Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Świdnik

18 lipca 2016 r.
9:32

Poseł Artur Soboń nagrodzony

Autor: Zdjęcie autora aa
0 22 A A
Artur Soboń (fot. Maciej Kaczanowski / archiwum)
Artur Soboń (fot. Maciej Kaczanowski / archiwum)

Poseł Artur Soboń został laureatem plebiscytu „Świdniczanin Roku”. Parlamentarzysta otrzymał statuetkę Srebrnego Atlasa podczas ostatniej sesji Rady Miasta.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Plebiscyt „Świdniczanin Roku” organizuje redakcja Głosu Świdnika, gazety, którą wydaje Miejski Ośrodek Kultury w Świdniku.

– Pan poseł bardzo długo zastanawiał się czy w ogóle kandydować, że jeszcze za wcześniej, że nie jest taki zasłużony – mówił podczas uroczystości Jan Mazur, redaktor naczelny „Głosu Świdnika”. Przyznał też, że jego zdaniem poseł na ten tytuł na pewno zasługuje.

– Pomijając fakt ogromnego sukcesu jakimi było zdobycie mandatu posła na Sejm to należy zauważyć, że Artur Soboń wiele lat pracował jako sekretarz miasta i jako radny sejmiku województwa lubelskiego – podkreślał Mazur. – Musimy mu za to podziękować i bardzo się cieszę, że robimy to właśnie w ten sposób.

Poseł Artur Soboń dziękował wszystkim, którzy oddali głos nie tylko na niego, ale na wszystkich kandydatów. Przyznał też, że wyróżnienie jest dla niego bardzo cenne. – To dla mnie ogromna satysfakcja – zaznaczał poseł Artur Soboń. I dodał: Wybrano tego, który zasłużył być może najmniej, ale jak już powiedziałem wcześniej, to jest dla mnie raczej zobowiązanie niż uhonorowanie dotychczasowych zasług.

Wśród laureatów plebiscytu „Świdniczanin Roku” są m.in. lekarze, duchowni, działacze społeczni i osoby związane z kulturą.

Komentarze 22

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 23 lipca 2016 o 17:27
Czym się zasłużył, tylko poważnie proszę, ok?
Avatar
Gość / 20 lipca 2016 o 23:07
Przetarg odwołany nie będzie. Ale podwyżka pensji przegłosowana będzie. WIWAT DOBRA ZMIANA!!!!!!
Avatar
Pani kasia / 20 lipca 2016 o 17:59
A jak tam przetarg na samoloty? Uniewazniony juz? Suweren pyta.
Avatar
Maximus / 19 lipca 2016 o 19:48
Soboń to żałosny cienias,nic więcej.Wazelina,wazelina i jeszcze raz wazelina.Kim on jest i czym sie zasłużył.Soboń to NIKT
Avatar
Gość / 18 lipca 2016 o 19:59
Ono nic nie zrobił nie zrobi .Wystarczy na to popatrzeć
Avatar
Gość / 18 lipca 2016 o 19:41
Komuchy z po-zsl - zal wam d sciska? To dobrze :)
Avatar
Gość / 18 lipca 2016 o 17:20
to glupek bazełman itp..
Avatar
Gość / 18 lipca 2016 o 17:19
to głupek....
Avatar
Gość / 18 lipca 2016 o 15:29
Artur Soboń to poseł PIS-u, a Głos Świdnika jest wydawany przez Miejski Ośrodek Kultury, który podlega pod Urząd Miasta Świdnika, w którym rządzi PIS. No i dobrze chłopcy z PIS-u nie bawią się w fałszywą skromność, przecież są tacy wspaniali...
Avatar
Gość / 18 lipca 2016 o 15:02
Drobny cyniczny cwaniaczek. Pazerny typ. Dziewczyn i kol egow malo mial. Teraz odbija hehe. Żenafa roku hahaha
Avatar
Gość / 23 lipca 2016 o 17:27
Czym się zasłużył, tylko poważnie proszę, ok?
Avatar
Gość / 20 lipca 2016 o 23:07
Przetarg odwołany nie będzie. Ale podwyżka pensji przegłosowana będzie. WIWAT DOBRA ZMIANA!!!!!!
Avatar
Pani kasia / 20 lipca 2016 o 17:59
A jak tam przetarg na samoloty? Uniewazniony juz? Suweren pyta.
Avatar
Maximus / 19 lipca 2016 o 19:48
Soboń to żałosny cienias,nic więcej.Wazelina,wazelina i jeszcze raz wazelina.Kim on jest i czym sie zasłużył.Soboń to NIKT
Avatar
Gość / 18 lipca 2016 o 19:59
Ono nic nie zrobił nie zrobi .Wystarczy na to popatrzeć
Avatar
Gość / 18 lipca 2016 o 19:41
Komuchy z po-zsl - zal wam d sciska? To dobrze :)
Avatar
Gość / 18 lipca 2016 o 17:20
to glupek bazełman itp..
Avatar
Gość / 18 lipca 2016 o 17:19
to głupek....
Avatar
Gość / 18 lipca 2016 o 15:29
Artur Soboń to poseł PIS-u, a Głos Świdnika jest wydawany przez Miejski Ośrodek Kultury, który podlega pod Urząd Miasta Świdnika, w którym rządzi PIS. No i dobrze chłopcy z PIS-u nie bawią się w fałszywą skromność, przecież są tacy wspaniali...
Avatar
Gość / 18 lipca 2016 o 15:02
Drobny cyniczny cwaniaczek. Pazerny typ. Dziewczyn i kol egow malo mial. Teraz odbija hehe. Żenafa roku hahaha
Zobacz wszystkie komentarze 22

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum"

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum" 0 0

Władze puławskich Zakładów Azotowych odpowiadają na zarzuty wysuwane przez związkowców o wysokich kosztach utrzymania menedżerów nowego pionu handlowego. Kopiowanie „bizantyjskich zwyczajów”, jak zapewnia zarząd firmy, to nieprawda

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie 0 0

Tylko wnikliwy obserwator, a takim był pan Larkin, potrafi określić pozycję społeczną patrząc w kieliszek. W czyjś kieliszek. I w swój kieliszek

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia]
galeria

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia] 6 0

Drugiego dnia Kulturaliów w Lublinie zobaczyć można było m.in. Kamp!, The Dumplings i Myslovitz

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana 1 1

PIŁKARSKA NICE I LIGA Do zakończenia sezonu pozostały już tylko dwie kolejki. W niedzielę o godzinie 12:45 łęcznianie zagrają na swoim stadionie z Rakowem Częstochowa. Aby zachować szanse na utrzymanie łęcznianie muszą zwyciężyć i liczyć na to, że w dwóch ostatnich meczach punkty zgubi Stomil Olsztyn

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej
27 maja 2018, 15:00

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej 4 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 27 maja o godz. 15 w szkole podstawowej w Niedrzwicy Kościelnej odbędzie się Piknik Charytatywny na rzecz Kingi Bartoszcze i Weroniki Przybycień. W programie m.in. Kabaret PKS.

Rozebrali go do naga w lesie, brutalnie pobili. Dopiero rano dotarł do domu

Rozebrali go do naga w lesie, brutalnie pobili. Dopiero rano dotarł do domu 30 2

Brutalny napad w Kraśniku. Aresztowano dwóch mężczyzn, którzy w Kraśniku wtargnęli do domu 20-latka, zabrali do lasu i dotkliwie pobili. Mężczyzna trafił do szpitala.

Właściciel tego foliowego namiotu ma spore kłopoty

Właściciel tego foliowego namiotu ma spore kłopoty 0 0

Ponad 1,5 metra miały niektóre z roślin konopi które zabezpieczyli policjanci w domu 20-latka

Skacze z okna i odjeżdża, wszystko nagrała kamera. Kto podpalił przedszkole? [wideo]
film

Skacze z okna i odjeżdża, wszystko nagrała kamera. Kto podpalił przedszkole? [wideo] 21 1

Lubartowscy policjanci ustalają okoliczności, w jakich doszło do pożaru będącego w budowie przedszkola w Kamionce. Spaleniu uległa część poddasza

Festiwal "W krainie pierogów w Bychawie". Wystąpią Universe i Bajm

Festiwal "W krainie pierogów w Bychawie". Wystąpią Universe i Bajm 1 0

Kto odwiedzi Bychawę w dniach 26-27 maja, będzie mógł spróbować pierogów z trzech województw: lubelskiego, podkarpackiego i podlaskiego. A to za sprawą imprezy „Na Kulinarnym Szlaku Wschodniej Polski”. Pierogi lubelskie będą kulinarną gwiazdą XIX Ogólnopolskiego Festiwalu „W Krainie Pierogów”. Gwiazdą muzyczną jest Beata i Bajm

Życzenia na Dzień Mamy 2018. Wierszyki, śmieszne życzenia sms, zabawne rymowanki
galeria

Życzenia na Dzień Mamy 2018. Wierszyki, śmieszne życzenia sms, zabawne rymowanki 0 0

Dziś 26 maja, czyli Dzień Mamy. Przygotowaliśmy dla Was wierszyki i życzenia, które mogą Wam się dziś przydać

Sytuacja jest bardzo zła, ale Wisła Puławy chce jeszcze powalczyć

Sytuacja jest bardzo zła, ale Wisła Puławy chce jeszcze powalczyć 5 4

Zostały już tylko dwa mecze, szanse na utrzymanie są bardzo małe, a na dodatek Wisła gra z zespołami, które mogą mieć jeszcze nadzieje na awans. Mimo wszystko puławianie chcą jeszcze powalczyć. W sobotę o godz. 17 czeka ich wyjazdowy mecz z Radomiakiem

Wybiegł łoś. Poważny wypadek w Dominiczynie, trzy osoby ranne. Zablokowana DK82

Wybiegł łoś. Poważny wypadek w Dominiczynie, trzy osoby ranne. Zablokowana DK82 7 3

Do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło w Dominiczynie na drodze krajowej nr 82 między Łęczną a Włodawą

Kiermasz Klubu Twórców Ludowych w Puławach
27 maja 2018, 10:00

Kiermasz Klubu Twórców Ludowych w Puławach 0 0

W niedzielę, 27 maja o godz. 10 na Skwerze Niepodległości w Puławach odbędzie się Wiosenny Kiermasz Klubu Twórców Ludowych.

Dziecko zginęło na przejściu wracając ze szkoły, ojciec chce poznać opinie o dyrektorze

Dziecko zginęło na przejściu wracając ze szkoły, ojciec chce poznać opinie o dyrektorze 50 18

Grzegorz Małys, ojciec 12-letniego Rafała, który zginął na przejściu dla pieszych wracając z zajęć na basenie, będzie mógł poznać opinie dotyczące pracy byłego już dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 w Zamościu. Sam domagał się ich ujawnienia. Prezydent Zamościa będzie musiał udostępnić te dokumenty

Lublin: Trwają Akademickie Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce [zdjęcia]
galeria

Lublin: Trwają Akademickie Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce [zdjęcia] 3 0

W ten weekend Lublin będzie gospodarzem Akademickich Mistrzostw Polski. Uroczyste otwarcie zaplanowano na sobotę, o godz. 17.30. Zawody oczywiście odbędą się na nowym stadionie przy Al. Piłsudskiego 22

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!