej i do lepszych warunków - wyjaśnia wójt. - Nam zależy na tym, żeby zabytek był zagospodarowany, choć i tak jest w dobrym stanie, park jest odpowiednio utrzymany, zbiorniki wodne, jakie tam się znajdują, były oczyszczone. Z przyszłymi właścicielami chcemy mieć dobre relacje i będziemy o tym wszystkim rozmawiać.

Komentarze 29

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Sąsiad / 18 lipca 2012 o 19:05
Ruina , przykryty grzyb , generalnie żadna okazja , wywalić tyle kasy jak to połowe nie jest warte , dodatkowo grunt mało stabilny jak to w całej Mełgwi ( torfowisko i wysoki poziom wód gruntowych) i ciekawe kto sie tam wpakuje na tę minę .
Dodatkowo sąsiedztwo pijaków , złodziejstwa , menelstwa ( od 50 lat albo i wcześniej zasiedlone) na pewno zachęcające nie jest .
Dziura zabita dechami . Nie ma tam nic oprócz dziadostwa . Ale kto wie może trafi sie ktoś kto chce utopić parę złotych także polowanie na jelenia otwarte .
Avatar
stefan / 18 marca 2012 o 18:06
[quote name='pytam' timestamp='1245532593' post='142566']
To, co się dzieje w Mełgwi, to jest jednym słowem ŻAL. Wójt dba owszem, ale raczej o swoje interesy. Odnośnie obserwatorium atronomicznego, o którym ktoś wcześniej wspomniał, to jest ono nieczynne. Nikt tam nie był, a ono już jest zepsute. Z tego względu, że kupiono sprzęt używany, który okazał się wadliwy. Słyszałam, że kosztował około 70 tysięcy zł. No brawo panie wójcie, rzeczywiście 70 tysięcy to okazja jak za stary sprzęt. Obserwatorium teraz istnieje tylko na papierze. A przy okazji, jeśli już tutaj mogę się wypowiedzieć na temat praw, którymi rządzi się nasz urząd gminy, to wyrażam swoje ogromne ubolewanie. Nad czym?A nad tym, że na każdych wyborach w komisji są te same twarze. Dzieci tych samych twarzy, a niebawem pewnie i ich wnuki. Jest to odrażające, że osoby pracujące w gminie zasiadają w komisji żeby się nachapać dodatkowych pieniędzy i dać do koryta swoim dzieciom. Jeśli przeczytają to odpowiednie osoby, to będą wiedziały, że o nich mówię. Jestem studentką, nie pracuję podczas roku akademickiego, ale w niedzielę mogłabym zasiąść w wyborach i zarobić chociaż na dojazdy autobusem do miasta. Niestety nie mam takiej szansy. W losowaniu wyłaniane są zawsze te same osoby. A tak w ogóle, to gratuluję im. Mają niebywałe szczęście, zawsze wypada na nich. Nie ma to jak mieć farta w grach losowych.
Helikopter na wodzie i fontanna stylizowana na tą znajdującą się w Rzymie, mówią same za siebie. Mówią o tym, że gmina Mełgiew jest zacofana.
Panie Wacławie Motylu, pana czas już dawno powinien się zakończyć. Niestety nikt nie wygra z pana elektoratem, który tworzą pracownicy urzędu gminy, ich dzieci, wnuki oraz powinowaci do 4 stopnia w lini bocznej. Rządy tzw ekipy "motylowskiej" są obrazą dla ludzi wykształconych, których horyzonty sięgają dalej aniżeli horyzonty wszystkich razem wziętych pracowników urzędu gminy w Mełgwi. Już dawno wójtem powinien zostać człowiek młodszy, bardziej światły, a nie osoba niewykształcona, która nie potrafi sklecić poprawnego językowo i stylistycznie zdania w języku polskiem, nie mówiąc o innych językach.
Jeśli mogę dodać, to chcę także nadmienić, że prowadzenie gminnego ośrodka kultury przez osobę, która z kulturą nie ma nic wspólnego, nie jest dobrym wyjściem. Powiedzmy sobie szczerze. Urząd gminy to głęboki PRL. Ludzie obudźcie się!!
Powiem szczerze, otwiera mi się wirtualny nóż w kieszeni na samą myśl o tych wszystkich, którzy znajdują się na swoich stołkach przez przypadek.
Mam nadzieję, chociaż już coraz mniej jej posiadam, że ten bałagan się skończy wraz z odejściem pana Wacława M. Że wraz z nim odejdą osoby niekompetentne, członkowie ich rodzin, którzy są upychani gdzie się da. Niech odejdzie ta cała szajka starych emerytów i rencistów. Dajcie pracować młodym. Zajmijcie się wychowywaniem wnuków. Nie każcie im pracować w gminie, nie zmuszajcie ich do chodzenia do tego pseudo domu kultury do pani Adamiec, Stoczkowskiej. Dajcie nam żyć!
Zegnam:)
[/quote]
dziecko , przypierniczasz się bezpodstawnie. zawsze w komisji jest 1 ( 2 )osoby z UG.
komisja to nie są tylko te 2 osoby
[quote name='pytam' timestamp='1245532593' post='142566']
To, co się dzieje w Mełgwi, to jest jednym słowem ŻAL. Wójt dba owszem, ale raczej o swoje interesy. Odnośnie obserwatorium atronomicznego, o którym ktoś wcześniej wspomniał, to jest ono nieczynne. Nikt tam nie był, a ono już jest zepsute. Z tego względu, że kupiono sprzęt używany, który okazał się wadliwy. Słyszałam, że kosztował około 70 tysięcy zł. No brawo panie wójcie, rzeczywiście 70 tysięcy to okazja jak za stary sprzęt. Obserwatorium teraz istniej... rozwiń
Avatar
k2 / 18 marca 2012 o 17:34
byłem przejazdem w tym podzamczu pałac jeszcze z zewnątrz nie zdewastowany, w oficynie mieszkają ludzie slams jakich mało problem alkocholowy jest napewno bo to co widziałem bedąc tam godzine to daje obraz . w odległości ok. 70 metrów jest barak po zabudowaniach dworskich tam też mieszkają ludzie w fatalnych warunkach, mysle że ten wójt z Mełgwi to niegospodarny gość, bo miec takie slamy i nie może zaradzic temu to wstyd. Tam mieszka z tego co widziałem ok. 3- 4 rodzin prawdopodobnie patologia społeczna. Dziwie się że wójt nic nie robi, z tym problemem powinna sie tam znależc telewizja tvn polsat lub tv1 i pokazac jak ludzie w XXIw. mieszkaja - pokazać tego wójt
byłem przejazdem w tym podzamczu pałac jeszcze z zewnątrz nie zdewastowany, w oficynie mieszkają ludzie slams jakich mało problem alkocholowy jest napewno bo to co widziałem bedąc tam godzine to daje obraz . w odległości ok. 70 metrów jest barak po zabudowaniach dworskich tam też mieszkają ludzie w fatalnych warunkach, mysle że ten wójt z Mełgwi to niegospodarny gość, bo miec takie slamy i nie może zaradzic temu to wstyd. Tam mieszka z tego co widziałem ok. 3- 4 rodzin prawdopodobnie patologia społeczna. Dziwie się że wójt nic nie ro... rozwiń
Avatar
Gość / 22 sierpnia 2009 o 08:18
Ciekawe kto ma na to chrapkę
Avatar
Nowe Forum Gminy MEŁGIEW / 28 lipca 2009 o 16:42
[url="http://melgiew.fora.pl"]Nowe Forum Gminy Mełgiew[/url]
Avatar
Nowe Forum Gminy MEŁGIEW / 28 lipca 2009 o 10:01
Witam wszystkich... właśnie uruchomiłem nowe forum na dotyczące naszej gminy... Zapraszam do rejestrowania się...
Forum jest jeszcze w wersji roboczej, jeśli ktoś chce pomóc w jego tworzeniu (moderacji) proszę o kontakt przez nasze nowe forum. Liczę na zainteresowanie i zaangażowanie wszystkich mieszkańców i nie tylko.
Avatar
Nowe Forum Gminy MEŁGIEW / 28 lipca 2009 o 09:57
Witam wszystkich... właśnie uruchomiłem nowe forum na dotyczące naszej gminy... Zapraszam do rejestrowania się...
Forum jest jeszcze w wersji roboczej, jeśli ktoś chce pomóc w jego tworzeniu (moderacji) proszę o kontakt przez nasze nowe forum. Liczę na zainteresowanie i zaangażowanie wszystkich mieszkańców i nie tylko.
Avatar
pytam / 13 lipca 2009 o 23:18
Szkoda tylko, że Mełgiew jest gminą cudów dla pracowników gminy z Wacławem Motylem na czele, a nie dla zwykłych mieszkańców. Bardzo chętnie wypowiem się na temat kilku bardzo ważnych osób mełgiewskiej gminy. Zachęcam również inne osoby do wyrażania swoich opinii. My mieszkamy w Mełgwi i mamy prawo przynajmniej się wypowiedzieć, bo nie mówię o tym, żeby coś zrobić. Niestety tyłki tych krętaczy są na dzień dzisiejszy, nie do ruszenia. Mam jednak nadzieję, że ten cyrk się kiedyś skończy..
Avatar
~gość~ / 13 lipca 2009 o 01:26
Moi mili przedmówcy, nie jest łatwą sprawą zainteresować media, bo one piszą co chcą, a chcą to co wójt im zagra. Chyba, że znacie jakiegoś dziennikarza, który pisze prawdę... Mógłby np napisać artykuł o tym jak tyle lat taki deb*** utrzymał się na stołku, kto go wybiera i popiera... To jest swojego rodzaju fenomen na skalę ogólnopolską... Ile jest gmin, w których wójt nie zmienił się od ponad 16 lat?...
Przez te wszystkie lata Wacek wyrobił sobie takie chody, że chyba jest nie do ruszenia... Przecież były kontrole z NIK i RIO i wszystko jest w porządku... poza tym pamiętacie sprawę sprzed kilku lat (było to przed ostatnimi wyborami) dotyczącą przekrętów w Krępcu. Prokurator żądał dla Motyla i ówczesnego zastępcy (następny jełop) Pydy chyba z 10 lat więzienia. Sprawa ciągnęła się bardzo długo... Wacuś tyłek chciał ratować i nagle zachorował na raka... Obłożnie chory, biedny, cierpiący... po ogłoszeniu wyroku uniewinniającego przystąpił sobie do wyborów... cudownie ozdrowiały... Można rzec, że Mełgiew to gmina cudów...
Jest taka strona www.dobrzypolitycy.pl, gdzie można oceniać każdą osobę z samorządu. Może tam się uda podyskutować... Mam nadzieję, że więcej osób się wypowie...
Moi mili przedmówcy, nie jest łatwą sprawą zainteresować media, bo one piszą co chcą, a chcą to co wójt im zagra. Chyba, że znacie jakiegoś dziennikarza, który pisze prawdę... Mógłby np napisać artykuł o tym jak tyle lat taki deb*** utrzymał się na stołku, kto go wybiera i popiera... To jest swojego rodzaju fenomen na skalę ogólnopolską... Ile jest gmin, w których wójt nie zmienił się od ponad 16 lat?...
Przez te wszystkie lata Wacek wyrobił sobie takie chody, że chyba jest nie do ruszenia... Przecież były kontrole z NIK i RIO i wszys... rozwiń
Avatar
pytam / 12 lipca 2009 o 14:18
Ja się nie znam na tworzeniu forów etc, ale jeśli ktoś chciałby się tego podjąć, to mogą przyrzec, że będę się na tym forum udzielać.
Jeśli chodzi o Pana Wacława, to i tak "beknie" za swoje machlojki. On dobrze wie, że jego bezkarne dni są policzone:)
Avatar
Sąsiad / 18 lipca 2012 o 19:05
Ruina , przykryty grzyb , generalnie żadna okazja , wywalić tyle kasy jak to połowe nie jest warte , dodatkowo grunt mało stabilny jak to w całej Mełgwi ( torfowisko i wysoki poziom wód gruntowych) i ciekawe kto sie tam wpakuje na tę minę .
Dodatkowo sąsiedztwo pijaków , złodziejstwa , menelstwa ( od 50 lat albo i wcześniej zasiedlone) na pewno zachęcające nie jest .
Dziura zabita dechami . Nie ma tam nic oprócz dziadostwa . Ale kto wie może trafi sie ktoś kto chce utopić parę złotych także polowanie na jelenia otwarte .
Avatar
stefan / 18 marca 2012 o 18:06
[quote name='pytam' timestamp='1245532593' post='142566']
To, co się dzieje w Mełgwi, to jest jednym słowem ŻAL. Wójt dba owszem, ale raczej o swoje interesy. Odnośnie obserwatorium atronomicznego, o którym ktoś wcześniej wspomniał, to jest ono nieczynne. Nikt tam nie był, a ono już jest zepsute. Z tego względu, że kupiono sprzęt używany, który okazał się wadliwy. Słyszałam, że kosztował około 70 tysięcy zł. No brawo panie wójcie, rzeczywiście 70 tysięcy to okazja jak za stary sprzęt. Obserwatorium teraz istnieje tylko na papierze. A przy okazji, jeśli już tutaj mogę się wypowiedzieć na temat praw, którymi rządzi się nasz urząd gminy, to wyrażam swoje ogromne ubolewanie. Nad czym?A nad tym, że na każdych wyborach w komisji są te same twarze. Dzieci tych samych twarzy, a niebawem pewnie i ich wnuki. Jest to odrażające, że osoby pracujące w gminie zasiadają w komisji żeby się nachapać dodatkowych pieniędzy i dać do koryta swoim dzieciom. Jeśli przeczytają to odpowiednie osoby, to będą wiedziały, że o nich mówię. Jestem studentką, nie pracuję podczas roku akademickiego, ale w niedzielę mogłabym zasiąść w wyborach i zarobić chociaż na dojazdy autobusem do miasta. Niestety nie mam takiej szansy. W losowaniu wyłaniane są zawsze te same osoby. A tak w ogóle, to gratuluję im. Mają niebywałe szczęście, zawsze wypada na nich. Nie ma to jak mieć farta w grach losowych.
Helikopter na wodzie i fontanna stylizowana na tą znajdującą się w Rzymie, mówią same za siebie. Mówią o tym, że gmina Mełgiew jest zacofana.
Panie Wacławie Motylu, pana czas już dawno powinien się zakończyć. Niestety nikt nie wygra z pana elektoratem, który tworzą pracownicy urzędu gminy, ich dzieci, wnuki oraz powinowaci do 4 stopnia w lini bocznej. Rządy tzw ekipy "motylowskiej" są obrazą dla ludzi wykształconych, których horyzonty sięgają dalej aniżeli horyzonty wszystkich razem wziętych pracowników urzędu gminy w Mełgwi. Już dawno wójtem powinien zostać człowiek młodszy, bardziej światły, a nie osoba niewykształcona, która nie potrafi sklecić poprawnego językowo i stylistycznie zdania w języku polskiem, nie mówiąc o innych językach.
Jeśli mogę dodać, to chcę także nadmienić, że prowadzenie gminnego ośrodka kultury przez osobę, która z kulturą nie ma nic wspólnego, nie jest dobrym wyjściem. Powiedzmy sobie szczerze. Urząd gminy to głęboki PRL. Ludzie obudźcie się!!
Powiem szczerze, otwiera mi się wirtualny nóż w kieszeni na samą myśl o tych wszystkich, którzy znajdują się na swoich stołkach przez przypadek.
Mam nadzieję, chociaż już coraz mniej jej posiadam, że ten bałagan się skończy wraz z odejściem pana Wacława M. Że wraz z nim odejdą osoby niekompetentne, członkowie ich rodzin, którzy są upychani gdzie się da. Niech odejdzie ta cała szajka starych emerytów i rencistów. Dajcie pracować młodym. Zajmijcie się wychowywaniem wnuków. Nie każcie im pracować w gminie, nie zmuszajcie ich do chodzenia do tego pseudo domu kultury do pani Adamiec, Stoczkowskiej. Dajcie nam żyć!
Zegnam:)
[/quote]
dziecko , przypierniczasz się bezpodstawnie. zawsze w komisji jest 1 ( 2 )osoby z UG.
komisja to nie są tylko te 2 osoby
[quote name='pytam' timestamp='1245532593' post='142566']
To, co się dzieje w Mełgwi, to jest jednym słowem ŻAL. Wójt dba owszem, ale raczej o swoje interesy. Odnośnie obserwatorium atronomicznego, o którym ktoś wcześniej wspomniał, to jest ono nieczynne. Nikt tam nie był, a ono już jest zepsute. Z tego względu, że kupiono sprzęt używany, który okazał się wadliwy. Słyszałam, że kosztował około 70 tysięcy zł. No brawo panie wójcie, rzeczywiście 70 tysięcy to okazja jak za stary sprzęt. Obserwatorium teraz istniej... rozwiń
Avatar
k2 / 18 marca 2012 o 17:34
byłem przejazdem w tym podzamczu pałac jeszcze z zewnątrz nie zdewastowany, w oficynie mieszkają ludzie slams jakich mało problem alkocholowy jest napewno bo to co widziałem bedąc tam godzine to daje obraz . w odległości ok. 70 metrów jest barak po zabudowaniach dworskich tam też mieszkają ludzie w fatalnych warunkach, mysle że ten wójt z Mełgwi to niegospodarny gość, bo miec takie slamy i nie może zaradzic temu to wstyd. Tam mieszka z tego co widziałem ok. 3- 4 rodzin prawdopodobnie patologia społeczna. Dziwie się że wójt nic nie robi, z tym problemem powinna sie tam znależc telewizja tvn polsat lub tv1 i pokazac jak ludzie w XXIw. mieszkaja - pokazać tego wójt
byłem przejazdem w tym podzamczu pałac jeszcze z zewnątrz nie zdewastowany, w oficynie mieszkają ludzie slams jakich mało problem alkocholowy jest napewno bo to co widziałem bedąc tam godzine to daje obraz . w odległości ok. 70 metrów jest barak po zabudowaniach dworskich tam też mieszkają ludzie w fatalnych warunkach, mysle że ten wójt z Mełgwi to niegospodarny gość, bo miec takie slamy i nie może zaradzic temu to wstyd. Tam mieszka z tego co widziałem ok. 3- 4 rodzin prawdopodobnie patologia społeczna. Dziwie się że wójt nic nie ro... rozwiń
Avatar
Gość / 22 sierpnia 2009 o 08:18
Ciekawe kto ma na to chrapkę
Avatar
Nowe Forum Gminy MEŁGIEW / 28 lipca 2009 o 16:42
[url="http://melgiew.fora.pl"]Nowe Forum Gminy Mełgiew[/url]
Avatar
Nowe Forum Gminy MEŁGIEW / 28 lipca 2009 o 10:01
Witam wszystkich... właśnie uruchomiłem nowe forum na dotyczące naszej gminy... Zapraszam do rejestrowania się...
Forum jest jeszcze w wersji roboczej, jeśli ktoś chce pomóc w jego tworzeniu (moderacji) proszę o kontakt przez nasze nowe forum. Liczę na zainteresowanie i zaangażowanie wszystkich mieszkańców i nie tylko.
Avatar
Nowe Forum Gminy MEŁGIEW / 28 lipca 2009 o 09:57
Witam wszystkich... właśnie uruchomiłem nowe forum na dotyczące naszej gminy... Zapraszam do rejestrowania się...
Forum jest jeszcze w wersji roboczej, jeśli ktoś chce pomóc w jego tworzeniu (moderacji) proszę o kontakt przez nasze nowe forum. Liczę na zainteresowanie i zaangażowanie wszystkich mieszkańców i nie tylko.
Avatar
pytam / 13 lipca 2009 o 23:18
Szkoda tylko, że Mełgiew jest gminą cudów dla pracowników gminy z Wacławem Motylem na czele, a nie dla zwykłych mieszkańców. Bardzo chętnie wypowiem się na temat kilku bardzo ważnych osób mełgiewskiej gminy. Zachęcam również inne osoby do wyrażania swoich opinii. My mieszkamy w Mełgwi i mamy prawo przynajmniej się wypowiedzieć, bo nie mówię o tym, żeby coś zrobić. Niestety tyłki tych krętaczy są na dzień dzisiejszy, nie do ruszenia. Mam jednak nadzieję, że ten cyrk się kiedyś skończy..
Avatar
~gość~ / 13 lipca 2009 o 01:26
Moi mili przedmówcy, nie jest łatwą sprawą zainteresować media, bo one piszą co chcą, a chcą to co wójt im zagra. Chyba, że znacie jakiegoś dziennikarza, który pisze prawdę... Mógłby np napisać artykuł o tym jak tyle lat taki deb*** utrzymał się na stołku, kto go wybiera i popiera... To jest swojego rodzaju fenomen na skalę ogólnopolską... Ile jest gmin, w których wójt nie zmienił się od ponad 16 lat?...
Przez te wszystkie lata Wacek wyrobił sobie takie chody, że chyba jest nie do ruszenia... Przecież były kontrole z NIK i RIO i wszystko jest w porządku... poza tym pamiętacie sprawę sprzed kilku lat (było to przed ostatnimi wyborami) dotyczącą przekrętów w Krępcu. Prokurator żądał dla Motyla i ówczesnego zastępcy (następny jełop) Pydy chyba z 10 lat więzienia. Sprawa ciągnęła się bardzo długo... Wacuś tyłek chciał ratować i nagle zachorował na raka... Obłożnie chory, biedny, cierpiący... po ogłoszeniu wyroku uniewinniającego przystąpił sobie do wyborów... cudownie ozdrowiały... Można rzec, że Mełgiew to gmina cudów...
Jest taka strona www.dobrzypolitycy.pl, gdzie można oceniać każdą osobę z samorządu. Może tam się uda podyskutować... Mam nadzieję, że więcej osób się wypowie...
Moi mili przedmówcy, nie jest łatwą sprawą zainteresować media, bo one piszą co chcą, a chcą to co wójt im zagra. Chyba, że znacie jakiegoś dziennikarza, który pisze prawdę... Mógłby np napisać artykuł o tym jak tyle lat taki deb*** utrzymał się na stołku, kto go wybiera i popiera... To jest swojego rodzaju fenomen na skalę ogólnopolską... Ile jest gmin, w których wójt nie zmienił się od ponad 16 lat?...
Przez te wszystkie lata Wacek wyrobił sobie takie chody, że chyba jest nie do ruszenia... Przecież były kontrole z NIK i RIO i wszys... rozwiń
Avatar
pytam / 12 lipca 2009 o 14:18
Ja się nie znam na tworzeniu forów etc, ale jeśli ktoś chciałby się tego podjąć, to mogą przyrzec, że będę się na tym forum udzielać.
Jeśli chodzi o Pana Wacława, to i tak "beknie" za swoje machlojki. On dobrze wie, że jego bezkarne dni są policzone:)
Zobacz wszystkie komentarze 29

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

70 lat "Kaniorowców"! Jubileusz ZPiT Lublin
23 czerwca 2018, 18:00

70 lat "Kaniorowców"! Jubileusz ZPiT Lublin 0 0

Co Gdzie Kiedy. Zespołu Pieśni i Tańca LUBLIN im. Wandy Kaniorowej zaprasza na piękny Koncert Galowy z okazji Jubileuszu 70-lecia istnienia formacji. Ponad 700 artystów wystąpi 23 czerwca o godz. 18 w hali Targów Lublin (ul. Dworcowa 11).

Co pokaże Robert Lambert na zawodach w Wielkiej Brytani?

Co pokaże Robert Lambert na zawodach w Wielkiej Brytani? 0 0

Rodzynek w stawce cyklu Tauron SEC 2018 z Wielkiej Brytanii – człowiek, który konsekwentnie przebija się nie tylko do czołówki w swoim kraju, ale także coraz śmielej przedstawia się żużlowej publiczności na arenie międzynarodowej

Lublin: Powiększą klasy w popularnej prywatnej szkole. Rodzice zdziwieni
edukacja

Lublin: Powiększą klasy w popularnej prywatnej szkole. Rodzice zdziwieni 0 0

Klasy Prywatnej Szkoły Podstawowej Paderewski mają być bardziej liczne. Rodzice są oburzeni - podkreślają, że statut szkoły nie pozwala na przyjmowanie większej liczby dzieci. W odpowiedzi słyszą, że sytuacja jest wyjątkowa, a zmiany wymusza reforma oświaty

Z Nowego Jorku do Puław. Prezent dla Muzeum Czartoryskich

Z Nowego Jorku do Puław. Prezent dla Muzeum Czartoryskich 0 0

Pochodzący z 1764 roku osobisty modlitewnik królewny Marii Leszczyńskiej, żony króla Francji Ludwika XV, w poniedziałek trafił do Muzeum Czartoryskich w Puławach. To podarunek od nowojorskiej Fundacji Rodzinnej Blochów.

Słoneczny Wrotków. W sobotę otwarcie, planują odnowę basenów

Słoneczny Wrotków. W sobotę otwarcie, planują odnowę basenów 0 2

W sobotę otwarty ma być ośrodek Słoneczny Wrotków nad Zalewem Zemborzyckim. Ceny będą takie same jak w zeszłym sezonie. Kolejna dobra wiadomość jest taka, że zarządcy ośrodka w końcu udało się znaleźć firmę, która tuż po sezonie zabierze się za wymianę wszystkich znajdujących się tutaj basenów

Usterki na nowym placu Litewskim. Z niektórymi elementami problemy są od nowości

Usterki na nowym placu Litewskim. Z niektórymi elementami problemy są od nowości 0 10

Prawie 2 mln zł zapłaci miasto za utrzymanie wodotrysków na pl. Litewskim. Na taką kwotę opiewa umowa z firmą, która będzie się opiekować fontannami oraz oświetleniem placu. Samo oświetlenie wymaga napraw, bo nie wszystkie elementy iluminacji działają tak jak powinny. Kiedy usunięte będą usterki?

Wybory 2018. Radnych zarabiających wielkie pieniądze w spółkach zabraknie na listach wyborczych?

Wybory 2018. Radnych zarabiających wielkie pieniądze w spółkach zabraknie na listach wyborczych? 1 6

Radnych, którzy znaleźli lukratywne posady w spółkach Skarbu Państwa, może zabraknąć na listach Prawa i Sprawiedliwości w jesiennych wyborach do sejmików województw. – To nieoficjalny, ale rozważany scenariusz – słyszymy od polityków PiS. W przypadku Lubelskiego zakaz walki o reelekcję może objąć trzech radnych